Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

kvetka2
10. sep 2008

tani, ja som živnostík asi 18 mesiacov- odvody som začala platiť od júla- po prvom danovom priznaní. Len neviem ako sa ráta jeho výška. Musím to konzultovať s mojou účtovníčkou. Ale ak to pojde, radšej budem neskor robiť z domu za plné peniažky 😝 ved uvidím, bambulky sú pre mna najdolezitejšie 🙂

fedra
10. sep 2008

Ozaj este som sa chcela spytat, ktory tt ste boli na kontrole u zubara ?

tanitta
10. sep 2008

Dior... no vysledky teda hej;).. a hlavne maju skusenu embriologicku dr. Malenovsku vraj je kapacita v tejto oblasti...

kvetka2
10. sep 2008

fedra, ja som bola u zubára až v 16tt- ked ma bolel zub 😖 a v novmnbri idem znovu na prehliadku

tanitta
10. sep 2008

Federi.. asi tak ako si ti teraz v 14tt... aj knizku mi hned orazil.... dalsiu preventivku budem mat v novembri...tehulam preplaca poistovna 2preventivne za rok....
Kveti...je to 55% z hrubej mesacnej mzdy....

fedra
10. sep 2008

babulky idem pomaly ... kym dofucim domov 😝
Aj vy tak fucite ked nieco robite ? Zo mna sa uz muzicek smeje ze nie ze vyzeram ako hrosik, este aj fucim. Rano je to hrozne kym sa vydriapem 5 poschodi do kancelarie /nemame totiz vytah/ 😝 😝 😝

tinucha
10. sep 2008

Táni, s PN-kou sme na tom rovnako. 😀
Myslíš, že si môžme dovoliť aj takéto malé vaničky? Oni vyzerajú byť tak do pol roka dieťaťa a potom ho už budem dávať do športového? Veď polročné sa ešte len učí sedieť, nie?

tanitta
10. sep 2008

Tinus.. ked som tak sondovala.... tak do tych mensich vaniciek kocky vraj mestia aj 1/2rocne s fusakom....v pohode....ja by som sa urcite nebala ist aj do tych mensich.... a sportak sa da krasne na lezmo polohovat...mimi tam bude lebedit natiahnute....

tinucha
10. sep 2008

To ja mám asi zlý odhad a tých 20 cm popri bábätku sa mi zdá málinko. No uvidíme. 😉

tanitta
10. sep 2008

Tinus.. ty mas uz nejaku predstavu o kociku?

tinucha
10. sep 2008

No asi takú, že by mal byť pekný. 😀 😀 😀 Dobré čo? No nie, tak mala by to bať dvojkombináciu, lebo autosedačku sme dostali od švagrinej. Mal by mať nastaviteľnú a prehadzovaciu rúčku, nemal by mať malé kolesá, nemal by byť veľmi ťažký, farbou bymal byť univerzálny (aj pre dievčatko aj pre chlapčeka). No a Do teraz som si myslela, že by mal mať väčšiu vaničku. 😀

tanitta
10. sep 2008

Tinus... ja som tiez kukala po vacsich vanickach ale ked som si ten kocik potom chytila do ruky tak som si pripadala ako keby som karovala tank 😵...vela kocikov prehadzovaciu rucku nema...na niektorych sa da otocit len cela vana...... ja som nizsiej postavy tak aby ten kocik aj pasoval k postave... 😵

tanitta
10. sep 2008

co vravite na tu farbu vanicky? v albume?... mne sa sice paci najviac cierna.. ale spravime kompromis

tinucha
10. sep 2008

Mne sa celkovo tie farby vaničiek casualplay veľmi páčia. Také 3-4 by somsi určite vedela vybrať. Aj táto je veľmi pekná, patrí k tým, medzi ktorými by som si nevedal vybrať. 🙂
Nemusí byť preklápacia rúčka, stačí aj otočná vanička. 🙂

fedra
11. sep 2008

ahojte 🙂
Tani, ten kocarik je velmi pekny, aj farba.

Ja som dnes bola na kontrole s tym mocom a opat tam boli negativne ketony. takze moc poslal na rozbor do labaku a zajtra sa uvidi podla vysledkov ci budem musiet ist na urologiu + vysetrenie obliciek 😔
Uz nevraciam, tak by sa to malo postupne vratit do normalu, ale u mna nie ... sice je to pozitivne len na jeden +, ale aj tak.

tanitta
11. sep 2008

Ahojte 2a 3v1;)...
Federi...to je nejaky zapal?....
mna zase taha brucho ako slak....mam pocit ze mi mocak kazdu chvilku vyleti von....v noci je to cim dalej tym horsie neni polohy ako oblezat......

fedra
11. sep 2008

nie, nie je to zapal ... to by boli zvysene bielkoviny ci hnis v moci. Ja vobec neviem co to je ☹
Vravel, ze sa to objavuje pri vracani, ze sa meni PH v moci. Ale ja uz tyzden nevraciam,tak by sa to malo vratit na povodnu hodnotu. Vravel, ze mozno to len dlhsie trva kym sa to upravi, no aj tak radsej poslal moc na rozbor do labaku. Zajtra budu vysledky.
Snazim sa nieco o tom najst na nete, no nedari sa ...

tani, chudatko. A co ti na to povedal lekar ? Je to normalne taketo tahanie ?

tanitta
11. sep 2008

Federi...nech ti to grcakanie uz prejde rychlo.. taketo problemy ☹ ... ja si to brucho uz radsej ani nevsimam chodim kazde 2tyzdne k dr..vzdy opomeniem ale po vysetreni je vsteko ok(nastastie)... asi to tak ma byt alebo co.....udajne to dla dr moze byt tym ze pred // som mala mensiu maternicu 😠 ....

tanitta
11. sep 2008

Federi... nieco som mrkla na nete o tych ketonoch.. su pri hladovani, zvracani, ale i pri cukrovke....ze treba vela vody pit.....tebe nerobili test na cukor este? mne hej uz v cca 12tt... a teraz idem v 25tt...

fedra
11. sep 2008

Tani, tak nastastie ste v poriadku a to je asi hlavne. Ja si len hovorim, ze ked to pobolieva, tak asi maternica sa musi natiahnut viac, ked tam mam dvoch drobcekov.

Ved prave ja uz nevraciam. Preto je lekarovi divne, preco mam este stale v moci tie blbe ketony /ani neviem co to poriadne je/. Dufam ze tie labakove vysledky budu dobre lebo ma porazi 😖

fedra
11. sep 2008

tani, test na cukor mi nerobili este. Ale tehu cukrovka by sa prejavila hadam az neskor, nie ? Ci uz v 13tt ?

hava77
11. sep 2008

ahojte 🙂 tani mna tiez v noci bolieva maternica tuto noc som skoro ani nespala 😒

tanitta
11. sep 2008

Federi...ono pokial by mal clovek nabeh na cukor tak by sa to uz ukazalo.......
Havka...a bude horsie 😎

hava77
11. sep 2008

tani ani mi nevrav, vcera som bola u dr zaniest vysledky zo sona a nechce ma ani po 12tt pustit do roboty najskor po triple testoch vraj v 16tt 😠
baby kedy ste boli na screening? v heliku ma objednali na 13tt a moja dr vravi ze to co sa meria v 12tt sa v 13tt straca 😕 tak mam zasa paniku 😅

kvetka2
11. sep 2008

ahojte tehulky! 🙂
hava, mne merali NT v 12tt+4- takže 13tt určite nieje neskoro, neboj - myslím,že aj takyne to robili v 13tt
tie ťahanice bruška vám nezávidím, mňa teraz skôr trochu popicháva okolo pupku- v podkoží- mám takú natiahnutú kožu 😝 ,ale mastím brusko a dá sa to vydržať- cítim to ked sa i trochu natiahne brusko.

zuzla80
11. sep 2008

Ahojte tehulky, len tak z rýchlika vás pozdravujem
Diorka ahoj a držím palce nech to do tretice výjde, tak ako u nás 😉
Táni mne osobne sa váš výber kočíka veeeeľmi páči - normálne si robím zálusk na ten kočiarik 😀 Ale pre nás to je ešte skoro. Kto vie, či ešte nejaké novinky nepribudnú. Ale fakt sa mi páči
Taky veď to, že stále sa niečoho bojím - len vám už trošku závidím (samozrejme že v dobrom), že tie najhoršie týždeň máte už za sebou - ale veď aj vy ste si tým všetkým museli prejsť 😉
Havka nepanikár - snáď v Helíku vedia kedy má byť screening, keď tak im prípadne skús zavolať a povedať im, že tvoja lekárka ti povedala inak a uvidíš čo ti povedia - aspoň budeš kľudnejšia 😉

tanitta
11. sep 2008

mne sa zda ze tiez tak v 13tt bol screening......
Kveti... okolo pupku ma to bolievalo tiez.. ale uz nie....ja tam mam este aj jazvu po laparke 😠 ....
baby ja uz mam na brusku tu dlhu tehotensku ciaru 😀 .......

hava77
11. sep 2008

zuzli ahoj, kedy ides na srdiecko? je to perfektny zazitok 🙂
uz kaslem na to pojdem tam toho 23 a bude....a este neviem preco moja dr ked som vcera bola rovnych 11+0 povedala ze je to 10tt. asi preto lebo sono bolo spred piatich dni? to si asi nepozrela datum?

fedra
11. sep 2008

mna to najviac pobolieva na pravej strane ...a niekedy to cez stred prejde na lavu 😖
Ja neviem, ci na tej pravej strane ma boli vajecnik, ci taha maternica 😝
Havka, mne meral NT v 12tt + 2

tanitta
11. sep 2008

Zuzla.. ja som mala nan zalusk uz pred tehu 😎 ...stoji sice aj dost penazi...ale povedala som si ze bobik bude prvorodeny a mozno aj jedinacik 😕 ... chceme aj pupocnikovu krv....
ja som do 6tt prelezala v nemocnici... trpla s kazdym utz...vravela nech uz som aspon 14tt teraz si vravim uz nech som asopn 30tt to keby uz aj nieco tak medicina je mocna a mimi ma sancu prezit 😕 .....