Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

fedra
3. dec 2008

inak mne lekar vobec este nekazal brat to magneB6 ... mam ho sice doma a vecer si davam 1 tab /v noci som trochu mavala krce v lytkach, ako ho beriem, tak to prestalo /

katy2
3. dec 2008

ahojte 🙂
tanitka, gratulujem k adamkovi a drzim palce, nech cim skor zosilnie, aby ste mohli byt spolu a domca.... 😵 😵 😵 😵 je krasne babenko 😵 😵 😵
havke drzim palce v nemocke 🤐
vsetky vas pozdravujem..... 🙂

lenka20
3. dec 2008

ahojte zlaticka - vidim, ze ste ma ,, ohovarali ,, 😀 dnes som mala punkciu, 8 vajok po softe, to je fajn, tak drzte palce a posielajte tehuvirusy nech sa k vam pridam 😵

fedra
3. dec 2008

lenka ... 8 vajok je super 😉
urcite to teraz uz dobre dopadne .... jednoducho musi 😎

Hlasim, ze my mame za sebou 4D utz, tak blsky su v poriadku, vodicky maju dost 🙂
Chlapcek nam ukazal aj tvaricku, no nasa slecna nie 😔 , potvorka. Ale su hlavkami pri sebe, tak to bolo dost komplikovane. Ale tesime sa, ze sme ich videli.
dievcatko ma 968g a chlapcek 820g. Ale vraj ten rozdiel je v poriadku, ze je to tesne ... dufam

lenka20
3. dec 2008

jeeej fedruska gratulujem ku krasnemu zazitku a ze su uz blsky take velke, rastu vam ako z vody 🙂

taella
3. dec 2008

super fotky fedra . Ja idem zajtra na 3D utz, tak sa tiež teším a dúfam , že sa už pekne ukážu babuľky .
K tomu tvrdnutiu bruška , ja užívam už viac ako dva mesiace magne B6 , doteraz to bolo 3x1 a teraz som zvýšila dávku na 3x2 .

fedra
3. dec 2008

taella ... mne lekar vobec nekazal to magne brat a tak neviem, ci si ho mozem sama naordinovat 😕
a co lonova kost ? u mna sa to nastastie uz ukludnilo

fedra
3. dec 2008

lenka ... dakujem
uvidis, za chvilku budeme pozerat na utz tvojho drobceka 😉

taella
3. dec 2008

kľudne si ho môže naordinovať , je to iba čistý horčík ako mne stále prízvukuje môj doktor , že sa toho netreba báť , lebo keď sa dostaneme do nemocky , tak tam dostaneme omnoho väčšie dávky v infúziach 😅
Mňa tá lonová kosť stále pobolieva , niekedy viac inokedy menej .

tanitta
3. dec 2008

Ahojte kukucky...
ferda....tak krasny den je za tebou;)... videla si drobcov... vsetko ok.. co viac si clovek moze zelat 😉
Leni.. deti ako smeti 😎 ... parada 😉
babulky ta lonova kost veru boli... ved male sa uz pomalicky mozu otocit dole hlavickou a tie tlaky su....len sa setrite... 😵

renusa
3. dec 2008

Tanitka, krásny chlapček ten Váš Adamko 😵 blahoželám, že to už máš za sebou, ale hlavne teraz až ste v úplnom poriadku aj Ty aj Adamko, a aý ste čoskoro všetci spolu 🙂
fedra, blahoželám ku krásnemu zážitku dnes 😉
No a my ešte stale čakame na srdiečka, idem až o týždeň v stredu 😕

Dobrú nôcku 😔

fedra
3. dec 2008

taella ... a beries aj nejake ine vitaminky ? Ja uzivam Centrum Maternu a neviem, moze sa to kombinovat s Magne ?

tanittka ... ano, sme radi,ze su blsky OK a dufame, ze v brusku pobudnu aspon tak dlho ako tvoj Adamko. Je velmi chutny ... tak nech len pekne papa a rastie 😉 Dufam, ze aj tebe je uz lepsie. Drzkajte sa

A s tym otocenim, nasi uz su obaja dolu hlavkami 😕

kvetka2
3. dec 2008

ahojte 🙂
fedra pekné fotecky, co sa dá robiť, dievcatká sú hanblivé 😉 hlavne,že je všetko ok.
taella, teba to čaká zajtra- prajem krásny zážitok, nech sa už drobci pekne ukážu 😉
tanittka, ten tvoj malý je taký krásny vlasatý blondiacik 🙂 . A to kojenecké oblečenie prišlo aj mne v pohode za pár dní po úhrade. Dokonca som teraz zase niečo doobjednávala 😉
lenka, 8 vajok po softe- si dobrá 🙂 gratulujem. Teraz už len krásne oplodniť a šup späť do bruška prskám tehuvírusy pppprrrrsssskkkkkkkkk 😀 😀 😀 😀 😀 speciálne len tebe
renusa držím palce na srdiečka, nech ti čas do stredy rýchlo uletí 😎

palculienkkka
3. dec 2008

ahojte 🙂
fedra .. ale to letí, už si v 26 tt ... máš nádherné fotky z ultrazvuku .... aj nám sa dievčatko schovávalo 🙂

taella
4. dec 2008

fedra užívam aj ja centrum maternu a ešte aj šumivý calcium .

zuzla80
4. dec 2008

Ahojte baby,
Ako krásne vás vidieť opäť všetky po hromade - stará partička 🙂
Lenik mojko ešte raz gratulujem, verím, že to tentokrát dopadne dobre - MUSIIIIII 😵 😵
Jujiček pozdravujem vás, krásne ti pribúdajú TT. Veľmi sa teším, že ste v poriadku.
Fedri krásne fotky, verím, že to musí byť krásny zážitok.
Kvetka aj vás srdečne pozdravujem a dávaj pozor, aby ste nemuseli opäť do nemocky.
Tánittka ako sa máš? Už sa cítiš aspoň trošku lepšie?

Baby Ketárky chcem sa vás opýtať, čo ste brali pred Ketom v prirodzenom cykle na podporu sliznice - samozrejme chilli a čo to bolo ešte červené vínko??? Ak mi dáte nejaké tipy - budem rada 🙂

tanitta
4. dec 2008

Caute kukucky.... 😉 ...
Zuzla...uz je to lepsie a v sobotu uz idem za malym... nemozem sa dockat uz...snad sa zas nieco nepokasle a ja uz zostanem tam uz az do odchodu domov....mozes este cajik alchemilkovy ale sypany...
Reusa... srdiecko...pod srdieckom dve srdiecka???? waw...tak dufam ze budu byt ako zvony ;) koudy je sikulka urcite bude vsetko ok ... drzkajte sa
Kveti,Fedri...uz ste domka ci stale pracujete?
Taela.. naco je dobry sumivy calcium?...tehulky beru preventivne i zelezo napr. aktiferin...dobre je aj na creva Bion3...pre tehulky.....su tam i vitaminky+....materna a calibrum sa rychlo odburavaju z tela von...vraj...
...pa..

katy2
4. dec 2008

ahojte,
tanitka, tesim sa, ze ti je lepsie a ze o chvilu ides za malinkym 🙂
lenka, gratulujem k urodicke 😵 😵 a strasne drzim palce 😵 😵 😵
renus, drzim palce, nech v stredu pocujes obe srdiecka 😉
fedra, gratulujem k 3D.... krasne fotecky 😵

tanitta
4. dec 2008

Katy2..... to si ty????? 😎 mas novu podobu ... jemine predsa to teda vyslo a opat dvojnasobne??? strasne moc ti blahozelam 🙂

katy2
4. dec 2008

ahoj 🙂
no na zaciatku dvojnasobne, ale druhy drobec to vzdal, tak nam zostal len jeden bojovnik a v nebi mame anjelika 🙂

tanitta
4. dec 2008

Katy2...ono je to tazko....ale stavaju sa i taketo veci :(....ale i jeden drobcek vam spravy niekolko nasobnu radost... hlavne aby slo vsetko dobre a ziadne komplikace...
😉

katy2
4. dec 2008

my sa tesime aj z jedneho 😵 zatial je vsetko v poriadku.... v pondelok ideme na screening uzv na vyvojove vady tak som zvedava...

zomata
4. dec 2008

tanitta...pripajema sa aj ja a tesim sa z vasho zdraveho chlapceka 🙂

tanitta
4. dec 2008

no Katy ani sa nenazdas ale tehu ubehne strasne rychlo...z tych vysetreni som mavala vzdy zmiesane pocity ale vzdy som verila ze vsetko bude dobre... tak ako som verila ze neporodim v 27t ked ma viezli ako porod... 😵 ...medzitym som bola na porodnici druhy krat v 32t s tym ze zas rodim no vravela som im ze nie ze este to nebude....no ale v 34 mi praska voda a to uz som verila 😀 .....

tanitta
4. dec 2008

Zomata.. vdaka.. dufam ze bude zdravucky... je to velky bojovnik a snad to zvladneme.... cvicenia lekari atd...vy ok?...nakoniec sme ten casual zrusili...vybrali sme inu znacku....prehodnotili sme za a proti...zhodnotili sme teren kde byvame kam budeme chotit a pod....

kukulik30
4. dec 2008

Tanicka....z celeho srdiecka blahozelam k Adamkovi a zelam mu vela vela zdravicka 😵 obrovsku lasku rodicov ma, tak verim, ze vsetko spolocne zvladnete 🤐 opatrujte sa

katy2
4. dec 2008

tani, ty si si to tiez riadne preskakala.... ved sme tu na teba mysleli 😵

fedra
4. dec 2008

tani ... teda ty si to mala dost rusne posledne tyzdne 😨
A v tom 27tt si mala nejake bolesti, krce ... ???

Ja som doma uz 2 mesiace. Dal ma na PN lebo od zaciatku mam makky krcok. Neskracuje sa ani neotvara, no potvora je makky.
A tak mam doma kludovy rezim 😝

tanitta
4. dec 2008

Kukulik... 😉 ... vy ako stojite v snazilkovani? viem ze nejake ketka nevysli.. co dalej?....
Federa...na poradni som bola otvorena na 1,5cm s tym ze krcok je presiaknuty...okamzity prevoz do BA ... takto to bolo 2t.. potom som bola otvorena na 4cm a krcok uplne spracvany... v takomto stave baby odvazali z rizikoveho rodit...ja som vydrzala dalsich 6t...nepocitovala som ziadne bolesti... akorat mi castejsie tvrdlo brusko... po infuzkach sa to skludnilo...v den D... mi praskla voda... bolesti som nemala ziadne a ja otvorena na max som pobehovala po chodbe a skakala na lopte dr uz boli zo mna zufali... 11hodin bezbolesti a otvarala som sa...takze je to individualne... ked som lezala na porodnici a videla tie zienky ako sa trapia pri otvarani no uff...ja som mala bolesti vsetho vsudy 3/4hod aj s porodom no stalo to zato... porod bol velmi tazky i pre mna i hlavne pre maleho...vsetko ma svoje za a proti a neznamena ze bezbolestne cakanie je vyhra...len oddychuj ja som vstavala z postele len na wc...niektore kocky to velmi podcenovali aj ked boli v nemocnici neuvedomujuc co vsetko sa moze stat....

zuzla80
4. dec 2008

Táni jasné, že to Adamko zvládne - veď je bojovník po mamičke, takže musí 😉 🙂 Ta keď s ním v sobotu budeš, tak ho od nás raketiek vybozkávaj 😵 😵
Tanittke bolo to tu bez teba dosť smutné, hneď ako si tu, tak aj táto téma ožila a to "1d" ti krásne svieti 🙂
Alchemilku pijem už zopár týždňov, tak snáď to dobre - hlavne výživne - zapôsobí 🙂