Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

hava77
10. nov 2008

ja v pohode, manzel robil s drevom a ja som bola divak 😀 a povzbudzovatel 😀
pozerala som ten floragyn na nete, a idem si ho dnes kupit....ja som si najprv myslela ze je to len na predpis
ozaj zajtra idem na sono k tomu grochalovi 🙂 tak potom dam vediet ze ako 😎

fedra
10. nov 2008

tak nech vam to dobre dopadne 😉 Dufam,ze budes spokojna.
Mne ten Floragyn zabera a vraj je dobre ho brat aj precentivne.

hava77
10. nov 2008

a mas tie cipky na vkladanie? lebo som citala ze je aj vyplach a neviem co este

gabika24
10. nov 2008

ahojte kočky. chcem vás len pozdraviť a zas bežím.
fedra, tak ty si cez víkend hýrila? už si 23tt, ale to letí... havka, aj tebe. veď nedávno som ja rátala ako mi to pribúda a teraz nám poklady spia v postieľke. tak sa držkajte, pekný začiatok týždňa.
fedra, si pn či ešte chodíš do práce.

fedra
10. nov 2008

ahoj gabika,
som rada,ze sa mate s chôapciatkami dobre 😀
Ja som uz na PN, nechal ma doma pred mesiacom, vraj nech nie som v strese .... a nezdal sa mu krcok, nebol az tak tuhy. Ale nastastie je zatial vsetko OK a dufam,ze to nejako zvladneme tak ako ty 😉
A co chalani ... rastu ? A nejaka fotecka nebude ?

havka, ja mam cipky.

gabika24
10. nov 2008

fedri, kuk ip.
to je dobre, že si doma, neboj, všetko bude ok. chlapčiatka rastú, som zvedavá, koľko budú vážiť na konci týždňa na poradni.
pekný večer... 😵

kvetka2
10. nov 2008

ahojte babulky 🙂
je to síce neuveriteľné,ale doplnila som si album 😉
gabika, aspon že si nás prišla pozreť 🙂 hlavne že ste všetci doma zdraví a ratolesti vám robia radosť. Ako sa vlastne chlapci volajú?
fedra, asi si drobci v brusku tiež zatancovali, pohyb neuškodí 😀
havka, držím palce na sono, nech je všetko ok a drobcek nech sa pekne ukáže

beke
10. nov 2008

Ahojte,
kvetka, pekné fotky...drobčekovia sú prekrásny 🙂
gabika, ahoj...drobčekovia vám určite robia radosť 🙂

veracruz
11. nov 2008

ahojte maminy a tehulky... ale vas tu je, to je super... 😵

catjob22
11. nov 2008

Kocky, cisto pre moju zvedavost - co ta skratka KET vlastne znamena???

kvetka2
11. nov 2008

ahojte 🙂
beke dakujem 😉 ja si tie fotky každú chvílu obzerám, je to také neuveriteľné, čo mi v brusku rastie
vera,ty už to máš za pár 😀 ako sa cítiš?
catjob KET znamená kryoembryotransfer- teda že nám dali do bruška embryjká,ktoré boli predtým zmrazené. Tie nám ostali po IVF....

catjob22
11. nov 2008

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj! Super!
Ale neda mi - fakt som v tomto cisty diletant - vy mate babiky niekde akoze odlozene??? A kolko?? Ci to beriem doslova?? 😒

kvetka2
11. nov 2008

Catjob, v podstate to tak je. Ked stimulujú vaječníky na IVF, tak dozreje viac vajok, tieto sa potom oplodnia a 3 až 5 dní po oplodnení vajka v skúmavke sa silne a zdravé embryjko ( alebo 2) vložia do maternice. No a ak ešte nejaké kvalitné embryjá zostanú, tak sa zamrazia a skladujú v centre asistovanej reprodukcie. A ak to nevyjde s čerstvými, môžu sa tieto použiť na dalsí transfer. Ale samozrejme tu je úspešnosť nižšia, lebo embryja nemusia rozmrazenie prežiť...

catjob22
11. nov 2008

ty koki, vedela som, ze medicina je daleko, ale nie ze az tak 🙂

Nech sa Vam vsetkym, ktore sa o to pokusate, embryaka bezpecne dostanu z mraznicky az do 40.tt vo Vasich bruskach! Vsetkym Vam drzim paste!!!!!!!!!

kvetka2
11. nov 2008

dakujeme 😉 pre mna a kopu báb tu to bola jediná možnosť, ako mať vlastné bábo 🙂 Je to fakt malý zázrak

veracruz
11. nov 2008

kvetka, pekne 3D fotecky dvojiciek... a je super, ze budete mat parik, to bol vzdy moj sen... ja sa mam celkom fajn, zajtra idem prvykrat do poradne do nemocnice a uz mam pocit, ze zacina ist do tuheho 😀

catjob22
11. nov 2008

Kvetka, az teraz som si vsimla, ze budes mat ako ja dvojky, tak ti prajem,a by si to dotiahla do uspesneho konca a aby ti robili taku radost ako mne tie moje! 😉

kvetka2
12. nov 2008

dobré ránko 🙂
veracruz dakujeme 😉 , no to si píš, že ide do tuhého - o chvíločku máš bábo vonku 😵
catjob, dakujem, dúfam, že sa mi to podarí a moje pokladíky pekne donosím. Moc sa na ne teším, ked si ich vybozkávam, ale ešte nech v brusku pekne vydržia 😵 😵 😵

fedra
12. nov 2008

dobre ranko .... boze veracruz 🙂 ... ja ti tak zavidim, ze za malu chvilku uz bude babenko pri tebe. Ja sa tesim z kazdeho dalsieho tt co su drobcekovia zatial v brusinku. Dufam,ze tam zostanu aspon ako u teba do 37tt 😅

taella
12. nov 2008

ahojte,
fedra už si rozmýšľala kedy nastupiť na MD ? Lebo ja rozmýšľam požiadať už 8 týždňov pred TP .

fedra
12. nov 2008

este ani nie ... uvidim. Len ja sa po MD budem chciet vratit do prace, takze budem rada za kazdy tyzden co budem moct byt s babatkami.
A ty uz si na PN ci este stale v praci ?

hava77
12. nov 2008

ahojte 🙂 tak mi sme boli vcera na tom sono a vseticko je ok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak sa vytesujeme, maly je samozrejme vacsi ako ma byt a nejak velmi sa nechcel ukazat 😎 . doktor sa smial lebo vraj tvaricku vam ukazat nechce ale pipika ukazuje ako nic 😀 😀 😀 😀 takze sme naisto chlapec 🙂 spravil nam aj jedno foto cez 4D, ale to musel malemu pobuchat sonom po hlave a ten sa mu najprv otocil uplne chrbtom. takze potom pausa 5 minut a potom to skusil znova, to sa ukazal aspon trosicku kuk album 🙂 🙂 🙂
samozrejme ze tu amnio sme uplne vylucili. lebo dr. ho celeho skontroloval a povedal ze nevidi dovod ked vsetko je ok.

fedri ten grochal je super, vseticko nam vysvetlil

cilka2
12. nov 2008

ahojte baby , som po KET , dnes mám 9-ty deň od KET , menzes som mala dostať v nedeľu , čo myslíte môže to byť OK?
počula som aj to že menzes môže meškať aj kôli tomu , že si vkladám utrogestan na udržiavanie.
ako to je naozaj, máte skúsenosti , prosím poraďte
a všetkým , komu to už vyšlo gratulujem a držím palce 🙂

hava77
12. nov 2008

cilka mne ani pri 1ivf, ani 2ivf utros nikdy menzes neoddialil, vzdy mi prisiel nacas svinuch jeden...ale ak si uz po termine mrsky a 9 den po ET tak skus testnut, mne uz na 9 den ukazal slabu palicku kukni si moj album 😉

katy2
12. nov 2008

hava, gratulujem 🙂 krasna fotecka 😵 😵 😵
cilka, testni a budes vediet na com si.... drzim palce 😵 inak mne stale lieky ms oddialili, dostala som az po vysadeni do 3dni....

annaanna
12. nov 2008

ahoj havka, ak smiem sa spýtať,aké vyšetrenia ti robili, keď zavrhol amnio?

cilka2
12. nov 2008

ani mne pri 1IVF a 2IVF neoddialil, preto mi je to zvláštne , brucho bolí celý čas ako na menzes , cítim sa veľmi vlhká a veľmi často chodím cikať, tak uvidíme, myslíš , že by to test už ukázal? 😝

hava77
12. nov 2008

katy dakujem 🙂
anna ja som bola na sone aj v 17tt, ktore sa normalne nerobi, ale uz tam to vyzeralo ok. potom som to sla konzultovat na genetiku a tam mi povedali ze pockat na sono v 20tt a ak to bude ok tak na amnio neist, lebo aj oni chapu ze riziko 1% je pre nas vysoke.
no a vcera maleho doktor celeho premeral a skontroloval a povedal ze je zdravucky a ziadnu chromozonovu ani inu vadu nevidi 🙂 🙂 🙂 🙂
pre info my mame s manzelom zle vysledky genetiky 😠

hava77
12. nov 2008

test by uz mohol nieco ukazat 😉 mimochodom tie mrchovske bolesti budes mat v 1 trimestri skoro stale a aj cikat som chodila 😉
chod kupit test a cim skor nam daj vediet 🙂 🙂 🙂

kvetka2
12. nov 2008

havka blahoželám k zdravuckemu drobcovi 😉 Som moc rada,že nemusíš ísť na amnio. Tak nakoniec si videla aj ty pipika naživo-už som pozrela tvoj album 😉 paráda. Ja som už tiež doplnila moj- tak mozme porovnávať pipikov 😀
cilka, mne utros tiež nikdy neoddialil mrchu, skus testnuť- ak nič nezkáže nevadí- može až neskor- ale verím,že o ťa milo prekvapí 😉