Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

takyna
autor
17. feb 2009

Dakujem babulka, toto čo som napísala, oni považujú za uzavretie celeho prípadu, po 5 mesiacoch. ide ma rozhodiť, nenechám to tak, idem to medalizovať, proste malého nám to nevráti, ale toto sa už nesmie stávať, nikomu

babulka123
17. feb 2009

takynka.. presne ako pises , maleho ti to nevrati ale pomoze to ak to zachrani ktoru kolvek holku.. a nemusi byt ani tehu.. aj mykoza aj nejaky zapal vie velmi zneprijemnit zivot.. s nasledkami..
drzim ti velmi palce.. velmi som ta sledovala a bolo mi to neskutocne luto..

viem ze je to teraz blba otazka ale nad dalsim pokusom neuvazujete? neviem ci si pamatas ale v teme Gyn fve bola jedna holka Misi76 prisla o 3 jicky.. a teraz ... ide znova.. velmi jej drzim palce..

takyna
autor
17. feb 2009

Babulka zatial neuvazujem , mame 1/mrazacika, ale nemozem zatial do toho ist, Misi poznam tiez jej budem velmi drzat palce

babulka123
17. feb 2009

milacku nech sa uz rozhodnete akokolvek.. budem na teba vela mysliet... a velmi drzat palce.. cmuuk

takyna
autor
17. feb 2009

Este raz dakujem Babulka, a držím ti palce a prajem krásne zdravé dieťatko 🙂

babulka123
17. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 dakujeme

lenka20
17. feb 2009

takynka ahoj, len teraz som si precitala, to je teda ina haluz, co ti prislo... take vyjadrenie o nicom totalne neuspokojive, nakoniec z teba urobili tu nezodpovednu, to je fakt skvele... 😠 😠 😠 dufam, ze naozaj to nenechate tak, treba sa odvolat a ziadat o vyjadrenie ako KONKRETNE bude pani dr.potrestana...a potom medializovat.... ak sa ti bude zdat trest neuspokojivy, co asi bude, kedze sa urad postavil zjavne na stranu lekara....ach jo, taketo kocurkovo moze byt len na sprostom slovensku, ja tento stat skratka neznasam 😠 😠 😠 dufam zlatko, ze to rozdychate cim skor, ze vas to neodradi ale naopak povzbudi este viac sa do toho obut.....

takyna
autor
17. feb 2009

Ahoj Lenuska, veru taká som ja nezodpovedna... 😠
neviem a uz ani chut nemam ...je mi smutno s toho vsetkeho
nikto nepovedal, že by som o chlapčeka neprišla, ale nikto to po tomto všetkom nemôže ani vyvrátiť, kedže som jej dôverovala takto som dopadla.

a čo ty ? si zdravšia? sa ani neozves.... ☹

juja
17. feb 2009

Ahojte kočky....
Zuzlík je mi to ľúto, že to nevyšlo..., ale držím vám palce nech Vám to v tých Čechách už konečne vyjde. 😉 Už si sa tam v centre informovala ? Kedy máte prvú konzultáciu? Budem na Vás myslieť , držte sa 😉
Taky, no ja nemám slov....., ale keď tak sledujem v akom stave je na Slovensku zdravotníctvo nie je sa čo diviť 😠 ...ja občas kuknem na STV2 jednu reláciu (víťazstvá a prehry v medicíne) no a tam sa riešia rôzne životné príbehy, ktoré riešil úrad pre dohľad...poviem ti človeku je až zle a nestačím sa diviť s akou ľahostajnosťou a aroganciou sa človek stretne od zdravotníkov a ešte aj keď vyšetrovanie dokáže preukázateľné pochybenie na strane lekára, resp. lekárov tak oni jednoducho majú tú drzosť a nepriznajú chybu ani za svet...no biela mafia 😠 Človek ide k lekárovi keď potrebuje jeho pomoc a čaká, že ten lekár urobí všetko preto aby mu pomohol ..., ale nie do hrobu.... Taky ja si tiež myslím,že by sa to malo doriešiť, aby ste dostali odpovede na všetky Vaše ešte nezodpovedané otázky...želám vám veľa síl nech sa rozhodnete akokoľvek.
Lenka ahojky, som rada, že už ti je lepšie..

gabika24
18. feb 2009

taky, to je teda sila.
ako mohla doktorka poznať tvoj aktuálny zdravotný stav,keď ťa nevyšetrila - veď poznala tvoj zdravotný stav - ten,čo si mala pri poslednom vyšetrení. človek letí k doktorovi a ešte z neho urobia nezodpovedného, lebo s tým istým nešiel znova? a dokedy mali lieky zabrať - to si si mala vycucať z prsta, že teraz je čas, nezabrali, idem znova. a ako môžu vedieť, že to nebolo spôsobené tým, že ťa nevyšetrila - veď keby to bola urobila, možno na niečo príde. a pri tých problémoch, čo si mala.... veď aj sami uznali, že postupovala nesprávne.no nebudem sa rozčulovať - ale nedalo mi nenapísať, aj keď je takáto pokročilá hodina.
veľa síl do ďalšieho boja, držkajte sa.

dobrú nôcku všetkým

zuzla80
18. feb 2009

Ach Takynka čo mám na to povedať - to, že na Slovensku je to proste tak, to asi každý z nás vie, len najhoršie na tom, že to nikto z nás nedokáže ovplyvniť. Spravodlivosti na tomto svete nieje nikdy dosť. Lekári sú jedna ruka a tí budú držať medzi sebou akoby mali ísť proti sebe.
Ja len dúfam a verím, že ak to možno zmedializujete, tak sa niečo v tomto smere pohne - niekedy to zvykne pomôcť, ale poznám prípady, keď ani to nepomôže. Ale verím, že vy ten prípad nebudete. Viem ako strašne ťa to musí ubíjať a bolieť, ale verím, že to vďaka dobrým ľuďom zvládnete 😵 🤐

Jujka vďaka - snáď nám v Brne už konečne pomôžu 😉 Ešte nie sme objednaný, ale určite to čoskoro urobíme.

tanitta
18. feb 2009

caute kukulienky...
zuzla.. ja mam uz dlhe roky ranku na krcku...ako to ides riesit?...mne dr len sledovat.. a teraz po porode idem na cyto...zuzla ja sa z teba normalne tesim ze sa tesis na zmenu ako keby som sa videla... 😉
...nove hlasenie o spani...od 23°°-do 6°° 😎 potom hore do 7,30 a spi ako sipkova ruzenka 😅 ... len robi mi starost ked spi neje a aj ked ho zobudim tak netaha 😒 ... no uvidime na poradni ci a kolko sme pribrali... buduci t mame nabity...klbiky,poradna,ocne,endokrynolog,.. pa

zuzla80
18. feb 2009

Táni mne to zistila len teraz doktorka pri transfere - a teraz naposledy zvyknem po sexíku aj zakrvácať a to slabé krvácanie po ultrazvuku bolo spôsobené tou rankou. Objednala som sa k svojmu dokimu tak som zvedavá či s tým niečo urobí. Vraj sa to zvykne robiť zmrazovaním - dusíkom, ale to som len našla na nete.
Tánička vieš, že sa teším - veď ďalšia nová nádej na bábätko pred nami a dúfam, že už s úspešným koncom - aspoň dvojkovým 😀 🙂

No dneska ste sa hádam všetci vyspali 😉

hava77
18. feb 2009

ahojte kocky 🙂
takynka teda ked si to cloek precita tak len oci na to puli co spravili s teba a pomaly z nezodpovednej doktorky chuderku lebo ma nezodpovednu pacientku 😠 😠 😠 ...slovenkso je v tomto divoky zapad.....
ja by som to asi tiez medializovala........

tanitka teda vy uz trhate rekordy v buvani 🙂 🙂 🙂 tak ten krst asi pomohol 😉

zuzli teda budu ceske dvojocky 🙂 to je dobre ze ste takto naladeni...
kocky a kolko vlastne vyjde to softko v cechach?.....teraz hra do karat aj kurz ceskej koruny 😉

zuzla80
18. feb 2009

Havka čo baby písali, tak bez cesty a liekov cca 25tis. ak sa nemýlim.
Inak neviete náhodou baby koľko asi môže stať urobenie hormonálneho profilu na 3DC ako samoplatca? Len tento jeden odber.

hava77
18. feb 2009

zuzli netusim.....
tak to softko je potom dost pristupne pre samoplatcov.....nie je to az taka strasna suma ako klasicke ivf...uz len zohnat lieky lacnejsie 😉

fedra
18. feb 2009

ahojte ... havka ako sa mas ?
drobec v brusku poslucha ?

hava77
18. feb 2009

ahoj fedri, no akurat dnes v noci to nebolo bohvieco 😒 , stale mi tvrdlo brucho, pri kazdom otoceni.....no dnes iba polihujem ale uz je to lepsie....
drobcek je zlatusik nozicky pcha pod rebra velmi opatrne 😀
a ty ako? ty sa teda poriadne drzis 🙂 som zvedava na tie vahy drobciatok 🙂

gabika24
18. feb 2009

ahojte kočky.
jéééj, my sme sa dnes tiež vyspali až-až. drobci sa najedli večer a pýtali až o 05.15 hod. 😵
fedra, pekne to ťaháš, aj keď je už asi bábätkám dosť tesno... havka, tiež veru krásne tt...
zuzlik, ja mám natrhnutý krčok maternice po pôrode s malou, doktor mi povedal, že som aj tak krásne vydržala s dvojičkami (keby som vedela, že je stále natrhnutý, tak ináč stresujem - ja že to už nejako zrástlo...). čiže preto asi išli skôr - kým som sa neotvárala, držal a potom proste povolil - no ani sa nečudujem, keď toľko drobci vážili.
pekný deň - idem robiť niečo užitočné - kým drobci spia - len neviem, či mi to malá dovolí 😅 - nudí sa, lebo nemôže do škôlky, keďže je ešte chorá...

fedra
18. feb 2009

inak v noci ani mne nie je najlepsie ... tiez citim tvrdnutie a otocit sa na druhy bok, to je niekedy hroza. No ja som tiez zvedava, dufam, ze v pondelok mi uz povie presny termin sekcie. Uz sa aj tesim na drobcekov aj na to, ze sa zas budem vediet bez fucania obut 😀

hava77
18. feb 2009

s tym obutim mas pravdu 😀 ....mne hned ako sa zohnem maly zadockom tlaci na brucho tak ze sa nemozem ani nadychnut....potom chodim ako keby som zozrala pravitko 😀

zuzla80
18. feb 2009

Veru Havka, že je to omnoho lacnejšie ako samoplatca na Slovensku. Mne aj zvýšil celý Puregon aj Pregnyl, tak aspoň jednu stimulku by som mala poriešenú. A dúfam, že už viac stimuliek nebude treba.

Fedri veru to krásne držíte - a to ešte čakáš dvojičky. Nielen ty ale aj my sa už na tvojich drobčekov tešíme. Dúfam, že nezabudneš poslať fotky.

Gabika tak aj ty máš problémy s krčkom, vidím, že to nieje rarita. Ja som to doteraz nemala, asi sa to muselo urobiť po tom hnusnom zákroku v septembri. Idem v stredu k dokimu tak som zvedavá čo on na to.

fedra
18. feb 2009

ja som teraz volala so svojim gynekologom, tak sa smial, ze uz som si limit splnila a uz drzat az tak nemusim 😀
Zlaty bol. Ale zas porodnik mi povedal, nech skusim este tyzden vydrzat, lebo ak by som rodila teraz, ze by to este nebolo bohvieco 😨 , to ma fakt trochu prekvapilo
Ale mam taky pocit, ze buduci tyzden to uz ukoncia
jasne ze podam info aj foto 😉
Ale priznam sa, cim sa to viac blizi, tym mam viac strach, aby sme to zvladli a aby blsky boli v poriadku a hlavne zdravucke

tanitta
18. feb 2009

Havka.. softko vyjde 10tis KC + 1tis KC kazde jedno vajko na icsi.. + lieky.. zalezi za kolko a kde si kupis...
.. my sme boli vonku sme zase vymrzli.. mne sa zda ze cim viac drobec vymrzne tym je culejsi 😕 ....
Fedri... ked som bola v nemocke tak vraveli ze optimum pre porod pre dvojky je 38t...ale predsa sa neda drzat tabulkovo 😵 ... my sme vydrzali len do 34ukonceneho...takze vy uz ste za vodou;).. neboj uz sa coskoro dockas;).. este si vychutnaj nocny spanok.. ak sa ti da spinkat...
baby ja uz normalne sa neviem vzit do toho ake to bolo ked som bola tehu a hlavne pohyby ku koncu a pritom je to len nedavno... nexapem 😕

fedra
18. feb 2009

no tani, mne to aj tak vychadza, ze budem asi rodit koncom 38tt
Ale ved ty teraz pohyby citis, ked si maleho zoberies na ruky .... 😀

tanitta
18. feb 2009

Zuzla.. pytala si sa kolko stoji HP.... podla toho ake mi chodia vypisy z poistovne su to len eurove polozky...takze myslim ze max do 6-7eur by sa to malo vmestit...tam nerobia vela v hp... zopar hormonov...

zuzla80
19. feb 2009

Ahoojte, ešte spíte 😕

Táni nakoniec sa mi to podarilo zistiť v jednom labáku, nič iné mi neostáva len ísť ako samoplatca. Cena závisí od početu hormónov - a vyšetrenie jedného hormónu stojí 5Eur, čo som pozerala, tak mi treba 6hormónov, čiže to vychádza 30Eur. Trošku sami to zdá veľa, no ale čo mám robiť, keď ten môj truľo-doktor mi to nechce urobiť. 30Eur som videla aj budem vidieť.

Inak babulky - Táni, Leni už som objednaná do Brna 10.3. a ideeeem ku Kouďákovi 😀 😀

zulka29
19. feb 2009

zuzlik, čo je to pre nás 30 EUr ked by sme dali za bábátko všetko na svete, že? Moja, velmi ti držím palce nech ti Brno prinesie šťastie 🙂

Ja stále pošpiňujem tak obdeň, tak kludna veľmi nie som, ale zato dni mi sprínejňuje grcanie a je mi celý deň strašne zle, tak som na chclebe a acidku celý deň 😝 😅 no ale som to chcela, nie? 😀 ale do smiechu mi nie je,,,teraz mi je ok, že som zapla aj PC 😅

pipka
19. feb 2009

zulik...takych 8tt este a bude dobre 😀
nedavno si tusim pisala, ze negrcas...ze ti to chyba...mas ho mat 😀 😝 😀

zulka29
19. feb 2009

takynka, bojuj za spravodlivosť, musí to byť strašne ubíjajúce dostať takúto nechutnú odpoveď, zabijala by som 😠 neviem čo k tomu ani napísať, dr. držia spolu a na pacienta kašlú 😔 hnus!

Lenik, už si fit?