Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

fedra
24. feb 2009

ahojte,
havka ... tak hlavne ze to dobre dopadlo. neboj, este par tt urcite potiahnes. Pozri na mna, ja uz zacinam mat pocit, ze ostanem tehotna naveky 😀 . A to ma kazdy strasil, ze no pri dvojkach od 28tt sa moze stat cokolvek. Teraz im drobcekom len dohovaram, ze musia do nedele vydrzat, lebo moj porodnik je od stctka do nedele mimo Slovenska.
Ked som vcera bola na monitore na srdiecka, sestricky na mna pozerali ako na zjav, ze som v 38tt, porod nikde a vobec som nebola cely cas v nemocke ... nuz, po tom vsetkom si asi drobci povedali, ze ma uz postrasili dost 😀
A to som sa este "vcera" modlila, nech vydrzime aspon do 30tt .... nezda sa vam, ze ten cas nejako velmi rychlo uteka ?

hava77
24. feb 2009

fedri, ani mna dokorka v nemocnici velmi nepotesila ked pozrela vysetrenia a povedala ze som tak zavreta ze to vyzera ze budem prenasat a budem rada ak mi na 10-ty den po termine fuknu vyvolavacku....
ale od buduceho tyzdna chcem pit ten cajik na uvolnenie porodnych ciest.../malinikovy caj/ ze to prod nevyvolava len uvolnuje makke svalstvo zeny a vraj sa lepsie a rychlejsie otvara 😉
budem ti drzat palce aby si to este ten tyzden vydrzala 😉 ten datum je fakt pekny na narodenie detí....a rodne cislo bude este krajsie 090303/.... 🙂 ako tmobile 😀

zulka29
24. feb 2009

Ahojte kočky 🙂

Fedri, to je krasny datum na narodenie 3.3. 🙂 držím palčeky...

fedra
24. feb 2009

baby ... teraz som citala, ze aj palculienka uz porodila. Dnes o 14.00 hod

renusa
24. feb 2009

Ahojte 😉
Fedra, to je fakt krásny dátum, to ste si vybrali Vy, alebo dr.??
Zulka, už zdravá??
Havka, už to máš aj Ty za pár, ubehne to ako voda a budeš naozaj ešte aj prenášať 🙂
Lenka, už čoskoro začínaš znova, však? teraz to už musí výjsť na 100%, musíš tu častejšie chodiť chytať vírusíky 😎

zulka29
24. feb 2009

Renusa zdrava, ale bojujem stále zo špinením , tak som dosť smutná a rozladená 😔

renusa
24. feb 2009

Zulka, tak aspoň, že už si sa vyliečila, a to špinenie to asi fakt dokáže nahnevať, a čo Ti na to povedal dr.? a dúfam, že to je iba špinenie, že žiadna krvička......

zulka29
24. feb 2009

aj hnedá krv ráno ☹ v sobotu ešte bilo srdiečko tak čakám čo bude dalej, je to na nervy 😔

renusa
24. feb 2009

ale je tu veľa kočiek, čo aj krvácalo, tak musíš hlavne veriť a nevzdávať sa, a odpočívať 😔

zulka29
24. feb 2009

skušam veriť aj ked je to ťažké...hlavne po tom všekom čo som už prežila...no nič, všetko sa raz vyrieši ....

fedra
24. feb 2009

zulka ... nebojkaj .... verim, ze drobcek to len tak nevzda, urcite nie

hava77
24. feb 2009

zulka ja som spinila aj tmavohnedym a potom este tyzden tak slabsie ale v podstate vtedy mi zistili to miznuce dvojca ☹ ...takze mozno aj u teba je nieco take ked ti vkladali 3 embryjka

lenka20
25. feb 2009

zulicek urcite je male OK, nebojkaj, viem, ze je to strasne znervoznujuce, ale bude to OK... pozri - statisticky kazda druha krvaca, spini a pod. a casto a dlho a najma v zaciatkoch... kukni na miricu, uz si myslela, ze mimi odislo a je ok, tanicka kolko bola v nemocke, katy krvacala, pipka krvacala atd atd ani sa nedaju vsetky vymenovat. skus ten ascorutin a keby bolo krvacanie silnejsie tak chod do nemocky kludne, nech kuknu male a budes kludnejsia... neboj, prejde tento prvy trimester a budes sa uz moct vytesovat 🙂 🙂 🙂
renuska ahoj, no veru, coskoro zaciname zase 😵 ale uz sa tesim, ze sa zas bude nieco diat...virusiky chodim chytat, ved vidis, som tu stale 😉

gabika24
25. feb 2009

ahojte.
zulik, neboj, aj ja som krvácala a dosť - a bola aj hnedá krv, aj jasne červená, aj plné papiere krvi a tu som. aj kamošku mám teraz tehotnú a špiní ako ty, dokonca aj krv, včera bola na sono, všetko ok. tak sa nebojkaj, hlavne pokoj, určite to bude ok.
pekný deň všetkým, ideme sa liečiť, ešte nie sme ok... tak berieme atb - už aby to skončilo, ale drobci sú aj tak zlatí, kašľú strašne, no hneď sa usmejú, len si vzdychnú... také naše slniečka sú to... - aj malá samozrejme 😵
tak sa všetky držkajte.
havka, takto pekne si ty uzavretá? no teda...
fedra, k tebe sa už ani nevyjadrujem 😀 😀 😀 - krááááásne...
papa 😵 😵

lenka20
26. feb 2009

gabulik no uz nech ste zdravi vsetci komplet, teraz sa tie choroby tahaju nejak dlho, aj mne inokedy trvalo par dni kym to preslo a teraz som veru este aj po 3 tyzdnoch nie celkom fit..
krpcekovia vam asi rastu uz ako z vody, vsak 😉 😵 😵 urcite su to zlaticka usmievave 😵 😵

hava77
26. feb 2009

ahojte kocky 🙂 ....nejak tu viazneme...dufam ze ste vsetky zdrave a ziadne chripka vas nekoli 😉
lenka este ze nas sem tam vytiahnes 😀, a ako mas so stimulkou? kedy zacinas?
gabi drobciatka nech sa cim skor vyzdravia 🙂
tanitka ako si uzivas noci, ked maly teraz tak pekne spinka 😉?
fedri si este 3v1? 😀
ja idem dnes do poradne tak uvidime.....dufam ze bude vsetko ok....
tak sa drzkajte a nech vas obchadzaju bacily 😵

fedra
26. feb 2009

havka ... no ja musim byt 3v1 aspon do nedele. Do soboty je moj porodnik mimo Slovenska, tak blskam dohovaram kazdy den, ze este musia vydrzat.
Inak je to uz hrozne namahave, boli ma kazducky pohyb.
Daj vediet ako si dopadla na poradni 😉

tanitta
26. feb 2009

No ahojky.. babulky..
Gabi.. teraz je to tak chripkove obdobie...ale co narobime.. uz nech je jar...slniecko.. duracelky dobit 😉
Havka... spinkame v noci.. dnes od 23°°-4,30 potom na mna vypliestal ociska 😅 2hodiny... takze hrklal kolotoc kukal pol hodky nan.. len dost hrka take lienky tam behaju...aby vnimal aj zvuk...a ja som nemohla koli tomu spat 😀 ...
Ferdi...uz je to "zapar" 😎 ...porodnik tiez vie kedy ma ist prec 😎 .... ked som boal na antolskej tak som videla ako mala jedna zazmluvneneho a bol vo viedni... tak ten asi preletel vtedy 😅 ...

tanitta
26. feb 2009

juj a zabudla som mame 5460gr 😉 ideme ockovat prevenar a rotavirusy..

hava77
26. feb 2009

caute, tak som nazad z poradne, vsetko ok....zatvorene vyborne.....ako v statny sviatok 😀
len ma hneva ze mi nechce zacat vysadzat magnezium....v nemocnici mi vraveli ze na takyto tyzden by mi to mala postupne vysadzat a nie 4x2....aj ked ja uz beriem len 3x2 😀 ved kto by to hltal este aj o polnoci 😝

tanitka mate peknu vahu 😵 takze s tym papanim co si spominala je to ok?

fedri skus malym daco slubit, vraj to pomaha 😵 😵 😵

fedra
26. feb 2009

havka ... jasne ze slubujem, uplacam ich este pred narodenim 😅
a inak ani ja nemam vysadene magnezium .... este aj minule mi pripominal, aby som ho brala. A vraj ak budem citit tvrdnutie viac, kludne radsej o tabletku viac prihodit 😨

tani ... dobre drobec pribera ... a uz aj celkom pekne haja 😉

tanitta
26. feb 2009

Havka... nepytala som sa na to jedenie......uvidim o zase ako priberieme po tyzdni buducu stredu mame poradnu...
Fedri.. ved uz konecne 😀 ...myslela som ze to potrva uz stale 😎 .. nebudem chvalit aby som neprechvalila 😅

tanitta
27. feb 2009

Dobre ranko.. no teeda baby 😅 ...ja mam naviac casu??? 😀 ....

gabika24
27. feb 2009

tanitka, ty a potom ja 😀 😀 😀 ...
pekný víkendík všetkým 😵

sonet
28. feb 2009

Ahojte, mozem sa k vam pridat? Zatial som si iba citala prispevky a vasa tema je mi teraz obzvlast blizka. Mate skusenosti s KET. Ja som teraz cerstvo po neuspesnom prvom IVF. Cely cas sa vsetko vyvijalo ako malo, lekari boli spokojni, reagovala som dobre na stimulaciu mali sme pekne A-skove emryjka a nakoniec velke NIC... tak mame doma hlavu v smutku a taky pocit, ze radsej aby bol koniec sveta:((( mame ale este dvoch snehuliacikov. Na konzultacie mame ist na buduci tyzden ale poznate to, topiaci sa aj slamky chyta...nemam predstavu, co ma teraz caka, co musim pret KET podstupit-ci tu hrozostrasnu stimulku, alebo nieco ine...kolko musime cakat na KET po neuspesnom IVF, ci sa zase upravuje cyklus alebo sa monitoruje prirodzeny? Ma vyznam urobit este jednu punkciu folikolov z prirodzeneho cyklu(ked som ho nemala stimulovany tvorili sa mi 3 folikoly) myslim, ze by sme k nasim snehuliakom pridali este jedno emryjko, ci sa s tym nezvysi sanca...neviem, asi mi pomozu informacie, aby som zacala mysliet pozitivnejsie...pomozete mi?

hava77
28. feb 2009

ahojte kocky, aj ja mam cas 😀 😀

ahoj sonet, ja som po 1 stimulke pockala este jeden mesiac a az potom som sla na ket...beries len lieky na sliznicu a potom sup tam mrazacika. nam sa ujal ale potom to bol missed. po druhej stimulke som isla na ket bez liekov, kedze u mna problem so sliznicou nebol...mali sme dve embryjka ale jedno sa nerozmrazilo tak mi supli druheho bojovnika a ten je nas 🙂 .....u mna sa cerstve embryjka nikdy neujali len tieto z ketu....
tak ti drzim palce 🙂 😉

sonet
28. feb 2009

ahoj hava, dakujem za odpoved. ja som nemala dobru sliznicu. to je asi jedine,coho sa mozu v CAR chytit...pred stimulkou som mala 3mm a pocas ET 7mm. Teraz, ked mi robili kontrolny ultrazvuk ci som alebo nie som tehotna, mala sliznica 6mm. lekar vravel, ze dolezitejsie je, aby boli embrya kvalitne. moja spolu-leziaca pocas ET mala slabu reakciu na stimulaciu, este bola velmi obezna a malaproblem s kvalitou embryi. sama vravela, ze"nejake" vybrali a tie ostatne neboli ani na zamrazenie. mala ale sliznicu 10mm. a ona je //...Som z toho taka blatova, ale to asi kazda pozna...

katy2
2. mar 2009

Dobre ranko 🙂
zulka, ako sa mas? stale na teba myslim..... posielam vela sily a pozitivnej energie..... 🙂

tanitta
2. mar 2009

Ahojky babulky..
ako sa mame?...ferda este nerodis? 😉
Zulka.. ides na utz?... ...
Sonet...ja som otehotnela pri 8mm...moj dr mi stale vravel ze jediny moj problem je v sliznici ze je nizka atd...podla mna to nie je pravda...su kocky ktore maju 13-15 mm a nic z toho ☹....jasne ze ta sliznica musi byt urcitym sposobom pripravena..kvalitativne... ale samotna vyska nie je tym najdolezitejsim...
... no a my sme skoncili s 8h nocnym spankom 😎 .. zase sa budime kazde 3hodky napapanie...len keby aj sa najedol...to len proti smedu akurat 😖 ...mame aj krv spravenu... krv obraz sa nezlepsil....stale ostavane na tych liekoch co sme... no a este pribudli zvysene aj pecenove... 😢 ... ale pekne gagotime, hadze usmevy, pasieme baranov odusu 😵...zacina sa mu na brusku pacit lebo spoznava okolie a je zvedavy..

gabika24
2. mar 2009

ahojte kočky.
zulik ako?
fedra, ešte držíš???
my sme ako tak spali. no ešte sme chorí, tak nestíham ani koníka 😠 . ale už je to lepšie. dnes ideme na kontrolu, tak dúfam, že bude ok, aj keď stále kašleme, soplíme a pod.
pekný deň všetkým 😵