Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

annaanna
23. sep 2008

idem ešte spraviť plaťák a nech ho stihne kolegynka poslať do banky, večer na vás mrknem
čaute zatiaľ

takyna
autor
23. sep 2008

Nie nerobili mi amniocentézu, stresíkov mám hodne 😉 , ale to by som nebola ja keby som ich nemala 🤐

annaanna
23. sep 2008

tanittka od 2.9.08, presne tri týždne

annaanna
23. sep 2008

mávaš aj kontroly na PN taky?

takyna
autor
23. sep 2008

Tanitka ešte neviem, ale cez net asi, lebo v BB som nevidela v obchode nič také

takyna
autor
23. sep 2008

Ana mala som raz, hneď na začiatku kontrolu zo sociálnky zhruba o 13/30 prišla taká mladá baba ale nič iba pozrela PN-ku a išla s pánom Bohom 🙂 , od vtedy mi dali zatiaľ pokoj, ...

tanitta
23. sep 2008

Taky .. ja to objednam naraz aj s postielkou z mimisk.sk a bude pokoj....
Anna.. maj sa 😉 ....ja som tiez na PN a kontroly musim chodit kazde 2t...

takyna
autor
23. sep 2008

koľko trvá taká zásielka z netu nevieš náhodou? ccírka

tanitta
23. sep 2008

bajocko 2tyzdne...ak je na sklade tak aj 3dni...

annaanna
23. sep 2008

tanittka ako dlho si pn?

takyna
autor
23. sep 2008

tak to mám riadnu časovú rezervu, 😉 najskôr uvažujem o novembri, objednávať

tanitta
23. sep 2008

od konca aprila....

tanitta
23. sep 2008

Taky....len co s kocikom?? vsade v predajni mi vravia ze vyse mesiaca nech ratam 😖 ....ze moze ale aj nemusi a drz sa toho...... 😕

takyna
autor
23. sep 2008

Musím ísť tehulky, lebo ryby smrdia v celom byte musím umyť riad, príde mi tá kočka za chvílku pomocť a ja som jej nepripravila ešte nič, dobre mi je tu s vami ,,večer kuknem pá, cmučky 😀

annaanna
23. sep 2008

taže vlastne od začiatku tehotenstva...
babenky a čo doma robíte, nenudíte sa? nechýba vám kontakt s ľuďmi a ten flexibilný stres?

tanitta
23. sep 2008

Taky.. no bezkaj 😉 ... paa
Annaa....ono clovek ked ma aj vychadzky... takze na nejaky ten "vyletik" sa vzdy cas najde....mne to vyhovuje v klude...

annaanna
23. sep 2008

papa aj ja večer nakuknem majte sa tehulky 🙂

fedra
23. sep 2008

taky, ja som este na vahe nepribrala ani kg /len dotahujem co som schudla pri grckani/ a fucim teda statocne.
Ja fucim aj po jedle aj ked zaspavam ... a to nehovorim ked idem po schodoch 😖
Takze to bude skor tou zmenou v organizme ako kg ... som si to ja tak vysvetlila 😀

zomata
23. sep 2008

ahojte dievcata,
vidim ze rozoberate kila a pracu
ja som nemala ani den PN ale zasa mam v pohode pracu a velmi mi to takto vyhovuje, ja planujem pracovat na ciastocny uvazok z domu aj popri malej teda ak sa bude dat a bude dobra 🙂
samozrejme keby bolo co najmensie podozrenie na nieco zle tak lezim doma

zomata
23. sep 2008

a chodim aj cvicit od zaciatku, teda vzdy som chodila a neprestala napriek tomu mam +6 akurat som sa v posilke dnes vazila a islo mi 1kg dolu, zvysok mam vsetko v prsiach a zadku 🙂 brusko sa ma kazdy pyta ze kde mam
a vzdy po cviceni mala cely den skace tiez aj teraz kope 🙂 potom budeme chodit spolu uz sa tesim

zuzla80
23. sep 2008

Ahoojte baby, ja som dnes bola na kontrole u svojho lekára a som strašne smutná - predstavte si, že nezachytil akciu srdiečka, pritom v Helíku vo štvrtok bilo. Povedal, že to môže byť aj tým, že oni majú omnoho lepší ultrazvuk ako má on, ale že vraj všetko vyzerá byť v poriadku. Dokonca mu vyšli aj menej týždne ako v Helíku, ale je to vraj meraním, že dosť tam zaváži každý milimeter. Neviem, či mimčo bolo tak otočené, že ho nevedel poriadne zmerať. Len dosť je, že som z tamadiaľ odchádzala straaašne smutná. Baby prečo sa nám musí všetko tak komplikovať. Vo štvrtok v Helíku všetko ok, drobček mal 9,2mm a dnes ani neviem koľko meral, ani som sa nespýtala. No proste je mi strašne ☹ ☹ ☹
Myslíte, že by starší ultrazvuk nezachytil akciu srdiečka, ak už raz zachytená bola. Je mi strašne.

tanitta
23. sep 2008

Zuzla...tieto stare "sunky"...su dost nepresne namiesto fotky sa urobi len nevyrazna machula ...a zvlast ked sa u vas embrijko uchytilo neskor este...mne ked robili utz v nemocnici na srdiecko tak ten utz nebol az taky najhorsi... a veru mala co robit aby tam to puzujuce tukotanie zachytila.....k tomu este dost nepravidelne....a mimi sa da vzdy odmerat..len to chce trpezlivost dr a pravdepodobne ten dr ju nemal 😒 ...kedy ides zase na utz?
Zomata.. normalne do posilky chodis?? no mas moj obdiv 😵

zuzla80
23. sep 2008

Táni ja dúfam a verím, že to bude len zastaranosťou prístroja. A čo sa týka merania drobčeka, tak to máš pravdu to bola rýchlovka, zmeral ho len raz. Keď som bola u Gaťovej, tak ta sa ho snažila odchytiť v tej najlepšej polohe a merala ho hádam na 5krát. Ja len tak dúfam, že je všetko v poriadku, ja už nechcem prežiť ďalšie sklamanie ☹

zuzla80
23. sep 2008

No a ešte som zabudla - vo štvrtok mám ísť na krv, a o 10-14dní na ultrazvuk.
Ja som z neho mala pocit, že sa ani moc na tom ultrazvuku nesnažil, ako keby mu len stačila ta správa.

tanitta
23. sep 2008

Nepoznas nejakeho dr s inym utz? ze by si zavolala inemu..do heliku to mate daleko... a je ti blivno??....je to jasne dr sa s tym nevyhral tak ako mal....keby mne dr vtedy tak rychlostne spravila tak sme tiez bez akcie...... 😕 lebo fakt mala s tym co robit.. dobrych 15min hladala.....

zuzla80
23. sep 2008

No veď to Táni, aj my sme boli u Gaťovej dobrých 10minút ak nie viac. Nezvraciam, ale žalúdok mám hore nohami, včera mi napr. nesadol dobre obed a keby som nemala blízko posteľ, tak hádam hodím aj tičku. Aj brucho cítim, síce kŕče ustupili, ale cítim pichanie a taký tlak.
Skúsim sa porozprávať s drahým, či by sme niekde neskočili, rozmýšľala som nad Dr Dankovčíkom, ale tí tam majú dosť nátresk.

hava77
23. sep 2008

zuzli vobec sa neplas, na pohotovosti sa doktor cudoval ze mi v heliku zachytili akciu tak skoro, ak mozes co len trochu tak sadni do auta a bez do heliku...oni sa pacientom venuju a drobca ti skontroluju. mne krajko povedal ze mal pacientky co si pre istotu chodili davat pozerat mimco kazdy tyzden pocas celeho tehotenstva....
teraz musis byt bez stresov kvoli mimiskovi

tanitta
23. sep 2008

Tak to je dobre ze je ti zle blivno...pretoze mimi je zivotaschopne......sak mu zavolaj ze nejde o 3D ze to len overtit si potrebujes ze sa ti lisia vysledky.. niekde ta vsunu ...

zomata
23. sep 2008

zuzla...urcite sa na srdiecko chodte pozriet niekde inde, nestoji za to sa stresovat a cakat na dasie sono tyzdne

zuzla80
23. sep 2008

Havka tak to som kľudnejšia. Viete baby, že pritom čo sme si všetky prežili, tak sa bojíme hoc akého malého vybočenia z normálu.
Už som sa ukľudnila, len keď som sadla do auta, tak som sa musela manželikovi vyplakať. Ale už je lepšie. A určite nebudem čakať 14dní, ale skúsim niečo niekde poriešiť. Prípadne Helík, aj keď je od nás dosť ďaleko