Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

katy2
1. okt 2008

zulka 😕 neber to tak..... a nebud smutna.... v piatok ides na krvicku.... drzim ti palce.....

lenka20
1. okt 2008

zlaticka dufam, ze sa to tu zase coskoro rozveseli, ze takynka bude ok, aj malicky romanko, ved teraz uz veda dokaze zazraky aj s tak malickymi detickami, stale dufam...

dicinka1
1. okt 2008

zuzla?cooooooooooooooooooooo?nieeeeeeeeee..taketo dnes nestastia?to co sa stalo?Boh uz neexistuje,alebo co? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzla80
1. okt 2008

Zulka to nebolo tebou, to takto nesmieš brať. Nám sa to začalo rúcať už minulý týždeň, a len zhodou okolnosti sme sa s Takynou trafili do toho istého dňa.

U nás sa to zomlelo strašne rýchlo a ja som už minulý týždeň vo štvrtok cítila, že niečo nieje v poriadku a v pondelok už len padol ortiel - missed abort. Zomlelo sa to tak rýchlo, že sa mi ešte v pondelok podarilo vybaviť interné a vybaviť lekára, ktorý mi čistie urobil hneď včera. A večer ma už pustil domov.
Baby prosím neľutujte ma - nechcem počúvať o ľútosti, my sme sa s maličkým rozlúčili slzičkami a to stačilo. Mám v mužíkovi strašnú oporu a proste sa nevzdáme pokiaľ ten boj raz nevyhráme. Možno to vyzerá ako by mi vôbec nebolo ľúto - verte baby je a tá bolesť v duši je ešte horšia, ale keď budem len a len smútiť a ľutovať sa, tak sa asi zbláznim. Chceme ísť ďalej a veríme, že čoskoro.
Ja sa od vás nachvíľku odmlčím - sem tam si vás prečítam, ale potrebujem vypnúť.
A verte mi, že vám z úprimného srdiečka prajem aj s mužíkom, aby ste tie tŕniste cesty prekonali a na konci toho všetkého vás čakalo to najkrajšie mamičkovské obdobie.
Majte sa baby 🤐 😵

annaanna
1. okt 2008

taky prosím nevzdávajte sa..... budem sa za vás modliť

zuzla ☹

dievčatá neviete čo je s gabikou?

zulka29
1. okt 2008

Zuzlik, my ťa tu počkáme,ty zase medzi nás prídeš. Ja som si už toľko krát povedala, že s koňom končím, ale aj keď som nepísala, tak som vás tajne špehovala 😉 . Neviem, prečo nás niekto takto trestá, ale keď mi je veľmi ťažko, spomeniem si na Mishi keď prišla o 3 bábatká naraz. 😔 , ale určite to nevzdala a už pomýšla na ďalšie IVF. Sme silné žienky a ak si niečo zaumienime, dotiahneme to do konca. ľahko sa mi píše, takto v sladkej nevedomosti a možno v piatok bude úplne ináč 😕 😅 . Prajem veľa síl Zuzlik.

hava77
1. okt 2008

zuzli, prajem vela sily....s tou lutostou mas pravdu.....tiez som to tak citila po potrate v aprili.....drzim palce do dalsieho boja......

dicinka1
1. okt 2008

zuzla..tak ti drzkame palceky,nech si tu medzi nami na mk opat 😉

dicinka1
1. okt 2008

nevolali ste niekto takyne?ako sa ma?to ma dnes rodit?a babetko?hm?hlavne musime verit,ze sa stho dostanu obaja.. 😉

dicinka1
2. okt 2008

haloooo? 😕

gabika24
3. okt 2008

ahojte babulky.
som ok, aj bobátka, len nemám prístup na net. teraz sme u našich, tak to využívam. ešte asi nebudem mať prístup zo 2 týždne - maximálne... idem o chvíľu k doktorovi, tak sa potom ozvem.
gratulujem novým tehuľkám...

bože, taky.... dúfam, že ste ok...moc na vás myslím, až teraz som si to prečítala... - modlím sa za vás...

držkajte sa všetky...

veracruz
3. okt 2008

ahojte...
taky, strasne moc na teba myslim, posielam pozitivnu energiu a verim, ze bude vsetko v poriadku, ozvi sa potom...

katy2
3. okt 2008

ahoj, vera 🙂
uz sa ti to krati.... ako sa citis? a co drobec?

veracruz
3. okt 2008

ahoooj katy, veru, krati sa to... ide to hrozne rychlo... mam sa fajn a podla kopancov aj moja babulka... ked sme boli na 3D, tak stale zyvala... neviem, ci nam davala najavo, ze ju rusime alebo nudime 😀

katy2
3. okt 2008

takze bude dievcatko? 😵 drzte sa, o chvilu ju budete mat pri sebe.... 😵 😵 😵

veracruz
3. okt 2008

dakujem... bude to baba 😵 uz sa na nu tesime, aj ked viem, ze este nejake dva mesiaciky budeme dve v jednom... 😀
a ty sa ako mas, katy?

katy2
3. okt 2008

ja stale len vo faze cakania 😔
teraz som bola na 2.IVF a od 29.9. mam 3 bobacikov v brusku, uvidime, ci aspon jeden sa prebojuje do uspesneho konca.... na krv idem 13.10. tak sa este nacakam....

veracruz
3. okt 2008

katy, tak to moc moc moc drzim palceky a coskoro ocakavam, ze ti budu zavratnou rychlostou pri mene nabiehat tt 😵

katy2
3. okt 2008

dakujem, po toklych neuspechoch by som si to uz naozaj velmi priala.... 🤐

veracruz
3. okt 2008

katy, mozem odporucit akurat pozitivne myslenie... a ja som sa s fazulkami v brusku tak vnutorne rozpravala 😅

katy2
3. okt 2008

ved to... a mimochodom, dnes zulka caka na vysledky na hcg tiez po 2.IVF.... 🤐

veracruz
3. okt 2008

zulka, drzim palceky 😵

zulka29
3. okt 2008

Dakujem Veri 😅

Asi nikto nevie čo je s Takynkou, že? 😕

tinucha
3. okt 2008

Zulka, ja som tiež myslela, či náhodou na ňu niekto nemá telefón.
A Tanittka je tiež v nemocnici, začala sa otvárať. Mám to z iného fóra, kde tiež chodí. ☹ Veľmi na ne myslím.

Zulka, ty vlastne ako? Bola si dnes na krv?

gabika24
3. okt 2008

ahojte. aj musím do nemocnice -otváram sa. na taky číslo mám, neozýva sa, písala som jej, že na ňu všetci myslíme a držíme palce jej aj malému.
tak držte palce aj nám...
idem, papa

zulka29
3. okt 2008

ježiš, čo sa deje? Ja tam ani nezavolám...baby držte sa.

kvetka2
3. okt 2008

ahojte 🙂
zulka držím palčeky, nech prinesieš krásnu správu 😵 .
tanittka, gabika myslíme na Vás, nech ešte babätká vydržia v brusku. samozrejme myslíme aj na Takynku.Čo sa deje, je niečo vo vzduchu? Do kelu.
Mimochodom, ako sa dá rozoznať, že sa otvára krčok? Možno blbá otázka, ale neviem,ako sa to prejavuje...

kukulik30
3. okt 2008

joooooj, dievcence...ta to co ste sa vsetci tak poponahlali...teda babatka ☹ ...este je cas....velmi drzim palce...velmi velmi a myslim na Vas

beke
3. okt 2008

ahojte,
čo sa to tu deje, neponáhlajte sa ☹
samozrejme držíme všetkým palce

tinucha
3. okt 2008

Kvetka, presne tým som sa včera zaoberala, aj som sa pýtala na dvoch fórach ale vždy dostanem len odpoveď,že an to nemám myslieť. Sa ľahko povie. 😒
Snáď kým nie sú bolesti, tak by malo byť všetko OK.
Gabika nám to už asi nestihne napísať, ako na to prišla. 😒 Gabika držte sa.