Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

fedra
21. aug 2008

ja som teraz 11tt a fakt citim ze sa to zlepsuje /zas ma viac zacina palit zaha 😝 / ... niekedy cez den az mam pocit ci sa blskam nieco nestalo ked su tak ticho

gabika24
21. aug 2008

ahojte babulky. aspoň vás pozdravím a idem variť. včera som to zanedbala - dojedali sme všetko možné, dnes už musím...
havka, neboj, bude to lepšie. veď sme všetky o tom snívali, že nám bude zle z tehu. ale držkaj sa... niekomu pomôžu sucháre, niekomu piškóty, viaceré sme na napchávali chlebom vo vajci... skús sa v lekárni spýtať na niečo proti zvracaniu pre tehotné, prípadne doktora...
pekný deň 😵

fedra
21. aug 2008

havka ... ano 3 kg.

hava77
21. aug 2008

fedri to sme na tom rovnako ja tiez 3 kg

gabika24
21. aug 2008

fedra nič sa blškám nestalo, chystajú si sily na to, aby ťa potom mohli poriadne kopkať, ako mňa tie naše 😀 😀 😀

ingulka
21. aug 2008

hava77 .. taska nie, este si vravim, ze je skoro.. mam len papier co mi vsetko treba do porodnice a potom z porodnice.. a chystam sa na nakupy.. zatial mam len 7ks bodyciek, nic viac...
skor teraz riesim otazku, kde vlastne pojdem rodit - do ktorej nemocky a k akemu lekarovi, lebo tym padom, ze uz som na materskej by som sa mala do tyzdna hlasit na porodnici, kde mi zalozia kartu a budu ma dalej sledovat oni.... takze tak...

aj mna presli nevolnosti po skonceni 3 mesiacia... takze zacni strihat meter 🙂 🙂 🙂

fedra
21. aug 2008

ale ja dufam,ze to bude OK ... nuz, sme si odgrckali svoje a snad od 12tt to bude lepsie. Aj Kvetka hovorila, ze jej nevolnosti zmizli prichodom 12tt 😉
Ved co som tu citala, tak kopec bab na zaciatku schudli ked im bolo zle.
ja uz som bola na tom jeden cas tak, ze som si vyberala co budem jest nie podla toho naco som mala chut ale podla toho, cim sa mi bude lepsie vracat ... pardon 😅

gabika24
21. aug 2008

fedra 😀 😀 😀 -tak to mňa pri tom grckaní nenapadlo...
ja som na začiatku schudla len kilo, tiež mi bývalo dosť zle. ale nebojte babule, prejde to. sem-tam mi občas ostane z niečoho ťažko, ale už dáááááááávno našťastie negrckám 😵
fedra, veď už máš 11tt, krásne to pribúda, o chvíľu ti už zle nebude. 😉

fedra
21. aug 2008

gabika ... nase blsinky su este malicke na kopanie ... ale verim,ze za par tt uz budu 😎

fedra
21. aug 2008

gabika ... viem, znie to hrozne no fakt to tak bolo.

hava77
21. aug 2008

fedri ja si k tomu grckaniu tiez vyberam take jedla aby sa lepsie klzali 😀
a este sa utesujem tym, ze ked mi je zle tak je vsetko v poriadku a drobec je ok 😉

ingul, rozmyslas ze si zaplatis porodnika? ja po skusenostiach z pohotovosti pred 2 tyzdnami si ho vdacne zapaltim

gabika24
21. aug 2008

fedra viem, že sú ešte maličké na kopanie, preto som písala, že si chystajú sily a potom to začne - tak v 17-21tt. naše už teraz kopkajú statočne 😀 - ale milujem ten pocit. keď dlhšie nekopú, tiež sa pýtam, čo sa deje 😵
nuž báť sa už budeme stále niečoho 😉
ale všetko bude ok 😀 😀 😀

fedra
21. aug 2008

havka ... ty si bola na pohotovosti ?

Ved ja to iste a navyse som citala, ze u zien s nevolnostami je znizene riziko potratov ... tak sa mi manzel smial, ze ja musim na WC aj z neho vychadzat s usmevom 😀

gabika24
21. aug 2008

babulky, ešte raz želám pekný deň, musím ísť variť 😅

fedra
21. aug 2008

a co dobre ides varit ?

takyna
autor
21. aug 2008

Vidím , že ste sa dnes dáko rozgrckali 😉 😀 , ja zase prikladám ruku k brušku , skúšam a necítim zatiaľ žiadne motýliky 😒 a aj sa bojím, lebo ten stres a doktorka je moja na dovolenke, tak dúfam, že to prežijeme bez ujmy 😔

ingulka
21. aug 2008

hava77, neviem.. kazda nemocka ma ine pravidla... ale skor nie ako ano... uvidim...

co ti bolo, ze si bola na pohotovosti ??? co sa dialo ? 😒

hava77
21. aug 2008

spinila som a bol tam taky debil 😠 ja si mam povedat ze co mi pichne, utz vraj skodi o 4,00 ale o 7,00 uz neskodi a tak proste pristup hrozny. ked som to vravela svojej doktorke tak sa cudovala ze ten debil este sluzi na pohotovosti 🙄

fedra
21. aug 2008

havka ... na taku skusenost len rychlo zabudnut 😝
Dufam, ze spinenie je prec a vsetko bude uz len dobre 😉

hava77
21. aug 2008

dakujem fedri uz je to ok. ja som spinila v kuse asi 2 tyzdne.....utros bol ako biela kava....ale len vtedy ked som sla na pohotovost tak to bolo tmavohnede.....no vtedy som sa uz zlakla a radsej som sla....ale len som sa nahnevala 🤐

gabika24
21. aug 2008

fedra, až teraz reagujem na varenie - pôvodne to mali byť francúzske zemiaky, nakoniec je to bôčik s kapustou a mužíček si k tomu prosil zapekané zemiaky 😵 tak asi tak.
už sme stihli skočiť aj na zmrzlinu, lebo ma tí moji miláčikovia ukecali, nech idem s nimi, takže varenie som musela odstaviť a teraz to dokončujem.
havka - tie skúsenosti s pohotovosťou sú super 😠 - ešte, že máme takých odborníkov 🙄 - ale hlavne, že ste s bobíkom ok 😵

fedra
21. aug 2008

havka a nekazal ti potom doktor radsej utros papat.
Ja som tiez mala take "spinky" svetlohnede, asi dva dni to trvalo. Ale bola som u lekara, tak ze je to v pohode, ze to sa len maternica cistila pri tvorbe placenty.

Gabika ... mnam,mnam ... inak vies ze ja som vcera vecer /to ako aby sme mali co papat na dnes ked prideme z prace/ robila kyslu kapustu, jaternicku a pecenu klobasku 😀
Zemiacik urobim ked teraz pridem.

hava77
21. aug 2008

fedri nekazal mi ho jest, ten "doktor" mi nepovedal nic a krajko mi povedal ze je lepsie ho vkladat lebo ma silnejsi ucinok a on mi povedal ze to mohla byt nejaka prasknuta cievka 😕 .....no ale hlavne ze je vseticko ok 🙂

len mi robte chute s tou kapustickou, klobaskou atd 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 na to mozem zabudnut 😢
no mozno neskor 😀

fedra
22. aug 2008

ja ho papam ... mne totiz doktor povedal, ze zas je to lepsie aby sme to teraz tam dole nedrazdili. Ale ved ono je to asi jedno, ved ten utros je len preventivny, pri normalnom tehu sa ani neberie a pohoda 🙂

Ja som vcera normalne zozrala kapustu s pol klobaskou a negrckal som 🙂 ... prvy raz po 3 tyzdnoch. takze je mi jasne,ze nase blchy budu po tatinovi, z jogurtu /vcera som ho v robote jedla od 11.00 do 13.00hod ... vobec mi nechcel ist dolu krkom 😝 / ma natahuje, klobaska im nevadi 😀

gabika24
22. aug 2008

no fedri, tak pekne papkaj klobásky 😀 😀 😀 - ale to môže byť aj tým, že si už 11tt - to je super, ako ti to krásne pribúda 🤐

fedra
22. aug 2008

no gabika ... dufam,ze aj kontrola bude v pohode a blsky su pekne zdrave .... uz som ich nevidela skoro 3 tyzdne tak uz som aj trochu nervozna, ci je vsetko v poriadku 😨
Ale dufam,ze ano.
A ty ... ved este tak 10t a rodis a babulky budu na svete. Inak ja som taaak velmi zvedava co budete mat. Stale kukam,ci ste si to nerozmysleli s tym prekvapkom 😀

gabika24
22. aug 2008

nie, nerozmysleli sme si to s prekvapkom. môj miláčik si to asi už nerozmyslí. no veď uvidíme, hlavne nech sú v poriadku. ja mám poradňu teraz v pondelok, už by som ich tiež rada videla, posledné sono som mala v 21tt...
neboj, aj u vás je všetko ok. 😉

ella1111
22. aug 2008

ahoj tehulky.chcem sa opytat ci mi niektora nevie poradit.budim sa v noci na to ze ma bolia bedrove kosti aalebo klby.doktor povedal ze mi chyba magnezium,tak ho beriem ale po nom mi byva zle.mala to niektora?som 10t.

gabika24
22. aug 2008

ella1111 tie bedrové kosti bolia aj mňa... magnezium beriem, tiež mi po ňom nie je najlepšie, pretože znižuje tlak, ktorý mám aj bez neho nízky. skús sa na najbližšej poradni spýtať dokyho, či sa s tým nedá niečo robiť...držkaj sa...

slunicko552
23. aug 2008

Ahoj holky,mám zamražené vajíčka.Zajímalo by mě kolik se jich rozmražuje a jaká jestli přežijí všechny,když se rozmrazí.Jaká je šance na otěhot.a jak dlouho to trvá než se zavedou?Je to podobné jako při IVF?Moc děkuji za odpověď 🙂