Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

takyna
autor
29. sep 2008

Ahoj Eli, 🙂 čo nového máš?

ellianka
29. sep 2008

tinucha, jeeeeeeeej takže to bude filipko 😵 🙂 blahoželám
musela som si prejsť všetky albumy a teraz som tu poriadne rozcítená a vyškerená 😀 😵

ellianka
29. sep 2008

ahoj taky

ellianka
29. sep 2008

chystám sa na hormonálnu liečbu a potom budúci rok na jar ak všetko dobre dopadne, pôjdeme do úspešného ivfka

ellianka
29. sep 2008

inak som stihla vymeniť gynekológa a zatiaľ mám pocit, že to smeruje k lepšiemu...tak uvidíme 🙂 😉

ellianka
29. sep 2008

taky, až teraz som si všimla, že aj vy čakáte chlapčeka 😵 😵 😵 gratulujem
takže ocino bude straaaaaaaaašne pyšný 😀

ellianka
29. sep 2008

prepáčte kočky, že som sa vám tu tak rozpísala 😅 to z čírej radosti 🙂
opatrujte sa 😵 😵 😵

takyna
autor
29. sep 2008

Eli tak len takto ďalej napreduj do úspešného konca 🙂 , ocinkovi to je jedno akého pohlavia to bude, ale mamička chcela pipíka 🙂 tak dúfajme , že to dotiahneme tiež úspešne do konca a bude hlavne zdravé, to je priorita pre mňa 🙂

takyna
autor
29. sep 2008

Eli tu je povinnosť za rozpísavať 🙂 som rada, že si tu a dúfam, že k nám hocikedy ešte prídeš 😵

ellianka
29. sep 2008

taky 🙂 jasné, že vás tu prídem okukovať a hlavne sa vždy uistiť, že zázraky sa dejú 😵
som rada, že sa vám všetkým tak dobre darí. áno na pohlaví nezáleží, hoci ten môj hovorí, že by radšej chlapca 😀
dôležité je zdravie, takže vám ho zo srdca želám 😵 🙂

takyna
autor
29. sep 2008

Si zlatá 🙂 ďakujeme, aj tak by som chcela konečne zjednotiť túto téme, na Tehulky bývalé raKETačky, bežkyne, IVFkačky, len čakám na vás ostatné 🙂

ellianka
29. sep 2008

to vieš, že by som do takej super témičky hneď pribehla 🙂
len dúfam, že nám tá naša trpezlivosť prinesie malého bobíka 🤐 🙂 hoci po tom tempe čo ste nahodili vy, inú možnosť ani nevidím 😀

takyna
autor
29. sep 2008

Určite Eli , už si bola len kúsičok od toho aby sme to ťahali spolu, ale nevadí, verím tomu, že ti to teraz už vyjde na 100% bez komplikácii 🙂

ellianka
29. sep 2008

taky 😵 🙂

takyna
autor
29. sep 2008

Eli 🙂 😵 🙂

ellianka
29. sep 2008

taky, ešte stále si na pnke?

takyna
autor
29. sep 2008

Eli stále vegetíme na PNke už do konca potom nastupujem na materskú, ale som aj rada, taká bývam unavená, že si neviem predstaviť robiť 8-hodín každý deň pri našom šéfovi

ellianka
29. sep 2008

len si to pekne vychutnávaj, po tom všetkom si to veru zaslúžiš 🙂 vlastne zaslúžite.
však práca neutečie a ak si dobre pamatám, tak šéfa si mala poriadneho koňoša 😝

dracik1
29. sep 2008

kvetka, takze jeden bude chlapcek? aj ja som najprv vedela, ze jeden je chlapcek a v kutiku duse som dufala, ze druhe bude dievcatko...ked mi potom povedali, ze druhy je tiez pipik, asi 5 sekund ma to mrzelo ale dnes by som nevymenila za nic na svete...

baby dvojickarky, tych tripple testov sa nebojte....oni sa pre dvojickarky robia ale mnohym vyjdu zvysene.....co nic neznamena...ze vraj pre dvojickovske maminy sa to zmerat neda 😲 , preto je dobry ten podrobny morfologicky utz...ale prosim neplasit... 🙂

pridala som nove foto, chalosi rastu ako z vody

dracik1
29. sep 2008

taky, gabika je v nemocke? ona je ktory tt?

annaanna
30. sep 2008

ahojte kočky... prajem pekný deň

tanitta
30. sep 2008

Ahojky...kinderka 😉 ...
Dracik.. sveta im je zit 😵 .. su strasne zlaty a verim ti ze by si ich nevymenila za ziadne dievcatka 😉
baby Zuzla sa neozvala??? mala ist na utz myslim.....boze nech je vsetko v poriadku...
Taky... kukla som... ste sikovnice 😎

tanitta
30. sep 2008

jaj a baby neprisli vam este tie vecicky z kojenecke oblecenie???....

kvetka2
30. sep 2008

ahojte 🙂
dráčik chápem, že by si nevymenila, chaloši sú strašne zlatí. U nás je to trosku naopak, ja som vždy chcela najskor chlapceka, ale moj mangel chce len baby 😉 ,tak chcem aby mal aj on radosť , že sa mu podarilo "urobiť" dievčatko 😉 alebo tete embryologičke 😀 ?
tiež som myslela na zuzlu, neviem tiež nič nové, dúfam, že to dopadne dobre
tanittka, mne zatial nič neprišlo, tak čakám

hava77
30. sep 2008

ahojte
dracik maly su zlati 🙂 ale su uz riadne velky
baby aj ja dufam ze zuzlino babo je ok......tanitka aj mne sa zda ze mala ten utz vcera 😕
baby este sa opytam v 20 tt je biometricky utz to co znamena a ktory je ten morfologicky a kedy sa robi co pise dracik? ja stale rozmyslam ako sa vyhnut ten amnio 😔 nejak sa mi do toho nechce..... 😝

tanitta
30. sep 2008

Havka.. malo by to byt to iste....ved uvidis po triplle a povinny utz v tom 20tt... ked vysledky budu ok... myslim si ze na amnio potom sa rozhodnes nepodstupit....

hava77
30. sep 2008

tanitka lenze na amnio mam ist vraj v 18tt 😕 a ten dalsi utz mam az v 20tt.....
uz som rozmyslala ze napisem krajkovi ze nech daco poradi.... 😅

tanitta
30. sep 2008

ked som bola v nemocke tak jedna kocka bola tiez taky rychlo na amnio ale ona cakala trojky tak neviem...skus napisat na stranku heliku... mozno krajko napise co....ako...

hava77
30. sep 2008

asi skusim, alebo sa mu tam rovno dovalim na sono, nech mi vyluci tie vady, ktore vyplyvaju z genetickeho vysetrenia..... 😉

tinucha
30. sep 2008

Ahojte. tak hlásim, že som dnes bola v poradni, všetkoje v poriadku. Krčok je síce krátky,ale tak isto ako minule (čiže sa už neskrátil) a je zatvorený. Vraj mi tonizuje maternica, ale nie je to nič vážne,mám brať magne B6 3x denne.

Havka a prečo musíš ísť na amnio? Vyšli ti horšie testy?