Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

zulka29
29. mar 2009

Ahojte babulky,
tehulky, maminy, napamatate si do kedy ste brali estrofem? Ja ho stale beriem stale s utrosom 3x1 a napadlo ma či mi ho dr. nezabudol už vysadiť..hmmm...
Havka, no teda, tomnu tvojmu drobcovi sa neche, Adamkovia su svojskí tvorkovia 😀, že Tanitka?
😅

hava77
29. mar 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 no ak je tvrdohlavy po tatovi tak sa ani velmi neumudri 😀
no aj tak by ta nasa "symbioza" uz pomaly mohla skoncit.....ved uvidime
tak pekne si uzivajte vikendik aj ked je take mrcha pocasie 😠

hava77
29. mar 2009

zulka ja som sice estrofem nebrala ale utros som uz v 12 tt pomaly vysadila na nejake 3 dni rannu davku a potom uz aj vecernu... no ty mas 3x1 tak neviem.....doktor mi vtedy vravel ze uz ho nie je treba brat lebo uz nepni funkciu zlte teliesko tak ho uz vraj netreba podporovat, alebo take nieco...no bolo to uz davno 😀

tanitta
29. mar 2009

Zulka.. 😀 ...to su teda 😉 ... ja som utros vysadila az cca v 19tt... a estrofem cca v 13tt to si uz nepametam 😕 ...presne...mozno aj neskor...ale skor urcite nie...
Havka...symbioza sa este len zacne 😵 ...

zulka29
29. mar 2009

Tanitka, si ma ukludnila, lebo v tom letaku o estrofeme sa pisu strasne veci 🤐
Inac vcera som si kupila paradnu tehu suknu v C and A (neviem najst en znak and 😅 ) za 700 Sk, to ide... 😵 a dostala som kopec babatkovských vecičiek, tak už sa teším ako ich po kontrole ktora duúúúfam že dopadne dobre uložím do skrinky 😵

zulka29
29. mar 2009

😵 prajem pekny vikend a Havke skore kontrakcie 😉

hava77
29. mar 2009

zulka dakujem, a bojim bojim 😅

lenka20
29. mar 2009

jeeej zulka, len chystaj chystaj vybavicku 😵 😵 kontrola dopadne na vybornu, uvidis 😉

dracik1
29. mar 2009

zulka, bozinku ty si uz 13tt, pekne ti to ide, brusko uz rastie 🙂

hava77
30. mar 2009

ahojte kocky, takze ja stale 2v1 ak ked v noci som si uz myslela ze sa to uz spusti 😕 .....stale mi tvrdlo brucho uz som nevedela co so sebou....no ved uvidime ako sa to vyvrbi 😉
dufam ze sa konecne pridaju aj nejake nove ketacky...lebo tu je uz dako odrodene 😀 ...teda pomaly

pecka
30. mar 2009

ahojte 😉 😉 idem sa aj tu ku vam tak potichu pochvalit , dnes mam sice len 5.den po ET a ja som si so zatajenym dychom urobila dnes rano moj jediny test co som mala v zasobe a .....je tam 😵 😵 😵 😵 , sice len taka chaba.....duchata, ale je tam ciarocka !!! 😵 , uz som si myslela, ze som si ju domyslela vo svojej fantazii, ale ked ju aj manzel videl, tak tam realne je. Sice sa za hlavu chytal, ze kto to kedy videl, takto skoro testovat 😕 😕 ......ale pokusenie bolo velmi velmi velke 😵 😵 😵

katy2
30. mar 2009

ahojte 🙂
pecka, potichu sa s tebou tesim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 drzim palce 😵
aj vsetkym ostatnym drzim palce 😵
hava, prajem stastny porod, nech mas Adamka cim skor pri sebe.... 😉
zulka, s tebou sa velmi tesim, ako ti to tehu pekne ubieha.... 😵

pecka
30. mar 2009

ahoj katy 🙂 🙂 , dakujem , sledujem ze uz idete z kopca. Tebe tiez nadherne ubiehaju tt. Ako sa s Hanickou citite? Dufam, ze je vsetko v poriadku. 🙂

fedra
30. mar 2009

pecka .... tak nech ta duchata ciarka pekne silnie ....

hava77
30. mar 2009

pecka to sa tesim s tebou, konecne dobra sprava.....5 den to mozu byt len dvojky 😉
katy dnes som na teba myslela, ze mas uz urcite 30 tyzden a skoro som sa trafila 🙂 kedy ides na velky utz?
som velmi rada ze sa vsetky tak super drzime aj s malymi drobcami ...a dakujem za prianie 🙂 , opatruj mi nevestu 😉 aspon do 38tt 😉
fedri nadherne deticky mas 😵 stalo to za ten stres 😉
ozaj davno sa neozvala pointka neviete co je s nou? ....naposledy pisala vtedy ked bola v nemocke a zasivali ju 😕

katy2
30. mar 2009

my sme v poriadku.... v piatok zaciname 30tt.... na velky uzv ideme 9.4., uz sa tesim... 😵

pointka
30. mar 2009

Havka 🙂 Som doma, teda uz pracujem 🙂 Ja vas sledujem, len akosik nepisem, sledujem, kedy sa rozpadnes 🙂
Uz som relativne OK, len sa dost setrim. Snad to vydrzim este par tyzdnov, v stredu idm na kontrolu, tak som zvedava, ci stehy drzia, ale asi ano, lebo nic zle necitim.

Havka, drz sa, tak ti zavidim, ze ides do finale 🙂

hava77
30. mar 2009

katy uzi si ten utz lebo je to posledny, a potom uz len prietoky a to maju hotove za 15 sekund a skoro nic ti nepovedia 😠

pointka som rada ze si ok, len by si sa mohla castejsie ozvat 😉 ....urcite to vydrzis, pozri sa na mna najprv to vyzeralo kadejako a teraz nie a nie ist von 😉 . potom sa ozvi ako dopadla kontrola ale myslim si, ze ste obe ok 🙂

hava77
30. mar 2009

este som sa vam chcela priznat ze ked uz to nase skvrnatko nebude vo mne, tak mi bude chybat ze mi nedupe po rebrach 😀 .....je to krasny pocit vediet ze je tam 😵 😵 😵 .....aj ked este krajsi bude ked uz bude pri nas 🙂

pointka
30. mar 2009

havka, ved ty si bola cele tehu OK. chlapciatko si dava nacas 🙂 dobre mu je u maminky.
to skakanie v brusku je mile, to je pravda, ale ten krasny pocit, ked budes sediet pri postielke a hodiny pozerat na to spiace cudo, co z teba vyslo 🙂 na to sa tesim zase ja 🙂

hava77
30. mar 2009

pointka ja som bola v nemocke v 21tt vyse troch tyzdnov a potom este raz v 34 tt ked som mala silnu hnacku a tvrdlo mi brucho ale chvalabohu mi to zastavili

pointka
30. mar 2009

a v 21tt si bola preco?

hava77
30. mar 2009

lebo som mala maleho tak nizko, ze sa mi zdalo ze ma ruku medzi nohami, a krce ale to som si myslela ze je ok, ze to tak ma byt ved sa natahuje maternica. a bolo to skore tvrdnutie brucha + nizka placenta cez krcok a nejaku branku, takze hrozilo krvacanie a potrat. tak si ma tam nechali, ale ked sa teraz na to divam nic lepsie nemohli urobit 🙂 hoci tie 3t bola hroza 🙄 ......ale mozno prave vdaka tomu som tam kde som 😉 takze vsetko zle je na nieco dobre

hava77
30. mar 2009

kocky este som sa chcela spytat ci nemate nejaku peknu sms na prichod drobca.....neviem nic pekne vymysliet 😒

pointka
30. mar 2009

tak vidim havka, ze si to mala tiez vesele ... no a pekne ste to dotiahli 🙂

hava77
30. mar 2009

vsetky to dotiahneme uvidis 🙂 vela sme si vytrpeli a Pan Boh uz teraz da pozor aby vsetko dobre dopadlo 😉

pointka
30. mar 2009

no ja mam tiez pocit, ze toto vytuzene tehotenstvo mam same komplikacie, tak verim, ze budem mat babo anjelika 🙂

tanitta
30. mar 2009

pointka.. ahoj... tak dobre tp dopadlo;).. drzte sa 😉 ..
havka.. mne jedna kocka raz poslala a potom sme aj my pouzili: "ahoj pisem z maminho telefonu svoj este nemam... volam sa....(udas vaha, dlzka) ....IQ mi este nemerali... no idem podava sa mlieko pa"... 😵

hava77
30. mar 2009

tanitka ahoj, teda na tej sms som sa schuti zasmiala.....je super. tak tuto idem tukat do mobilu 😀 😀 😀

hava77
1. apr 2009

ahojte, teda my sme sa hnusne prepadli 😒 😒 😒 tak nas trosku zodvihnem a mozno sa niektora pridate 🙂 🙂 🙂