Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

pecka
11. apr 2009

.....sa mi to nejako, neviem ako, podarilo 2x poslat 😅 😅 , ale nevadi, toto je teda dvojnasobna gratulacia 🙂 🙂 🙂

maahuliena
11. apr 2009

pripájam sa ku gratuláácii Havkeee a valibukovi Adamkoviiii 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Teším sa s Vami 😉

zuzla80
11. apr 2009

Havka aj ja sa pripájam ku gratulácii a prajem celej rodinke, veľa, veľa zdravička a nech vám Adamko robí len a len samú radosť 😉 🙂 😵 🤐

Pekné veľkonočné sviatky všetkým vám 😵 😵 😵

renusa
13. apr 2009

Havka, veľa šťastia, zdravia Adamkovi a celej rodinke 😵 😵 teším sa s Vami 😵

A krásne sviatky veľkonočné všetkým, dúfam, že ste už poriadne vyoblievané a vyšibané 😀 😎

kememi
13. apr 2009

Ahojte, som tu po dlhsom case a citam, ze Havka to uz ma uspesne za sebou. Gratulujeeeeeeeeeem a tesim sa.
Nech Adamko rastie do lasky a do krasy a hlavne, nech je zdravy.
🙂
Kememi

zulka29
14. apr 2009

Havka, blahoželám k Adamkovi a teším sa na fotečky tvojho valibučka 😵

pointka
15. apr 2009

Havka, zo srdiecka blahozelam k Adamkovi, vela stasticka, zdravicka, nech ste obaja v pohode a cim skor doma 🙂

hava77
16. apr 2009

ahojte kocky, dakujem za gratulacie 🙂 .....pridala som nejake foto drobca, teraz nejak nestiham 😉 tak sa ozvem neskor......

pecka
16. apr 2009

Jej Havka, co to vidim.....nove fotecky 🙂 🙂 🙂 Vitaj Adamko, si nadherny 😵 😵 😵 😵

Havi, este raz, z celeho srdca gratulujem. Uz ste domka? Ako to priebiehalo?

katy2
16. apr 2009

ahojte 🙂
havka, este raz gratulujem 😵 adamko je nadherny 😵 😵 😵

gabika24
17. apr 2009

dobré ránko všetkým.
havka, adamko je kráááásny 😵 😵 😵 a asi ešte "chvíľu" nebudeš stíhať.
pecka, len aby sa vám tam niekde ešte neobjavila aj druhá dvojička - ako kamoške - ale veď ty by si vlastne dvojičky aj brala, čo? 😵 😵 😵 - tak pekne postupne - my máme tiež najskôr jedno a potom dve... - do tretice už nejdeme, náhodou by boli trojky a čo potom? 😀 😀 😀

jééj, pointka, ty si už za 30tt - pekne. a to sme sa len nedávno triasli, či budeš tehu, čo? a vidíš 😉 katy, ty už tiež o pár týždňov - no super - pribudnú nové bábätká a nové fotočky 🙂
zulik, renuska, maahul a ostatné ahojte 😵

pointka
17. apr 2009

gabika, noooo leti to strasne 🙂 ved ty uz mas polrocne deticky 🙂
Este aby to doletelo tych 8-10 tyzdnov a budem spokojna 🙂

ellianka
17. apr 2009

havka 😵 😵 😵 gratulujem k náááááádhernému adamkovi 🙂

tanitta
20. apr 2009

ahoj.. taham nas hore 😉
havka.. kludne mozes aj sem napisat 😉 ...chcela som len doplnit ze nas maly ma stale studene ruky.. nohy...kontroluj za krkom teplotu prip. na hrudnicku...v spalni by malo byt max 20-21°c v zime... pri kupani cca 25°c..obliekat o jednu vrsvtu viac ako my dospely.... aj ked tohoto sme sa nikdy nedrzali 😕

gabika24
24. apr 2009

no teda, babulky, nejako témička viazne...
kde sme sa zas presťahovali? nech vás nehľadám - či teraz pre istotu chodíme do tehuliek? mne už detí stačííííííííííííííííí 😀 😀 😀 - ale pokojne tam budem chodiť s vami, ako podpora 😵
elli, ty už máš polovičku za sebou, krásne... 🙂
pointka, o tebe ani nehovorím - už sa blížiš do finále 😉 , katy ty tiež 🙂
pekný deň všetkým, idem k tým mojim loptošom, malú som dala svokre - v škôlke dostala nádchu, tak dnes má voľno... ideme piecť, cez víkend máme znova návštevu - ale "len" naši - tak si oddýchnem - teda ideme na svadbu, tak sa aj zabavíme 😵

hava77
25. apr 2009

ahojte, teda naozaj to viazne....skoda
katy, pointka ste na rade 😉 moc vam drzim palce nech to este dotiahnete....ale nie zas tolko ako ja, to uz bolo vela aj na kona 😀 . radsej presne na termin 😉 .
fedra ako sa mas? ozvi sa. teda dvojickarky obdivujem vas....mne teda zatial staci aj jedno mimco.
ked si predstavim ze by som mala dvoch presne takych istych loptosov, ako ten co spinka v postielke tak neviem neviem 😎
tak sa drzte a uzivajte si pekny vikend 🙂 🙂 🙂

fedra
25. apr 2009

ahoj havka ... no vidim, ze uz aj ty chodis pomenej 😅 , maly da asi zabrat, co ?
My to mame pestre, hlavne ked zacnu "spievat" obaja naraz a to mam pocit, ze sa na tom uz dohaduju. Uz su trosku planejsi ako ked boli uplne malicki. Vyzaduju si dost pozornost a vecer je aj 22.00 hod kym pospia 😔 . A o hodinu/dve sme opat hore na papkanie. Ale su to zlaticka ... krasne rastieme /obaja uz maju po 58cm/ a to je hlavne. Keby som mala este aspon dve-tri ruky navyse 😢

pointka
26. apr 2009

gabika, havka ahojte.
uz sa to veru krati 🙂 tt pribudaju a ja som z dna dna na den kludnejsia. Este vsak musim vydrzit aspon 6 tyzdnov, potom uz budem uplne kludna 🙂

havka, to musi byt krasny pocit mat maleho vedla seba 🙂 uzivaj si to 🙂

takyna
autor
26. apr 2009

Ahojte mamule 🙂 , nemuseli by ste biť až také skúpe na nové fotky.... ☹ 😵

hava77
27. apr 2009

ahojte, taky nie je kedy 😉
pointka v 39tt nebudes kludnejsia, ale nervoznejsia, ze kedy uz mala pojde von 😉 a boh ta opatruj ak sa bude drzat ako mna maly 😀

takyna
autor
27. apr 2009

Havka ahoj, ved ok, len sa drzte v zdravi 🙂

tanitta
4. máj 2009

kuk.. no pekne 😉 .. sme sa prepadli 😨 ...
inak vyhlasujem patranie po Kvetke 😵 ...

kvetka2
4. máj 2009

ahojte maminy a budúce maminy 😵 hlásim, že som sa našla 😀
Ja sem občas nakuknem, len to trosku viazne, ale moc ma zaujíma ako sa všetky máte tak nakúkam, akurát ,že sama nepíšem
Moje zlatíčka sa majú dobre, vyžadujú už viac pozornosti ale už sa krásne vedome usmievajú aj nahlas smejú a vtedy som v siedmom nebi 😀 😵 najradšej mám ked nakuknem do postielky a hned sa začnú trepať a vyškierať, super pocit. Aj ked niekedy sú umrnčaní, nevedia sa uložiť a revú stereo- tak vtedy to je na hlavu 😝 ešte že takých chvíl býva menej. Minulú stredu sme boli na očkovaní na všetky pliagy v treťom mesiaci a kúpila som aj vakcínu na rotavírus- poviem pekná pálka. jedna dávka ca. 60EUR -teda spolu pre každého po 120 EUR. Ale hlavne nech to pomôže. Chúdatká, mali aj zvýšenú teplotu až 38,8 - boli ako umrnčané mačiatka.Ale už je dobre. A moj malý je taký lenivec- stále nechce držať pekne hlavičku- stále mu lieta- len sa jeduje- A ked ho dám pásť kone tak najradšej leží- hlava nabok a kuká ako Terezka pasie- no čistý chlap. Skúšam všeličo, aj ho nosím na rukách, ale hlava mu lieta na všetky strany- hlavne ked mu padne na prsia je koniec- A malá tá je také vrtielko, že sa už dvíha do sedu. hlavku drží ako iná kočka a pritom je drobnejšia. My teraz máme Terezka 5kg / 59cm a Tomáško 5,6kg/62cm. Neporadíte mi niečo na tú hlavku pre malého ? Tak sa majte zatial krásne a píšte!!!! 🙂 🙂 🙂

takyna
autor
4. máj 2009

Ahoj Kvetka, tak som rada, ze si sa nam ozvala 🙂 , tiez mas perno ked mate doma dvojickovo, ale aspon , ze na nas myslis 😵 . Na tu hlavicku iba cvicit, masirovat chrbatik, pas tie baranceky, aj ked mozno s placom, inak ja osobne neviem, Tanitka a ostatne urcite viac napisu.
Tak sa nam len pekne opatruj, tesim sa ze si napisala, a zase sa nam ozvi ako rastiete a co budete mat noveho pá 😵

gabika24
4. máj 2009

ahojte.
kvetka, práve som ti chcela napísať, že mne poradila takynka a zabralo 😉 akurát + ešte dvíhať za ruky do sedu 😉
dobrú nôcku babulky 😵

tanitta
5. máj 2009

ahojkyyy...
gabi....vy uz zubkujete....a ako boli usko?...ako to da najavo...?...bozinku vsteko sa naraz u vas 😔 ...
kveti... nechat na brusku... veru ja by som o tom mohla tiez sme nechceli past...davala som ho tak aby mal pred sebou cosi zaujmave ako napr. tv 😅 ...ale najviac som ho nosila na ramene tak aby hrudnik bol az hore na ramene a on akosi sam tu hlavicku podvedome pridrzi potom... dalej som ho velmi casto nosila na rukach tzv. poloha na tigrika...ruky si spojisjednu pod rit druhu pod hrudnik ruky nohy visia smerom k podlahe a zase hlavka je v lufte.. xce ci nexce musi drzat..no ale viem ze sa pestovat stale nmoze zvlast ked mas este terezku 😵 ...
inak aj mna takynecka 😎 dokopala co najviac na brusko ...aj ked reveeeeeeeee.... paa

gabika24
5. máj 2009

ahojte.
tanittka, že to bolo uško sme zistili tak, že keď som ho zaň chytila (alebo tá časť za uchom), plakal - ale tak,že akoby najskôr vykríkol - no a ráno mal v ňom vyliaty maz - po celom uchu - takže viac menej sme to zistili spätne. a mal aj teploty - takže buď nádcha vrazila aj do uška, alebo zúbky alebo neviem 😀

zulka29
5. máj 2009

Ahojte babulky, viete čo ma napadlo? 😕 😀 Že ked sa narodia bábatká po KEte, tak sedí znamenie podľa pôrodu, alebo podľa oplodnenia vajok? 😎 Lebo mne sa tie povahy podľa horoskopov celkom hodia a napadlo ma, ako to je 🙂

gabika24
5. máj 2009

zulka, to teda netuším - ale je to zaujímavá otázka 😉

gabika24
5. máj 2009

ale naša malá je v znamení škorpióna,aj keď tuším niekde na konci - no niečo na ňu úplne sedí 😉