Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

kukulik30
22. dec 2008

ahojte tehulky.... 😵 sem tam sledujem, ako sa vam dari
lenka 🙂 🙂 🙂 drzim vsetky palce, nech to vsetko dobre dopadne 😵 🤐

a dievcata Vam zelam krasne a pozehnane vianocne sviatky 🙂 opatrujte sa vsetky 🤐

tinucha
22. dec 2008

Lenka, to snaď ani nie je možné. Strašne silno ti držííííííííííím palce, nech to teraz dopadne dobre.

Kukulik ahoj. 😉 Krásne sviatky aj vám. 😉 🙂

katy2
22. dec 2008

lenka 😵 😵 😵 strasne ti drzim palce a prajem ti, nech to vsetko dobre dopadne 🤐 😵 velmi sa s tebou tesim.... tak strasne ti to prajem 🙂

zuzla80
22. dec 2008

Lenik no konečne nejaká správička o tebe, aj keď neviem, či sa už môžem radovať alebo asi radšej počkám do zajtra. Leni ja nerozumiem tomu krvácaniu u teba - či si pozitívna alebo nie, tak stále to krvácanie, veď niekde musí byť zádrhel, ja neverím, že je to opäť o zlej kombinácii chromozómov. Tak veľmi ti držím zajtra palce, aby HCG riadne stúplo a ak by stúplo a krvácanie by neustúpilo tak ja by som na tvojom mieste šla do nemocnice, aby to krvácanie zastavili hmmm. Ja viem, že idú vianoce, ale keď na to bábätko už tak dlho čakáte. Drž sa moja, a daj nám vedieť, ako to zajtra dopadne. Veľmi na teba myslím.

Jujíček napečené ale len tak z polovice 🙂 A mužík nech sa o vás pekne stará 😉

gabika24
22. dec 2008

ahojte.
leni, určite to bude ok -veď aj ja som krvácala. verím tomu, že to zvládnete - aj bábeno. určite - modlím sa za vás - veď ti už dlllllllllllllllllllllllllllllllllllloooooooooooooooooo držíme palce.
tak daj vedieť hodnotu toho krásne stúpajúceho hcg. 😵

katy2
23. dec 2008

lenka, drzim palce, nech hcg pekne stupa a nech vsetko dobre dopadne 😵

tanitta
23. dec 2008

Ahojky kukucky....
Leni....vsetky netrpezlivo vykukame... 😎 ...
.. my mame prehodeny den a noc...je to fakt sranda.. opolnoci ozivame a sme hore dorana do 4°°.. spievame rozpravame....ak mate kocky tip ako zmenit rezim takemu malickemu babetku sem s nim;)....... paa

lenka20
23. dec 2008

ahojte kukucky, tak klesame 😒 😠 😠 😠 vcera bolo betaHCG 43 a dnes uz len 23...je to zas v kybliku, no na infarkt, uz tretikrat sme takto dopadli 😠 😠 😠
zuzlinka tym krvacanim sa nik nezaobera, je to skratka prejav, ze nieco nie je v poriadku, prvych 6 tyzdnov je vraj na prirode, tam nic neurobia, mozu ma nadopovat progesteronmi, mozem uzivat estrogeny na udrzanie hormonov - ako teraz - ale to nezabrani telu, aby si spravilo poriadok ked sa mu nieco nepaci... ked to bude to prave, tak krvacat nebudem, to je mi jasne....teda aspon dufam 😉
poobede asi vypadnem do mesta, tak vam vsetkym prajem kraaasne sviatky, vela darcekov, lebo ste boli fakt dobrucke 😉 a v novom roku nech maju maminky radost z deticiek, tehulkam nech pekne rastu bruska a nech sa im narodia zdrave deticky a snazilky nech otehulkuju hned zaciatkom roka 😵 😵 😵 😵

zuzla80
23. dec 2008

Lenka ja ani neviem čo napísať, čo povedať. Normálne mi vyhŕkli slzičky, ja tomu nerozumiem prečo je to také nespravodlivé. Vieš moja nepáči sa mi, že sa všetci skrývajú za prírodu, a to mi nik nevezme. A vám sa to stalo už 3x, myslím, si že niekde zádrhel byť musí.

katy2
23. dec 2008

lenka 😔 😔
to mi je strasne luto.... tak velmi som ti to priala.... strasne ti prajem, aby sa ta smola prelomila a nech sa aj na teba usmeje stastie.... nemam slov......

takyna
autor
23. dec 2008

Ahojte kočky 🙂 , príjemné prežitie vianočných sviatkov, plno darčekov, rodinnej pohody Vám prajem. 🙂 😵 🙂

Život je nevyspytateľný, ale treba veriť, že po zlých dňoch prídu aj dobré.

Držkajte sa mi tu, Gratulujem ešte raz novým bábetkám a tehulkách prajem úspešné dotehulkovanie.

Leni Zuzlík ešte sa raz všetky tu stretneme ako budúce tehulky......... 😉

lenka20
23. dec 2008

neviem zuzli, vsetci lekari hovoria to iste, mozno je to fakt len taka fraza, ked nevedia dovod, ale myslim, ze ak by bolo mozne este nieco zistit, vysetrit, tak by mi to povedali, ved uz som bola na tolkych vysetreniach, ze o jedno viac alebo menej by ma uz nezabilo... oni to skor beru pozitivne, ze vies otehotniet, aj ked sa to neudrzi..

zuzla80
23. dec 2008

Veď to Lenik, že už máte všetko možné vyšetrené a na nič sa neprišlo. Ja mi z toho strašne smutno, ale ja verím, že to zvládnete. Čo budete robkať ďalej? A čo na to povedali vlastne v Brne?

Takynka ahojky moja. Ako sa máš? Aj ja ti prajem krásne vianočné sviatky a veľa veľa splnených prianí a túžob. Všetkým vám 😵 😵
Verím, že raz sa všetky stretneme ako tehulky a mamulky 😉

lenka20
23. dec 2008

ahoj takyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 aj tebe prajem krasne vianocky a hlavne nech tie buducorocne su pre nas ovela ovela krajsie, vsak 😉 pockame si na ne 😉
zuzlik idem si to nechat rozlezat v hlave, urcite sa dame na cakacku do CZ na darcovske vajka, lebo to trva pol roka a medzitym mozno spravime posledne hradene IVFko tu v heliku... nemame moc casu, manzel ide v maji do zahranicia, tak musime postihat co sa da... a ja som stale vo svungu a ani nechcem pauzovat nejak dlho, musim tie moje vajecniky vyzmykat kym este makaju ako tak..

zuzla80
23. dec 2008

Lenka veľmi si prajem, aby rok 2009 bol najúspešnejším pre nás všetky 😉
Krásne Vianoce 😵 😵 😵

renusa
23. dec 2008

Ahojte 😎
Prajem aj ja krásne Vianoce všetkým 😵 😉 😵

hava77
23. dec 2008

ahojte, lenka velmi ma to mrzi...... ☹

jujka aj ja som mala tie tonizacie maternice a davku magnezia aby mi to zastavili tak som mala 4x2tbl.
teraz beriem uz "len" 3x2.....davku mi znizili lebo som z toho mala ladvinove bolesti 😒 , ale odporucili mi uplny pokoj a polihovanie, takze aj u nas to nebudu uplne tie "orechove" vianoce 😉 .

inak my sme tiez boli uz na 4d v hlohovci a bol to krasny zazitok.....mame krasne fotky aj ked maly sa moc nechcel ukazat 🙂 ....zato sme videli ako pije plodovu vodu - bolo to velmi pekne....neskor pridam foto do albumu 😉

tak prajem vsetkym krasne prezitie vianocnych sviatkov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a v novom roku este viac tehuliek 😉

dracik1
23. dec 2008

lenusik, to mi je luto 😔 , dufam, ze rok 2009 bude 100x lepsi 🙂

kocky, krasne Vianoce a stastny novy rok

a neviete , co je s Kvetkou?

gabika24
23. dec 2008

ahojte.
leni, budúce vianoce budú tie naj, lebo už budete mať bábo - príp. budeš tehu...

babulky, krásne Vianoce 😵 😵 😵

savia
23. dec 2008

ahojte,
všetkým Vám prajem pokojné a požehnané Vianoce, aby ten další rok bol na tehuľky bohatý a nech sa každej z Vás splní ten najväčší a najtajnejší sen. 😉 😉 🙂

lenka, si silná žena, ty to dotiahneš do úspešného konca,držím palce 😉
Zuzlik ahoooojjjjjj

juja
23. dec 2008

Lenka je mi to ľúto 😔 ...tak veľmi som ti to priala ☹ ...., ale nový rok Vám už musí priniesť šťastie... 😉 veľa síl želám
Havka ja mám dávku 3x1, ale doktor vravel, že ak sa to nestratí, tak dáme 3x2 tablety magnézia, no uvidíme 😒 ...aspoň placentu som mala vysoko hore a neklesla mi ......Takže aj ty vianocuješ na gauči....čo už vydržíme a o rok keď si na to spomenieme, tak budeme radi, keď si budeme môcť aspoň na chvíľku sadnúť a nie to ešte ľahnúť pri tých drobcoch 😀 Držte sa 🙂

Kočky aj ja Vám želám pokojné a požehnané vianočné sviatky v kruhu svojich najbližších 🙂

gabika24
24. dec 2008

ahojte kočky.
takže ešte raz krásne vianočné sviatky želám a v novom roku pre všetky snažilky bábätko 😵

tanitta
24. dec 2008

Krasne a pokojne Vianocne sviatky babulky.. a nech tie dalsie su uz len vzdy a vzdy krajsie.... 😉

veracruz
24. dec 2008

Prajem vam krasne vianoce plne pohody a radosti.... Maminam prajem, nech im deturence robia samu radost (plati to aj naopak 😀), tehulkam, nech sa coskoro tesia z babatiek a snazilkam skore tehulkovanie!!!

takyna
autor
24. dec 2008

Malým Adamkom k dnešnému sviatku veľa lásky, zdravia, šťastia, a nech robia svojim rodičom iba veľa radosti 🙂 😵 🙂 .

Krásne Vianoce všetkým..................cmuk 😵

kuspitka
24. dec 2008

Ahojte.Vonu medu ihlicia dobrot plny stol atmosfera vianocna liek na kazdy bol. Je to cas Vianocny ked stromcek sa ligoce zo srdca prajem Vam krasne Vianoce.

kvetka2
24. dec 2008

krasny večer vám prajem!
želám vám krásne sviatky plné lásky a pohody, tehulkám zdravé babatinkám, snažilkám čo najskor // na testíku 😵 😵 😵
lenka, je mi to ľúto ale obdivujem tvoju silu, ty sa určite dopracuješ už skoro k pozitívnemu výsledku
my sa máme fajn, ježiško bol krásny, zase sa vám niekedy ozvem, ked sa dostanem na net

alisia
27. dec 2008

Ahoj kočky, prepáčte že vám tak leziem do diskusie, no náhodou som natrafila na lenku 20 a chcem jej napísať toto:
lenka20, je mi veľmi ľúto že sa ti nedarí donosiť bábätko a vždy to v takomto rannom štádiu skončí. Neviem aké máš vyšetrenia za sebou, no na základe mojich skúseností s presne takým istým problémom ako máš ty, že vždy som vydržala do 7.-8.tt, začala som špiniť a krvácať a bolo po tehotenstve. Takto som dopadla 6x a až potom na moju žiadosť sa zistilo, že mám toxoplazmozu - mačací bacil. Ak si toto nemala vyšetrené, určite si to daj vyšetriť. Chcem ťa veľmi podporiť, v júni som bola na IVF, dnes som 7-mi-x tehotná a prvýkrát úspešne, som v 30.tt. A všetko to bolo len o toxoplazmóze. Takže ti prajem veľa veľa sily do úspešného boja, lebo sa to určite oplatí a hlavne treba veriť a nedať sa nikým a ničím odradiť.
A zároveň pozdravujem tanittku, ahoj tanittka, to som ja statica 😉 určite si ma podľa príspevku spoznala. Ako to všetko s malým zvládate? Tú pretočenú noc a deň ti teda nezávidím, to si neviem ani predstaviť.
Tak sa majte babulky a želám ešte krásne prežitie posledných pár dní starého roka 2008.

zuzla80
29. dec 2008

Pekné povianočné ránko prajem 🙂
Ako sa máte? Ako ste sviatkovali? Ježiško bol štedrý 🙂
Lenik moja ako sa máš? Už vieš ako ďalej?
Alisa resp. Statica - ja vás občas na rodinke čítavam, tak celkom dobre poznám tvoj príbeh, a my dlhodobky sme vďačné za každú skúsenosť 😉 Veď to istotne poznáš sama. Je krásne čítať príbehy s takto krásnym koncom a obzvlášť keď ste si už toľkým prešli. Máš môj veľký obdiv, že aj napriek 6tim potratom si to nevzdala. Veľmi držím palce, nech sa o pár týždňov tešíte z toho najkrajšieho darčeka 😉

lenka20
29. dec 2008

ahojte babulky 🙂
alisia dakujem ti za povzbudenicko aj za skusenost, no teda, muselo to byt hrozne 6x a v uz pomerne neskorsom stadiu, esteze sa ta teraz blska drzi a coskoro ju uz budes mat u seba - vsetko ti vynahradi 😉
u mna je to troska ine - ja sa vzdy rozkrvacam este pred testovanim, zhruba v case nidacie, potom to dotiahneme do pozitivneho testu, pozitivnej krvi, ale o par dni to zacne klesat, takze maximalne do 5-6tt.....
toxoplazmozu mam vysetrenu, vlastne vsetky infekcne - listeriozu, boreliozu, toxo, CMV, chlamydie, no skratka vsetko co mi poradila moja najmilsia tanicka 😉 plus imuno, genetiku, hemato...ani lekarov uz nic viac nenapada....
zuzlinka pojdem na posledne IVF v heliku a chcem sa dat zapisat aj do zoznamu na darcovske vajka, aj ked muzovi sa to moc nepaci, este ho musim troska spracovat 😉 vcera zo srandy zahlasil, ze cital na nete, ze v rusku sa daju kupit deticky a pomerne lacno, ze ci si nekupime 😅 😀
len musim zavolat do heliku a nejako sa dostat ku krajkovi, ja gatovu nechcem, iba mcgyvera 😎