Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

hava77
23. jan 2009

lenka alebo my zase do snazilkovskej 😀

tanitta
23. jan 2009

Caute kinderka 😉 ...
Jujcek...ja som si myslela ze ked adam bol dobry v brusku bude dobry aj vonku 😀 ...alebo sa vravi ked v tehu zena vela odpociva aj mimi bude dobre....no a vraj plati aj to ze male bude zaspavat vtedy ked chodi aj maminky... takze tuto cast sme asi "nezvladli" ;)....
Havka..a co vybavicka uz chystas?...

hava77
23. jan 2009

dobre ranko tanitka 🙂 ano uz co to mame, ale ja mam stale pocit ze je toho malo 😀 ...dalsia vec je ze sa narodi zaciatkom aprila a to je niekedy este aj na zimne veci a niekedy uz na jarne...tak v tomto mam trochu chaos 😎 ked pokupim zimne a bude teplo uz to chudatko nikdy neoblecie 😅 ...no ved uvidime 😉

fedra
23. jan 2009

havka ... ja som OK, chodim poctivo citat co mate nove, no som leniva pisat 😅 , ale polepsim sa.
Moje blsky uz riadne tlacia, za posledny tyzden mi brusko podrastlo o 2cm denne ! Kam to este pojde ???

hava77
23. jan 2009

ahoj fedri akurat som nakukla ci si sa neozvala 🙂 asi telepatia 😉 som rada ze ste ok
radsej sa nepytaj kam to pojde, lebo ak to vyratas min do 37tt tak neviem neviem..... 😀 a aky mas pas/cm/?
potes ma lebo ja som uz skoro pri 110

fedra
23. jan 2009

havka ... potesim, neboj 😀 ... my snad za chvilku dosiahneme 120 cm. Ani striam som sa nevyhla, natieram jak sprosta, ale za posledne 2 tyzdne sa potiahli poriadne. Ale neva, hlavne ze blchy si rastu 😀
A inak sa mas ako ?

hava77
23. jan 2009

ja som ok aj s malym, v noci poriadne kope ze nespim tak do pol druhej ale zase dospavam rano 😎
strie zatial nemam poctivo ma drahy natiera 🙂 ....ale aj tak by mi bolo jedno ci ich mam alebo nie, presne ako ty vravis hlavne ze je drobec v poriadku a rastie 🙂

modra
24. jan 2009

Ahojte, neprispievam sice velmi na tomto fore ale potrebujem trochu povzbudenia. V pondelok idem na KET a velmi sa bojim aby nam to vyslo. Pred 4 mesiacmi som prisla o bejby v 6 tt po 2 IVF. Zostali nam teraz mrazacikovia a velmi chcem aby sa to podarilo.
Citam tu ze su dost uspesne KET-ka tak ja pevne verim ze sa nam to podari... 😨

hava77
25. jan 2009

ahoj modra, neboj sa urcite sa to podari 😉 ....ja som sla tiez na ket po predchadzajucom potrate / tiez 4 mesiace/ mali sme len jedneho mrazacika a pekne sa rozmrazil a aj vydrzal u mna v brusku 🙂 ....manzel bol sice skepticky a uz velmi neveril, ale maly zabojoval a za par tyzdnov je tu s nami 🙂 ....takze ver tomu ze to vyjde 🙂 ...budem ti drzat palce, a daj vediet kolko mrazacikov ti daju 😉

tanitta
25. jan 2009

Dobre ranko...kukucky...
...Havka.. ved pokupis priebezne....staci ti len zopar kosielok a nekake dupky...uvidis potom podla pocaia co bud treba ...
Modra...vitaj... ja sice ne som mamina po kete ale trvalo nam zopar rockov kym to vyslo.. taktiez jeden missed... bohuzial sa to dost casto stava v takom rannom stadiu 😔 ...neviem kolko si po mised ale vravi sa ze potom to ide lahsie...clovek sa musi obrnit pevnymi nervami a trpezlivostou za odmenu zato bude malicky kriklunik v postielke 😵 ...dobre je aj brat vitaminky a verit im upriamit sa na nieco ze urcite vdaka tomu to vyjde ... koli psychike...stale pisem ze je to mocna carodejka;)...drzkaj sa...

...baby ja neviem ci je to normalne.. ale i uz skor az nenormalne... ten nas maly bobak ma vydrz.. bol hore od 15°° do 23°°... medzitym zaspal asi 2xpo 10minut....no a potom je taky unaveny ze nevie zaspat...ja uz neviem ako ho uspat...nepomaha nist....hm?.....paaa

kvetka2
25. jan 2009

ahojte babulky, tehulky a maminy 🙂
Ja mám ohromnú novinku- vlastne hneď dve, Tomáška 🙂 a Terezku 🙂 . Stále mi to pripadá ako sen, ale už od 18.1.2009 som ozajstná mamina- mala som akútnu sekciu, lebo mi nejaký drobcek v brušku spustil v nedelu pôrod a praskla mi voda.
Tomáško sa narodil o 10:04 2530g/47cm a Terezka o 10:05 2500g/46cm sú krásni a hlavne zdravučkí, vôbec nemuseli do inkubátora, len na vyhrievacie podložky na 2 dni. A od včera sme doma, teraz spinkajú ako zlatinka v postielkach.
Bola som vystrašená a v miernom šoku, ked som v noci odrazu cítila ,ako zo mna niečo teplé tečie- sestričky hned zavolali lekára- vyšetril ma- otvorená som bola ca na 2cm, bez kontrakcí. Previezli ma na pôrodnicu, ale primár si nebol istý, či nebudú detičky malé a problémové, tak ma sanitka hned previezla do Nitry, kde sa vedia o také detičky postarať . Dali ma na monitor a rozhodli, že musia urobiť sekciu- mala som spinál- ale bola som taká vystrašená,že som to vnímala akoby sa ani nejdenalo o mna. Pred 10:00 ma vzali na sálu, mala som ohromnú triašku- ale personál bol super, hlavne anesteziologička. A odrazu mi povedala- otočte hlavu doprava- ponesú o chvílu bábo a počula som prvý plač a prebehli s malým a o minútu zase plač a utekali vedľa s malou. A ešte kým ma zošívali mi ich priniesli ukázať v zavinovačke. cešte neumitých boli nádherní hlásili mi ich miery a chválili akí sú krásni veľkí a životaschopní. Po 3 hodinách po zákroku mi ich priniesli už čistučkých v ružovej a modrej zavinovačke, a dali ich prisať, no krásny zážitok.
Jediné čo ma mrzí, že som ich nemohla dobre kojiť, lebo bez klobúčikov si nevedeli chytiť bradavky- majú malinké pusinky a s klobúčikmi im to šlo, ale rýchlo sa unavili a veľa nevytiahli, tak ich dokrmujem. Mám pocit že sa mi začína mliečko strácať 😔 😔 .Ale snád to ešte chvílu vydržím.
Tak už viete, prečo som tu týžden nebola 😉
Inak dúfam, že sa máte dobre, idem pomaly nakŕmiť drobčekov a dať ich zase spinkať.... 😵

zulka29
25. jan 2009

Ahoj Kvetka, zo srdca blahozelám maminka!!! 😵 Hod babatka do albumu, nech sa pokochame 😉

tinucha
25. jan 2009

Jeeej Kvetka, ty si ma obehla. 😀 Gratulujem k drobcom, vybrali ste im kráááásne mená. Som rada, že sa máte dobre. Prajem vám všetkým veľa zdravíčka. 🙂 🙂 🙂

renusa
25. jan 2009

Kvetka, gratulujem k mamine a veľa šťastíčka a zdravíčka Tebe aj drobčekom 😵 😵

takyna
autor
25. jan 2009

Kvetuška z celého srdca Gratulírujem, a prajem celej rodinke , zdravíčko, lásku , a len plno krásnych chvíl 😵

juja
25. jan 2009

Kvetka ja sa tiež pripájam a Ti srdečne gratulujem k zdravým, krásnym bábätinkám a celej rodinke želám veľa zravia, šťastia,lásky a radosti 😵 😵

tanitta
25. jan 2009

Kvetii.... to je senzacne posielam velu pusu a velku gratulaciu stastnym rodicom;).... neboj mliecko sa rozbehne...len odsavaj.. odsavaj.. aj ked po kvapkach pojde..vybublinkovanu vineu... lucku vodu... meltu kavu....teple zaprazene polievky..... len trpezlivost....mne sa mliecko ako tak rozbehlo po 7dnoch aj to nie velmi vela...postupne budes mat tolko mliecka kolko budu obe deti potrebovat;)...opartrujte sa a vela zdravicka... pa....

modra
25. jan 2009

Ahojte dakujem za privitanie.. Tak dnes som sa dozvedela ze mame uz len 3 mrazacikov a zajtra mi ich vlozia vsetky tri... Ja pevne dufam ze sa nam aspon jeden uchyti...Mam uz nervi z toho lebo som si myslela ze budem mat este jeden pokus ak by nam rozmrazili len 2 takze sa bojim ci to vyjde..
Dakujem za podporu...
My sa snazime uz 4 roky ak nie viac a mam uz za sebou vsetky mozne aj nemozne vysetrenia a stale sa nam nedari teda az na posledny pokus ked som o mimi prisla.

beke
25. jan 2009

kvetka, gratulujem k zdravým bábätkám a šťastným rodičom 🙂 odsávaj a vydrž, ono sa rozbehne 🙂

gabika24
26. jan 2009

kvetka2 srdečne gratulujem - mooooooooooooooooooc 😵

katy2
26. jan 2009

Dobre ranko 🙂
kvetka, srdecne gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nech drobci rastu do krasy a nech su zdravucki.... Tesim sa s tebou, s vami.... 🙂

zuzla80
26. jan 2009

Kvetka tak to je kráááásna správička z celého môjho srdiečka ti gratulujem ku krásnym, zdravým detičkam a prajem veľa, veľa zdravia, lásky, radosti, nech ste tí najšťastnejší rodičia pod slnkom 🤐 😵

tanitta
26. jan 2009

Caute kukucky 😉 ...
ako sa mate po vikende?... my celkom no da sa 😎 ...uz sme okrsteny xi tak dufame ze budeme lepsi 😀 ...
Katy..20T? no pekne uz 😉 ... vzdy mi to u druhych slo neuveritelne rychlo a na sebe by som najradsej preskocila zopar tt 😵
Zuzla.. nieco speci papas aj?... na perinku?...
Kveti... krasne mena ste vybrali 😵 ... bude ti niekto pomahat s drobcami?...ci sama pocas dna?...
Modra...my sme sa ku ket dostali len 2x aj to mi vkladali nekvalitne-vobec sa dalej nedelili len preto ze "ked ste uz prisli"...a pritom kazali prist na et...potom dalsie pokusy na ket koncili dnom telefonatu lebo nikdy ziadne embrijka neprezili...3su krasny pocet;)...neboj ver tym malym drobcom 😵 ...my sme sa dockali po 8r 😅 ...
Gabi... aj som nestihla sa ozvat potom.... ale vseetko mi prislo a dakujem.... 🙂

fedra
26. jan 2009

Kvetka .... z celeho srdiecka gratulujem. Super spravicka .... tak nech sa Vam vsetkym dari a drobciatka nech su zdravucke a pekne rastu 😉

hava77
26. jan 2009

ahojte kocky 🙂
kvetka z celeho srdca gratulujem k zdravym babatkam, vela zdravia stastia lasky malym a rodicom pevne nervy 😉 ......a hod foto do albumu aby sme sa aj my pokochali 🙂 😉

tak teraz je na rade tinuska a potom fedra 😉

modra neboj sa musis verit ze to vyjde.....nam napr. nikdy nevysiel transfer cerstvych embrii ale vzdy len ket, uz aj dr. sa cudoval ze preco je ket u mna isty 😀

fedra
26. jan 2009

no, aj mne to pomaly zacina zacvakavat, ze som na rade 😨

ellianka
26. jan 2009

kvetka 😵 😵 😵 nádherná správička, strašne mooooc gratulujem a želám veľa zdravíčka, pohody a kopčisko nádherných okamžikov 🙂

lenka20
26. jan 2009

ahojte tehulky a maminky 😵
kvetuska - veeeelka gratulacia zo srdiecka ku krasnym zdravuckym detickam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ste sikulky, tak dobre ste to zvladli a hlavne ze su drobcekovia OK obaja, kraaasne miery, suppeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 😵 tesim sa na fotecky potom 😉

hava77
26. jan 2009

fedri ved to, ze po tebe pomaly ale isto idem ja 😅

dracik1
26. jan 2009

kvetka, velka gratulacia 🙂