Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

hava77
4. apr 2009

😀 😀 😀 stale nic
vcera vecer som si myslela ze uz to zacalo...bolesti v krizoch vystrelujuce dopredu, bolesti jak na mrchu, brucho tvrdlo, tak si som si povedala ze si este rychlo lahnem nech aspon trochu podriemem a podriemala som az do rana 😀 a to tak tvrdo ze som nebola anií raz cikat, hoci chodim aj 5 x za noc 😀 😀 😀

juja
5. apr 2009

Havka, božinku a ty čo tu ešte "strašíš"? 😀 ...ja som sa už včera potichučky tešila, že asi to už prišlo, keď si sa neozývala a ty si ešte celá... 😉 ...no teeedaa...asi to už budeš musieť vydržať do toho pondelka a potom Adamko pôjde či chce, alebo nie... 😀 , ale ja verím, že si to predsa len ešte dnes rozmyslí, veď už fakt nemá na čo čakať... 😀
Ja som včera trošku poupratovala, požehlila čo mi uschlo pri tom včerajšom slnku, navarila halušiek...ty kokso, ale medztým som si musela zriemnúť...ja som v poslednom čase nejako hneď unavená...a večer zaspím ako maco v zime (ešte dobre že ma malý nebudí kopančekmi a nemusím zatiaľ v noci ani na WC).. 😉
Dnes manžel začne skladať konečne ten nábytok, tak snáď ho do veľkej noci poskladá, nech už mám konečne kam poukladať všetky tie veci pre malého, lebo zatiaľ to mám kade tade vo vakoch a krabiciach ...keď to bude, tak vám to odfotím do albumu... 😉
Jo, a odo dnes som oficiálne na MD - 😀 išla som o 8 týždňov pred plánovaným pôrodom...som zvedavá koľko mi vypočítajú... 😝
Tak pekný slnečný dník želám všetkým 🙂 ....a Havka tebe hlavne skoré pôrodné kontrakcie...a hlavne nech ich neprespíš.... 😀 😉

takyna
autor
5. apr 2009

Ahojte tehulky,mamulky 🙂
Pozdravujem vas......Havka to uz moze byt priznak predpôrodny, sleduj si pohyby maleho, myslim si ze to v pondelok odpalis, a Adamko je na svete,..prajem ti rychly, bezbolestny pôrod a nech manzelik napise spravicku , alebo na mobil, drzim silno palce 😵

Jujka som zvedava na ten vas nabytok tebe to uz tiez ide s kopca, za chvilku tu mame maj 😉

Inak ani neviem cim mam prispievat....v podstate nic nove dane som uspesne dobojovala, a môzem dorabat zanedbane veci, vrhli sme sa na prerabku nasej zahrady, mam trochu stitnu zlazu hormonalne rozbitu, takze aj keby som chcela nieco riesit, tak mi to moja doktorka nedoporucuje nakolko by sa to neujalo, musim si dobiť Hormony 😅

Gabika som rada, ze ste doma, aj ked dufam, ze vas uz prejdu vsetky tie hnusne choroby 😖

Tanitka super , ze ste vyborne dopadli s malym, pomaly aj zubky budu rast, to si este vytrpis, tie uplackane noci, ale mozno aj nie

Vsetky vas pozdravujem, prajem uspesne stimulky, Lenka, Zuzla pekne vajka s dialnicami na konci.

Tehulky vydržte, Pecka gratulujem krásne dialnice vyzera to na dvojíčkovo 🙂

Dakujem , že si na mna pomyslíte, .......cmuk

takyna
autor
5. apr 2009

Zuzky myslím na vás obe, prepacte ale stale si pletiem tie vaše Niky tak sorry

fedra
5. apr 2009

havka ... juuj, tak sa tesim, buduci tyzden uz budes mat maleho pri sebe 🙂
Inak ja poslednu noc pred cisarskym som uz myslela, ze ani nevydrzim ... brucho cele tvrde, krpci natlaceni dolu ... mi aj lekar povedal, ze to bolo o 5 min 12.

Pecka ... drzim velmi palceky, nech to vsetko dobre dopadne

pecka
5. apr 2009

ahojte krasavice...je tu trosku mlkvo, ale necudujem sa, ked je vonku tak krasne, kto by visel na nete 😉 😉
tiez vas vsetky zdravim, ahoj takynka, dakujem 😉 😉 , no vyzera to veru na dvojickovo 😵 😵 , ja to tak nejak citim, ja viem, ze este nic nemam realne potvrdene, ale nepomozem si, proste, som si ista 🙂 🙂 . V stredu kontrola, tak som straaaasne zvedava....uz hadam ani nedospim 😅 😅

Fedri dakujem 🙂 🙂 ...mas nadherne deturence , su uplne dokonale 😵 😵 . Ako sa vam dari, uz ste si na seba zvykli??

juja
6. apr 2009

Dobré ránko kočky 🙂
Pecka tak ten dnešný testík je úplne "najsamkrajší" 😵 😵 ...to je už tutovka..len si peculiatka pekne opatruj a šetri sa...🙂
Havka, tak dnes máš nástup do nemocky...držím veľmi palce, nech to máš rýchlo za sebou anech je malý čím skôr už pri tebe...daj nám vedieť, my tu budeme netrpezlivo čakať na tvoje správy a myslieť na teba...veĺa šťastia a držkaj sa 🙂
Takynka no ahojky...pekné, že nás prídeš kuknúť.. 😉 ...no veru už sa to aj mne kráti (ešte na to nechcem ani myslieť ...bojím, bojím)...držkaj sa a čím skôr nech ťa prestane hnevať tá štítna žľaza a hormóny sa znormalizujú 🙂

tanitta
6. apr 2009

ahojky...
havke thuj thuj a strasne moc drzime palceky 😉
jujka.. a ty ides uz co nevidiet uz tiez 😉 .. boze to utekaaaa...cloveku sa to ani nechce verit 😎
takynecka... ahooj...citam ze aspon trosicku pomyslas na dalsi pokus;)...veru stitna vie narobit riadnu neplechu... treba to doriesit ...na zahrade je kraaasne to slnko je liek na dusu... strasne to chybalo uz...
fedra.. ako si nazivate?...

pointka
6. apr 2009

ahojte, neviete nieco nove o Havke???

fedra
6. apr 2009

ahojte ... havka, drzim palceky. Ale som si ista, ze to super zvladnes a vsetko bude OK.

My sa mame fajne. Rana a vecere su u nas divoke, inak sa celkom da. Ale od takej piatej su potvorky ako besne /uz zacina aj mala, aj ked v porovnani s nasim certom je ona stale ta lepsia /. A plac na striedacku trva do deviatej /desiatej ked zaspia. Dufam, ze sa to trochu upravi ked budeme starsi 😝
Inak rastieme a papame ... aj ked Dorka je nam trosku ugrckana.

gabika24
6. apr 2009

ahojte kočky.
čítam, ale nestíham prispievať. havka, už sa teším na vaše babuliatko...
fedri, my sme boli ugrckaní až doteraz, kým nám v nemocke nepovedali, že do nutrilonu máme dať nutriton - a už je to super...
aj u nás je to niekedy divočina, hlavne teraz, keď sme takí uchorení - a mali sme už zas aj teploty a hnačky, ale jeden zlatúšik už má dva zuby 😀 😀 😀 - druhý to asi prežíval s ním, lebo tomu nič nevyšlo, aj keď sa nám zdá,že sa už niečo črtá (alebo sme si to vsugerovali 😀 😀 😀 )

takynečka, dúfam, že platí, že nás prídete cez leto pozrieť.

tanittka - ty to veľmi dobre poznáš, keď vedúci "zareve" 😉 - musíš letieť - ja mám tých vedúcich dvoch 😵 😵 😵
dobrú nôcku - inak som chytila nejakú zimnicu - tiež chytím všetko, čo ide okolo - tento rok sa nám darí (ale hlavne, že sa zadarilo ten minulý 😀 😀 😀 )

juja
7. apr 2009

Ahojte kočky 🙂

Gabika no teda máte to doma "veselé".... keď velia dvaja vedúci, tak sa nalietaš, ale hlavne nech ste všetci zdravunkí a občas nejakú tu teplotku zvládnete 😉 ...Tú zimnicu môžeš mať aj z únavy, keď si stále v pohotovosti a si nevyspatá...drobci dajú zabrať... 😉 ... tak sa držkajte a všetky choroby nech Vás už veľkým oblúkom obchádzajú (už stačilo aj na dva roky..).. 🙂
Tani, vedúcemu idú veru asi zúbky preto je taký umrnčaný..musíte vydržať 😉
Fedruš booožinku vy už máte mesiac... 😕 ..to uteká...detičky sú krásne 😵
Havka ešte nepísala? ...Havka myslíme na teba... 🙂
Ja idem dnes na predpôrodnú prípravu....som zvedavá čo sa tam bude diať.. 😕 Idem malému ešte cez "e" objednať pár vecičiek z Anthony - minule mi prišli nejaké dupky a kabátiky a sú fakt krásne a dobrý materiál a aj cena je super (teraz majú 25% zľavu) .
Poobede kuknem čo nové, tak zatiaľ sa majte krásne 😉

lenka20
7. apr 2009

halo halooo, tak co havkovci 😵 😵 😵 dufajme, ze uz je adamko na svete, zdravucky, spokojnucky a havka ty tiez 😵 😵 😵

tanitta
7. apr 2009

ahooj... havkovci nepisali kukam 😎 ...
jujka... ja som na predporodnu stihla len kojenie 😅 a to mi je dobre len tak teoreticky... prax ukazala nieco ine 😅 ...ked tak spominam na porod... normalne uvazujem ci by som aj vobec dokazal prakticky vyuzit to co sa uci na predporodnej....ono to slo nejak samo odseba co robit co v tej danej chvili co je pre teba najlepsie...len v nasom pripade to bolo zase o niecom inom.. take cele domotane...zasada je "tlacit dospodu" 😅
fedri... je super ze si najdes cas aj sem;).. a tusim mate veselo aj vy 😵....
gabi...ale je to radost;)

zuzla80
8. apr 2009

Havka ešte nič 😕
Jujiček ďakujem ti moja za krásnu smsku, prepáč, že som neodpísala, ale veľmi ma potešila - aj mužíka 😵

juja
8. apr 2009

Ahojky Zuzlík , to neva, že si neodpísala máš odpustené 😉 😀 ...dúfam, že si domka a opatruješ krpcov v brušku...a to, že máš nasledovať Pecku nemusím pripomínať to musí byť už tutovka 🙂 ...držkajte sa

Havkaaaaa tak akoooo? ...čakáme na parádne miery malého Adamka.. 😉 🙂

...zabudla som pozdraviť ...Ahojte kočky..

gabika24
9. apr 2009

ahojte...
o havke ešte nikto nič??? no teda!!!!! havka tak ako?

mirusch
9. apr 2009

Ahojte babule 😉 Pisala som Havke sms, lebo som veeeelmi zvedava, tak vas pozdravuje a ze este nic 😕 😀 Vobec sa neotvara, tak dnes dostala tabletku na otvorenie. Tak drzme palce 🙂

tanitta
9. apr 2009

mirus.. dakujemeeeeeee a pozdravujemeee uz nech sa konecne lady popohnu 😵 ... daj nam vediet potom pls cmuky

mirusch
9. apr 2009

Jasne, ak sa dozviem, tak dam hned vediet 😉

fedra
9. apr 2009

ja som uz hadam viac zvedava ako havka sama 😅

melisska
10. apr 2009

fedri, gratulujeeeeeeeem, neskoro, ale len tak si prezeram temy, mas krasne deticky, ako rychlo to ubelo, este si pamatam ako si otehotnela, vysoke HCG, dvojicky a uz su na svete, posielam pusinky su miluckeeeeeeeee 🤐 😵

betianka
10. apr 2009

ahojte babulky mám dobré správy pre vás,
posielam pozdrav od Havky, Adamko je na svete už od dneska 00:15 hod, má 3800g, a meria 55cm, sú obaja zdraví, a šťastní aj s ocinkom, ktorí asistoval pri pôrode.
Veľmi im gratulujem a prajem veľa zdravíčka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

juja
10. apr 2009

...no pááánečku, tak to je riadny valibuk 3,8 kg a 55 cm .... 😕 😀 ...Havka mala také malé brušenko a aký "chlap" sa v ňom ukrýval.. 🙂 ...Havka, srdečná gratulácia a všetko len to naj, naj, najlepšie celej rodinke zo srdiečka želám 😵 😵 😵

Betianka ďakujeme za super správičku a že Havkovcov pozdravujeme.. 🙂

Kočky, želám Vám veselé veľkonočné sviatky.. 🙂

takyna
autor
11. apr 2009

Ahojte mamule 🙂

Gratulírujem Havke prajem veľa štastíčka, zdravíčka, plno lásky, veľmi sa teším spolu s nimi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

AHOJ BETY 🙂 žiješ????????????????????Ozvi sa mi.............. 🙂

takyna
autor
11. apr 2009

Krásne prežitie Veľkonočných sviatkov 😵

mirusch
11. apr 2009

No toto 😕 Tak tentokrat som bola neinformovana 😀 Dakujeme Betianka.
Havkovci, srdecna gratulaaaacia!!! Aky valibuk, no teda. Tesim sa na fotocky 😵

Aj ja vam prajem pekne a pokojne Velkonocne sviatky 😵 😵

fedra
11. apr 2009

tak konecne .... Havka, obrovska gratulacia. A vsetko len do dobre tebe aj "drobcekovi" 😀

pecka
11. apr 2009

Havka, pripajam sa takisto ku gratulaciii, no veru kusisko chlapa
"Nech Vam v zdravi, laske rastie, nech Vam Adamko dava iba stastie"

pecka
11. apr 2009

Havka, pripajam sa takisto ku gratulaciii, no veru kusisko chlapa 😵 😵 😵

..............."nech Vam v zdravi, laske rastie, nech Vam Adamko dava iba stastie"................

🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵