Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

kememi
22. mar 2009

Ahojte,
ďakujem za podporu Jujke a Tanitke. Ozývam sa až teraz, keď som sa trochu "vylízala" z rán po 2. neúspechu po Ket. Darmo, ja by som už pomaly mala byť skôr stará mama, ako mama (ako moje niektoré spolužiačky, ktoré boli až veľmi šikovné a stihli detičky do dvadsiatky), ale... NEVZDÁM TO!!!!
Čo sa tých príznakov týka, to som sa len porovnávala so skúsenosťami kočiek(prešla som viac tém, aj tie, ktoré boli čakateľkami po Kete a tiež sa sledovali). V centre som žiadne príznaky neprediskutovávala. Je mi jasné, že každé tehotenstvo je u každej ženy špecifické. Ale snažila som sa, rozprávala som sa s embryjkom, aj mám na to špeciálnu relaxačnú hudbu a meditácie k tomu. A ležala som tých 14 dní, až kým som nešla na test.
Tak hor sa do ďalšieho kola!!!

hava77
22. mar 2009

ahoj kemeni, mne sa drobec ujal vtedy ked som chodila do roboty, zabudla som na to ze ho mam a nosila som tazke veci, a uplne som sa nato vykaslala, lebo sme mali uz len tohto jedneho mrazacika a povedala som si ze ked sa ma ujat tak sa ujme tak ci tak....
predtym ked som mala pn cely cas tak sa mi nikdy drobci neujali....
a mate este mrazacikov?......kolko mas vlastne rokov.....ved nikdy nie je neskoro ked clovek velmi chce....
drzim palce 🙂

juja
23. mar 2009

Čauko kočky 🙂
Hlásim sa po "dlhšej" prestávke, ale akosi som nestíhala...nejaká som Vám terza "spavá" 😀 ....inak všetko zatiaľ OK (klop, klop, klop...) držíme sa ...len ja už fučím a bruško mi rastie snáď zo dňa na deň (ledva ráno ponožky natiahnem. 😀 ). Detskú izbu sme kúpili ...ešte nám treba vymaľovať izbičku a poskladať nábytok a pomaličky začneme chystať...aby sme to všetko stihli do konca mája (dúfam, že si to malý nerozmyslí a nevypýta sa von skôr) 😉 Jo, na tom 4D bolo super 😵...malý nám ukázal všetko čo len mohol, len tváričku dlho nechcel, stále s vrtel a kopkal, ale nakoniec sa podarilo ...pani doktorka bola zlatá a veľmi trpezlivá vyhrala sa s "nami" asi 45 min. ...bolo to super a s týmD v Heliose sa to nedá vôbec porovnať...
Tanitka držím palce, nech Vás na kontrole pekne pochvália. 🙂 .Adamko určite robí očividné pokroky a už dobehol, čo bolo treba 😉
Havka tak ako? ...čítala som, že sa cítiš super....a kukla som aj fotky (cez týždeň) krásna tehuľka naozaj...nepridáš ešte nejaké foto, hmm? 😉
Kemeni mrzí ma, že nevyšlo KET.. 😒 , ale je dobré, že sa nevdávaš a stále veríš, že to raz príde a budeš mamina - správny prístup 🙂 ..ako aj Havka píše keď veľmi chceš vek nech ťa neobmedzuje. Držím palce na ďalšie KET a želám veľa, veľa šťastia 🙂
Fedruška tak ako už ste si "našli" ten správny režim..?
Lenka, Zuzlík no kde ste baby? ...ako pokračujete?...žiadne info od Vás nie je ....hláste sa!!!! 😉

tanitta
23. mar 2009

ahojky...
kemeni.. no skoda 😔 ....ale ide sa dalej...presne... nezvzdavas sa...super pristup 😉 ...
jujka...wow tak pokupene necvaknes do albumiku?...ale to uteka paaani... 😕 ...

lenka20
23. mar 2009

ahojte zlaticka, jujka - tu som 😉 nakukam, kontrolujem, nebojkaj... vidim, ze brusko rastie ako ma, ze maly vam robi radost 🙂 je to zlaticko ked sa vam tak pekne ukazal... ja cakam MS a idem na gonal, uz by mala potvora aj prist 😵 a zuzlik je na tom uuuplne rovnako 😉

juja
23. mar 2009

Tanitka cvaknem, keď bude izba už komplet nachystaná...lebo ešte musíme poskladať nábytok, ale určite budú nejaké fotočky.. 😉 ...ešte musím manžela vyslať do Poľska na plienky, lebo kázala som mu kúpiť pampersky, ale tie nemali a Huggies nekúpil (lebo tie som nekázala) a sused čo s ním bol pre ten nábytok nakúpil malému Huggies-ky a vyšlo ich to 260 Sk na veľké balenie....ja už nevládzem cestovať a ešte čo sa nám v piatok stalo, že manžel išiel na STK a EK s našou Octaviou a pri emisnej mu zadreli motor na aute, takže sme bez auta ...na nové nemáme a neviem či výmena motora (opraviť sa nedá, len vymeniť) bude asi drahšia ako hodnota celého auta keďže teraz tie autá tak zlacneli...takže tak... 😖
Lenka ja som myslela, že už picháš Gonal 😕 ...tak nech mrcha príde čím skôr až môžeš pokračovať podľa plánu.. 😉 ...myslím na Vás kočky a držím moc palce, nech už Vám to konečne vyjde....držkajte sa 😉

zuzla80
23. mar 2009

Ahoj Jujka - pozdravujem vás, čítame vás ale keďže vás tehuľky nechceme zaťažovať našími stimulántskymi problémami, tak sme viac menej obnovili tému v snažilkách - "IVF - Nádej pre pokročilé snažilky" a tam sa po väčšine zopár z nás zdržuje. Si zlatá, že na nás myslíš a držíš nám palce - dúfam, že sa čoskoro pridáme medzi vás.
Paaaa

hava77
23. mar 2009

caute kocky 🙂 teda dnes ste to tu roztocili
lenka, zuzla drzim palce na stimulku, nech ste cim skor tehule 🙂
jujka teda ze sa aj ukazes 😎 a nehodis dake fotocky aj ty? napr maleho 4D?....ja mozno dalsie fotky budem mat ku koncu tyzdna, tak hodim ale zas len pre vas na par chvil 😎 ...ak sa dovtedy nerozpadnem 😀 , lebo uz sa bojim pri kazdom pichnuti a stale vykladam malemu ze este nie lebo nie som psychicky pripravena 😀 ...ale neviem ci niekedy budem 😉 a on zase nebude brat na mna ohlady ked raz bude chciet ist von 😝

lenka20
24. mar 2009

havuska no to si maly pocka kym budes psychicky pripravena 😀 😀 😀 😀 to by sa narodilo chuda mozno na vianoce 2010 😀 😀 😀 ale este tak tyzden a brusko ti polezie na nervy a budes aj celkom rada, ze si zas dovidis na kolena 😉 😵 😵 a hlavne ze uz maleho budes mat v rukach 😵 😵 😵
jujka 🙂 no posli chlapa nakupovat 😀 😀 😀 uz by som rada gonalik, ale este stale neni mrcha, zajtra idem do heliku, ona je taka svinucha, vzdy ked ju chcem nacas tak meska...uz som si mohla na to aj zvyknut, vsak 😉
ale nenervujem sa, pre mna nech si pride aj o 2 tyzdne, nemam sa kam ponahlat...
jujka ak je ta oktavka stara a spada do kategorie na srotovne tak to vyuzite a kupte nieco nove, mozno aj mensie, ale nove, teraz sa to velmi oplati, aj my sme nad tym rozmyslali, ale nemame co zosrotovat 😝 novy motor je draha vec a najma do starsieho auta, kde ti o mesiac moze odist zas nieco ine.. a bez auta je tazko, najma pre buducich rodicov 😉

hava77
24. mar 2009

ahojte, estezte mame mame snazilky co sem chodia pisat 😎
lenka s tym srotovnym mas pravdu, jujka ak mate starsie auto tak by sa to oplatilo......aj my sme spekulovali, ale nic z toho lebo ako lenkovci nie je co srotovat 😀 .....no co s tym neprisli skor?
tak dobru nocku 😉

juja
25. mar 2009

...júúúúj ale sme sa prepadli.... 😀...nikto tu dnes nebol?... 😕
Tanitka tak ako na kontrole? Dúfam, že Adamko ukázal aký je šikovný a pani doktorka bola spokojná.. 🙂
Lenka čo nové po kontrole v Helíku? ...Krajko už robí?...mrcha dúfam, že už došla.. 😠
Zuzlík len pekne píš vôbec nás tu nezaťažuješ, ja to mám ešte v živej pamäti ako to prebiehalo a veľmi si želám, aby ste sa už konečne dočkali aj vy babule...moc držím palce, veď vieš... 😉
Inak s tým šrotovným to teraz dobre vymysleli....šrotuje sa vo veľkom, šrotári nestíhajú staré autá odvážať 😀...no naša Octavka má len 7 rokov, takže asi nám ju zošrotujú, ale bez nároku na šrotovné... 😝...problém zohnať druhý motor...keď už sa niečo črtá, tak zase nepasuje nejaký kód a stále niečo....no uvidíme...snáď do pôrodu budeme mať auto... 😒
Havka tak akooo? ...ešte držíš "pokope"?? 😉 😀
Inak mi sme kúpili farbu do detskej...dali sme si namiešať jupol...chcela som taký jemný oranžovo/marhuľkový odtieň...tak dnes to manžel natrel, len tak pre ukážku na stenu a akosi stále ten odtieň nebledne.. 😠 ...manžel sa smeje, že už len červené svetlo nám tam chýba....ako v bordeli.. 😀 ...to je tak, keď vidíš farbu na ústrižku 6x3 cm a inak vyzerá na veľkej ploche... 😝 😠
Dobrú nocku všetkým....zajtra kuknem, tak niečo napíšte... 😉

tanitta
26. mar 2009

Ahojky...
tu sa pomalicky dotehotnieva a ked tak sledujem tak po porode tu uz vobec nik nebude len ja sama zo sebou?? 😅 ...ale cakame na partiu z najdejnych ze baby? 😉 ..
Jujka... my ideme az 1.4. som to nenapisala asi 😎 ...tak dufam ze den vtakov bude pre nas prijemnym a pozitivnym dnom s dobrymi spravami...
ja chcem tiez malovat....mam vybrane predlohy na steny uz sa velmi tesim... ale so zariadovanim este pockame posetrime nejake xextaky este 😅 ...http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=1072124 moze byt??... mame taku velku oblukovu stenu tak tam to chcem 😵

hava77
26. mar 2009

ahojte, tak ja este stale v kope 😀 ved uvidime zajtra na poradni co povedia....dufam ze ma neposlu do nemocky na vikend lebo ma picne 😝
jujka s tymi odtienmi to mas teda pravdu, je to na budku vybrat si a potom je to uplne ine...ja som tak natrela kancelariu v robote...podotykam ze mam 3 kolegov ktroy sa tam citia ako v ruzovom saloniku 😀
tanitka hadam nebudeme tu same, kocky k nam preskocia 😉 ....ten obrazok je krasny 🙂

fedra
26. mar 2009

havka ... tak drzim palce na zajtra 😉
Tani, aj my ideme na poradnu 1.4.
Ja som dnes trosku skapata, to nase zlobidlo skriekalo od 0.30 do 3.00 doh a potom si to zopakoval rano o siestej. Ale zvykam si 😀
Ked pride vecer manzel, prihodim nejake nove foto.
tak idem nieco porobit kym je tu ticho a drobci spinkaju 😀

renusa
26. mar 2009

Ahojte 🙂
no ako vidím, tu to akosi pomaly pribúdajú tie strany.....už aby sa tu presťahovali naostro aj kočky z vytrvalých snž. však Pecka, Lenka, Zuzla a ostatné...čakáme Vás 😵 😵 😵
Fedra, tešíme sa na fotočky 😵
Havka, tak Ty už máš naozaj za pár, ak Ťa tam budú chcieť nechať, tak len s tým, že by sa drobec pýtal na slniečko už cez víkend 😎
Jujka, tak to je super, že 4D dopadol omnoho lepšie ako ten predtým v MT....chcem sa opýtať, Ty si mala ísť k Hartelovi a písala si tu o nejakej dokine, čo Ti ho robila??? a ak by si bola taká dobručká, mohla by si mi hodiť nejaký kontakt na nich.....ešte by som skúsila aj ja či by sa niečo podarilo 😕 a koľko to tam stálo?...díky moc 🙂 ...a izbička ako? už ste poskladali?
Tanitka, jasnačka, že to bude príjemný dník, malého úspechy budú toho dôkazom, držím palce 😎 😵

renusa
26. mar 2009

a ešte som zabudla na Lenku a Zuzlu..... idem ich pozdraviť do snž. 🙂

kememi
26. mar 2009

Ahojte.
Hura!!!! Mam menzes!!! U mna je to oslava, hlavne tak skoro po neuspesnom Kete. Heslo: Nevzadavam Sa !!!! (nielen pre mna, ale pre vsetky.
🙂 Viem, Havka, ze to myslis dobre. Ale ja po 2 srdcovych opreaciac, ktore som v zivote prekonala, daleko po 40-tke, so zosypanym hormonalnym systemom (ktory sa sprava sice ako v prechode, ale ja citim a viem, ze to tak nie je a samozrejme na tom uz treti rok pracujem) si netrufam spacirovat vselikade a uz vobec nie chodit do prace, kde je velmi stresujuce prostredie. Mrazacikov uz nemame, mame uz len manzelove zmrazene bunky- pracuje totiz dlhodobo, daleko v zahranici.
Dakujem vsetkym kockam za podporu, drzte sa vsetky!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kememi

pecka
27. mar 2009

ahojte tehulky a maminy 😉 😉 , prisla som sa ku vam nakazit, nech to mam este istejsie 😵 😵 .
Havka drzim palce, drzis veru ukazkovo dlho pokope 😉 .
Renusa, tebe tiez tie tt krasne pribudaju 😵 😵
Ja mam 8. 4. krvnu kontrolu 😉 , tak dufam, ze sa uz peculiatka krasne zavrtali, nech vyprodukuju ukazkovy HCG hormon 😵

hava77
27. mar 2009

ahojte, 🙂
kemeni teda uzila si si toho az moc, ale paci sa mi tvoje heslo a verim ze ta privcedie do zdarneho konca 🙂
velmi ti drzim palce na babo, neboj pri nom rychlo omladnes 😉

renuska, ved prave toho sa bojim 😎 😀 , vcera ma strasne bolelo asi 4 krat po polhodine a to som uz stresovala a manzel odrataval minuty....no ale bolo to asi len cvicne 😀 teda chvalabohu 😀
ved uvidime poradna je o 11,30 tak sa poobede snad ozvem 😉

pecka na 8.4. drzim mooooooooc palce a poslem k tebe vsetky tehu bacily ktore uz nebudem potrebovat 😀
ozaj dobre znamenie je ze bociany su uz na slovensku 😵 😵 😵 rano mi volal manzel ked siel do roboty ze na luke nedaleko nas sa "pasu" 2 bociany....takze zdrapit ich za nohy a nepustit 9 mesiacov - to je rozkaz! 😎

tanitta
27. mar 2009

ahojky...
kemeni.. najhorsie je ze cas hra proti nam.. 😔 ....drzim vam palce pretoze kto sa nevzda ten sa docka 😉 ...
havka... sak uz porod 😉 ...40tt svietia uz tam chceme 1D..... ako to vnimas uz tesne pred finale?

hava77
27. mar 2009

pri kazdom pichnuti hroznyyyyyyyyyyyyy streeeeeeeeeeeeeeees 😀

tanitta
27. mar 2009

havka... no prezijes to 😉 .. vzdy si povedz zvladli to ine zvladnem aj ja 😵 ...bezpecne poznas ze rodis to ti garantujem 😉 .. ... podla mna budes mat porod rychli 😎 ...neviem preco 😀 ..

hava77
27. mar 2009

tak tebe verim 😵 lebo ty si povedala aj to ze babo ti sedi ku mne viac chlapec 🙂 a vidis ako to dopadlo 😉

hava77
27. mar 2009

tak ja sa idem pomalicky pripravovat do poradne - strasiaka 😉

tanitta
27. mar 2009

tak thuj thuj.. nech sa lady pohnu 😉 ...paa

lenka20
28. mar 2009

caute maminy, vyzera to tak, ze havku si uz nechali v nemocke??? havka, este drzis, alebo uz rodiiiiisss 😵 😵 😵

hava77
28. mar 2009

ahojte, vcera som nejak nestihala 😝 ....ale som v kope a nejak to so mnou nevyzera ze by som sa rozpadla 😀
dalsia poradna 2.4. a ak nic tak 6. nastup do nemocky.....co ma dost hneva, lebo vyvolavacku daju az 1O dni po termine, takze v podstate cez velku noc tam budem cucat a nic 😠 ......no tak hadam od pondelka zacneme skusat babske recepty 😀 😀 😀 .....

pecka
28. mar 2009

ahoj hava 😉 , ty drzis ako pevnost boyard 😀 , no, malemu sa urcite nechce von, si tak hovori, ved tam aj tak maju tu hospodarsku krizu, tak, co tam..........tu u mamy mi je lepsie 😉 😉 . Ale drzim palce, aby si nemusela cez velku noc stvrdnut v nemocke.

Ja sa citim vyborne......az na zlatu zilu 😠 , roky rokuce sa neozvala a vcera to prislo, strasne to boli...neviete, ci si mozem davat cipky? Citala som, ze tehule by nemali cipky....ja viem, ze este nie som jasna tehula, ale nechcem nic po skusenostiach zanedbat.......

lenka20
28. mar 2009

havka ja myslim, ze maly caka na svoj termin a druheho sa to spusti samo od seba a bude tu krasavcek 😉 😵 oni to tie deticky vedia najlepsie kedy je ich cas 😵
peculka ja teda neviem, ale brnkla by som dokimu, nech poradi, zase ani nechat zlatu zilu tak nie je riesenie...urcite su aj cipky ktore mozu aj tehulky...

tanitta
29. mar 2009

ahojky...
havka.. ono to vizera ze kde nic tu nic.. ale vie sa to zmenit z minuty na minutu;)...ked som lezala v nemocke tak tam boli tehule co mali termin prisli rano ze porod vyvolaju a na 90% z nich to prislo "normalne"...
pecka...PeparationH myslim ze sa volaju tie cipky mozu aj kojacie mamicky takze si myslim ze ich mozu aj tehulky... 😉 vyborny je Kosmín sa vola je to prirodny vytazok-emulgel dubovej kory a kostihoja firma aromatica.sk to mozes ma 1mil % 😵... ked som bola tehula pred koncom som ficala len na cipkoch ale na krize co ma boleli...indometacin...a vraj by sa nemali a davali ich tehulam aj paralenove... 😨 ...paa