Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

anuci10
9. okt 2013

@danielafox ja som robila pepino test este som neskusala dalsi mam strach ho robit asi sa ani neodhodlám asi pockam na krv.

danielafox
12. okt 2013

@anuci10 a kedy ides na krv? drzim palce

anuci10
12. okt 2013

@danielafox v pondelok idem na krv tak uz mam strach uz sa to blizi

danielafox
14. okt 2013

@anuci10 tak nech ti to dobre dopadne, daj potom vediet, ked budes mat vysledok

tetajaja
23. okt 2013

@danielafox Ahojky ja som bola včera na vklade mrazacika, tak Tebke to vyšlo????

danielafox
31. okt 2013

@tetajaja ahoj, jaj tak to celkom ubehlo, drzim palce, nech ti to vyjde. podla hcg som tehotna, este pojdem na utz, tak som zvedava...

zuzzi08
31. okt 2013

No my ideme na KET v pondelok, tak potom dáme vedieť ako sme dopadli 🙂, držte palčeky. Tiež sa pripájam a prajem všetkým Ketkám aj tým ktoré sa iba chystajú nech všetko dobre dopadne 🙂

zuzzi08
5. nov 2013

No tak KET máme za sebou, dúfam, že bude úspešný 🙂. Dievčatá, možno netradičná otázky, ale tie ktorým KET bohužiaľ nevyšiel :(, cítili ste odplavenie embrya? Ci ste mali nejaký pocit alebo vás niečo zabolelo? Síce je to iba prvý deň po KET, ale cítim jemné poštipkávanie pri krčku maternice :(. Dúfam, že to bude dobré, už len vydržať do 18.11 a šup na krvičku. Ako sa poznám, tak si na 13 deň určite urobím test, pretože to 100% nevydržím 😀 . Držím všetkým palčeky a skúste mi napísať vaše pocity, ďakujem a prajem krásny dník 😉

danielafox
8. nov 2013

@zuzzi08 ahoj, test mozes aj skor skusit, ja som mala pozitivny tusim uz na 9.den, ak mas dostatocne citlivy a z ranneho mocu... ja som pri negaticnom ketku nemala ziadne pocity, nic a pri pozitivnom som mala bolesti v podbrusku a trosku neskor aj to postipkavanie krcka som citila, ale byva to uplne individualne. napr. niektore bolia prsia od zaciatku a mna prsia vobec nebolia, iba obcas bradavky mi akoby elektrizuju 🙂 tak drzim palce, nech to dopadne pozitivne. daj potom vediet a hlavne mysli pozitivne 😉

zuzzi08
8. nov 2013

@danielafox ďakujem za pozitívny ohlas, budem myslieť na to, že to vyšlo 😀 , možno trošku pozitívneho myslenia pomôže 😎 . Vyskúšam teda na ten 9 deň a dám vedieť ako som dopadla.

tetajaja
13. nov 2013

AAAhojte dievčence tak ja som už zase nie tehulka, naše KET a posledná šanca nevyšla. Tesila som sa ze, som nešpinila ani kusok co pri čerstvom ET , tam som špinila od 6 dna , tak som si naivne namyslala ze to bude dobre, no žial nič... 😢

zuzzi08
14. nov 2013

@tetajaja nič si z toho nerob, podarí sa nabudúce 😉 . Ak sa môžem opýtať, kam chodíš do centra? Ja chodievam do Heliosu Martin a 4.11. som bola na KETE. Začala som včera špiniť (deň očakávanej MS), takže tiež sú moje šance nulové. Tešila som sa však ako malá, že to musí určite vyjsť. Pocity ako pri tehu a vidíš. Budeme ďalej bojovať spolu a raz sa nám to určite podarí. Musíme si veriť 😉.

tetajaja
15. nov 2013

Zuzzi08@ ahoj, no aj ja chodim do Martina , Helios...povedali mi ze sa budu snazit najst pricinu a daju si vypracovat posudky od vsetkych lekarov a embroologov. Neviem ci ma chceli uchlacholit aby som im doniesla opat peniaze na nove ivf ale ak nieco pokaslali, nech si to aj napravia , tak neviem sama co mam robit, na dalsie ivf nemam budem si musiet vziat uver....:( apropo baby povedali vam niekedy v Car priciny preco sme neotehu prirodzene?

zuzzi08
15. nov 2013

@tetajaja nikdy som nepočula od nich "prečo". Mne to povedal môj gynekológ nakoľko 2008 - abort, 2009 - mimomaternicové, 2010- mimomaternicové tehu a odvtedy nič. Tak sme skúšali 2010 Iscare BA nič až marec 2011 Helios MT tehu a donosený chlapček SAMKO 🙂. Takže u mňa sú príčiny zrasty na vajcovodoch ☹

natalienocka
18. nov 2013

ahojte, prosím vás potrebujem vedieť, či je bežné podávať pred KET pár dní pred vložením embria utrogestan vaginálne. Všade som sa totiž dočítala, že s utrogestanom sa začína až po vklade (asi aby maternica bola čistá), lenže mne ho doktorka kázala začať vkladať dva dni pred KET. Máte s tým niektorá skúsenosť? ďakujem za odpoveď

magdus999
19. nov 2013

@natalienocka je to úplne normálne 😉

katka17044
3. dec 2013

Ahojte kočky len by som sa chcela spýtať neviete ako prebieha po ket prvý ultrazvuk v gyn- five na potvrdenie, že bije srdiečko... teda či tam môžem ísť aj s manželom, alebo to nedovolia? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

zuzzi08
18. dec 2013

@katka17044 môžeš ísť aj s manželom 🙂

zuzzi08
18. dec 2013

kočky, tak aj ja sa k vám pridávam. Som tehotná po ket (4.12) a už dnes na kontrole po 14 dňoch UTZ malá bublinka a HCG 2608 😀

tetajaja
6. jan 2014

@zuzzi08 Blahoželáám! 😉

danielafox
10. jan 2014

@zuzzi08 super sprava, gratulujem 🙂

zu_zi
25. feb 2014

@zuzzi08
@danielafox ahojte baby, v prvom rade blahozelam k tehu 😵 Pamatate si este, na kolky den po KET ste mali pozitivny test? Pri prvom syncekovi som mala uz na osmy den, dnes mame osmy den po KET a test je stale negativny, tak hladam slamku, ktorej sa chytim... ci mam este sancu 😉 Dakujem 🙂

zuzzi08
25. feb 2014

@zu_zi ja som si robievala testy vždy na 13 deň, deň pred kontrolou krvi, aby som vedela na čom som 😀 . Držkám palce, pravdepodobne babuliatko ešte neprodukuje toľko hormónu HCG, treba počkať a skúsiť neskôr 🙂

danielafox
25. feb 2014

@zu_zi ahoj, dakujem 🙂 vies co ja som si skusila spravit prvy test na 9-ty den a to bol teda s najvyssou citlivostou myslim 10 (niektore su az od 20 jednotiek) a druha ciarka bola este slabulinka a ked som skusila o 2 dni znovu, tak uz bola tmavsia. takze vyskusaj o 2-3 dni a hlavne pozitivne mysli 😉 drzim palce

zuzzi08
3. mar 2014

@zu_zi tak si dopadla? Dúfam, že pozitívne 🙂

zu_zi
3. mar 2014

@danielafox
@zuzzi08 ahojte tehulky 🙂 Tak u nas to tentokrat nevyslo, tak uz len pockat, kym sa zjavi mrcha (uz v piatok som vysadila Utrogestan a ona stale nikde 😠 ), aby som mohla zase ratat dni ;) Snad to dame v tomto cycle 🙂 Ako sa citite? Nemate nevolnosti?

zuzzi08
3. mar 2014

@zu_zi to je mi ľúto, ale nevešaj hlavu, teraz to určite vyjde 🙂 . My sa máme super, babuliatko rastie ako z vody 😀 . Vyzerá to tak, že po prvom chlapcovi budeme mať doma babulku 🙂 . Ale ešte to nie je na 100%. Na budúcej poradni to bude vidieť lepšie, aspoň dúfam 😝 . Tak tebe držkám moooc palce a verím, že to bude OK 😎 .

zu_zi
4. mar 2014

@zuzzi08 jasne, ze nevesiam hlavu 🙂 Len som asi v kutiku duse dufala, ze sa to aj tentokrat podari na 1x, ako prvy syncek 🙂 Mame este dve sance, tak dufam a verim, ze aspon jednu z nich premenime... 😉 Vy mate synatora tiez po ivf? Aky budete mat medzi nimi rozdiel? Jej, to by bolo super, parik ;) Aj ked verim tomu, ze vam je to jedno, len nech bude zdravucke... Nam pohlavie povedali prvykrat v 18tt a potom ho pri kazdom sone potvrdili 😀 😀 Maly sa asi rad ukazoval 😀
Nam teraz neostava ine iba cakat, co povedia na kontrolnom utz, lebo ms som dostala prave dnes a ak vklad vyjde na 19dc, tak to budeme musiet prelozit na dalsi mesiac, lebo prave v ten den krstime neterku a to sa nam urcite nebude dat zdrhnut. Ale minuly cyklus bola ovulka o den skor, tak by to mohlo byt aj teraz tak. Alebo neskor...

zuzzi08
4. mar 2014

@zu_zi aj my sme to tak mali, synáčik po IVF na prvý krát a KET až na druhý pokus 🙂. Určite to vyjde, treba myslieť pozitívne a veľmi sa nesledovať (poznám to na sebe). V novembri 2013 som to mooooc preháňala aj s mk a nič 😖 , no a v decembri 2013 som to nechala tak, dva dni oddychu, manžel si zobral dovolenku a venoval sa malému a aj navaril 🙂 a vyšlo to 😀 .

danielafox
5. mar 2014

@zu_zi ahoj, mrzi ma to, drzim palce, aby dalsi pokus vysiel... nevolnosti uz nastastie nie, mala som prvych asi 14 tyzdnov a neboli iba ranne, ale celodenne. aj pri prvom som mala to iste 14 tyzdnov, schudla som 4 kg a potom ako keby utalo 🙂