Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

tinucha
2. mar 2009

Ahojte kočky.
Havka čítala som, že berieš magnézium, tak ako som brala ja. Mne ho tiež nikto nevysadil, vysadila som ho sama v 36.tt. Brala som ho tiež 3x2 a malý mal z neho po narodení absťák. Lekárka sa ma pýtala, či som náhodou nebrala magneB6, že malý je nekľudný. Potom mu dali infúziu s magnéziom a pomohlo to. Určite to magnézium už vysaď. Ja som nakoniec tiež prenášala a vyvolávaný pôrod neprajem nikomu. Ak by som takto mala rodiť ešte raz, tak radšej by som si vybrala cisársky.

hava77
2. mar 2009

ahojte, tinuchka dakujem za radu, asi ho radsej naozaj vysadim. a malemu sa to potom po jednej infuzke zlepsilo? .....dufam ze ja nebudem prenasat 😒
gabika, tanitka ahojte 🙂

kocky chcem sa spytat nemate niektora domacu pekaren ale tu co pecie aj bagety? chcela by som si ju kupit ale neviem ci tu bagetkovu alebo obycajnu 😎

zulka29
2. mar 2009

Ahojte kocky, prepacte ze sem nechodim, ale snazim sa moc nevykukávať internet a nečítať rôzne scenáre. 😝
Boli sme dnes u dr. a bábatko sa má dobre, rastie ako má 😵 . Stále špiním, ale len trochu ráno a potom nič, nevedeli mi k tomu nič povedať, len že treba čakať, že prvý trimester je vždy rizikový, tak trpezlivo budeme čakať a veriť 🙂 Som na PN, grcckám, je mi zle celý deň - tak som to presne chcela nie? 😝 😀

hava77
2. mar 2009

zulka velmi sa tesim ze ste s drobcom ok 😵 😵 😵 , tak uz len vydrzat ten 1 trimester a potom uz bude lepsie 😉 drzim palce .....vsetkych 40 😀

pointka
2. mar 2009

Sonet aj ja som otehotnela s nizkou sliznicou 7-8mm.

Baby mate niektora skusenost so skracovanim krcka a zasitim? Fedra tusim mala skrateny alebo maksi uz si nepamatam. Som v nemocnici a v stredu ma budu zasivat ☹

hava77
2. mar 2009

ahoj pointka ja nemam skusenosti so skracovanim.... 😕 ja som mala len tretinove hrdlo /24tt/ , aj to neviem dodnes ze co to vlastne je 😅

tanitta
2. mar 2009

Pointka.. mne sa zacal krcok skracovat v 26tt... aj meknut...zacala som sa otvarat na 1,5cm...nezasivali ma... odlezala som otvorena na 4cm..do 35t potom mi praskla plodovka...

pointka
2. mar 2009

tanitta a preco ta nazasili? To si riadne lezala skoro 10tt vkuse? Tak to si mi teraz dodala optimizmus, som sa bala, ze malu nedonosim ☹ a to mam krcok z3,5 na 3cm skrateny a otvorena som na spicku prsta. Ty si to zvladla, ja musim este aspon 2 mesiace vydrzat!

tanitta
2. mar 2009

Hej Pointka lezala som vkuse 2mesiace v nemocke...len na wc som mohla... nebolo mojim zamerom ta vystrasit.. len si sa pytala...zvladnete to.... potiahnete ked ta zasiju...ja neviem preco ma nezasili.. ale asi preto lebo krcok sa mi v 28t uz uplne spotreboval a otvorila som sa uz na 4cm taketo stavy ako som bola ja uz davali na porodnicu len ja som tvrdila ze este neporodim;)...od 27t- do 35t som dostala vyse 200 infuzii magnezia... si v nemocke v BA?

pointka
2. mar 2009

Hej som v ruzinovskej v ba. Tu ma sleduje moja doki. Uvidim zajtra co povedia, ja dufam ze to sitie pomoze ☹

takyna
autor
2. mar 2009

Ahojte mamule, tenulky.

Pointka mňa zašívali pri dcére, v piatom mesiaci, som prekvapená, že teba v tomto tt tehotenstva, pri malom mi povedali, že sa zašíva iba do 5-mesiaci tehotenstva

takyna
autor
2. mar 2009

ale maja gynekologička bola sama o sebe krava, takže určite keď ťa zašijú vydržíš pekne do termínu, nie je to nič strašné ťa uspia môžeš mierne zakrvácať dajú ti magnezium do žili a už bude ok, ja som potom v 9-mesiaci , hrávala pin-pong 😉

pointka
2. mar 2009

taky 🙂
No bezproblemov zasivaju.. Len este zajtra potvdri prednosta.
No uz vidim ze budem stresovat kvoli krvacaniu po siti ☹
Akurat preto vyzvedam, lebo ma vystrasili, ze ani sitie nemusi pomoct ☹ a to pri mojom stasti.... No stresujem ☹

tanitta
2. mar 2009

Pointka......nakoniec budes este prenasat 😉 ...drzkaj sa... naozaj prisny kludovy rezim...a vela vela sili zvladnut to nemocnicne prostredie...
Takynecka... ahoj dlhsie som ta postradala asi mas vela prace teraz
Zulka... obdivujem ta ze sa snazis odolavat netu 😵 .... som rada ze babuliatko rastie ako ma.. zvladnete to 😉 .. je to bojovnik po mamke 😉 .. fijha teraz som si uvedomila ze som chlapceka napisala 😎

takyna
autor
2. mar 2009

Pointka určite to pomôže, to nie je krvácanie vo velkom, mierne zašpinenie, u niekoho ani to nie, to sa neboj, radšej zašiť a hore nohy, vydržíš ako Tanitka mininálne, ja som vydržala pri malej do 40tt , a uprimne som behala , športovala som, hrala pin pong, mala som 18-rokov som si nejako neuvedomovala následky 🙂
držím ti palce, verím, že budeš v poriadku a pomôže to,.....keby ma pri malom zašili, určite dnes chodím s kočíkom

takyna
autor
2. mar 2009

Tanitka bola som pracovne mimo mesta, trhalo mi okom s toho preťaženia, mala som víkend bez pc, ale dnes kukučkujem popri robote 😉 na vás ako sa mi tu mávate 🙂 , čítala som, že máte zlé peč.testy? 😖

tanitta
2. mar 2009

Taky.. hej... mame. sakra....idem v stredu na poradnu.. tak to poriesime..co ako dalej... ja neviem kedy sa to vsetko upravi 😢

takyna
autor
2. mar 2009

Zlý začiatok , dobrý KONIEC 🙂 Tanit upravý neboj, vyrastiete s toho, bude z neho chlap ako hora, júj tak sa na vás teším, že vás kukneme aj s Lenkou 😉 🙂 ho vymojkáme.... 🙂

tanitta
2. mar 2009

No ved sa tesime na vas;)... uz mam aj program 😵 ....xixi vymojkajte 😉 ... sak nakupime cistec 😀 ... dnes je hrozne zly reve odrana... 🙄 .. utekam sak sa neda ani pisat 🤐

takyna
autor
2. mar 2009

My budeme ako tie sudičky okolo posielky, zaželáme mu niečo krásneho a dobrého do vienka 😉 , čistec nebudeš potrebovať................ 🤐 😵

tanitta
3. mar 2009

Ahojky...
Takynecka... 😀 ... viem si vas presne predstavit nad tou postielkou 😵 ... uz sa velmi tesiiiiim......... 😉 ...uz nech je pekne...
dnes sme spinkali celkom pekne 22.30-4.30 ranajky... a spinkal potom do 8°°...a teraz zalomil v lehatku.... 😎 ...
Kvetka... urcite nemas vela casu pri drobcekoch;)...ale ked tu uz budes ..budes citat ze na vas myslime ako sa vam dari 😵 ... fotecky ukazat hm?...

kvetka2
3. mar 2009

dobré ránko babulky 🙂
strašne vás zanedbávam, ja sa hanbím 😉 ale nejako nestíham 🙂
fedri, ty dnes rodíš. jééj držím palčeky, iste všetko dobre dopadne, vydržala si ukážkovo, si iná kočka 😵
havka, ty to máš už tiež za pár 🙂
tanittka, vidím ,že to máš tiež veselé. Drobček je krásny, verím, že sa dá do poriadku. ved je bojovník po tebe 😉 😉 my papáme každé 3 hodiny vo dne v noci, ak majú občas dlhšiu pauzu - tak 4 hod mám vianoce. U nás je to tiež raz lepšie,raz horšie, zase trochu soplíkujeme, ale našťastie bez teploty ,kašlu. Stále majú v nošteku toho bacila, ale už menej a krvný obraz je už v poriadku. Akurát maličká je chudokrvná trošku 😒 má málo železa, tak budeme papať železo. Inak, posledné dni sú moji drobci nejakí mrzutí, zaspinkajú a ukludnia sa len na rukách- len keby som mala 4 ruky 😎 Najnovšie robia všetko narovnako- jeden zaplače, okamžite mrnčí aj druhý. Včera večer sme sa s mužom smiali- nahlas cmúlali dudlík- najprv Tomáško- malá nič, a ked documlal začala nahlas ona a takto sa striedali. Moj drahý ale už býva niekedy večer nervózny, ked sa nedajú uspať a plačú. Na rukách alebo pri nás na posteli zaspinkajú, ked ich dáme do postielky po piatich minútach sú hore, celí sa trepú a nechcú spinkať 😝 . Predtým to tak nerobievali a pekne zaspali sami v postielke, dúfam, že ich to prejde. Ale sú strašne zlatí, stále ich bozkávam, kde sa dá 🙂 🙂 Hodím nové foto
zase sem nakuknem, len už nestíham písať ako predtým. Majte sa zatialkrásne, posielam pusu všetkým detičkám , aj v bruškách 🙂

tanitta
3. mar 2009

Jej Kveti 😵 ... takze ako citam dari sa pekne;)... este ze maju rovnaky rezim obaja takto je to jednou ranou... horsie keby nastriedacku.. ale co vydrzi sa .. a budete na vsetko len krasne spominat 😉 ... s tym mrncanim veru ja som myslela ze ma k chocholouskovi odvezu vcera... len na rukach.... aj tak zaspava...zabalim do perinky pohontrlam polozim do postielky a vyplesti oci na mna... 😀 ... v posteli bol asi 2x...len musim davat kolotoc dole podvecer...lebo to ho hrozne zaujma hlavne vtedy ked netreba 🙂 ... ono sa to po tych 3mes ako tak upravi aj to papanie... kojis alebo ste na UM?..

hava77
3. mar 2009

ahojte kocky 🙂
kvetka krasne su tie tovje deturence 😵 😵 😵 nech vam robia vela radosti 🙂 aj ked bez starosti to tiez nejde 😉

tanitka ten tvoj drobec je teda riadne prespekulovani 🙂

kocky chcem sa spytat nejak mi puchnu nohy, to nemusim robit paniku vsak ? 😀
mam menej pit a chodit, alebo co pomaha? sranda je ze jedna noha mi puchne viac no sranda....

hava77
3. mar 2009

a este som zabudla fedri drziiiiiiiiiiiim silno palce na dnes 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tanitta
3. mar 2009

Havka... len to opomen u dr...dolezity je prisun bielkovin...acidka, jogurty...nohy vyvysene...mne nepuchli len v lete.. ale za to poporode som nemohla ani topanky obud co napuchli jak baloony....takze aj poporode sa nezlaknite ze co to je.. je to normalne...

hava77
3. mar 2009

tanitka dakujem si ma trosku ukludnila 🙂

juja
3. mar 2009

Ahoj kočky 😉
Ja len tak na skok ....všetky Vás pozdravujem a Fedruške dnes želám veľa šťastia (o tomto čase už má asi po "tom") a rýchle zotavenie po sekcii.
My sa máme fajn, poradňu máme až budúci týždeň v piatok, tak snáď bude všetko OK. Budúci týždeň sa chystáme do Bielsko-Biala do obchodu pre deti kúpiť malému zariadenie do detskej izby a pomaličky začneme zariaďovať izbu a vecičky. Kočík ešte stále nemáme "poriešený", ale tento mesiac sa už rozhýbem... 😀
Tak ešte raz Vás všetky mooc pozdravujem.....ešte dnes nakuknem...tak zatiaľ pa 🙂

gabika24
3. mar 2009

ahojte kočky...
fedry, držkajte sa...
my sme spali celkom ok -teda jeden spáva ok, druhý papá aj v noci. niekedy sú na striedačku hore (to je niekedy horor -lebo si neoddýchneme), niekedy naraz - niekedy sú ako anjelici, inokedy 😠 - ale sú zlatí. len ten kašel majú už ako profesionáli. že to mali zápal priedušiek, tomu jednému to je ešte počuť na dol. dýchacích cestách - ale ten spáva lepšie... teraz sa spolu hrajú v postieľke a náramne sa vyškierajú... - som zvedavá dokedy.
idem aspoň rýchlo niečo zjesť.
pekný deň všetkým 😵 nestihla som kuknúť vaše fotky, napravím o chvíľu 😉 - isto vám všetkým už drobci riadne podrástli. 😵 😵 😵

zuzla80
3. mar 2009

Čaute baby - radosť vás vidieť takto po kope po dlhom čase. Tak vás takto všetky srdečne zdravím 😵

Fedri dnes na teba myslím a držím palce nech všetko dobre dopadne 😉 Dúfam, že sa prídeš popíšiť detičkami