Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

hava77
12. nov 2008

kveti peknucke fotecky 🙂 ja fotku pipika nemam, aj ked zo zacitaku to vyzeralo ze budem mat len tu 😀
ty mas teda uz riadne brusko, na mne ani poriadne nevidno ze som tehu...iba v obtiahnutych veciach
vecer nahovorim draheho aby mi odfotil kotlik 😉 😝

kvetka2
12. nov 2008

no brusko mi rastie 🙂 a teraz je ešte väčšie- ale ja rastiem celá 😀
no nič to je dan za to, že vylihujem a oddychujem a uradujem z postele 🙂
som zvedavá na tvoj kotlik 😉

hava77
12. nov 2008

kveti v dvojickach dala jedna baba link na stranku kde ti po tyzdnoch vyrata ze kolko by si mala pribrat 😉 tak skus, ja som zatial v norme 😀

este som sa chcela spytat na pohyby...citim nieco uplne dole pod pupkom take trasenie, ako keby na kusku vo mne daco prebehlo...je to ono? 😅

fedra
12. nov 2008

havka, tak to som rada, ze utz dopadol dobre 😀
A pojdes este aj v 25tt na 4D ?

fedra
12. nov 2008

pozerala som ten link na priberanie ... tak ja som 3 kg pod limitom ... inak ja fakt nechapem ako je mozne, ze som pribrala iba 3.5 kg ked uz teraz vyzeram ako taky maly vorvan 😝
A kotlik mam teda poriadny 😀

havka, to su presne tie pohyby. Nasi najviac "uraduju" podvecer a vecer ked sa pokusam zaspat 😀
Inak rano sa ani nepohnu

kvetka2
12. nov 2008

baby mne sa bambulky už hýbu všade- dokonca obcas úplne dole, najčastejsie pri pupku a najnovsie aj uplne vpravo hore- tam ma chlapcek nožičky a kopka 🙂 ráno sú obšas tiež primrznutí, ale inak ich cítim hmýriť sa 😀 celý den a niekedy aj v noci. A už to nie je žiaden žblnkot 🙂
fedra, že 3,5kg- to som pribrala v 1. trimestri 😝

taella
12. nov 2008

fedra , ešte pracuje , a bude ešte 5 týždňov 😝 ale už to nejak vydržím .
A ja som tiež zatiaľ pribrala iba 3,5 kg . a čo čítam tak niektoré už pribrali aj 9 kíl . 😲

hava77
12. nov 2008

fedri urcite pojdeme aj na 4d uz teraz sda tesime a neviem ako dovtedy vydrzime 😀

ja pohyby citim hned nad lonovou kostou v strede, zatial asi najviac tam 🙂 a podla sona ma hlavicku drobec niekde tam kde je pravy vajecnik...tam ma dnes strasne tlaci

fedra
12. nov 2008

nasi tancuju najviac ked si lahnem alebo ak dlhsie sedim.

Taella, no tak to si dobra. Inak ja sa tiez citim celkom v pohode, no som rada, ze som doma ... ja som mala dost stresovu pracu.
A s tym priberanim, no asi tie chuducke priberaju viac a rychlejsie 😎

havka, aj my pojdeme uz za 2 tyzdne ... chcem ist k tomu istemu dr.

hava77
12. nov 2008

fedri aj my asi k nemu 🙂

fedra
12. nov 2008

a havka, uz prepadas nakupnej horucke ?

hava77
12. nov 2008

fedri pomalicky potichucky 😀 😀 😀

taella
12. nov 2008

u mňa pohyby sú každý deň cítiť a hlavne keď prídem domov a vyložím pekne nohy oddychovať . Včera večer si to doslova vychutnávali , kopali o 106 hlavne tiež dole v podbrušku . 😀 koľkokrát som až podskočila

cilka2
12. nov 2008

ahojte som tu zas , tak tá mrcha ma ešte vždy chvalabohu obchádza , som 9- ty deä po KET, menzes som mala mať v nedeľu
v stredu idem na odber HCG a sono , tak dúfam , len ma strašia , že menezs môže odďáľovať aj utrogestan , ale pri prvom aj druhom IVF som dostala načas , neviem či je to pri KET inak. 😲
všetkým držím palce čaute 😉

fedra
12. nov 2008

cilka, skus test.
Na 9 den po ET by ti uz mal nieco ukazat. Mne utrogestan mrchu ani raz neposunul ... u mna sa dostavila na 28 den aj napriek liekom

cilka2
13. nov 2008

dnes som test a negatívny , tak neviem , ahojte

hava77
13. nov 2008

ahojte, cilka nezufaj, boli kocky co mali test negativny a krvny pozitivny...

tehulky ako sa mate? 😎 ja som si vcera konecne kupila vetrovku, ktora mi bude hadam v zime
dobra 😀 😀 😀 ....ja som doteraz nosila stale kratke a vypasovane veci a svoju zimnu bundu som uz
😀 😝 nezapla, no ale kupit novu horor 😠
a co vy dvojickarky ? ved vy potrebujete este nieco vacsie 😉 ...no uprimnu sustrast lebo v tych obchodoch nic moc 😒

cilka2
13. nov 2008

neviem uvidíme čaute

fedra
13. nov 2008

havka, no to je fakt. Ja uz zapnem len jednu bundu, taku volnejsiu .... no moje kabatiky z minuleho roka nezapnem ani nahodou. tato mi bude dobra tak asi este mesiac a potom budem musiet nieco kupit aj ja. Ale co som pozerala po obchodoch, tak nic. A ja budem musiet kupit aj nejake pohodlne topanocky zimne, ja mam vsetky len s podpatkom 😕

hava77
14. nov 2008

ahojte, dnes je tu nejak tisko...... 😎
fedri zimne topky mam aj ja vsetky na opatku a to dost vysokom aj ked mam 180cm.....no a teraz si nieco zhanam na nizkom 😀 , ale ja mam este aj ten problem ze mam "nozicku" c. 42 😀 ...takze dost problem

neviete nieco o tanitke? ci uz je ok? este som chcela vediet ci jej napokon potvrdili toho chlapceka alebo bude zhanat ruzove? 🙂 🙂 🙂 viem ze tinucha vedela prezvediet, ale ani ta sa nejak neozyva 😎

tinucha
14. nov 2008

Ahojte kočky.
Prepáčte, že som vás trochu zanedbala. ale vidím, že sa vám darí a že ste všetky zdravé ajs drobcami a to sa veeeeeeeeľmi teším. 😀
Tak o Tanittke som našla toto: vraj je v pohode a zajtra vecer ju možno zase presunú z pôrodnice na rizikové.
Inak je otvorená na 4 cm, tak dúfam aj ja, že ešte vydrží.

fedra
14. nov 2008

havka ... ja mam 178cm a nozicku mam 41 😀
Takze presne viem o com hovoris

hava77
14. nov 2008

tinu a nevies ci caka teda chlapceka? 😎

fedri mame tazky osud velkych zien 😀 😀 😀 kupit daco na nozku bude tazke.....ja so toho nechcem vela investovat tak do 2000 -2 500,- lebo po tehu sa chcem zase vratit na opatky 😀 ...taze nizke cizmicky potom asi nevyuzijem....no a darovat taku velkost niekomu z rodiny ked vsetci maju 5 -6 no neviem 😉

tinucha
14. nov 2008

havka, neviem o tom, že by sa to zmenilo a čakala by dievčatko. 😉

fedra
14. nov 2008

havka, ani ja nie. Aj budnu pozeram nejaku lacnejsiu, dufam teda, ze po porode uz taku "sloniu" nebudem potrebovat.

Snad sa Tinka aj maly bobik maju dobre a este to nejaky cas vydrzia 😉

annaanna
15. nov 2008

ahojte kočendy... čítam, že si tehulkujete v pohodičke, to som rada
riešite oblečenie na zimu, ja musím vyriešiť čo na seba - nohavice, sukne alebo niečo, ešte tak 2 týždne a už mi budú naozaj všetky veci malé. Bola som pozerať aj tehu oblečko, no nejako som neuspela ☹
kde nakupujete tehu oblečenie? či nemáte s tým problém? havka tiež som vysoká 177 a všetko bolo na také mrňavé tehulky. Ešte k tomu som počas snažilkovania aj hooodne pribrala.
v útorok ideme na screening, to je zrejme to meranie šije.... boli ste niektorá?

tinucha
15. nov 2008

Anka, ja som tehu oblečenie kúpila v maderne u nás v Košiciach,ale niektoré veci mám z mimibazaru. Mrkni tam, dajú sa tam nájsť dobré veci a za dobré ceny. A na to presvietenie šije sme boli asi všetky. 😉 🙂

Fedra, myslela si Táničku,že? 😉

fedra
15. nov 2008

jasne ze Tanicku 😅

ja mam asi najviac tehu veci sitych ... mam stastie, ze kamaratka je velmi sikovna krajcirka 🙂

babulka123
15. nov 2008

feedra ja mam rovnaky problem s nozickou .. hehehe nenavidim kupovat topanky.. ale v poslednej dobe sa mi velmi dobre nakupuje v Deichmane.. ja viem ze je to viac menej low costovy obchod, ale je tam velmi dobry vyber.. tak som zakazdym vytesena... a tvarim sa teraz ako bohyna lebo mam doma 5 parov topanok.. hehehhehehehe

cilka2
16. nov 2008

ahojte baby som 12- ty deň po KET , menzes som mala dostať 09.11. minulú nedeľu a našťastie nič , včera ráno som si robila test a nič mi neukázal , môžem byť aj napriek tomu tehotná? čo myslíte? ☹