Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

zulka29
1. okt 2008

Katy, aj ja tebe 🙂 . Veď tu všetky kočky poznáme, mohol by nám už osud dopriať 😵

katy2
1. okt 2008

zulka, dakujem... ty budes prva a ja potom po tebe..... drz sa.... 😵

kvetka2
1. okt 2008

zulka, snád to ešte nie je definitívne a máš aj mrazáčikov, keby niečo 😉 - to som vykukala niekde inde 😉 my ti všetky moc držíme palčeky 😵 😵 😵

dracik1
1. okt 2008

zulka, este nie je nic 100%...pozname pripady - mirica, nemala ciarku a ma dnes krasne dvojicky..

strasne Vam obom drzm palce ,ani neviete ako.... 😵

tinucha
1. okt 2008

Zulka, ale určite si testovala veeeeeľi skoro. 😉

takyna
autor
1. okt 2008

Baby velmi zle spravy mam zacala som sa z nicoho nic otvarat prisli kontrakcie som uz 36 hodin na porodnici snazili mi to zastavit ale osud je kruty praskla mi voda rano o pol siestej idem rodit kontrakcie zatial ustali pod vplyvom liekov bobacik ma ani nie 30% sancu v ohrozeny zivota som aj ja mam zapal v tele tlak vysoky a psychicly som na dne neviem ci tu bolest prezijem.....

katy2
1. okt 2008

takynka 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
nemam slov, posielam pozitivnu energiu 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

zomata
1. okt 2008

takyna..vemi na vas myslim..velmi

zulka29
1. okt 2008

Bože Taky...nie, nech to dobre dopadne...prosím 😔 musííí 😨
Odkiaľ píše zlatko? 😕

tanitta
1. okt 2008

Taky.. to co????? som to citala milonkrat dokola 😢 😢 ....neviem to predychat 😔 ... boze myslim na vas... vsetko bolo dobre.... a zrazu... 😔 ...komplikacie....myslim na vas

tinucha
1. okt 2008

Taky bože drž sa. Nevzdávaj to, máte šancu,tak bojujte. Budem sa za teba aj za drobca modliť.

kvetka2
1. okt 2008

taky, ani tomu nemôžem uveriť... 😔 😔 myslím na vás...ty si silná....dokážeš všetko

hava77
1. okt 2008

ahojte,
taky strasna sprava 😔 .....bojujte...drobec je bojovnik...budeme na vas mysliet....

kukulik30
1. okt 2008

Boze ..taky 😔 😔 😔 😔 ...drzte sa a bojujte,hlavne drobec.....modlim a za vas oboch

lenka20
1. okt 2008

takynecka zlatko moje myslim na teba a vysielam vsetky modlitbicky k tebe a k drobcekovi, drzkaj sa, bud silna

dior
1. okt 2008

Takynka-verím, že to zvládnete,myslí na vás celý koník ...

fedra
1. okt 2008

Taky .... 😔
Neviem vobec co na to povedat, je mi to tak luto. Zabojujte prosim, nech to este dotiahnete do stastneho konca

zuzla80
1. okt 2008

Ach Takynka moja ☹ ☹ ☹ prečo sa k nám osud takto kruto správa. Chcem ti len povedať, že na teba všetci veľmi veľmi myslíme a držím tak silno palce, aby vás Pán Božko ochránil pred tým najhorším. Držkajte sa

fedra
1. okt 2008

Inak baby, my sme dnes boli na kontrole, bobacikovia sa pekne mrvili, maju cez 14 cm cize 7tt+3 a 7tt +4
Krcok je stale zatvoreny aj dost dlhy, no nezdalo sa mu to pobolievanie bruska, tak este raz cez utz vaginalny pozrel krcok. A nasiel, ze sa tam robi taky malicky lievik 3mm a krcok nie je tuhy. takze od dnes som na PN, doma len lezat a o tyzden na kontrolu ci sa to nezhorsuje 😢

zulka29
1. okt 2008

Zuzlik a ty ako, už srdiečko buchoce ? 😕 😅
Fedruš, pekne ležkaj, bude to dobré 🙂
Lenik, ahoj v tehulkách, sme sa tu všetky stretli aby sme Takynke a Romankovi držali silno place 😔

dicinka1
1. okt 2008

takyna drzkaj sa ...budem sa modlit aby to mimi prezilo.. ☹

co sa to deje?meliska prisla o babo?takyna bude rodit v nepravu chvilu ☹ ach boze ☹

kvetka2
1. okt 2008

ahoj zuzlik, tak ako, čo máš nové?
fedra, bambulky rýchlo rastú a tlačia na krčok, len pekne oddychuj a bude to ok. 😵 😵 brusko ťa bolí moc?
lenka, dlho som ťa nevidela, ako sa darí?

tanitta
1. okt 2008

Babulky.. ja sa na par dni vzdialim... dnesny den ma uplne dostal do kolien...... ☹ ......potrebujem zrovnat mylsienky a dostat sa zase do normalu...dufam ze ked o par dni pridem pribudnu dalsie tehulky.... myslim na vas kocky....drzte sa....

fedra
1. okt 2008

kvetka, neboli moc ... je to len take sem/tam pobolievanie.
Niekedy cely den nic, inokedy to trosku pohiahne ci popichava ... je to ale slabe, skor ani nie bolest ako to, ze to citim

kvetka2
1. okt 2008

fedra, pýtam sa len preto, že aj mna občas trosku pobolieva podbrusko. Ale snad je všetko ok, mne krčok kontrolovala doktorka len pohmatom 😕 pekne oddychuj, ja idem tiež 😵 moji drobci pozdravujú tvojich 😎

zuzla80
1. okt 2008

Zulka - srdiecko uz nebuchoce a uz nie je ani babo 😢
Neskor sa vam ozvem, lebo teraz nemozem

kvetka2
1. okt 2008

zuzlik moc ma to mrzí, prajem ti zo srdiecka, nech to rýchlo prebolí....myslím na teba

cikyta
1. okt 2008

Takynka...................................................................................................................................... 😢

katy2
1. okt 2008

zuzla, prajem vela sily 😔 😔 😔

zulka29
1. okt 2008

ja vás sem prídem pozrieť po dlhom čase a samé zlé správy ☹ priniesla som vám sem nešťastie ☹ ☹
idem radšej, ahojte tehulky 😔