Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

fedra
28. aug 2008

vies, ja si hovorim,ze budem mat cely zvysok zivota to zhadzovat, len nech to dobre dopadne a nech su drobcekovia v poriadku. Teraz nic ine dolezite nie je 🙂

mirica
28. aug 2008

babuľky - ja som tesne pred pôrodom v nemocnici hlásila 110kg - a našťastie to nekomentoval nikto 😀 😀
ešte som to nezhodila - povedali , že treba pomaly , aby sa aj koža stiahla......tak to teraz riešim tak , že keď sa náhodou pozrem do zrkadla , bežím sa pozrieť do postieľok - a je po depke 😀
keď som bola tehu ...tak rovnako fungovala fotka zo sono 🙂

takyna
autor
28. aug 2008

Ahoj Miricka, ďakujeme za radu, skúsim to aj ja 😉 🙂

fedra
28. aug 2008

miri, ked uz budem tak daleko, ze budem lezat na porodnej sale ... to uz mi bude ozaj jedno kolko budem vazit ... a obavam sa ze pri mojich 180cm to nebude o mac menej /skor viac/ ako u teba 😀

hava77
28. aug 2008

ahojte, taky ja som tiez pozerala ten film o tom babenku a bolo to krasne, plakala som asi 4 krat 😀
ja som sa rozhodla vahu neriesit, ved je na koho sa vyhovarat 😀

mirica
28. aug 2008

však ani ja to neriešim nejako - som tak strašne šťasná , že sa slniečka podarili, že kľudne môžem byť aj 120 kilové strašidlo ......človek čo sa načaká na dieťatko tak dlho ako my( a preskáče si čo my) 😔 , považuje za podstatné úlne iné veci..nemám pravdu tehuľky? 😉

chrumka2
28. aug 2008

ahojte ketulky 🙂
aj ja som jedna z vás, ktorej sa podaril KET po 4 neúspešných IVF . Už som tomu neverila ale stihla som to o pať minút 12, mám 38 rokov. Som už v 26 t. a stále sa bojím ako to dopadne. Som strašne šťastnááááá a velmi sa teším na nášho drobčeka.
Všetkým KETkám držím strašne silno palce. 🙂 🙂 🙂

takyna
autor
28. aug 2008

Ahoj chrumka tak to ti gratulujem a tiež ti prajem bezproblémové tehulkovanie až do úspešného konca 😵

Havi máme podobný tehotenský vkus 😀

takyna
autor
30. aug 2008

Ahojte tehule, no hambite sa ani jedna nenapíše 😖 😉 , asi si užívate posledné augustové dníčky 😵

dicinka1
30. aug 2008

baby..vsetkym vam drzim palce..nech to dotiahnete do uspesneho konca..cmuuuuuuuuuuk

hava77
31. aug 2008

ahojte ketulky, este sa asi vikenduje ked nikto nepise......tak pekny zvysok predlzeneho oddychu 🙂

tinucha
1. sep 2008

Ahojte. Ja som na vás akosi zabudla. Hanbím sa. 😅

hava77
1. sep 2008

ahoj tinucha no tebe tie tt rychlo pribudaju 🙂 aj ja chcem 🙂

takyna
autor
1. sep 2008

Ahojte tehulky čo nové?, ja dnes musím cestovať na internát s dcérkou, tak mi je aj smutno za ňou 😔 , Tinuscha kedy ideš na 3D ULZ?

tinucha
1. sep 2008

No zo začiatku to aj mne išlo hroooozne pomaly. Teraz to už ide rýchlejšie, až sa bojím, že mi to do pôrodu už teraz veľmi rýchlo zbehne.
Ako sa máš?

takyna
autor
1. sep 2008

Tinka už cítiš pohyby?

tinucha
1. sep 2008

Ahoj Taky. Na veľký 3D idem budúci týždeň v pondelok (8.9.). Už sa hroooozne teším. Chceli by sme konečne vedieť pohlavie, tak snáď sa to podarí zistiť. 🙂 A pohyby už cítim tak dva týždne. 🙂 A ty ako? Ty kedy ideš na 3D?

takyna
autor
1. sep 2008

Ešte nie som objednaná, chcem sa objednať až po 4.9 výsledky s triplle testu budem mať tak potom, a pohyby neviem či je to už ono, ako to ty vnímaš?

tanitta
1. sep 2008

caute tehulky;)...
co vy tu? 😀 .....
Tinus cisto teoreticky co by ste chceli ch ci d? 😎 ...
.. mne dost puchli nohy tak som sa snazila aj lezat viac....

takyna
autor
1. sep 2008

Ahoj Tanitka, cukor ty máš ok?

tinucha
1. sep 2008

Taky, prvé pohyby som myslela, že sú pohyby čriev, len manžel mi stále vravel, že je to už ono. A o 2-3 dni na to som už cítila také akoby veľké bubliny, ktoré vyjdu z vnútra a prasknú pri povrchu. Divný popis. 😀 Niekedy to cítim silnejšie, inokedy slabšie.
Taky a výsledky triplle testu ešte nemáš? Kedy ti ho robili?

Ahoj Táni. Ja by som o trošku viac chcela dievčatko, ale v podstate je mi to jedno, veď vieš ako to je. 🙂 Ale od začiatku tehu mám taký pocit, že to bude dievčatko. Tak som zvedavá, či som sa mýlila. 🙂

takyna
autor
1. sep 2008

Tinka tak potom cítim tiež pohyby 😉 a presne ako ty raz viacez a niekedy veľmi slabo, triplle budem mať vo štvrtok výsledok, ja len by som veľmi nechcela ísť na amniocentézu, tak dúfam, že budeme v poriadku, o chvílku budeš aj vedieť z 3D čka čo to bude 😵 či to dievčatko alebo chlapčok

tanitta
1. sep 2008

Taky.. ja citim take dunenie z vnutra....niekedy sa az zlaknem 😅 ....
Tinus.... 😵 ved jasne... my sme boli tiez dievcatkovy s mangelon... a mame pindika 😀 ale od zaciatku sme tusili ze to bude chlapec...takze vntutorne pocity snad neklamu 🙂 ....
Taky... mne brali cukor v cca 11tt myslim a bol OK a teraz idem druhy krat cca v 26tt tak uvidim... ale ja si omeriam sem tam glukozu aj doma...zatial dobre...

tinucha
1. sep 2008

Taky, my sme si ešte pred výsledkom tých testov vraveli, že tak či tak na amniocentézu nepôjdeme. Veď čo by sme tým vyriešili. Ale ty si mala to meranie v 12.tt na uzv v poriadku, nie? Tak by podľa mňa nemal byť problém. 😉 🙂
Tak vidíš sú to pohyby. 😀

takyna
autor
1. sep 2008

Tanit a to si ako meriaš doma?, vy už ste večšíí tak duníte Tanit 😉 🙂

takyna
autor
1. sep 2008

Tinus môžem sa rozhodnúť či idem či nie? na amniocentézu? hej mala som meranie v 13tt a teraz v 18tt, a krv bude vo štvrtok, ja tiež nechcem ísť vek mám 35-rokov takže spadám to rizikovej skupiny, ale ihli nemám rada 🙄

tinucha
1. sep 2008

Taky, jasné, že sa môžeš rozhodnúť. nemusíš ísť ak nechceš. Pri amniocentéza, sa len potvrdí alebo vyvráti, či je bábätko geneticky zdravé. Ale nič sa tým nevrieši, ak by nebolo zdravé. Podľa mňa máš úplne zdravé dieťatko a vôbec sa nemusíš báť. 😉 🙂

takyna
autor
1. sep 2008

ďakujem Tinus, veď aj ty 🙂 bude to baba neboj 😉 🙂 treba nám vyrovnávať skóre samý chlapi sa nám tu rodia 😀

tinucha
1. sep 2008

Hlavne nech je to zdravé, už je to jedno, či to bude baba alebo nie. 😀

takyna
autor
1. sep 2008

veď to hej, hlavne , že budú zdravé všetky naše deťúrence 😀