Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

tanitta
4. sep 2008

ahojte tehulky.... hodila som do albumu ten kocik.. co sa mi paci....
tie NT hodnoty su v norme tusim do hodnoty 3... takze v pohode 😉 .....

hava77
4. sep 2008

ahojte, tie hodnoty to je ten screening co sa robi v 12 tt? 😕

tanitta
4. sep 2008

Havka hej tie.. na utz.. potom sa este berie krv afp a hcg .. tiez v tom obdobi...

hava77
4. sep 2008

no ja uvidim co zajtra povie krajko ze kedy nas pomeria 🙂 dufam ze ma nevrati zase o par dni do zadu 😒

tanitta
4. sep 2008

havka... hadam nie...uvidis ze ako krasne a rychlo to dobiehate 😉 ...ja prave citim riadne stuchance do bruska bobikovi sa nepaci ze sedim .....vezmem psa a ideme do terenu

fedra
4. sep 2008

ano, to rozpatie je do 3 ... ak je to nad 3,tak vtedy asi to uz nie je dobre 😢
Mne budu brat krv afp a hcg az v zaciatkom 16tt ... tak nas tusim objednal.

Kvetka, aj ja som bola hotova a manzel tiez. Sme sa po sebe usmievali ako trafeni ... a mne sa aj slzicka vykotulala

hava77
4. sep 2008

fedri verim ze kazdej z nas co si nieco vytrpela pre babo by vysla slzicka, mne urcite je som teraz taky makys 🙂

fedra
4. sep 2008

tani ... tieto kocicky sa daju za velmi dobru cenu kupit cez e/bay.

havka ... ved uvidis ako ste podrastli 🙂

fedra
4. sep 2008

tani ... posielam link : http://cgi.ebay.de/ALL-INKLUSIVE-SET-SPEEDI-SX-...

cely set aj s fusakom a plastenkou je tam za 579 EUR

zuzla80
4. sep 2008

Tinušik takže vám zmenili termín, veď to už len 2dni a budete vidieť drobčeka - no ja som straaašne zvedavá čo to bude. Tak nech to dobre dopadne.
Fedri gratulujem k dobrým výsledkom a hlavne k tomu, že sú drobčekovia v poriadku.
No Táni idem kuknúť čo ste to vybrali
Kvetka, Havka ahojte

tanitta
4. sep 2008

Fedra...cena je fakt dobra... tu to vyjde cca 25tis aj s tym fusakom...len musim este najst niekoho co vie po nemecky 😵....preluskat to ako to funguje s reklamaciami... na kociku sa vzdy nieco zvykne pokazit......
jaj bola som vonku je tak teda peklo.. nohy su jak gule..... 😠 ....
Zuzla.. este neblinkame??? 😀 ... mna nevolosti presli ale zase zacali takze ratam ze dokonca potiahneme s vrtenim sa🙂

gabika24
4. sep 2008

ahojte babule, som doma - hurááááááááááá. bábätká sú ok, dík, že ste na mňa mysleli, idem prečítať, čo ste popísali - teda ak medzitým nezaspím, lebo dnes sa mi strašne drieme. tak zatiaľ pekný deň želám 😵

fedra
4. sep 2008

gabika ... ahoj
no tom som rada,ze je vsetko v poriadku 🙂

hava77
4. sep 2008

gabika tak vitaj... 🙂 🙂 🙂

zuzla80
4. sep 2008

Gabika ahoooj a vitaj opäť domka a aj na koníkovi 🙂
Táni práveže nem blinkáme - minulú noc som sa zobudila na to, že mi je na grcanie, ale potom to prešlo, a poslednú dobu mi je po napití vody ráno blbo, ale to si ľahnem a potom to prejde. Takže ty začínaš druhé kolo nevoľností - hmmm malinký si ťa vyzvrtáva pokiaľ ešte môže
Inak fakt je vonku hic, tiež som sa bola trošku vyvetrať a posedieť u našich na záhrade.

zuzla80
4. sep 2008

Babulky neviete mi poradiť nejakú kozmetiku alebo čo zvyknete používať počas tehulkovania?

tanitta
4. sep 2008

Zuzla... ja som zacala na plet Vichy... denny kren, cistiacu vodu, nocny krem....a na brusko ElastiQ... vraj je dobra aj znacka Weleda ako kozmetika... dostat v drogerii DM.....konecne je zamraceneeeeeee ale zase taky spaci cas....

kvetka2
5. sep 2008

ahojte 🙂 ste sa všetky stratili? 😉
zuzlík, ja som na brusko používala aj ElastiQ ako Tanittka, ale teraz používam olej proti striám pre tehulky od Eucerinu- odporučila mi ho seternica a tej brusko po nom vôbec nepopraskalo.Je dosť drahý 😝 , ale dlho vydrží a je po nom jemnucká pokožka 😵

tanitta
5. sep 2008

Cauky...nestratili🙂...len man blbsi den...trapi ma tehu zapcha je to hrozne dnes sa to prejavilo dokonale... 🙄 ...
s tym mazanim... si asi moc nepomozeme.. je to geneticky dane ci budu strie....mne sa uz objavuju na prsiach 😒 brusko zatial v pohode ...ale co nech je malicky zdravy a nech som dobra dojka potom 😀 ...

tanitta
5. sep 2008

Havka... vydedukovala som z fotecky co sa deje?

tinucha
5. sep 2008

Ahojte. 😉
Zuzlik, ja mám na bruško obyčajný detský olejček. Poradilo mi ho kamoška a jej zase jej gynekologička. Bruško mala krásne hladké. 🙂

fedra
5. sep 2008

Havka ... tak nakoniec bude len jedno ?

tinucha
5. sep 2008

Gabika ahoj. Som rada, že ste OK. 😉 🙂
Havka???

kvetka2
5. sep 2008

havka, tak bude jedno babenko? lebo vyzerá krásne 🙂
tani máš pravdu,veľa si nepomôžeme, ale skúsiť môžeme 😎 . Ona napríklad mala už staré strie na bokoch a stehnách ale po tehu je ostalo brusko krásne 😅 -a mala ho riadne. Ale tiež to moc neriešim, ked praskne bude prasknuté- na prsiach mám strie aj ja 😉 aj tak si myslím, že sme teraz najkrajšie 🙂

takyna
autor
5. sep 2008

Ahojte tehulky
Máme problém výsledky s triplle testu ukázali zvýšenie riziko Downovho syndrómu, plačem, plačem a plačem, nechcela som ani písať, ale neviem čo mám robiť, opakovali mi test v utorok bude výsledok, som zúfalá, nasledujúci týždeň musím absolvovať amniocentézu, ak by sa to potvrdilo aj z nej tak som úplne bezradná asi sa zbláznim...... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

fedra
5. sep 2008

takyna ... neboj moja, uvidis ze amnio dopadne dobre. Tie triplle testy su len orientacne a takmer na 99perc. dopadne amnicenteza dobre a babatko bude v poriadku. 😉

takyna
autor
5. sep 2008

Fedra snažím sa veriť, ale je to strašný stres, neviem ako to prejsť 😢 , a pri amniocentéze zase hrozí aj riziko potratu, a vieš pri mojom začiatku 🙄 🙄

tanitta
5. sep 2008

Taky.. ake boli hodnoty??...1:kolko?...ja viem ze su to nervy.. stres...ale stane sa ze tieto triple niekedy vyjdu horsie...oni to tam preratuju podla nejakych vzorcov....musime verit ze vsetko dobre dopadne....uff...

takyna
autor
5. sep 2008

Riziko Dow.synd. : 1 v 150/v termíne/
Riziko Dow.synd: je vyššie ako je očakávané len podľa veku matky /1 v 320/

Tanitka neviem ani opísať čo prežívam, je to strašné 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

fedra
5. sep 2008

taky ... ved prave, ked ste uz zvladli ten zaciatok ... uz bude dobre 😉