Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

zuzla80
11. dec 2008

Ahojte, tak vám hlásim ako dopadla hematológia. Vyšli mi pozitívne antifosfolipidové protilátky AntiBeta2. Takže budem musieť ešte pred transferom začať pichať heparin 0,4ml. Lekárka mi to vysvetlila tak, že tieto protilátky zabraňujú jednak uchyteniu embryjka a ak sa aj uchytí, tak spôsobia, že placenta nie je dostatočne vyživené a dochádza k odumretiu plodu do 7-8tt Keď si tak spätne pamätám, tak práve tieto protilátky mi vyšli pozitívne aj v Prahe na imunológii, ale bola to omnoho nižšia hodnota. Tam my vtedy doporučili anopyrin 50mg a teraz mi vravela lekárka, že mám ešte s heparínom užívať aj anopyrin 100mg. Baby pomaly začínam veriť, že už nám nič nebude stáť v ceste za našim drobčekom. Inak všetko ostatné aj genetické veci vyšli v poriadku.

Lenik aj ja tfuj tfuj tfuj aj keď to nie sú tehulkovské, iba také pre šťastie 😵 🙂

juja
11. dec 2008

Ahojte kočky....ja len tak na skok.. 😉
Lenulík tak ja na teba tiež prskááááááááám poriadne veeeeelikúúúúúúú dávku tehu vírusov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...a aj ťa popľujem pre šťastie tfuj, tfuj, tfuj 😀 ...aj by som ťa kopla pre šťastie keby si tu bola, ale verím, že zaberú aj tieto virtuálne kopančeky, pľuvančeky a že to skrátka už vyjde 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Zuzlík ahoj, tak predsa .....tam bol ten "zádrhel", ale teraz, keď už viete ako čo, tak verím, že už Vám nič nebude stáť v ceste a aj Vám sa to konečne podarí datiahnuť do úspešného konca 😉 🙂 ...najprv v podobe // a nakoniec, aby to bolo v podobe bábätenka 😵 😵 ...želám so srdiečka 🙂
Kvetka tak ako sa cítiš? Blšky kopú o 106? 😀 Ja som bola dnes na krvičku a kontrolu mám o týždeň, tak sa už aj teším, veď sme malého nevideli už skoro mesiac 😖 Už chodíš na predpôrodnú prípravu?

zuzla80
11. dec 2008

Jujka dúfam, že to už bol posledný zádrhel na našej ceste za bábätkom 😉 Mám z toho zmiešané pocity, ale na druhej strane si vravím, že možno je aj dobré, že niečo zistili, aspoň viem, že to mohlo byť príčinou. A injekcie mám už pichať pár dni pred transferom. No veď keď som zvládla 3IVFka tak nejaké ďalšie injekcie mi problém robiť nebudú no nie 🙂 🙂
Inak balíček už došiel, včera, a v takej krásnej vianočnej krabičke mi to prišlo 😵 😵 Jujka ďakujem 😉 Držím palce na výsledky aj na kontrolu

kvetka2
11. dec 2008

Zuzlík, je fajn, že našli dôvod,prečo sa nezadarilo a idú s tým niečo robiť. Aspon sa to lietanie po doktoroch vyplatilo. Už nič nestojí v ceste a na nový rok sa pridáš k tehulkám po KET 😉
ahoj Jujka, už ti brali krv na tripláky? No tie naše blšky sú už veru poriadne veľké blšiská 😀 ked sa vrtia v brusku tak sa mi celé vlní, to máme s drahým namiesto kina- pozeráme na brusko, čo sa tam deje 🙂 Cítim sa fajn, akurát mám pár dní blbý pocit- že ma dole sem-tam niečo svrbí 😝 .Asi to bude z tých antibiotík,čo mi dávali v nemocke...Poradnu som mala mať v pondelok 15.12., ale radšej tam behnem už zajtra, nech sa na mna pozre, či je všetko ok, prípadne nech mi dá niečo na vkladanie. Ja som si vkladala laktobacilové čípky, aj jem laktobacily- je to lepšie,ale nie na 100% 🙄 .
Stále niečo, aby to bolo veselšie, ale snád to bude ok 😕 .
A v nedeľu ideme na 3D do Hlohovca, som moc zvedavá, ako drobci vyzerajú, akí sú veľkí- ved by už mali mať ca. 1,3kg 🙂 a pekne nám skontrolujú,či je všetko ok.

juja
11. dec 2008

Zuzlík no bolo by lepšie keby nenašli nič, ale ako píšeš aspoň prišli na to, že ten nezdar mal nejakú príčinu. Teraz to už bude OK a tie injekcie ? .....to už teraz hravo zvládneš, si nejaká bojovníčka, nie 😉
čo sa týka balíčka, no inú krabicu som nenašla 😀, keby bola väčšia pošlem ti tam aj nejakú sladkosť....a neďakuj, ja vďačne, to bola maličkosť 🙂

dracik1
11. dec 2008

lenka, tfuj tfuj, prskam aj ja milion tehu virusikov 😉
kocky, krasne Vam tie tt pribudaju 🙂 len tak dalej 🙂

zuzlik, to je dobre, ze sa mate od coho odrazit, dufam, ze sa Vam to podari

pipka
11. dec 2008

spehujem vas tu 😀 😀 😀
juuj kvetka, jujka, zuzlik kraaasne tt, vsetko 😵 naj naj zelame

tanitta
11. dec 2008

Ahojte kukucky... vy to tu teda zanedbavate 😕 ... my uz sme domka vsetci pokope 😵 ... dnes sme trosku viac chaosili doma nie vsetko sme mali prichystane na svojom mieste tak sme imprivizovali 😅 ... ale zvladli sme aj kupanie a blondak sladko teraz spinka a ja vidim uz dvojmo 😎 .... dufam ze budem stihat aj nakuknut co noveho😉 paaaa

dracik1
11. dec 2008

tanitka, bubinko je krasnucky, tak ste uz doma, 🙂 to je super, neboj sa, postupne sa vsetko upravi a vsetci si na seba krasne zvyknete..... 🙂

pipka
11. dec 2008

jeeej tani, gratulujeeem k Adamkovi, je naaadhernyyyy 😵 😵 😵

juja
12. dec 2008

Dobré ránko všetkým 🙂
Ahojte maminky Dráčik a Pipka, pekné od Vás, že nás pídete kuknúť, pochváliť a povzbudiť...ďakujeme 🙂 Ale aj vy sa nám pochválte ako sa máte a ako deďuše rastú hmmmm? 😉
Kvetka aná na tripláky, ale je to podobné vyšetrenie ako sme mali v Olomouci, ale tie z Olomouca sú oveľa presnejšie. Tak vy ste si urobili z tvojho bruška večerný televízny program 😀 , som zvedavá kedy začne vystrájať ten náš 😀 Na nedeľu držím palce, nech je všetko OK a nech máte z drobcov krásny zážitok 😵 Držkajte sa
Tanittka tak vitajte domka 😵 😵 ....ja sa teším s Vami, že ste už pekne rodinka pokope 🙂 ...Adamko zabojoval, ako sa na chlapa patrí...domka pri maminke mu je predsa najlepšie 😉 A ako ste nocovali prvú nocku?

zuzla80
12. dec 2008

Táni vitajte domka, teším sa, že skôr ako si predpokladala. Tak si to krásne užívajte, všetci traja 🙂 😵
Pipka moje tt asi tak krásne nie sú, ale verím, že čoskoro - žeby nejaká predzvesť 😵 🙂
Dráčik, Kvetka vďaka, verím, že už nič nebude stáť v ceste.
Baby mamičky sa pochváľte ako vám drobci robia radosť?

tanitta
12. dec 2008

Dobre ranko kukucky... 😉
...prvu noc sme zvladli skvelo...maly sa zobudil raz a teraz spi uz 6 hodin neviem ci ho zobudit alebo nie.....takze aj mamina si polebedila... 😅 .. ideme k lekarke tak bude sranda 😀 ....
dakujem za pochvaly a dufam ze sa zabehneme este lespie...
Zuzla.. co to ake potvori heparinove nasli?? 😠 ...len skoda ze clovek si musi vyplacat tolko cyklov koli tomu.. ale pricina sa nasla a teraz u nic nebude stat v ceste za chrustom...otehotnet vies.. a k ostatnemu sa uz teraz dopomoze... moc drzim palceky..... paa

renusa
12. dec 2008

Ahojte kočky 😉
Tanitka, teším sa s Tebou, že ste už domka a prajem Vám veľa zdravíčka 😵
Leni, tak to je super, že máš dve embrijká v brušku, držím im silno palčiaky a aj ich mamine 😵 gratulujem 😵 😵
Zuzli, tak už aby to naozaj vyšlo, veď nejakých pár inj. zvládneš, a ak to bol ten problém, tak teraz budeš jasná tehula 😉

No a my máme od stredy potvrdené 3v1, videli sme dve srdiečka 😎

tanitta
12. dec 2008

Renus....no perfis... uz si ta viem predsavit s tymi dvomi pistalkami ako okolo nich behas...prebalujes 😵 ... moc gratulujem a som rada ze zmena priniesla 2nasobne stasticko;)....

tinucha
12. dec 2008

Tanittka jeeeej, vy ste už doma? To je super. Aké to je mamička? 😀

Renusa, gratulujem k dvojičkám. Paráda. 😀 😀 😀

Lenka silno držím palce, ale určite to vyjde. Máš perfektný prístup, to musí vyjsť. 😉 🙂

lenka20
12. dec 2008

dakujem zlaticka, vy ste skratka supeeeeer 😅
tanicka - tak uz ste domka, urcite to zvladate perfektne a ked maly spi vyuzi to a pospi si aj ty 🙂
renuska gratulujem k dvom srdieckam, to je paraaaada 😵 😵 😵
zuzlicek to vobec nevadi, tie anti...latky, poriesis to injekciami, uz o jednu denne viac to je naozaj jedno, hlavne ze sa prislo na pricinu a teraz to uz pojde, lebo mrazaciky cakajuuuuuu a chcu do bruska 😉 😵

zuzla80
12. dec 2008

Renuška gratulujem k srdiečka - úžasný pocit však? 🙂
Táni plne s tebou súhlasim. Človek si myslí, že príde do CARu a tam poriešia jeho problém, ale opak je pravdou až neskôr zisťuješ, čo všetko ešte môže byťpríčinou nezdaru. My sa už s mužíkom smejeme, že by sme mohli vydať knihu o IVFku a vyšetrenia - myslím, že by z toho bol riadny trhák 😉 🙂
Lenulik veru čo tam po jednej injekcii na vyše 😀 A ty sa ako máš? Nejaké pocity a tak?

juja
12. dec 2008

Tani tak nech to malému vydrží takto dlho spávať 😉 Ja dúfam, že ten náš bude tiež v tomto po tatinovi, ktorého musela mamina aj na papanie budiť, ten prespal celý deň 😀 Je to super, keď ste už doma, však? A kojíš, alebo flaškujete?
Renuška aj ja sa pripájam ku gratulácii a nech Vám to takto šťastne pokračuje až do 40tt 😉 🙂

kvetka2
12. dec 2008

ahojte tehulky a skoro tehulky 😉
tanittka, to je super, že ste už všetci doma- ste si doniesli darček pod stromček trošku skôr 😉 prajem tebe aj chrústikovi veľa zdravíčka 😵
renuša blahoželám k 2om srdiečkam, téda tu sa inak dvojkuje!!!!
tinu, ved ty už sa pomaly začneš baliť do porodnice 😎 ako sa máte s Filipkom
dnešná poradna dopadla dobre, sme zavretí klop,klop klop 😉 pre istotu mi ešte vzala teta doktorka kultiváciu kvoli tomu občasnému svrbeniu 😝 aspon budem kludná. Dalšiu kontrolu mám mať 22.12. a na MD mám nástup oficiálne 9.1.2009.

tinucha
12. dec 2008

Ahoj Kvetka, ďakujem za opýtanie. no zatiaľ sa držíme, v utorok mám poradňu, tak som zvedavá či sme tiež ešte zavretí. Už minule mi lekárka vravela, že sa krčok dosť skrátil a že Filipko mi tlačí na ňho hlavičkou, tak že mám ležať. Snažím sa, ale nie vždy sa mit o darí. 😀 Všetky veci mám už nachystané, už ich len zbaliť do tašky. Som rada, že ste OK. 🙂

tanitta
12. dec 2008

Tak dr sme v celkom zvladli zatial pociatocne lieky zvacsa vitaminy.. buduci t nejake vysetrenia.. zas bude veselo.. 😉 ...
Jujka... zatial papanie kombinujeme...mliecka mam akurat.. len adam vycucne z prsnika malo a tak musime dotlacit flaskou matreskym mliekom
...jemine baby to uteka ten cas... zachvilku rodite 😀 ...nezavidim 😎 ... 😵 ...

juja
13. dec 2008

Fíha dnes tu ešte nikto nebol? 😕 ...píšem Vám absenciu 😀
Tani hlavne, že máš mliečko a Adamkovi chutí papať 🙂 ...aj keď pre teba je to dvojitá robota (najprv musíš odsávať, potom flaškovať), ale snáď sa ešte "pricucne" a bude papkať len priamo zo zdroja 😉 😀 Kukla som nové fotečky Adamka 😵 😵 ...s tou flaškou nemá chybu 😀
Inak z toho pôrodu aj ja mávam zmiešané pocity 😝 , ešte na to až tak nemyslím, stále si vravím, že mám do mája ešte kopec času... 😎 ...no nejako to von musí ... 😀
Kvetka vy zajtra máte ten 4D UTZ v Hlohovci, tak držím palce nech je všetko OK ...a daj vedieť aký ste už veliký.
Zuzlík jééj ty máš novú fotečku 🙂

tanitta
14. dec 2008

Ahojky... baby vy spite? len spinkajte potom uz nebudete 😵 ... my celkom ok... dnes sme boli v noci raz hore a vcera vobec.... takze maminka sa celkom vyspinka 😎 ...no ale ked je hore tak je hore aj 2 hodiny zvacsa je to cez den alebo navecer....
Jujka... ja som nejak porod neriesila ci sa bojim alebo nie..vobec som sa nebala... veci sli tak ako sli a ked to prislo tak som to brala normalne s tym ze ved zachvilku to bude za mnou a vydrzali ine vydrzm aj ja a priroda nas stvorila na rodenie 😉 ...ale esteze su nemocnice 😀 ...
...babulky kto je teraz najblizsie v cykle?.. nejak nemam prehlad...paa

fedra
14. dec 2008

jeeej tani ... maly bobik je tak chutny. normalne ti zavidim /ale tak v dobrom 😉 /, ze uz ste domka. Ja si len hovorim, ze snad nejako december rychlo prejde, Vianoce a tak ... a potom vydrzat aspon januar 😝

tanitta
15. dec 2008

Dobre ranko kukucky;)...
Federi...neboj to ubehne.. len ten koniec bude trosku sa zdat ze je to vecnost... aj to brusko zas vacsie bude...clovek viac funi nevie ako by si lahol... 😅 ....

fedra
15. dec 2008

tani ... to ja uz neviem ani teraz 😝
Stale nieco tlaci, fucim ako slon pri kazdom pohybe ... bwe. A vobec mi nie je jasne, kde taka mala kilova blska berie tolku silu na tie kopance 😵

hava77
15. dec 2008

ahojte kocky, tanicka blahozelam k adamkovi 🙂 🙂 🙂 je krasny 🙂

blahozelam aj novym tehulkam 🙂 🙂 🙂 je to fajn ze sa to zase tak rozbieha 😉

ja mam ist tento tyzden na cukor 😝 .....neviete ci si to mam kupit v lekarni, alebo mi to tam daju?
nieco som v nemocke pocula ze je lepsia ta voda co si kupim v lekarni 😕
tak ja idem lezkat z nohami hore ......drzte sa 😉

tanitta
15. dec 2008

Havka... kupis si to v lekarni.. glukozu...niekde v lekarni ti ju navazia presne na gramy kolko treba do 2,5dcl pohara... inde si musis kupit cele balenie 😝 ... je to klasicky hroznovy cukor....pa

juja
16. dec 2008

Ahojte 🙂
Vidim, že to tu nejako stagnuje, nikto poriadne nepíše....nemám čo čítať baby, polepšite sa 😉
Lenka tak ako sa cítiš? Štvrtok je tu čo nevidieť, testíky traste sa..... 😉 😀 ...posielam kopeeeec tehu vírusov do zásoby 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Tanitka ako sa máte? Už ste boli u lekára?
Kvetka tak ako na 4D?
Zuzlík ďakuje za maškrtu, ale to si fakt nemusela 🙂
Ozaj, chcela som sa opýtať kedy ste prvýkrát cítili pohyby a ako sa "to" prejavovalo (čo to bolo len nejaké šteklenie, alebo rovno poriadny kopanec 😀 ? ...ďakujem