Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

takyna
autor
16. sep 2008

Ahoj Havi, vychutnávaj si ten pocit o chvílu budeš vzdychať, že sa ti nedá poriadne ani hnúť 😉

takyna
autor
16. sep 2008

Tanitka keby som mala výsledky z triplle testov v poriadku ani ja by som nešpekulovala, iba samozrejme zo zvedavosti ako vyzerá 😉

tanitta
16. sep 2008

ved hej Taky v tom pripade ved by som aj ja bezala aj neviem kam 😎 ... to je ine... ale beriem ked vsetko bolo ok....
Havka...to brusko vykukne ani sa nenazdas ako rychlo 😉

hava77
16. sep 2008

no tak to sa uz tesim, zatial mi kazdy vravi ze kde mas brucho 😉

takyna
autor
16. sep 2008

my sme doma všetci chorý, muž brhle, dcéra išla chorá na intrák, a mňa zase pobolieva to hrdo

tanitta
16. sep 2008

to to pocasie ten vykyv.. ja nastastie klop klop..... minuly rok som sa stihla este zaockovat aj na chripajznu tak dufam ze sa vakcina trafi 😅 ....

kvetka2
16. sep 2008

dobré ránko babulky-tehulky 🙂
dnes sa mi tak tažko vstávalo, u nás je taká zima- v paneláku nekúria, tak som včera musela zapnúť el.ohrievač 😖
tanittka, tá stránka s kojeneckým oblečením je super, asi sa aj ja nechám inšpirovať 😉
ja mávam ráno tiež menšie ( aj ked nie malé 😀 ) bruško, ale za to večer to už stojí za to 😉
tí moji drobci sú občas tiež leniví a skoro vobec sa nehýbu, len občas ma trosku šťuchnú, ale dnes som pozerala aj v iných témach, že to do 28tt normálne, tak dúfam,že sa majú dobre 😕
taky, držím palce na veľký uzv 🙂 ja idem 29.9. a už som hrooozne netrpezlivá- nevidela som malinkých už 7 týždňov ☹

gabika24
16. sep 2008

ahojte.
fakt ste sa riadne rozpísali 😀
mne sa už ani veľmi neoplatí kupovať nejaké oblečko na seba - lebo ho nevyužijem - skoro stále som doma... nohavice ešte mám (mala som ich aj pri malej) + jedny do zásoby - sú síce tenké, ale nevadí... no a keďže už ďalšie bábo neplánujeme - bohato nám budú stačiť tri 😀 😀 😀 , tak ich nevyužijem ani v budúcnosti... - síce, keby sa náhodou pritrafilo 😀 😀 😀 😀
taky, kopať nemusí stále - hlavne nie zo začiatku. my máme teraz trošku útlm (myslím tým práve teraz), zato v noci sa navystrájali až-až 😉
u nás je škaredo, prší, tak sa mi nedá s malou nikam ísť 😖 - tak si musíme vymyslieť nejaký "kultúrny" program doma 😵 😵 😵

hava77
16. sep 2008

my sme si vcera uz zakurili v krbe, to bolo teplucko 🙂 ale aj tak este dufam ze sa pocasie vylepsi.....no ved uvidime
ja idem o tyzden akurat na ten screening, tiez sa uz tesime 🙂

tanitta
16. sep 2008

my kurime tiez.. podlaha je teplucka ako v laznach 😅 ....baby ja sa uz asi zacinam obavat.. porod...novy cloviecik v chalupe....ako to bude... dlho nist a potom zivot sa otoci zrazu o peknych par ° 😅
Havka...vidiet mimi na utz ma vzdy dostalo dokolien

gabika24
16. sep 2008

tanittka - bude to úžasné otočenie o pár stupňov - teda o dosť 😉

takyna
autor
16. sep 2008

Ahojte Kvetka, Gabi, kopká ten môj malý len tak trošku, ale v sobotu 13.9 som ho zacítila ako na ruku, a už ho aj tak cítim, len muž nemal ešte možnosť ho cítiť na ruke 🙂 , Gabi tak budete domka odychovať 😵

tanitta
16. sep 2008

Gabi... ty uz aspon vies co a ako 😎 ... ako drobcov chytit do ruky...co ako funguje... 😅 ...paanecku ale vy to teraz budete mat tiez vesele 😀

gabika24
16. sep 2008

takynka, ešte ho ucíti, neboj 😵
tanit, vieme, ale ako to bude s dvomi 😀 😀 😀 - teda plus táto naša malá pomocníčka, ktorá musí pri všetkom byť 😵 ... ale tešíme sa na to... hlavne, nech ešte drobátka pár týždňov čušia v brušku, aby bolo všetko ok 🙂

takyna
autor
16. sep 2008

Gabika ináč ako sa cítiš?

gabika24
16. sep 2008

taky, celkom ok - len veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľká.... 😀 😀 😀
ale dá sa... snažím sa aj dosť oddychovať - aj keď je to pri malej trochu problematické. tá sa už nevie dočkať dvojičiek, vypytuje sa, kedy sa už narodia - koľko je to, keď jej poviem niekoľko týždňov a pod.
teraz ma volá kresliť (čo ja "strašne rada" 😅 - lebo to neviem), tak sa jej idem chvíľu povenovať. potom ešte kuknem.
taky, ty ako? okrem toho,že ste všetci chorí

tinucha
16. sep 2008

Taky, Tánička ti už napísala, čo všetko sa meria na veľkom uzv. Od halvičky, mozgu, mozgovej tekutiny, miechy, vez vnútorné orgány, stehenná kostička a tak ďalej. Taky a vy ste neboli teraz niekedy na 3D? Či si to zase s niekym pletiem. Ja nové veci pre bábo ani nemám, všetko, čo zatiaľ mám mám z mimibazaru a od švagrinej. včera som si vylepšovala depkovskú náladu, tak som kúpila z mimibazaru také zlaté vecičky pre Filipka. A za výbornú cenu. A vyzerajú ako nové. 🙂

takyna
autor
16. sep 2008

Gabi tak sa mi len držkaj, veď sa ti to kráti, ja tiež celkom ok, až na pichanie, kŕče a cikanie celú noc každú hodinku 😀

takyna
autor
16. sep 2008

Boli sme individuálne na 3D čku v Hlohovci nemýliš sa 🙂 , ale som objednaná na ULZ k mojej doktorke asi je to povinné, ale aj ho chem vidieť malého tak idem 😵 , Prečo depkovská nálada Tinus?

tinucha
16. sep 2008

Taky, tak to bude niečo podobné ako keď ste boli v Hlohovci. Mňa na 3D teraz v 20.tt poslala gynekologička, takže tým pádom mi už ona veľký uzv nerobila.
Depkovskú náladu som mala určite aj vďaka hormónom a počasiu. Doplatila som na to, že priveľa čítam na nete. Keď som bola minulý týždeň v poradni, lekárka mi povedala, že mám skrátený ale zatvorený kŕčok. Do tehu knižky napísala hrdlo 2,5cm. A viac k tomu nepovedala nič, len že je všetko v poriadku. No a v sobotu som čítala januárovky a jedna tehuľa mala skrátený kŕčok na 3,5cm a už je v nemocnici. Lenže ona dostala k tomu ešte kŕče a tvrdnutie brucha. To našťastie nemám, ináč by som sa asi zbláznila od strachu. Ale bojím sa stále, aj keď sa snažím myslieť pozitívne. 😒

takyna
autor
16. sep 2008

Tinuska keby to bolo niečo nie v poriadku už by ťa na to gynek.upozornila som si tým istá, ak sa neotváraš je to v poriadku, pri malej ma zašívali v 5mesiaci lebo sa mi otváral krčok, a rodila som ju 18-hodín čo som sa nešla otvoriť, takže žiadne depky, ja som tiež čítala kadečo na nete a nerobí to ani mne dobre, niekedy lutujem , že tolko kukučkujem lebo sa človek dozvie aj to čo nechce vedieť

tinucha
16. sep 2008

Ďakujem Taky. Máš pravdu. 😉 🙂 Idem si urobiť album s Filipkovými vecičkami, tak tam prihodím, čo som mu včera kúpila. 🙂

takyna
autor
16. sep 2008

No vidíš Tinuska to je už lepšie 🙂 , aspoň budem mať znova inšpiráciu, idem aj ja trošku makať a potom idem na ULZ ozvem sa poobede páčko 😵

tinucha
16. sep 2008

Tak ahoj a teším sa na dobré správičky.

zuzla80
16. sep 2008

Ahojte tehulkovské raketky 😀
Ako sa máte? Vy ste tu vtedy kedy ja nie 😒 Hmmm škoda. Len vás všetky pozdravujem.
Tinka a nebojaj - musíš myslieť pozitívne. Ja verím, že to dobre dopadne a Filipko je múdry chlapček a maminku strašiť určite nebude 😉
Inak ste sa bavili o bruškách, tak už aj mne trošku vykúka. Dnes som sa ešte ako tak vtesnala do nohavíc. A ako skoro všetky večer mám teda riadne brušisko 😀 Ale tie kŕče ma trošku trápia - predvčerom nič a včera som mala celý deň dosť intenzívne kŕče, dnes už je to kľudnejšie. A ešte som k tomu večer spozorovala dosť žltý hlien a mala som ho aj ráno. Až som sa zľakla či to nieje náhodou špinenie, našťastie to bolo len žltej farby. Vy ste to babule náhodou nemali.

tanitta
16. sep 2008

Zuzla...to je vytok.. v tehu uplne normalny...na intimku 😵 ...ak sa vyluci mykoza tiez normalne v tehu...
ja som bola v meste a zistila som ze mam v satniku super bundu 😀 ...

zuzla80
16. sep 2008

No vidíš Táni to je super objav - sem tam treba kuknúť aj do šatníka😀 . A čo si fajne nakúpila 😀
Tiež ma napdlo, že je to len zvýšený výtok, tak radšej tomu verím 😉

tanitta
16. sep 2008

Zuzla... pre psa zradlo 😅 .. som kupila... hrozila mu hladovka....uz neplanujem nejak rozsirovat satnik.. iba bobikovi 😵 ....neblinkas zatial? 😎

zuzla80
16. sep 2008

Neblikám 😒 iba sem tam mám taký žalúdok ako navode, ale neblikala som ani raz.
No dúfam, že granule budú psíkovi chutiť. No ja som myslela, že si bola zase skúšať kočíky 😅 A vlastne ste sa rozhodli pre ten Casual Play však?

tanitta
16. sep 2008

a kociky uz nie... uz som sa rozhodla... vitaz Casualplay...este som ho sice neskusala narvat do kufra 😕 ale asi by sa na veci nic nemenilo...
...a chuti ti vsetko papat?.....cola, pizza 😀