Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

lenka20
21. jan 2009

mirica ako pokracujes v 4.tehu - dufajme, ze to uz tentokrat bude dievcatko 😉

tinucha
21. jan 2009

Táni a ten tvoj chrústik je na zjedenie. Neuveriteľné, že už bude mať dva mesiace. 🙂

lenka20
21. jan 2009

teda opravujem - v 3.tehu 😀 so 4.mimcom 😉

zuzla80
21. jan 2009

Ahoooojte 😀 juuuj ako fajne sa mi čítalo - vidieť našu starú partiu takto po kope, tak to je už ojedinelý prípad. Škoda, že teraz nemám doma net, hneď by som si s vami poklábosila. Všetučky vás pozdravujem - Rakeťáčky 😀 😀

mirica
21. jan 2009

lenka , ak bolo - tak to dnes zrejme vzdalo ☹ ......silno krvácam , doki tam dude až o 13,00....tak že tak 😢

hava77
21. jan 2009

ahojte 🙂 teda vzera ste sa riadne rozpisali.....takynka vitaj spat, som rada ze si s nami....
a teda aj ostatne zo starej partie ivf......uz chyba iba mirusch......halo kde si? ozvi sa!!!!!!!! 😉
mirica, ved este nehadz flintu do zita.....vela kociek krvacalo a bolo predsa tehu....ver ze ked vsetko
prekonal/a/ mozno je to poriadny bojovnik a aj teraz zabojuje....

hava77
21. jan 2009

taky este sa chcem spytat...myslim ze si pisala ze aj mapa je tehu....to je nasa mapa73? zo starej partie?

lenka20
21. jan 2009

mirica dofrasa, ale nie si jedina, vela kociek krvacalo, uz to u teba nie je take celkom vcasne stadium, tak mozno je to len hematom a bude vsetko ok, drzim palce a sup sup do nemocky 😉

zuzla80
21. jan 2009

Mirka tiež ma ako prvé napadlo, či to nemôže byť hematóm - ešte nezúfaj, ver, že sa všetko na dobre obráti. Držím palce.
Lenulka čáves, oki máš? 😀

mirica
21. jan 2009

babule ďakujem vám, ja som mala hematóm počas tehu s dvojkami a veľký(aj som kvôli tomu ležala v nemocke)......je to teraz iné ...počkám kým to skončí a skočím k doki , či nebude treba ešte dočistiť.....
možno mali v centre pravdu .....nemôžeme mať prirodzene fazulku .....možno bolo toto vajko nejaké poškodené a preto sa oplodnilo ........tak je lepšie ak odišlo takto skoro , než keby to zistili v nejakom 20tt pri amnio... prebolí to .....

mirica
21. jan 2009

lenka - práve že by to bolo včasné štádium (6tt) ..ja som to len vykvákala , hneď ako som sa to dozvedela 😅 ...teda bola som len 27DC - keď som testy robila...a hneď som ich od radosti na net zavesila........ale vy ma pochopíte ,,no nie 😅

katy2
21. jan 2009

mirica, to mi je luto 😔
ale je lepsie, ked si to priroda riadi sama, akoby mali byt potom neskor komplikacie.... prajem vela sily a radosti z deticiek 😵

takyna
autor
21. jan 2009

Ahojte kočky 🙂
Mirica je mi luto verím, že sa ešte zadarí, deťurence máte krásne aj s Dracikom 😵
Havka nie MAPA 73 iná...to som len tak spomenula...
O mapke nič neviem, ako sa jej darí, čo nového...

Mirica ja som tiež krváca a riadne a udržal sa malý...

katy2
21. jan 2009

taky, ahoj 🙂
som rada, ze ta tu uz vidat castejsie..... 😵

takyna
autor
21. jan 2009

Ahoj Katy 🙂 ako sa cítiš? kopete? riane? 🙂

tanitta
21. jan 2009

ahojte...
Mirica...asi to tak malo byt je to smutne... a je mi to luto..mozno etse niekedy motyka vystreli 😉

katy2
21. jan 2009

taky, nekopeme, vobec, ani nebublinkujeme zatial..... ale vcera som videla drobca na uzv, ma sa k svetu 😵 akurat mi vysli pozitivne tripplaky a ja som odmietla amnio..... som uz jednoducho stara na ich tabulky, tak mam riziko na downa 1:200.... ale verim, ze po vsetkych doterajsich vysetreniach je babo v poriadku.... nezistili ziadnu anomaliu.... 🤐

katy2
21. jan 2009

tanitka, ahoj 🙂 aku ste mali nakoniec noc? maly sa utisil?

takyna
autor
21. jan 2009

Katy máme svoj vek, mna tiež stresovali s triplákmi, nakoniec negatívne, ale ani ja by som nešla aj keby to bolo pozitívne, ináč ja som mala aj downa 1/150 a malý bol krásny a zdravučký

to je nepresné , si po umelom oplodnení, nerob si s toho žiadne stresy, určite budete v poriadku 😵

tanitta
21. jan 2009

Juj katy...noc bola dobra len to predzaspavanie nam dava zabrat.. zaciname maraton okolo17°° a koncime cca o 2°°v noci...ale boli sme u dr vraj je to normalne 😅 😅 ....idem rychlo do hajan.. zaspal.. treba to vyuzit 😀 ... nakuknem neskor... 😵 ... a som rada ze tie triplaky neberies tak "tabulkovo" 😵 ....podla utzu sa da uz vela zistit... paaa

katy2
21. jan 2009

taky, ved ja to tak beriem... dr. sa na mna pozera cudne, ale ja som radikalne amnio odmietla..... verim a citim, ze babo je v poriadku.... aj na uzv sa to tak javi....

katy2
21. jan 2009

tanit, dobru nocku 😉 😵

takyna
autor
21. jan 2009

Tak Katy môžeš sa pripraviť na riadnu kopačku nadránom, my sme tak začali kopať, 1-rana riadna, a potom to už išlo.... 😵

katy2
21. jan 2009

taky, uz sa tesim 😵 a na 70% to vazera na babu..... 😵 😵

takyna
autor
21. jan 2009

Aj na mňa sa čudne pozerali, majú to v náplni práce, ver mi budete ok, po umelom opladnení je ešte menšie riziko ako keď je to prirodzené otehotnenie.. 😉

katy2
21. jan 2009

vdaka za povzbudenie 😵

takyna
autor
21. jan 2009

Jáj tak copíky budete zapletať 🙂 , nádejných zaťkov v tejto téme máš požehnane 😵

katy2
21. jan 2009

ved to, zatial su tu takmer sami chlapi 😀 😵 😵 😵 dufam, ze to potvrdi na 100% morfologicky uzv 6.2. 🙂

takyna
autor
21. jan 2009

čítala som u teba v profile, už sa teším na fotečky 🙂

katy2
21. jan 2009

ked budu fotky, urcite pridam 🙂