Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

hava77
21. okt 2008

tinucha si ma potesila, ze to je ono...aj ked sa mi to zda skoro ved som este len 16+5tt .....
katy neviem, lebo ja ked som bola chora tak som mala 37,2 a to bolo asi maximum 😀

pointka
21. okt 2008

hava pekne bublinkuj a uzivaj si to 🙂
Uz aby som bola za tym vsetkym zlym, co moze byt a pocuvala bublinky 🙂

hava77
21. okt 2008

katy a ty sa mas ako? uz ti byva blivno 😉 ...vy ste s pointkou len par dni rozdiel 🙂 a ty pointka ako sa citis?
katy tesim sa na stvrtok 😎 😀 dufam ze das vediet co ukryvas 😎

katy2
21. okt 2008

hava, no vo stvrtok uz dufam, budeme vediet, kolko babenniek je a ci su tam, kde maju byt 🤐 ale asi bude len jedno... hlavne aby bolo zdrave..... 🤐
citim sa dost unavena a byva mi tazko od zaludka ale nezvraciam....

kvetka2
21. okt 2008

ahojte tehulky 🙂
havka istotne je to ono, bude sa to stále vracať a bude to len intenzívnejšie 🙂 krásny pocit však 😵
katy, v tehu je zvýšena teplota dosť bežná- ja som mala 37,3 bez príznakov choroby a v noci som sa potila ako blázon- stalo sa mi to už 3x - trvalo to tak 3-4 dni a potom bol pokoj. Doktorka mi povedala, že za to môžu hormony, a zy zvýšenú teplotu sa to ani nepovažuje. Teplota by však nemala prekročiť 38°C- to by už mohlo ublížiť babetku.
pointka, gratulujem k tehu a prajem šťastné tehulkovanie 🙂

pointka
21. okt 2008

kvetka dakujem 🙂
hava, no okrem pichania nic, dnes ma prestali prsia boliet, trosku mi zacinaju iste pachy vadit, inak nic ine necitim

hava77
21. okt 2008

kvetka aj tie hrozne zvuky z brucha k tomu patria?
mne bolo zle az 8-9tt to najviac po 10tt sa to zlepsilo, ale prsia ma boleli asi do 13tt a niekedy sa v noci zobudim na to aj teraz...
katy ja som bola v zaciatkoch tehu taka unavena ze som spavala este 1,5 h doobeda a 2h pobede...vsetci v rodine sa zo na smiali 😉

hava77
21. okt 2008

kvetka ozaj co s albumom? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

kvetka2
21. okt 2008

havka, ja som nejaké zvuky nemala 😕 možno ty máš muzikanta. Hlavne, ak sa to bude opakovať, budeš vedieť,že to nie sú crevá
ja som tušila, že mi to pripomenieš- pozitívne je, že už mám kábel fotak-pc, takže je to len otázka nafotenia a preklopenia- neboj- už čoskoro 😀 😀 😀

hava77
21. okt 2008

ja nic ja muzikant, len moj drahy sa ma kazdy den pyta ci su tam uz inkriminovane fotky 😀

...no mne v brusku aj tak divne vrzgalo, popisala som na predchadzajucej strane 😅

ozaj nevies co je s gabikou? vravela ze ten net nebude mat 2 tyzdne a este sa neukazala.....a tanitka je este asi v nemocke

kukulik30
21. okt 2008

baby, nakukla som tu a co to citam, vy uz si veselo bublinkujete..teda vasu drobci malicki.....kraaaasa.....este si na to pamatam,ako aj mne zacal samko bublinkovat v brusku v 16tt....bolo to super, kazdy vecer som sa tesila na tie bublinky 😵

pointka...blahzelam zo srdca k drobcovi, nech sa dari...opatrujte sa 😵

krasny den vam prajem tehulky 😉

kvetka2
21. okt 2008

havka, myslím na to,tvoj drahý sa dočká 😀
tiež som myslela na Gabiku aj Tanittku, ale nieviem, čo sa deje- verím,že sú ok- Gabika by už mala hádam v lízkej dobe rodiť? 🙂

beke
21. okt 2008

Ahojte tehuľky, už som tu dávno nebola, máme sa fajn aj malý kopká ostošesť 🙂

kukulik, ako sa máte?

pointka, gratulujem k tehu...takže ten egypt vám vyšiel? 🙂

hava, gratulujem k bublinkám, je to skvelý pocit 🙂

ostatným tehuľkám prajem šťastné tehulkovanie 😉

kukulik30
21. okt 2008

ahoj beke 😵
my po starom, kedze nam oba KET nevysli a mrazacikovia sa minuli, tak sme sa dali na prirodzene snazilkovanie a dufame v zazrak 🙂 mozno sa zadari

pozeram, ze tebe krasne pribudaju tt.....uz sa ti to krati 😉 onedlho pribudne malemu bracek 🙂 tak sa opatrujte

pointka
21. okt 2008

Beke Kukulik dakujem 🙂
Ano vysiel nam egypt 🙂 Dokine som vravela, ze ho musi pisat na recept, lebo aj moja kamoska tam 2x otehotnela a chodi k nej 🙂
Kukulik, vidis, treba dufat 🙂 Chodte na dovolenku 🙂

tinucha
21. okt 2008

Havka aj mne sa prvé pohyby objavili v 17tt a tiež aj so zvukmi. Fakt som si myslela, že sú to črevá. Potom tie zvuky prestali a pohyby sa zosilňovali. 😉 🙂

beke
21. okt 2008

kukulik,
ano pribúdajú tt, už sa to kráti...som zvedavá ako bude malý žiarliť, lebo trošku určite bude.

fedra
22. okt 2008

Ahojte babulky, tak ja som akurat po kontrole a vsetko je zatial v poriadku, tak sa bezim pochvalit.
Drobcekovia sa maju k svetu, hrozne sa hybali a trepali nozkami aj ruckami. Mamka zatial v kope, krcok sice stale nie az tak tuhy, no zatial drzi 🙂
A zda sa, ze jeden drobec je chlapcek a to druhe tak na 90% podla uja doktora dievcatko. Ale presne nam to vraj potvrdia v MT buduci tyzden.
Hrozne sa tesim, ze sme v poriadku 😉

fedra
22. okt 2008

ozaj a pytala som sa aj na ten vytok, takvraj je to uplne v poriadku kym je ciry alebo do biela. A samozrejme ak nie je pocit nejakeho palenia ci svrbenia 😉

katy2
22. okt 2008

fedra, gratulujem k dobrym spravickam a k pariku 😉

tinucha
22. okt 2008

Fedra, super. Som rada, že ste OK. 🙂 🙂 🙂 A párik by bol super. 😉 🙂

fedra
22. okt 2008

dakujem 🙂
vzdy tam idem prestrasena a ked vychadzam von, tak az mi taky balvan padne zo srdiecka.
A pribrala som zatial 3 kg ... uz to vidiet na busku 😀

hava77
22. okt 2008

ahojte, fedri tak blahozelam k pariku 🙂 dvojky su teraz nejake parikove 😉
ja som dnes bola u zubara ble 😒 ale len jeden kaz tak ok....preventivka zas az v januari 🙂

konik blbne uz mi nezobral jeden prispevok

juja
22. okt 2008

ahojte tehuľky 🙂 ...ako sa mávate?

fedruš takže sa "ukazuje" ďalší párik 😉 ...tak super..blahoželám 😵

ja idem zajtra na krv a až o týždeň na kontrolu k svojmu gyndošovi....dúfam, že babulka bude OK., uvidíme ju po 3 týždňoch (je to ťažké vydržať tak dlhoooo 😒 )...sa trošku bojím, ale verím, že bude v poriadku. Inak sa mám celkom dobre, občas ranná nevoľnosť, ale častejšie - denne mi je blbo počas celého dňa, 😝 nevraciam, len ma bolí žalúdok, občas ma napne na vracanie a hrozne sa mi grgá 😀 , tak neviem či je to normálne... 😕 je mi blo ked som hladná a aj keď sa najem, už neviem čo by som jedla ...a včera ma trochen pobolievalo bruško a dnes ma párkrát pichlo tak intenzívnejšie, ale prestalo to...no, musím vydržať, hlavne nech je všetko OK. 😉

Neviete ako sa majú kočky Tanitka, Gabika?

hava77
22. okt 2008

jujka tak ti budeme drzat palce na zajtra....tak v heliku mas rozluckovu 😉

juja
22. okt 2008

Havka ďakujem za palčeky 🙂 ...ja som sa už v Helíku rozlúčila 10.10. v 7tt , ale vraj ma hocideky radi uvidia a máme prísť po 20tt na 4D ultrazvuk 😉 ...len keď 20tt je ešte straaaašne ďalekooo..
ty ideš kam na 4D?

hava77
22. okt 2008

este neviem, mnazel chce ist samozrejme do heliku, mne sa pozdava aj ten hlohovec....ale rozhodneme sa az ked fedruska poda info ako tam bola na tom 4D,
ja do heliku chodim na sono aj v 12tt aj v 20tt tam pojdem.....a aby som sa priznala tak tam idem aj zajtra. chcem aby krajko vylucil nejake gen. vady, lebo sa chcem vyhnut amnio.....nech mi spravi utz, vysledky triplle mam v pondelok no a potom sa uz len rozhodnut ci amnio ano alebo nie....

juja
22. okt 2008

tie triplle testy sa robia v ktorom tt? Keď ideš zajtra do Helíku tak to si sa objednávala,alebo ideš klasicky ráno, keď sa chodí na ultrazvuk? Držím palce, nech Vám to dobre dopadne a vyhnete sa amnio. Moooc držím palce ...sú to trochen nervy, však?

hava77
22. okt 2008

triplle su v 16tt, idem sa len postavit do radu....su to hrozne nervy, ale uz nie take ako v 1 trimestri 😀 ...
teraz su zase inaksie 😉
dakujem za palciaky 🙂 aj ja tebe drzim 😉

takyna
autor
22. okt 2008

Ahojte babulky, máme 2 krásnych chlapčiakov od Gabiky našej narodili sa dnes maju 3020 g 49 cm a druhý 2810 g 46 cm , Gabika rodila cisárskym, sú všetkci v poriadku, a všetky vás pozdravuje 🙂 😵 😵