Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

hava77
12. mar 2009

caute kocky 🙂
tak renka blahozelam k pariku, je super ze budete z kazdeho nieco 😉

fedri dnes som na teba myslela ze ako to zvladas, a vidim ze ste v pohode, co je fajn.....dufam ze aj ja to budem takto zvladat....lebo zatial len stres a panika 😀

taky ty sa prosim ta uz vyzdrav nech sa mozes ist na vec 😉 ....ved ti vsetky drzime palce 😉

no ja som mala vcera chaos, lebo ma nejak pichalo od spodu 😅 a uz som si nahovarala ze sa otvaram a sprostosti, tak som chodila vystresovana....no ako obycajne 😀, ale zajtra mam poradnu tak uvidime co povie dokina 😉....no v kazdom pripade musim vydrzat do utorka vecera 😀 lebo mame ist s drahym na fotenie...
dufam ze nas synator si to nerozmysli, lebo v tejto veci veli on a nie my, hoci hodnosti by sme na to mali 😀

hava77
12. mar 2009

a este som chcela pogratulovat zulke k 3cm fazulke....album bol na hlavnej stranke ...tak kuk 😎

juja
12. mar 2009

Ahojte kočky 🙂 ...no v ZA je počasie ako pred vianocami ....chumelica/metelica....otras.... 😝
Renuska aj ja sa pridávam a gratulujem k páriku 😵
Zulka no krásna fotečka blšky...tak len pekne pokračujte a držkajte sa 😉
Taky, ty sa prosím ťa daj dokopy,veď to nie je už ani možné čo všetko sa na teba lepí....😖 Poriadne nech ťa povyšetrujú....a nemáš problém aj so štítnou žľazou, vieš keď sa Ti nedarí schudnúť? Na pečeť len dieta asi pomôže ...ja som mala dietu po hepatitíde - všetko len na vode, neslané 😝 ...a lipovitan a flavobion som užívala.
Meno má krpec vybrané po tatinovi...viem, že aj tvoj manžel je Roman a tuším je aj narodený v ten istý deň ako ten môj len môj le o rok starší (26.1.72) 😉 Taky mooc držím palce, nech si čím skôr úplne fit 🙂
Havka ahojky...no ty si nič nenahováraj a vydrž, aj Adamko ešte vydrží, keď mu pekne dohovoríš 😉 ...ten týždeň/dva ....ešte vydrží neboj aj fotenie stihnete 🙂
Ja mám tiež zajtra ráno poradňu aj odber krvi na protilátky....som zvedavá čo mi doktor povie, ale dúfam, že bude všetko OK, lebo v nedeľu sa chystáme do Bielsko-Biala nakúpiť niečo pre malého aj do detskej izby. Držte palce kočky, nech je všetko OK.

tanitta
12. mar 2009

Jujka....potom pofitis co si nakupila pekneho 😉 ... jemine ja by som uz tiez niekam vypadla... hocikde 😀 ...adama mam stale za male babatko a tak moc nependlujeme s nim po navstevach po obchodakoch.. len kocikovat povonku...u nas na dzedzine 😀 ...do jednoty 😅 ...
Taky... mam mucosolvan junior...davam ten...namiesto stoptusinu.. lebo ma mokry kaslik skor...ako ho mam otuzovat?? 😎 .... mna tatko tak ze mi prdolku pod ladovou vodou umyval 😕 😅 ..
Havka....... nie ze by som aby si uz rodila...este nie.. ale uz by to nebol problem ani😉 ... jediny problem je to fotenie 😵 ...len tym chlapom niekedy nedohovoris a aj tak si spravi posvojom krpcek maly 😉 .. pa

juja
12. mar 2009

http://www.gluck.com.pl/?a=zestawy_meblowe

Tani tu sme si zatiaľ vybrali zostavu Tecza, alebo Pastel, včera tam bola kamoška a vravela, že ten obchod je úplne suprový.

juja
12. mar 2009

http://www.baby-kocarky.cz/detail.php?zbozi=671271
http://www.baby-kocarky.cz/detail.php?zbozi=684058

kočky, čo poviete na túto farbu?....a ktorá hlboká vanička sa Vám viac páči? ...poraďte...

hava77
12. mar 2009

jujka su to velmi pekne zostavy, na slovensku som nevidela nic podobne.....a potom ze mame kupovat na slovensku

zulka29
12. mar 2009

Ahojte kocky, tak ste objavili moje fazuliatko? 😵 dakuejem vam, duam, že nas už čaká len všetko dobré 😵 . Inac tie rucicky nie su až také dlhé, na konci je taký ten krížik, s ktorým sa bábo meria 😀

Jujka, tak ty už nakupuješ vo veľkom, ja ti neporadim, podla mna je všetko krásne 🙂 . Možno vanička č. 1s mi tochu iac páči, ale každopádne parádne fáro 😀

Havka, tak ešte fotenie a potom už môžeš nastúpiť na fotenie č. 2 pri porode, všetko pekne postupne. 🙂

Takynka, pekne sa vylieč a pomaličky sa dúfam pridáš ku snažilkám, toľko palcov koľko ti budeme všetky držať nemala snad žiadna z nas, veľmi ti to prajeme 😵

juja
12. mar 2009

Havka len sa nevieme dohodnúť ktoré vaničku kúpiť.. 😀 a tiež sa bojím, aby tá farba nebola moc krikľavá, na obrázku môže vyzerať dobre, ale všetko je len na objednávku... myslím teraz ten kočík.
Čo sa týka toho nábytku, tak mi poradila jedna kočka z koníku, že tam boli a tiež kúpili zostavu do detskej a ušetrili skoro 20 tis. Ja som tento nábytok našla v ponuke aj na slovenskej stránke, ale rozdiel na cene pri jednej komode bol 6-8 tis. čo sa zdá fakt choré.... 😝

juja
12. mar 2009

Zulka ahoooj, som rada, že sa sa Vám dobre darí...klop,klop,klop - to len pre istotu 😉 A neboj aj ty o pár týždňov budeš "riešiť" takého nákupy...ani sa nenazdáš .... 🙂 A inak sa cítiš už OK? Nevoľnosti sú stále?

hava77
12. mar 2009

bratia poliaci vzdy vedeli zahrat na slovensku notu 😀 co sa tyka cien 😉
stranku uz mam zalohovanu 😉 , my detsku este prerabame takze maly ma zatial vsetko u nas v spalni, ale ten nabytocek by tam sadol....ta zelenkava zostava je krasna
s tou vanickou skuste ist pozriet do obchodu na zivo, a potom objednate z netu

zulka29
12. mar 2009

Jujka, nevolnosti už sa dajú zvládať, už som aspon 4 dni negrckala, ale stále musím niečo tlačiť, aby mi nebolo zle, mám z toho des ako budem vyzerať ak to takto pojde dalej 😀 😀 😝 . V pondelok nastupujem do práce, tak som zvedavá ako to tam budem zvládať 😅

hava77
12. mar 2009

zulka a to spinenie ti uz preslo?

fedra
12. mar 2009

tak a mame za sebou prvu noc takmer bez spanku .... 😔
Nasa princezna je fakt anjelik a zobudi sa tak raz-dva x za noc ked je hladna, cucne si a za 10 min uz spinka. No nasa potvorka Matusko je potvorka. Dnes sa hlasil poriadne a vobec nechce byt v postielke.
Tani, som myslela na teba, ze tebe maly takto tiez spestroval noci, vsak ?

zulka29
12. mar 2009

Fedri ale pekne starosti 😵 ...to tí chlapi si od malička vyžadujú pozornosť a sťažujú sa pri kažkom prde
😀 baby sú bojovnice 😀
Havka, klop, klop, už 2 týždne nič 😵

hava77
12. mar 2009

zulka to si pekne napisala s tym prdom 😀
za to spinenie chvalabohu 🙂

fedra
12. mar 2009

zulka ... tie najkrajsie starosti. Ved ich uz coskoro spoznate 😅
Havka ... dobre tahas tie tt ... na to, ake sme boli panikarky, tak sme to celkom slusne potiahli, ze ? Tebe sa ten termin tiez krati.

Inak ja som rodila cisarskym, no v spinale, takze som si uzila prvy plac, ked babiky vybrali a ked mi ich doktor ukazal, bol to ten naj zazitok ... som sa tam na sale rozgevdzala ako mala.

tanitta
12. mar 2009

fedri... no veru... chalani su cintlavky 😉 my sme mali obdobie kedy bol hore od18-do 5°° rano.....po 2,5mesiaci sa to spraviloooo 😵 .. dnes spal od 19.30-2°° napapal sa a tahal do 8°°... musis vydrzat....ja uspavam na rukach tak 15 min a potom dam do postielky... nechcem si ho do velkej naucit....
juja...normalne rozmyslam ze pojdeme aj my.. pokial zloty nejde moc hore...

tanitta
12. mar 2009

jujka.. ja hlasujem za ten strasi typ;)...videla som cerveny nazivo... kraaasny.... ale my ked sme chceli kupit tak ten modry som mala vybraty...

takyna
autor
12. mar 2009

Ahojte tehulo-mamule 🙂

ste zlatúškovia, že mi takto pekne prajete 🙂 ďakujem vám

Doktor povedal, že psychika je najdôležitejšie a samozrejme pohyb treba...atd...zobral mi krv a v lete mám ísť na nejaké špeciálne vyšetrenie z krvy, lieky mi nedal zatiaľ žiadne , ale ZDRôRAZDNIL viac krát, že psychika , odpusťať, nič si nemam vycítat, viac o tom to čítat, lebo sa mi to môže zvrhnuť aj na ovela niečo horšie 🤐

Zulka krásne bábenko, som rada , že rastie ako má, len sa neprepracuj, a pri prvom probléme v robote sa hoď na PN-ku 😉 🙂

Fedruš vravela som poklep na drevo.....chlapci sú chlapci .....Tanit vie svoje 🙂 , v noci to plače, vetry že?

Jujka môj manžel je 25.1.1973, skoro rovnako veru sú, ináč nádherný ten nábytok skutočne, tak pekne vyberte a moc nebehaj aby si nebola unavena 🙂

Tanit otužovať, no napr. neprekurovať miestnosť kde je bábo, neobliekať ho ako bambusový kvet, žiadne extremne hygienicke podmienky, vieš za našich mladých čias, padol dieťatku cumel v pieskovisku, mamička ho zobrala , strčila si ho do úst, vyplula piesok, a strčila ho bábu do pusi 😀

takyna
autor
12. mar 2009

Táni s toho vášho malého bude asi prezident, už v tomto veku sa tak dôstojne tvári 😀 no zlatučký, na spapanie 😵

tanitta
12. mar 2009

Takynecka.....neviem pokom to dieta je.. zeby po koudymu??? 😀

takyna
autor
12. mar 2009

No Tanit veru neviem, neviem ten blond 😉 😀

tanitta
12. mar 2009

Taky.. to mu hadam stmavne este 😅 ... na samom spodu pri krku su akoby konceky rysave 😨 ...

takyna
autor
12. mar 2009

Ak ste dvaja tmavovlasý môžete mať aj ryšavé bábo, ale jemu sa to ešte pomení, ešte kašlete?

tanitta
12. mar 2009

Panecku risko?? 😵 ...sme tmavovlasy obaja... 😉 .... kasleme kasleme... dnes sa nekupeme... aby sme budovali imunitu...ale zda sa mi ze ten kasel je uz zdravy 😅 ...nie casty ... taky obcasny...

takyna
autor
12. mar 2009

tak je dobre, v dnesnej dome cim viacej sa vsetko cipuska , tym su deti viacej chorlave 😒
moj brat ma skoro trojrocneho synceka, byvaju v rodinnom dome, od mala ho nechava tahat tazke veci , vlacit, drevo prikladal vzdy maly do krbu, uz jazdy na skeiborte, a dnes mu nasli pruh na brusku, no pochopis to? a vravim bratovi nenechaj ho tazke vlacit, ale oni si nedali povedat a teraz.... 😒 😅 zabit ich je malo... 🙂

kememi
12. mar 2009

Ahojte Ketacky.

Aj ja patrim k vam. Som 10.den po Kete. Dnes som citala vela prispevkov o pocitoch a reakciach po Kete. Niektore dievcata uz 3, 4,5. den po zakroku citili naliatie prs, nevolnosti. Ja nic take. 7 a 8 den som citila iba skrabkanie zvnutra v podbrusku a take pnutie ako pred menzesom. Ani po zakroku som nekrvacala(okrem 3 ruzovych fliacikov prve 2 hodiny po zakroku), nespinila, vsetko je doteraz ciste. Nic sa so mnou nedeke a tak uz zacinam mat depku, ci moje embeyjko este zije. Aj ked ma upozornili, ze vzhladom na moj vysoky vek (teda vysoky na materstvo) a zdravotny stav je mala pravdepodobnost, ze sa embryo ujme.

Kememi

renusa
12. mar 2009

Ahojte 😉
ďakujem za gratulácie k páriku 😎 ono sa to ževraj snívalo mojej štvorročnej neterke, že to bude isto aj dievčatko aj chlapček 😅 jedného dňa sa ráno zobudila a hovorila sestre, že sa tak pekne vyspinkala, že sa jej snívalo o tetiných detičkách, ktoré bude v lete kočíkovať, a že to bolo aj dievčatko aj chlapček 😅 😵 tie detské sny, dobré, že 😵 😵

Havka, zajtra až dobre dopadne poradňa a daj rozkaz synáčkovi ešte vydržať v brušku 😉

Jujka, aj Ty dobre pochoď na poradni, a v sobotu by si sa aj mohla zastaviť po ceste do Bialska B., ale zrovna nebudem celý deň doma 😕 .....kadiaľ idete?

Taky, takže všetko sa točí okolo psychiky, takže poslúchni dokyho, mala by si sa na chvíľu venovať iba sebe, čo tak si spraviť raz za čas deň iba pre seba, nejaký relax, masáž, možno aj fitko, kávička s kámoškou, ono to pomôže prekonať myšlienky......alebo nerozmýšľala si nad kúpeľami?? na tie by si mala mať nárok po tom, čo sa Ti stalo.... v lete tam so mnou bola jedna kočka, čo bola presne podobný prípad Tvojmu...... ono to je na psychiku fakt dobrá vec, spoznáš množstvo nových ľudí, vyjdeš zo stereotypu.....a potom hor sa pre mrazáčikov 😵

Tanitka, u Vás bolo dnes naozaj krásne počasie?? lebo u nás celý deň snežilo ako by Vianoce mali prísť 😠 prajem Adamkovi skoré uzdravenie 😉

Fedra, tak máš po rušnej nočnej, som zvedavá, ako to bude tie ďalšie, ale po tých všetkých trápeniach sú to isto také pekné starosti 🙂

juja
13. mar 2009

Ahojte kočky 😉
Tak ja podávam hlásenie ....poradňa aj kontrola dopadla chvala bohu dobre, ešte počkáme na krvné výsledky, ale snáď budú OK 🙂 Zajtra ráno o 8,00 máme mať 4D UTZ, tak so zvedavá ako malý "vyzerá"...či už trošku "lepšie" ako naposledy 😀 ...momentálne je otočený už dolu hlavou a placenta je polohe I - ale to vôbec neviem čo znamená....zatiaľ som pribrala cca 8 kg- myslím, že tak akurát 😉 Noooo takže v nedeľu môžeme vyraziť do Poľska, len dúfam, že sa počasie umúdri, lebo ráno to tu v ZA vyzeralo ako pred vianocami - kopec snehu napadlo - otras 😝
Renus, tak neterka bude nádejná vedma, keď mala taký pravdivý sen 😉 Mne sa snívalo, že mi Krajko povedal, že to je krásne dievčatko a on mi v skutočnosti na UTZ povedal, že to bude prispatý chalan, pretože bol "dvojkový" 😀 ...hlavne nech nám to všetkým tehuľkám dobre dopadne a netehuľkám nech sa už konečne zadarí otehotnieť, však? 🙂 V nedeľu ešte neviem kadiaľ si môj drahý rozmyslí ísť či na Tešín, alebo cez Skalité. Kamoška išla na Tešín a boli tam za cca 1,5 hod a tie obchody sú vlastne na začiatku Bielska zo strany Tešína, tak by sme museli obchádzať Bialsko dookola a neviem v akom stave je cesta na Poľskej strane Skalitého lebo naposledy keď sme tadiaľ išli, tak to bola cesta pre konský záprah a nie pre auto (ale to bolo pred 10 rokmi 😀 )
Havka ako ste dnes dopadli?
Kememi vitaj medzi nami. U každej to prebieha inak, je to individuálne tak sa hlavne nestresuj 😉 Ja som mala úplne rozdielne "príznaky" prvýkrát aj druhýkrát - no druhýkrát vlastne žiadne a zatiaľ držíme pokope, tak sa nebojkaj, zažeň čierne myšlienky a embryjku pekne dohováraj nech sa v bruške cíti dobre 🙂 Držím veľmi palce 🙂 A ak sa môžem opýtať kam chodíš do centra? Kedy testujete?