Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

zuzla80
16. sep 2008

Ja by som tiež brala ten istý kočík, ale je dosť drahý. Ale super výber Táni 😉 No my máme ešte do kočiarov ďaleko, ale musela som ho mužíkovi ukázať a hrozne sa mu tiež páčil. Už aj hľadal po iných stránkach či ho nenájde lacnejšie, len som ho ubrzdila aby náhodou niečo nezakríkol 😉
Táni sladké moc nemusím, a straaaašne mi smrdí chladnička bleee 😝 😝 😝 Ale inak všetko spapám a poslednú dobu som fest hladná a keď jem tak samozrejme že môj muž papá so mnou - už vidím ako naberie naspäť tých 12kíl čo schudol 😀 😀 Teda už len 10 😀

tanitta
16. sep 2008

Zuzla... ja som dostla pecku tiez od chladnicky.. hlavne ked tam bola nejaka klobaska...ale vecer mi stale byva zle resp. zase to zacalo uz asi tyzden to trva....neviem ale bobik s arozhodol tak ako sa rozhodol ze si to mam uzit dokonala od zaciatku az do konca 😵
ten kocik... je jeden z tych drahsich.. ale tuzila som po nom este pred tehu... a ktovie ci to nebude aj moje posledne....tak aspon kocik si kupim vysnivany;)...priznam sa ze sme mali este nejake peniazky na jedno snazilkovske "kolo" takze uz vieme kde pojdu 😎 ....kocik.. vybavicka.. pupocnikova....

zuzla80
16. sep 2008

Klobása alebo saláma no niečo neskkutočne 😝 😝 😝 A práve sme po nákupe, tak si vieš predstaviť ten smrad fuuuj. Ja som myslela že budem aj blinkať, ale akosi ma to obchádza, ale na druhej strane som aj trošku rada, lebo to musí byť dosť ťažké keď v kuse vraciaš.
Táni váš bobík Jožko chce, aby si si toto chlapčekovské tehotenstvo vychutnala, lebo potom bude už len dievčatkovské. A aspoň budeš vedieť porovnať 😵 🙂
Tak verím, že kočík pofičí padne na úžitok 😉
Idem trošku off Táni, tak sa zatiaľ majte pa

takyna
autor
16. sep 2008

Ahojte tehulky, už som si zase odrevala svoje, čaká ma zajtra 3-triplle test, "neviem načo" keď aj tak bude na ho....o sprepáčením, doktorka ma ešte uzemnila , že mám menej vraj plodovej vody, radosť k nej chodiť 😖

tinucha
16. sep 2008

Taky, tomu vôbec nerozumiem. Načo ti ideznovu robiť ten test. Nie je tá tvoja lekárka nejaká divná? 🙄 A veď keď si bola v Hlohovci, tak bolo plodovej vody dosť, nie? Podľa mňa ťa len zbytočne starší a určiet ej všetko v poriadku.

takyna
autor
16. sep 2008

Je to k....a asi riadna , neviem načo, proste pozerala na mňa ako až vražedne keď som jej povedala, že nechcem postúpiť amniocentézu, áno v Hlohovci bolo úplne v poriadku plodovej vody, zrazu už nie je, iba ma vystresovala na maximum

takyna
autor
16. sep 2008

Najprv ma objednala na ULZ o 13hod. zobrali ma o 15hod. už som zamdlievala od hladu a smädu, ešte ma nadchla poznámkou , že pri IVF kách je riziko chorôb horšie, proste mám 35-rokov a to je už asi staroba 😨

takyna
autor
16. sep 2008

Dali by ste si robiť amniocentézu?????????????????????????

hava77
16. sep 2008

taky neboj vsetko bude ok, my mame odporucenu amniocentezu, rozmyslala som ze na nu nepojdem ale asi len vtedy ak budu vsetky ostatne testy ok, je to strasne rozhodovanie ci ist alebo nie......
ale urcite sa rozhodnete spravne
ta tvoja dokina je nejaka cudna 🙄

tanitta
16. sep 2008

Taky...nemas moznost si napr... zaplatit vysetrenie u nejakeho ineho dr co ma aj utz?? ja som to tak urobila ked som tomu svojmu prestala doverovat a uistit sa ze "netrepe" vysterenie som si cvakla sama aj vratane utz bolo to nieco do tisicky...tobit testy v 21tt to co??????? 😠 .. tehotenstvo po ivf nie je o nic ine ako na samotny priebeh tak aj na vyvojove vady....uprimne ja som bola rozhodnuta amnio podstupit 😔 ... zbytocne ta len depta...tavesa...asi by som viac verila tomu hlohovcu....

takyna
autor
16. sep 2008

ďakujem za názory, v podstate to nie je moja doktorka, jej kolegyna, moja doktorka ma len ku nej posiela na špecifický ultrazvuk, neviem síce načo, a prečo majú taký systém

musím sa na to vyspať, ak sa mi podarí spať

ani sa tak nebojím samotnej amniocentézy ako konečného verdiktu," a čo potom" ak by sa to potvrdilo.......

tanitta
16. sep 2008

Taky.. a samotny utz ako dopadol?...co povedala okrem tej plodovej? mas nejake hodnoty?

takyna
autor
16. sep 2008

nič mi nepovedala, napísala do správy, absolútne sa mi k ničomu nevyjadrila, ešte jedno ti poviem, že na 1-triplle som mala Dow.syn. 1/150 , po týždni 1/200 2-triplle

tanitta
16. sep 2008

a papier z hodotami merani nemas z utz..? zeby sme porovnali...podla utz to bolo 20+3...ale asi nist momentalne nevyriesime...... 😔 ...z tych triple som pako.....

takyna
autor
16. sep 2008

BPD, 46mm, FL 31mm, HC173MM, Ac169mm, TTD51mm, posunula mi termín pôrodu zrazu na 4.2.2009

takyna
autor
16. sep 2008

nemám tu momentálne hodnoty z ULZ z Hlohovca, lebo mi ich moja doktorka zobrala, ale zajtra idem za ňou riešiť veci , lebo ma to takto nebaví, aj sa jej na rovinu spýtam, či musí ma posielať k tej jej známej keď patrím pod ňu.

takyna
autor
16. sep 2008

ešte poloha KP zadočkom postavenie ľavé

tanitta
16. sep 2008

BPD 51mm, FL 32mm, HC 187mm, Ac 143mm, TTD nemam...

takyna
autor
16. sep 2008

Ešte mi prosím ťa povedz čo je to Ac?, ináč vraj som momentálne iba 19 /6 tt

tanitta
16. sep 2008

to by malo byt brusko..... inak mne vtedy robili utz presne v 19+6... ale dla utz to vychadzalo na 20+3

hava77
16. sep 2008

taky a keby si zavolala do heliku a nechala sa premerat tam? ved sa staci rano postavit do radu a vyckat na mcgyvera.....a zaplatis 500,-.... povies mu vsetky trable a myslim si ze ta vezme rad 😉

takyna
autor
16. sep 2008

keď mi táto doktorka povedala, že ULZ sa nedá presne všetko zistiť, že do buniek nevidíš 🙄 , môj má dáke väčšie bruško nie?

takyna
autor
16. sep 2008

Tanit díky si lepšia ako doktorka

tanitta
16. sep 2008

Taky.. hadam nie.. nie kazde babetko je rovnake...s tym mc gajverom to neni zly napad 😵

takyna
autor
16. sep 2008

Skúsim mu zajtra zavolať najprv, už som nad touto možnosťou uvažovala to je fakt, predsa je on strojcom môjho zázraku v tele 🙂 , ale neviem čo povie
ináč už ma 3-krát prehnalo a to mi na krčnom dala ešte aj k tomuto všetkému antibiotiká na zápal penicilin na 10-dní fúf 🙄

tanitta
16. sep 2008

veru zavolaj...urcite ta neodbije...na tie atb probiotika papaj....nech z toho este aj mykoza neni....idem kukat ruzovu potom nakuknem....

takyna
autor
16. sep 2008

idem aj ja ležkať, lebo mi už aj brucho začína tvrdnúť, ďakujem vám, majte sa pekne , cmuk

gabika24
16. sep 2008

ahojte.
taky, to zas čo???
určite choď do toho Heliosu, kašli na tú ..... . bruško ti tvrdne zo stresu. nebojkaj, bude to ok.
ja by som na tú amnio asi nešla - ale to už vieš.
budem na teba moc myslieť. držkaj sa.
dobrú nôcku babulky

kvetka2
17. sep 2008

dobré ránko 🙂
taky zlatko to sú iné nervy- hlavne ked sa doktorka správa ako tá trúba. Ja si tiež myslím, že v Hlohovci je dr. dobrý odborník, isto by ťa upozornil, keby niečo nevyzeralo ok... Možno mala táto dr. nejaký problém v hlave a nie je vôbec profesionálna, ked sa takto vyjadruje. Dúfam, že ťa dnes pozrie niekto normálny 😕 , ten helík je isto dobrý nápad 🙂 držkaj sa a daj vedieť, čo je nové, verím, že to sú len plané poplachy