Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

takyna
autor
20. jan 2009

A vidím, že aj tebe pekne rastie TT, gratulujem, všetky tajnostkárky, Mapa tiež už pomaly rodí, ani sa neozve
Eli KET vyšiel či IVF?

takyna
autor
20. jan 2009

Zulka Ahoj, sto rokov som tiež o tebe nepočula 😵

zulka29
20. jan 2009

teraz musím bežať, ale určite sa ozvem, cmukám vás všetky 😵
Taky, tiež pracujem o 106 😝

ellianka
20. jan 2009

včera som menila pas. zadarilo sa nám zázrakom prirodzene a to mi v lete chceli zobrať vajcovody a jeden vaječník...tak zatiaľ opatrne tehuľkujem a v duchu dúfam, že to bude všetko fajn.

lenka20
20. jan 2009

jeeej, ale nas pribudlo 😉
zulka, ved uz si aj ty skoro maminka 😵 uz len par a pridame sa oficialne a vsetky 😉 zuli a ty vobec este zijes, ci len makas ako srobik 😝 mozete si s takynkou ruky podat, len ja som ulievak, dnes som drhla z prace o druhej 😀
elicek ale co to vidim - takze uz oficialne - zlatko gratulujem ti k tehuuuuuuu 😵 😵 😵 uz mas krasne tt 😵 😵 😵 drzkajte sa 😅
beke - tebe to tak rychlo ubehlo, to je neskutocne, tak stastlivo to ukonci, nech je drobcek zdravucky 🙂
tani - este ma napadlo - skuste sa s nim ist pokocikovat-ja viem, je neskoro, tma, zima, ale mozno zaberie.. kamosova dcerka ked bola taka 2-mesacna tak sa ukludnila len ked ju viezli v aute, tak kolkokrat s nou brazdil nocnym mestom, vtedy spala, inak vrestala....

tanitta
20. jan 2009

eli.. blahozelam;).. to je fakt sila 😀 ...
Leni....ale vychovali z teba dobreho cloveka 😵 ... co to bolo za kvapky??? 😀 😀

fedra
20. jan 2009

tani, moja kolegyna mala dcerku co plakala do 4 mesiacov neprestajne, este aj ked papala. Akurat ked spinkala, tak mala tu pusu zatvorenu. A potom ako by utali, zacala pokukovat po hrackach ... takze asi to nebude nic take nezvycajne. Niektore deticky su uz asi take 😅

lenka20
20. jan 2009

no teda zulka, ty uz si zase prec 😀 potvora 😎

ellianka
20. jan 2009

leni, včera som sa k tomu odhodlala 🙂 po tom dlhom čakaní a túžbe mať v pase tt si to teraz vychutnávam

fedra
20. jan 2009

lenka ... jeeej aka som rada ze ta opat vidim 😉

takyna
autor
20. jan 2009

zázraky sa dejú, to je super Eli gratulírujem
Zulka ale Apríl to istí bude vegáč párty 😉
Beke veru, máš za pár držím palce nech je to bezbolestné a bezproblémové

ellianka
20. jan 2009

tánička, ďakujem 😵
aj vy krásne rastiete...strašne ten čas letí...a na tých drobcoch to vidno najviac.
držkajte sa. sem tam teraz nakuknem na rozumy 😀

lenka20
20. jan 2009

ahoooj fedruska 😵 😵 ale sme sa tu po case zisli stara parta, co baby 😉
eli - to je dobre, netreba si nechavat take super spravy len pre seba, nas ostatne to inspiruje a potesi 😵 ale chapem ta, ved vies...aspon ta tu baby ostatne tehule poprskaju, a ja ta poplujem - thuj thuj thuj nech potiahnes do 40tt 😉
tani - mohla som byt asi este lepsia, keby mi tie kvapky nezabili par mozgovych buniek 😀 😀 😀 ale nie, nemohla, ved som uuuuplne najlepsia, lepsie to uz byt nemoze 😀 😀 😀 tie kvapky sa zacinali na F... ale nepamatam si nazov...

takyna
autor
20. jan 2009

Eli tak len v klude, žiadna námaha, stres, a nohy občas hore 😉 🙂 veľmi sa teším, že vidím tie TT u teba 😵

ellianka
20. jan 2009

leni, jeeeeej také pľuvance sa veru vždy zídu 😀 😵 😵

tanitta
20. jan 2009

juj babulky dobre je mi tu s vami .. ale idem do postele...zakedy adam spi... caka nas este vesely vecer 😅 ....
Taky.. vdaka 🤐 😵 ... cmuk...
Leni... ked si spomenula mozgove bunky... vcera bol dr Haus na nove.. tam operovali mozgove bunky chlapcovi(videl ufonov) ktore mal v mozgu ZLE bunky svojho dvojcata ktore sa neujalo po ivf 😕 😕 nato hned sa ma mangel opytal ze kolko nam vkladali 😀 ...

takyna
autor
20. jan 2009

Ahoj Fedra, ešte ste v 1+2 super len ešte vydržkaj.

takyna
autor
20. jan 2009

Tanitka ozvi sa mi ako pokračujete s Adamkom, budem čakať, riadne si pospi, skús ho prípadne aj hojdať v kočíku ak bude plakať, na moju Didu to vždy zabralo aj keď sme mali uši zapálené a to boli teda riadne noci 🙄 ☹

tanitta
20. jan 2009

ok...ozvem sa.... paaaaaaaa ... aj hojdame ... 😎

takyna
autor
20. jan 2009

musíte techniku správnu nájsť, Didke skoro črevá vypadli, ale zaberalo 😉

lenka20
20. jan 2009

tanicka - chcela si tym nieco naznacit 😀 😀 😀 ja sa priznavam aj bez mucenia ze mam v mozgu aj zle bunky 😀 😀 ale cielene ich likvidujem - becherovka to isti, ale treba dodrziavat davkovanie a nevynechavat davky 😀 😀 😀 staci rok-dva liecby a bude po nich... 😉
bobacik je urcite ok, len ma skratka svoje dni, to sa stava aj nam, musis to s nim vydrzat alebo je potom este moznost c.2 - mami, postraz mi ho a ty stople do usi a spat kym to mama nevzda 😀 😀 😀
pusinky aj ja uz asi pojdem, este ma caka papierovacka a zber pradla zo susiaka a riady atd.. selmy som uz nakrmila, este si dam svoju davku cinskych bylin a sprchu a mozem ist do hajan, nejak toho mam este vela na plane a pohybujem, ze vsetko stihnem...
inak - tani, ked si mala tie byliny, spala si normalne, ja uz tyzden poriadne nemozem spat, stale sa prehadzujem a nadranom so uz hor, spim tak 4 hodky denne, vyzeram ako matoha, u mna je norma 8-9 hodin, inak som mimo, tak si viete predstavit moje pracovne vykony 🤐 🤐

takyna
autor
20. jan 2009

Leni napíš mi aké byliny, ja potrebujem len 4 hodiny spať, lebo nestíham 😒

takyna
autor
20. jan 2009

Som veľmi rada, že sme sa dnes takto tu stretli 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂

beke
20. jan 2009

Ahojte,
vďaka za povzbudenie...taky máš peknú fotečku 🙂
aj tinucha už možno rodí lebo dnes tu nebola...
kvetka, dúfam že si ešte 3v1...dotiahneš to do konca
leni, držím palce do ďalšieho IVF 🙂 so šťastným koncom

dracik1
20. jan 2009

tanitka, neboj, pominie sa, u nas carovnym prutikom ked mali 3 mesiace, inak to bolo strasne, rano som sa bala, co bude v noci 😝

teraz je to nadherna, cca o 5,5 mesiaca nadherne, totalne si to uzivam, nechapem maminy co idu do roboty, nikdy by som nepovedala, ze mat deti je UZASNEEEEEEEEEEE....................... 🙂

mirica
21. jan 2009

ja sem občas tiež nakuknem ,a čo dnes nevidím.....samý známy nick - všetky vás moc a moc pozdravujem , a želám len všetkého najlepšieho

tanitta - asi ťa nepoteším , ale od mamy viem , že takéto niekoľkohodinové jačanie som mala ja ako bábo - trvalo to vraj viec než rok - a nepomáhalo vôbec nič ......proste som od 9 -12 v noci jačala , potom som prestala a spala - ale samozrejme radšej choď k dokinmu , nech sa na malinkého radšej pozrie

lenka20
21. jan 2009

ahojte dobre ranko, dracik, mirica - aj vy ste nakukli, ja vam chodim obcas okukavat albumy 🤐 , mate krasne deticky 😵 😵 😵 😵
dracik sak sme to vedeli, ze je to uzasne, inak by si tie stresiky ani nebola prezila, stale si na teba spomeniem, aka si bola vyklepana pri IVF 😉 😀
mirica - dala si chlapcekom krasne mena 😵 😵

katy2
21. jan 2009

ahojte 🙂
kolko sa vas tu vcera vecer zislo 😵 normalne mi to pripomenulo nase stare zlate casy..... 🙂
vsetkym drzim palce a prajem to, co v tomto obdobi najviac potrebuju 😵 😵 😵
myslim na vas 🙂

lenka20
21. jan 2009

ahoj katuliatko, ako sa mate, citala som niekde, ze to vyzera na malu katku 😉 😵 😵 😵 troska by si vylepsila statistiky, lebo ostatne kocky tusim vsetky cakaju pindikov 😉 😵

tinucha
21. jan 2009

Ahojte.
Beke etše sme 2v1. 😉 🙂
Dráčik, tí tvoji drobci sú úžasní. ja som si myslela, že máš dvojvaječné dvojčatá, ale oni sú rovnakí. 😀
Mirica a tí tvojichlapci sú tiež úžasní. Ako im je dobre, že sú dvaja. 😀