Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

fedra
13. jan 2009

no ja to iste .... 😀
neviem, ci budeme monitor vobec kupovat .... manzel by chcel .... no kupovat vsetko takto 2x je dost financne narocne 😖

ozaj, rozmyslala si uz nad odberom pupocnikovej krvicky ? Keby to nebolo tak drahe ....

hava77
13. jan 2009

tanitka ahoj, aj u nas sa manzel rozhodol pre x-lander a diskusiu nepripusta 😀

katy2
13. jan 2009

hava, to ano, aspon perinky a kosielky kupovat sa nechystam....
ale spoliehali sme na kocik a teraz mam z neho nocnu moru..... Ale mame este cas.....

fedra
13. jan 2009

tani .... no ja si neviem predstavit ako moj manzel nakupuje 😀 😀 😀

hava77
13. jan 2009

tie monitory sa daju kupit aj na nete lacnejsie. ja ho chcem v kazdom pripade, aj ked jest nebudeme 😀
strasne by som chcela dat zobrat pupocnikovu krv, ale je to ruiadna palka. momentalne tolko nemame ak chceme kupit aj kocik aj vseticko ostatne. my uz rok predavame byt a nedari sa nam ho predat 😠 . ak by sa predal tak urcite dam odobrat

katy2
13. jan 2009

tani, ahoj 🙂

tanitta
13. jan 2009

Fedra.. nakupaval by presne tak ako moj;).. staci mu dat do ruky peniaze a po jednou strechou kupit vsetko... tetusky predavacky pomahali....
my sme dali aj pupocnikovu... baby fakt su to palky nas popravde cela vybavicka aj s pupocnikom aj so zazmluvnenim dr epiduralka + cesty do BA ..vysli okolo 1OOtis...

hava77
13. jan 2009

katy neboj nejak bolo nejak bude a tieto moderne kociky maju vyhodu ze si ich mozes skladat aj posupne ako babo rastie. alebu kupit od kociek z netu. minule jedna predavala kocik este rok v zaruke a za polovicnu cenu....ved uvidite. ja tiez este nie som rozhodnuta ci novy alebo pouzity.....ved uvidime

tanitta
13. jan 2009

Katy.. cauky pohyby uz citis?? 😵 .. a pohlavie?? 😎 ci nexate sa prekvapit?

fedra
13. jan 2009

no ved prave .... my by sme platili jednorazovo cez 50 tis za ten odber. A pri vsetkych vydavkoch to nie je take jednoduche. Pred rokom sme postavili domcek, takze aj ta hypoteka dost zozerie 😝 ved to asi pozna kazdy ...

hava77
13. jan 2009

tanitka je pravda pri tej pupocnikovej ze najprv platis 8 tis. a az ked sa zisti ze je vhodna na uskladnenie tak doplatis do tych 25 000

fedra
13. jan 2009

tani .... no my sme uz teraz cez 70tis ... a to este drobcekovia nie su na svete.

katy2
13. jan 2009

tie financie... to su fakt riadne palky...... 😠
tani, pohyby este necitim, ani bublinky, ale verim, ze aj to coskoro pride.... 6.2. ideme na morfologicky uzv, tak verim, ze tam sa dozvieme, co to bude..... 😵

tanitta
13. jan 2009

havka...hej je.. odoberie sa krv...zaplatis preddavok.... vyhodnotenie trvalo asi 3-4tyzdne...

fedra
13. jan 2009

havka ... tak to bolo povedane aj mne. Ale ze tych 8tis je zaloha pri uzatvoreni zmluvy a potom doplacas za odber. Nik mi nehovoril, ze ak by nebola vhodna na uskladnenie, tak neplatis ... akurat sa plati nejakych 2tis rocne za uskladnenie

tanitta
13. jan 2009

no babulky... je mi tu dobre s vami ale musim ist....mliecko odsavat a obliect maleho na prechadzku vcera bol len na terase ale tak som ho naobliekala ze nevydrzal dlho co bol chuda dopoteny....paaa

tanitta
13. jan 2009

no a este .. nam vysla ta krv na 19,5kg...vahy...

hava77
13. jan 2009

takze ak nie je vhodna tak ti asi nevratia ani tych 8000.....

fedra
13. jan 2009

katy ... pohyb pride coskoro, neboj. Ja som bola tiez cela na nervy, kde som tu citala ako baby pisu o pohyboch a ja stale nic 😠 .... p potom to prislo z dna na den
Dokonca som kupila stetoskop, ci nieco nebude pocut .... inak ja nim nic nepocujem este ani teraz a to teda dostavam uz z kazdej strany poriadne buchnaty 😀

hava77
13. jan 2009

tanitka to ako myslis ze na 19,5 kg? nerozumiem 😅

fedra
13. jan 2009

ani ja nerozumiem 😕

tanitta
13. jan 2009

mnozstvo odobratej krvi je rozne....my sme mali tolko krvi ze sa da pouzit pre dietatko ktore bude do 19,5kg... aby splnila svoj ucel....niekomu vyjde mnozstvo krvi aj do 60kg 😵

hava77
13. jan 2009

aha dakujeme ze si nam to vysvetlila po lopate 😀 😀 😀

fedra
13. jan 2009

to som ani nevedela 😕
Cize ak mi dieta ochorie v 10 rokoch a bude vazit 30kg, tak to bolo zbytocne ???

tanitta
13. jan 2009

Fedra.. asi tak....nejak.. moze sa skusit pouzit ale tam to bolo aj tak pisane v tych papieroch ze nemusi to pomoct potom...

tanitta
13. jan 2009

ok.. uz fakt musim.... paa kocky....

hava77
13. jan 2009

ja som to tiez tak pochopila....
kocky ma asi bolieva zlcnik....pod pravym spodnym rebrom ma stale boli a pali...kazdy den uz som z toho na nervy. najprv som si myslela ze preto lebo mi rastie brusko a rozpina sa ale teraz neviem..... zabudla som to povedat dokine na poradni. ale aj tak by so mnou asi nic nerobila

hava77
13. jan 2009

no idem si aj ja lazkat nech ma to trochu prejde.....tak pa

ozaj a tinuska je este 2v1? nemame infosky 😀

pointka
13. jan 2009

ahojte,

havka pisem ti kvoli tomu zlcniku. Kamoska je asi 26tt a bola asi pred 2 tyzdnami na pohotovosti kvoli zlcnikovemu zachvatu. Neviem, co jej davali, nejake infuzky, urcite magnezium, ale zistili, ze babo jej tlaci hlavickou na zlcnik, tak kym sa jej babo neotoci musi drzat zlcnikovu dietu.

hava77
13. jan 2009

ahoj pointka ako sa mas? pekne ti pribudaju tt ....
ja mam babo otocene dole hlavickou uz od 24tt.....tie bolesti mam v podstate po kazdom jedle az do neskoreho vecera...skusim nejaku zlcnikovu dietu...asi...