Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

beke
23. nov 2008

Gratulujem tanitke k synovi...veľa zdravia 🙂

veracruz
23. nov 2008

takze tanittka sa mi predsa len ubehla 😅 moc gratulujem, nech su hlavne zdravi a adamko rastie ako z vody...

fedry, ja este mamina nie som, ale myslim, ze v marci bude stacit letna verzia plus deka...

gabika24
23. nov 2008

jééééééj, srdečne gratulujem tanittke k synovi, veľa zdravíčka želáme.

fedra, ja si tiež myslím, že ti stačí letná verzia a keď tak tá deka, ako píše vera. - v aute budete aj tak kúriť, ak by bolo chladnejšie...
peknú nedeľu 😵

zuzla80
23. nov 2008

Jéééééééj Tánička blahoželááááám k Adamkovi, nech ste zdravý, šťastný a nech vám Adamko robí veeeeľku radosť 😵 😵 😵

mirusch
23. nov 2008

😵 Aj ja blahozelam Tanitke k Adamkovi!!!!! Nech rychlo rastie a robi vam radost 😵 😵

katy2
24. nov 2008

Vsetko najlepsie tanitke aj adamkovi 😵 😵 😵 😵 nech uz teraz len krasne rastie v zdravi a pre radost 😵 😵 😵 tesim sa 🙂

renusa
24. nov 2008

Tak aj ja sa pripájam 😉 všetko najlepšie Tanitke a Adamkovi prajem 😵 😵 😵

hava77
24. nov 2008

caute kocky ja len tak narychlo z nemocky 😎 😎
mam nizko placentu a tvrdne mi brucho 😒 .....davaju mi infuzky a musim lezat .....tak drzte palce
dufam ze ste vsetky ok a rastiete 😉 😉 😉 tak davajte na seba pozor 😉

katy2
24. nov 2008

hava, ahoj 🙂
drzte sa... prajem vela sily.....

zuzla80
24. nov 2008

Havka nech ste obaja v poriadku a dávajte na seba pozor.
Renuska jéééj ty si tehulka 🙂 🙂 Takže sa to predsa podarilo 😵

veracruz
24. nov 2008

havka, drzte sa, vela oddychujte...

renusa
24. nov 2008

Ahojte 🙂 tak predsa sa to aj nám konečne podarilo, dnes sme boli na prvom uzv, ale srdiečko, teda srdiečka by mali byť až budúci týždeň, dnes sme mali dve dutinky 😵

Havka, tak iba ležaž a ležať 😵

katy2
24. nov 2008

renusa, gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵

renusa
24. nov 2008

Katy, ďakujem 😵 😵 a Vy sa ako držíte??

katy2
24. nov 2008

my sme mali tiez dve dutinky, len jedno to vzdalo skor, ako mu zacalo bit srdiecko.... ale dufam, ze druhe bojuje za oboch.... zajtra idem na dalsi uzv, posledny v CAR a na 1.poradnu, tak sa trocha bojim....
ale podla nevolnosti, a toho ze mi je stale zle, si nahovaram, ze babo sa ma dobre....
drzim aj tebe palce, aby to vsetko dobre dopadlo 😵

gabika24
24. nov 2008

ahojte babulky.
katy, ani neviem, či som ti gratulovala k tehu, lebo som bola v nemocke a potom som ti asi nepísala, ale veeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi som sa potešila, keď som si to všimla.

renusa, srdečne gratulujem - nech sú tam tie srdiečka dve a potom dva poklady doma v postieľke 😵
havka, držkajte sa, ale neboj, všetko bude ok - tiež som si niečo odležala v nemocke, mooooooc na vás myslím a posielam veeeľa pozitívnej energie.

vera, tebe sa to už blíži - tak sa držkajte, že to rýchlo ušlo? ja ešte stále niekedy nemôžem uveriť, že už nám dvojky buvkajú v postieľke 😉

zuzlik, ty ako pokračuješ? moc držím palce - veď vieš 🙂

mirusch ahojky... 😵

babulky, nestíham moc písať, ale myslím na vás a čítam 😵

fedra
24. nov 2008

renusa ... to je skvele 😀
velmi sa tesim s tebou .... zeby fakt tie kupele pomahali 😉

veracruz
24. nov 2008

ahoj gabika, preslo to neuveritelne rychlo... ja si zase este neviem predstavit, ze o par dni budem mat babulku doma... este stale neverim, ze brucho mam take velikanske, lebo v nom mam moje, teda nase babo 😵

renus, gratulujem...

renusa
25. nov 2008

babuľky ďakujem Vám, je to fakt super pocit 😉
Fedra, no ževraj účinkujú pol roka, tak sme to stihli v termíne...asi fakt účinkujú 😵
Katy, držím palce na uzv 😉
vera, Ty to už máš fakt za pár, a čo to vlastne bude??

fedra
25. nov 2008

renuska, tak dufam ze nas budes pekne nasledovat s dvojkami ... inak v poslednej dobe sa tu dari parikom 😀

dicinka1
25. nov 2008

ahojte baby..ako sa ma tanitta?vsetko v poriadku?rodina predcasne nie?viete nieco podrobnejsie?uz som vas tu dlho nepozerala...tak sa drzte baby...

renusa
25. nov 2008

fedra, no ešte si musím počkať na ten druhý uzv a potom sa pridám 😀

veracruz
25. nov 2008

renuska, no myslim, ze sa to nezadrzatelne blizi 😀 o par dni uz bude nasa dcerka na svete 😵

katy2
25. nov 2008

ahojte 🙂
vera, drzim palce do finale 😵 😵 😵
ja som bola dnes po 3tt konecne znova na uzv, posledny v CAR - foto je v albume 😵
zatial je vsetko v poriadku, uz mam konecne aj tehu preukaz... takze som oficialna tehulka 🙂
vsetkym drzim palce 😵 😵 😵

fedra
26. nov 2008

jeeej ... my sme az na druhej strane ?
Ja som dnes bola na kontrole, zatial sa drzime, len mam makky krcok. takze uz ani prechadzky a co najviac polihovat. nastastie krcok zatial drzi a neotvaram sa 😕

Baby, co je s Kvetkou ?
Uz som ju tu dlho nevidela 😨

dracik1
26. nov 2008

renusa, velmi ti gratulujem, je to najlepsia sprava aku som po dlhej dobre nasla na MK.... 🙂

katy, jedno babo to vydalo? to mi je luto...ale uvidis, o to silnejsie bude to druhe...urcite je to dievcatko 😉

fedri, tak ako povedal doki, ziadne prechadzky , co najviac polihovat, aj mne to velmi pomohlo...krpci netlacili na krcok 🙂

dufam, ze je kvetka OK 😕

kvetka2
27. nov 2008

ahojte babulky 🙂
ja sa hlásim po 2 týždnoch, absolvovala som svoj prvý pobyt v nemocke, dúfam, že sa tam vrátim až o 2 mesiace, ked pojdem rodiť 😅 . 12.11. ma večer chytili silné bolesti krížov a začalo mi to vystrelovať až do bruska. Bola som vystrašená, tak sme radšej behli s drahym na pohotovosť. Našťastie som sa neotvárala a maternica vyzerala kludná, ale hned sa rozhodli nechať si ma na pozorovanie a nasadili infuzky. Tak z pár dní boli 2 týždne, kým ma konečne pustili. Ešte mi zistili málo železa, tak sa ním kŕmim a nejakého bacila, tak som brala aj antibiotika. Hlavné je,že som zavretá, maternica je volná. Lekár povedal, že tie bolesti mi spôsobila zrejme maternica tlakom na nejaké nervy- no na nervy 😝 .Lenže mna bežne kríže nebolievajú a už vobec nie takto. Už som preto oficiálne na rizikovom a preradili ma k lekárke, ktorá má rizikovky. Tak len vylihujem, ale bola som aj trosku vonku, lebo by ma slahlo 🙂
fedri, drž sa aj ty, budeme 2 vylihovačky.
čítala som, že aj hava je v nemocke na infuzkach, musíme dačo vydržať, čo sa dá robiť 😉

fedra
27. nov 2008

kvetka .... tak to som rada, ze to nebolo nieco vazne a ste vsetci OK 😉
No ja sa tiez dost bojim, lekar mi povedal, ze akonahle mi zacne tvrdnut brusko akebo budem citit nejake co i len slabe kontrakcie tak mam prist k nemu alebo do nemocnice. Vravel, ze 27tt bude kriticky a ak by sa zacal porod, tak pre ten sprosty makky krcok by sa nemuselo podarit to zastavit ... tak si vies predstavit, ze ma celkom slusne vyplasil 😝

kvetka2
27. nov 2008

fedra, no tak to chápem, že si vystrašená, mne tiež nie je všetko jedno 😕 .Budúci týžden mám v utorok kontrolu, som zvedavá čo bude, dúfam že to krčok vydrží. Ty máš kedy kontrolu?
Mne lekárka vravela, že krčok môže mäkknúť aj vplyvom nejakej infekcie- robil ti kultiváciu-je všetko ok?

fedra
27. nov 2008

kontrolu mam az 17.12.
Kultivacie mi nerobil, len ma pozrel, vraj tam nie je zapal a malo by byt vsetko v poriadku. Tak neviem.
Ale to palenie mi stale pretrvava, po tom Floragyne sa to ukludni, no a potom po par dnoch to zacne opat.
Ja som mala ten krcok makksi od zaciatku, to bol aj dovod ze ma nechal na PN, ale teraz sa nejako viac bojim ...