Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

hava77
11. feb 2009

a neposlal ta este na interne vysetrenie? alebo keby si bola v nemocke tak ti to spravia tam 😕

fedra
11. feb 2009

tak v pondelok rano /idem sa modlit nech to do tej doby v poriadku vydrzime / idem do nemocnice na komplet vysetrenie. Tak som zvedava, ci tam uz aj zostanem 😕

hava77
11. feb 2009

budeme ti drzat palce 🙂 🙂 🙂

juja
11. feb 2009

Ahojky kočky 😉

....zapnem net a čo nevidím ....prvá fotečka 🙂 ..Tinucha máte krásne bábätenko, je to riadny bucko 😵 😵 ...kukla som fotečky 😉 ....ešte raz moooc blahoželám....ako sa mávate? ...o pôrode asi radšej pomlčíme 😔 ...ja sa už teraz bojím 😝 🤐

...idem si prečítať ako sa máte a čo ste popísali

tanitta
11. feb 2009

Dobry vecer;).. hlasim sa z nocnej 😉 .... nie je tu ziadna nocna sova?? 😀

gabika24
12. feb 2009

jéééj, tanitt, ja som tu včera o tomto čase bola, len som tu nevidela nikoho, tak som ani nepísala. no mohla som. keď som sa rozhodla, že predsa idem skúsiť spať, tak sa jeden miláčik zobudil a pýtal jesť o 0.20 hod. tak sme sa nakŕmili a že budeme hajať - no máš to vidieť - ukecaný ako stará baba... potom som zas nemohla zaspať ja, no a keď som konečne zaspala, zobudil ma druhý miláčik, ten bol tiež hladný - to už boli ale 4 hod., ten však hneď zaspal, tak aj ja, no o 5.00 hod. bol hore prvý- zas hladný (čo takto v noci nezvykne jesť), vypil 200, potom zaspal - teda až o pol šiestej. no a o šiestej sme vstávali s malou - chystala som ju do škôlky a dnes spala u svokry (bývame ale v jednom dome 😅 - tak to nemala ďaleko), tak mi ju doviedla, lebo ráno išla preč. no tak som zasa obriadila ju, švagor ju zobral o siedmej do škôlky, tak že si idem konečne ľahnúť... no máte to vidieť 😀 😀 😀 - kukučky moje už boli vyspaté 😠

babulky, som rada, že tak pekne držkáte miminká v sebe, aj keď sa vám to už kráti a o chvíľočku sa budete tešiť z batôžkov šťastia - teda jujka, sa mi vidí, že ti to nejako rýchlo pribúda - tt. tebe to ale asi ide pomalšie, čo?

fedra držím palčeky 😵
no už zas musím 😵

zulka29
12. feb 2009

Hallo, kde ste kto?
Maminky maju vela starosti s drobcami a tehulky sem ešte len prídu v sobotu 😉 že Zuzlik 😉
Tanitka, teda, vy mate doma takeho fesneho blondacika? Zlatucky je 😵
Tinucka, blahoželám ku krásnemu bábatku 🙂

Ja som až dnes schopná zapnúť PC, chrípka ma úplne zlomila, mala som teploty a musela som ísť znovu dr. a dala mi ATB tak snad to chrobacik prezije 😔 😅

takyna
autor
13. feb 2009

Ahojte kočky 🙂

Tinuska gratulujem k Filipkovi, je nádherné a tie vlasy 😉 , manžel si dal záležať na tých vlasoch veru 😀
dufam, že už aj tebe je lepšie Pekné maminkovanie vám prajem a všetko len to najlepšie 😵 .

Zuzlík držkam palce na ten víken, je valentínkovský musí byť dialnica, ak je pán Boh spravodlivý... 😵

Zulka moja neboj sa na zaciatku tehotenstva je ten organizmus oslabeny aj ja som bola chora, maly bobak sa zahryzol nema sa preco odhryznut, setri sa , pride jar , slniecko hadam tie choroby trosku ustupia.

Pozdravujem všetky tehulky a Fedra držím palce nech je pôrod čo najmenej bolestivy.

Gabika, Tanitka pekne cvickajte s deturencami, Gabi ked sa vygrckaju je to len pre ich dobro, deticky zvyknu sa aj prepapavat , tak sa im to aspon uvolnuje trosku. Tanit tu nocnu ti nezavidim, ale zase by som radsej brala ako tento môj pracovny kolotoc. Keby sa to aspon ukazalo na vahe...
😖

Majte sa tu pekne , krasneho valentina uplne všetkým,..........ozvem sa ....pá

gabika24
13. feb 2009

ahojte.
takynečka, ešte raz díky za rady, malí zbožňujú cvičenie - teda všetko to, keď sa niečo deje. sem-tam sa síce pojedujú, ale to vtedy, keď si nevšimnem, že už chcú spať 😵

zulka, určite bude ok, kedy máš kontrolu?

ináč, my sme zas ťahali nočnú - moji miláčikovia presne vedia, kedy som s nimi sama a patrične si to užívajú 😀

tanitta
13. feb 2009

Ahojky bamblky..
Taky...aj my cvicime ......baranov;)...a masirujeme... cele telicko po kupani.. a zvlast nozicky 2-3xdenne...od narodenia... aj ked place tak sa ukludni ked mu chytim chodidla a len tak postlacam...
Gabi...my sme nekadili 2dni az vcera 🙄 ... hned bol lepsi 😅 ...noo ty musis dve ritulky umyvat 🙂 ... my sme nocnu nemali ... nechcem zakriknut 🤐 ...
Zulka...skore uzdravenie... bobikovia to zvladnu... mamka bojovnicka oni tiez 😉

hava77
13. feb 2009

ahojte kocky.... 🙂
tinucha maly je nadherny, nech vam robi vela radosti a hlavne nech je zdravy ako buk 😵 😵 😵

tanit z vas sa uz stavaju riadni spaci 😀

my sme dnes uz konecne objednali kocik 🙂 , sme to odkladali, lebo sme cakali na novu limitovanu seriu x-landera
http://www.x-lander.com/limitededition2009 a zistili sme ze sa nam nepaci. a ze chceme predsa len tu 2008
http://kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=1300 tak sme ju zacali zhanat a ona uz bola vypredana 😒 no nakoniec som ju po 2 dnoch objavila a este aj vo vybornej cene oproti slovenskej 3 500 sk uspora 🙂
tak sa teraz vytesujeme 😵 😵 😵
skuste kuknut tu 2009 ci sa vam paci 😎

tanitta
13. feb 2009

havka.. a aky je tam rozdiel? len farby? mne sa kocik paci lebo ho mam aj ja doma 😅 musim dofukat asi kolesa lebo po tch nasich terenoch ma taha trosku doprava 😕

beke
13. feb 2009

Ahojte baby,

oznamujem vám, že sa 8.2.2009 o 3.05 hod. narodil malý Daniel s mierami 3500g a 53 cm.

Už sme domka a máme sa ok.
Všetky pozdravujem. 🙂

hava77
13. feb 2009

beke gratulujem a prajem hodne zdravicka 🙂 drzte sa 😵 😵 😵
budu aj fotocky? 😉

tanitka no manzel ju ofrflal, lebo je zamilovany do tej ferari cervenej.....mne sa pacil aj ten modry co mas ty....
no rozdiel neviem lebo po polsky moc nerozumiem a na slovenksu ho este neprezentuju 😎

tanitta
13. feb 2009

beke.. gratulujem a nech va drobcek robi velku radost, tebe vela mliecka a celej rodinke zdravicka 😉

havka...vychadza okolo 16900vsak... ta cena je uz aj s fusakom?

hava77
13. feb 2009

u nas vo zvolene stal 19 500,- na nete 17 700,- a my ho budeme mat so zlavou so som dohodla za necelych 15000,-....tanit je to bez fusaku len nanoznik, ale fusak emitex ten combi 3v1 my predali za 1000,- 🙂 🙂 🙂

tanitta
13. feb 2009

fijha... ake rozdiely .. my sme kupili v pd za 17kompletku aj fusak...samozrejme aj autosedacka v tom..taska.. plastenka.. sietka...

hava77
13. feb 2009

tanitka pozri co som nasla ked sme sa rozhodovali medzi modrym a cervenym.....no a fusak a sedacku by si dokupila
http://www.kocarky.cz/akcni-kocarky.php

fedra
13. feb 2009

jeej havka ... pekny kociarik ste vybrali 😉
Inak my sme tiez objednavali kocik z ceskeho netu a usetrili sme cez 5tis

beke
14. feb 2009

Ďakujem baby, a zatiaľ máme dosť mliečka 🙂

takyna
autor
14. feb 2009

Ahojte kočky 🙂
Beke gratulírujem a prajem tebe aj Danielkovi všetko najlepšie, veľa lásky, zdravia šťastia a len plno krásnych chvíl 😵
Všetkým ostatným krásneho Valentína a pekný .....vyspatý 😉 🙂 víkendík.

juja
14. feb 2009

Ahojky kočky 🙂
...prajem Vám krásneho Valentína 🙂
Ako sa máte? Fedruš ako dopadla kontrola? Ty si už 37tt, to je super....ja budem rada, keď vydržím takú dobu s jedným drobcom a nie ešte s dvomi 😉
Havka aj tebe pekne pribúdajú tt 😵 ....baby vy to máte už za "pár" ja vám to závidím (v dobrom)...akurát sa obávam toho pôrodu 😝 Ja som sa akurát včera na kontrole pýtala doktora, že kedy si mám "zháňať" pôrodníka tak mi povedal, že v 34tt mi stačí ...že potom mi poradí pôrodníka - podľa výberu nemocnice a ako prvorodičke a ešte aj po IVF mi odporúča sekciu... Čo sa týka kočíkov, tak z toho máme ešte španielsku dedinu...tak isto ako aj s menom pre malého 😀
Tani dúfam, že ani dnes nebola nočná 😉 ...malého som kukla ako pasie barančeky ...krásny je 😵 ...ide mu to dobre - keď sa mu chce, ale neboj bude sa mu chcieť čoraz častejšie, len trošku potrénuje 🙂
Zulka je ti už lepšie? Drobci to vydržia, verím tomu ....držím palce, nech ste čím skôr fit.
Zuzlík myslím na teba celý týždeň, nezabudla som držať palčeky neboj sa 😉 ...držím palce na testík....nech sa s mužíkom potešíte na Valentína z dvoch //
Beke jéééj tak už máte bábatko 😵 😵 ...srdečne blahoželám a želám Vám všetko len to naj, naj, najlepšie 🙂
Gabika, Takynka ahojte .
Lenka ty si kde????? 😕 😕 ...dlho si tu nebola ....chýbaš.... 😉

tanitta
14. feb 2009

Ahojky...
Jujcek.. nocna nebola 😎 ... maly zaspal o 21.3O a tahal s prestavkami na papanie do 9.30....takze anjelik 😵 ....
Lenka je chorucka v posteli... ozve sa ked jej bude lepsie 😉 ....
my valentina moc neoslavujeme...no mama nam dala ze valentinsky darcek... som skoro odpadla 😅 ...brozurku s polohami na sexik 😀 ...takze uzivajte si vikendik skoda ze nie je krajsie pocasie 😖 ... paa

modra
14. feb 2009

Ahojte baby.. tak nam to nevyslo :( tak snad nabuduce ☹

juja
14. feb 2009

Pánečku baby dnes ste to tu teda "roztočili"...
Tanitka no vidíš Adamko bude mať už 3 mesiace, tak sa to s tým jeho spaním začína obracať na lepšie 🙂 ...klop, klop, klop....pre istotu 😉 Ani my neprepadáme "Valetínskemu" ošiaľu, manžel mi kúpi ružu ja jemu nejakú sladkosť (to zvykneme aj inokedy len tak)....takže v norme, ale dnes sme videli toľko svadobných áut že až 😝 ....Takže mamina sa Vám postarala o Valentína?...asi si myslí, že ste "to" už zabudli a potrebujete oživiť pamäť 😀 😀 ....no môj manžel bude potrebovať po takej dlhej pauze asi aj "kondičné jazdy" nielen "manuál" (brožúrku) ....chudáčik 😎 😉
Lenulka je nám chorá? ...chrípka kosí poriadne, potvora...tak želám skoré uzdravenie 😉

Modra je mi to ľúto 😔 ...skúste ďalší pokus, raz to isto vyjde aj Vám ....nevzdávajte sa ....prajem veľa, veľa síl do ďalšieho "boja"

zuzla80
15. feb 2009

Ahojte babule,
Asi vám nenapíšem, to čo by ste radi chceli, aby som napísala - žiadna D1 sa žiaľ nekonala 😢 😢 😔 Opäť len duch, ktorý si myslím, že je skôr chybou testu ako vplyvom hcg.
Myslíte, že nejaká spravodlivosť na tomto svete ešte existuje, možno áno, ale nás obchádza veľkou obkľukou😔

Táni, Lenka chcela som vás opýtať, keď ste sa objednávali do Brna, objednávali ste sa k nejakému konkrétnemu doktorovi? Alebo oni vás pridelili, kto bol práve voľný.
Prajem pekný víkend baby

takyna
autor
15. feb 2009

Ahoj Zuzlík, pri prvom tehu som mala tiež ducha a bolo to pozitívne, nestrácaj nádej, ktorý deň si po KET?

zuzla80
15. feb 2009

Takynka, ale ja som už 12deň od ET. Neviem, na koľký deň si mala ducha ty, ale mne aj na 9ty aj na 12ty vyšiel iba duch 😔 a vôbec to nesilnie.

Beke moja prepáč, zabudla som ti poblahoželať - z celého srdiečka ti GRATULUJEM k Danielkovi a prajem hlavne veľa, veľa zdravia a nech vám drobček robí len a len radosť 😵

hava77
15. feb 2009

ahojte kocky,
dzfam ze valentin bol krasny 🙂
my tiez moc neblbneme na valetina , ale len tak ako pise jujka. az nato ze na valentina mi manzel kupuje tulipany 🙂

zuzli ved pockaj zajtra/?/ na krvny test, a uvidis.....ved vela z nas malo duchov a bolo to nakoniec tehu.....mohol sa ti drobec len neskor zahryznut, alebo bol mrazeny az na 6 den....a tych vkladaju nie uplne rozmrznutych...

fedri uz si zbalena do nemocky? drzim palce nech ti to dobre dopadne....vidis ako si to krasne dobojovala do uspesneho konca.....ake to boli stresy cez stimulku 😉 ....a za chvilu si objimes drobcov 😵 😵 😵
a daj nejak vediet co je s tebou 🙂 ...nech manzel napise za teba 😀 😀 😀

modra je mi to luto 😔 , tak vela sil do dalsieho boja...mate este mrazacikov?

tanitta
15. feb 2009

Ahojky...
Modra...co povedat 😔 ...len sa nevzdavajte pokial vam to financie a nervy aspon trosku dovolia...bojujte...musi to raz klapnut...
Zuzla... nemas to sfotene? aky test to mas? napisem ti do IP viacej...
Jujka... ten nas krpec veru neviem co sa v jeho hlavicke odohrava 😅 ...tak vcera si zmyslel ze bude celyyyyy den hore.... nastastie bol tichy a len hutoril gaaa aaaa... eee...zaspinkal o 19.30 a velke oci mal o 4.30... medzitym papanie...
Ferda.. ty sa uz vratis s drobcekmi 😉 .. tak thuj thuj... 😵