Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

tanitta
11. aug 2008

no ved to si aj 16tt 😉 ... 15+3 je 16tt.....

takyna
autor
11. aug 2008

snáď to bude dobré uvidím, stále som doma na PN-ke až do konca som na rizikovom, takýto oddych som nemala už 15rokov 🙂 a ty?

tanitta
11. aug 2008

ja tiez uz az do nastupu na matersku... do konca novembra budem pn..... potroske kukam na nete kociky.. a vecicky co bude treba... len ked ja tak neznasam nakupovat....ale dufam ze toto si uzijeme 😉 ...ja sa stale este bojim ze by sa nieco zleho mohlo stat.. ja neviem.. nemas tiez niekedy take blbe myslienky??...alebo to kyvu len hormony? 😅

takyna
autor
11. aug 2008

ja tiež poškulujem po kočíkoch, vecičkách, ale nemám odvahu ešte niečo kupovať, mám tiež blbé myšlienky stále sa bojím, a ešte keď je taká osveta, že na nete všetko sa dozvieš, až to niekedy nie je dobré, a koho máš na prázdninách? tak aj vyváraš?

tanitta
11. aug 2008

mam tu bratrancov 😎 ... mala by som ich ist uz aj skontrolovat niekde na zahrade .... vyvarat dnes nevyvaram.. ostalo zo vcera.. tak sme napapny uz... zajtra nieco rychle...ja nie som moc dobra kucharka....

tanitta
11. aug 2008

aj idem Taky ich kuknut kde su....aj kosti si natiahnut.. pa zatial.......

takyna
autor
11. aug 2008

tak si ich riadne uži 😉 , dnes je mimoriadne teplo aj u vás?, ja budem mať v stredu deťúrence od švagrinej, tak musím porozmýšlať čo im spravím za program, idem aj ja trošku variť, robím karfiol vyprážaný so zemiačikmi novými, mňam , zatiaľ páčko cmuk 😵

gabika24
12. aug 2008

ahojte babulky.
na poradni všetko ok, na sono som nebola, testy na tehu cukrovku v poriadku, tak sa vytešujeme. zlatíčka v brušku kopú ako divé, hlavne v noci -teda tak neskôr - okolo 23.00hod. - pokojne si robia disco aj okolo 01. hod. - nemajú problém. brucho sa mi natriasa od nich poriadne - smejeme sa na tom.
taky,nemôžem dať foto, mám pokazený skener a kdesi sme odložili kábel od foťáka (to ja) - tak, aby sme ho nehľadali - no a preto ho nemôžem nájsť 😀 😀 😀 😀
pekný deň...

pipka
12. aug 2008

gabi super, tak sa drzte babulky 😉
ja vyrazam do poradne o chvilku 😉 ...mohol by mi uz povedat, kedy porodim... 😀

takyna
autor
12. aug 2008

Ahojte kočky, tehulky 🙂 , Pipka čo ty tu ešte robkáš 🙂 ? šupito do pôrodnice, už chceme vidieť malú Haničku 😵
Gabča to som rada, že ste v trojke ok 😉 🙂 , ja idem na cukor 4.9., brrrr, uf dalo sa to vypiť?, tak len pekne sa ešte šetri, dom už hádam máte aj porobený, skús nájsť ten kábel please 🙂 , pozdrav aj malú slečnu odomňa čo máš domka, za chvílku jej pribudnú súrodenci 😉 , budeže to džavotu, pá 😵

sonidlov
12. aug 2008

prosím Vás čo je to ket?

takyna
autor
12. aug 2008

KET je skratka pre Kryo-transfer embrya Transfer rozmrazených embryí 😵

sonidlov
12. aug 2008

takyna dakujem nevedela som to 😵

pipka
12. aug 2008

tak mi dnes ujo doki povedal, ze aby som uz cakala kazdy den....dal mi sice este termin poradne na pondelok, ale povedal, ze s najvacsou pravdepodobnostou sa stretneme skor v porodnici ako v poradni 😅 😀

gabika24
13. aug 2008

pipka, tak čakaj, čakaj... mne keď doktor povedal, že sa uvidíme jeden deň - ak už deň predtým neporodím - tak mi to privolal a porodila som, ako povedal... 😀 😀 😀
veľmi na teba myslím, už budeme netrpezlivo očakávať správičku, že malá Hanka je už vonku... 😵

pipka
13. aug 2008

cakam cakam...dockat sa nemozem 😅 😵

hava77
13. aug 2008

halo taky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 kde si? je 10,30 😉

kuspitka
13. aug 2008

Ach dievcata tak som velmi zas bezradna .
zas sa pytam kazdeho co robkali pri transfere tych 12dni.
inka uz papam to cilli 😀

takyna
autor
13. aug 2008

Ahojte tehulky 🙂 , všetky vás pozravujem, nestíham dnes musela som ísť do mesta vybaviť niečo súrne, kuknem na vás večer, držkajte sa pekne pá, cmuk 😵

ludmila007
13. aug 2008

ad Kuspitka:
Co som ja robila po transfere? Transfer bol v piatok, cez vikend som mala kludovy rezim, nic narocne. Ale v pondelok normalne do prace. Doma by som to asi nevydrzala... Takto mi ten cas aspon rychlejsie ubiehal. ja som ziadne cili nebrala, zato som mala dost inych liekov- kys. listovu, klimapur a utrogestan+ beriem este nieco na stitnu zlazu. UZ aby sa mi to zredukovalo.
Ty si uz bola na transfere? Aj nieco zostalo do mrazaciku?

kuspitka
13. aug 2008

ahoj ludmila ja idem o mesiac na transfer uz 3 transfer.
mame posledne 2mrazaciky posledne tak dufam ze sa to podari .
Ja nemohla ist do prace tam by som mala vela stresu a bolo by to este horsie

hava77
13. aug 2008

ahojte kocky, tak ja idem zajtra na rozluckovu do heliku 🙂 dufam ze vsetko bude ok 🙂

ludmila007
13. aug 2008

Kuspitka a kde pracujes?

hava, drzim paste pri rozluckovom ultrazvuku!

takyna
autor
13. aug 2008

Hava držím ti silno palce, verím, že bude všetko ok, rozlúč sa pekne pousmievaj sa na Krajka 😀 aj Gaťovú 😵 a potom sa nám ozví, ppppppááááá, cmuk

gabika24
13. aug 2008

hava77 tak si uži rozlúčku a potom užívaj tie zvyšné tt až do šťastného pôrodu... 😵 😵 😵

tanitta
14. aug 2008

Ahojky tehulky;)
taaak kontrolu mame za sebou utz zatial nebol...pojdeme poobede....bobik sa ma vyborne.. citim ako kopka...a poculi sme krasne bijuce srdiecko....
Pipka...uz sa to dlho nezabavi;)....a konecne uz uvidite Hanku 😉 ...a my tiez asopn v albumiku 😵 ...
Havka.... ako??...uz ste domka?
Gabi.. uz mate aj mena ??...
Taky...co robkas? 😀

kuspitka
14. aug 2008

ludmila pracujem v Kii tu u nas a stojim 8h na nojhach a beham hore dole okolo celeho pasa

takyna
autor
14. aug 2008

Ahoj tanitka, tak ako? už vieš čo to bude?

takyna
autor
14. aug 2008

Už som prečítala , že idete poobede, júj neviem sa dočkať, či sa ti ukáže a budete vedieť pohlavie 😀

takyna
autor
14. aug 2008

Kuspitka po transfere som trošku si pospala, mala som ho v sobotu, potom v nedelu sme už boli aj na prechádzke a v pondelok som bola v plnej paráde v robote 😉 , mám sedavé zamestnanie tak ma šetrilo aj okolie kolegov 😵