Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

gabika24
16. nov 2008

cilka2 tehotná byť môžeš, ale nemusíš. boli dievčatá, ktorým vyšiel test negatívny a boli tehotné. moooooooc držím palce, držkaj sa. kedy ideš na krv?

cilka2
17. nov 2008

ahoj gabika , vieš mne menzes nikdy nemešká , vždy ho dostávam skorej o 2-3 dni
pri troch pokusoch IVF mi prišiel menzes na 5-6 deň od transferu , teraz mám už 13-ty deň od transferu a nič...
neviem je to zvláštne, ale ani necítim , že by som ho mala dostať
od piateho dňa od transferu ma bolelo brucho ako na menzes asi 4 dni a potom prestalo , tak uvidíme na krv idem už zajtra
veľmi sa bojím... ☹

gabika24
17. nov 2008

cilka, to je dobre, že necítiš, že by si ho mala dostať. psychika je veľmi silná vec - viem to podľa seba. tak sa držkaj, budem ti moc držať palce. musí to vyjsť...

fedra
18. nov 2008

Ahojte ... tak som sklamana taaaakto velmi.
Mala som tento tyzden vola do Heliosu objednat sa na 4D a ta pani z recepcie mi povedala, ze do konca novembra maju uz plne a mam zavolat buduci tyzden a objedna ma na december. Teraz na december este nemaju rozpis sluzieb lekarov. To uz budem 26tt ... dufam,ze to uz zas nebude na 4D neskoro 😔

pointka
18. nov 2008

Ahojte.
Tak som po kontrole.
Vsetko je v poriadku, mame 19mm a srdiecko krasne bije.
Dalsia kontrola je 1. 12. a idem uz aj na odbery a dostanem tehu knizku 🙂
Jaj baby, som tak rada, tak sa mi ulavilo. Som si povedala, ze uz sa nebudem takto stresovat 🙂

lenka20
18. nov 2008

ahojte zlaticka - mam pre vas pozdravy od tanicky, drzi a drzi silou vole, je to taky maly zazrak prirody, tak jej drzte palceky, nech to este potiahne co najdlhsie 😵 😵 😵 paaaaaa

gabika24
18. nov 2008

ahojte.
pointka, to je super, neboj, všetko bude ok 😵
jééj, leni ahoj. tanittku pozdravuj, viem, čo je to držať silou vôle 😉 . my sa máme fajn, len máme trochu frmol - niekedy - ale je to krásny frmol - presne taký ti z celého srdiečka želám - veď vieš 😵

lenka20
18. nov 2008

ahoj gabulka - ja viem a dakujem 😉 😵 ty si ho len pekne uzivaj, drobcekovia vam urcite robia velku radost 😅
tanicka takto drzi uz par tyzdnov, je to macherka, doktori nad nou zasnu, ale ja vravim, ze po tom vsetkom uz zvladne uuuplne vsetko 😀 ale urcite aj jej uz odlahne ked sa malicky narodi, co je vela to je moc 😉 ze ju uz boli kazdu pohyb....

pointka
18. nov 2008

ahoj gabika 🙂 dakujem ti velmi pekne 🙂 uz sa ukludnim 🙂
A kedy ukazes babatka?

juja
19. nov 2008

Ahojte kukučky...kade lietate?
Všetky Vás veľmi pozdravujem, často na Vás myslím, len nejako nestíham koníkovať - väčšinou Vás len čítam 😉
Lenka pozdravujem Tanitku, nech ešte hladká bruško a drobcovi dohovára, nech ešte vydrží..... 🙂
My sme boli včera na tom vyšetrení v Olomouci, čo som spomínala a všetko je v poriadku,výsledky negatívne čiže dobré, tak nám odľahlo....no a na 85-90% čakáme chlapčeka 🙂 No uvidím, či mu ten čvirik ešte náhodou neodpadne, ale vraj sa pani doktorka nemýli, takže .... 😵 ...hlavne nech vydrží v brušku do mája a je zdravunký 🙂

lenka20
20. nov 2008

jujka - gratulujeeeeeeem - hlavne k tomu, ze je mimi zdravucke ale aj k tomu, ze to zrejme bude chlapcek, urcite sa tvoj poloviciak potesil, ze bude mat partaka 😉 😀

zuzla80
20. nov 2008

Jujíček aj ja ti blahoželám k dobrým výsledkom, len nech to takto krásne pokračuje ďalej. No aj ja som zvedavá aká bola reakcia mužíka, na to, že to bude chlapček 😀 😀 To ty si už faaaakt 13tt 😕 😕 to kedy takto utieklo.

juja
20. nov 2008

Lenka, Zuzlík ahojte 🙂 Ďakujem za gratulácie, ste zlaté 😉 ...no veru beží to už pomaly končíme 13 tt, ani sa mi nechce veriť...
Doktorka sa ma pýtala, že čo cítim, že to asi bude no a aj keď všetci doma v rodine aj v kamošky vraveli, že to bude isto majá Jujka - aj manžel , tak ja som fakt mala taký pocit, že to bude ten chlapec, tak vravím, že chlapec a ona, že však chlapec, lebo aj ona to tak vidí a že na 85-90% to ten chalan bude. Potom sa otočila na manžela, že čo on na to? ...a on vraví, že mu je to jedno hlavne nech je zdravý, tak sa zasmiala, že no jasné, že vraj jedno, že je isto celý šťastný a pyšný že to bude práve syn 😀 Ale ešte stále tomu úpne neverí, že až keď to potvrdí další doktor 😀 ...čaká či mu ten čvirik neodpadne 😉
No ale dosť o mne vy sa pochválte ako si žijete a ako pokračujete? Zuzlík už máš výsledky z hematológie? Lenka ešte chodíš do Čiech, alebo skúsite Helios? ....ježiš baby, už aby to vyšlo aj Vám... 🙂

katy2
20. nov 2008

Ahojte 🙂
jujka, gratulujem k dobrym vysledkom a k chlapcekovi 😵 moj nad dievcatom ani nerozmysla 😀
lenka, pozdravujem tanitku, nech vydrzi co najdlhsie...... 🤐

zuzla80
20. nov 2008

Jujka tých cca 90% je dosť vysoká pravdepodobnosť, ale je to sila, že to už vedia určiť v 13tt. Veru hlavne nech je zdravý a na ostatnom nezáleží - aj keď čo ja viem, tak ocinovia vraj majú radšej dcérenky, ale u Katy to asi neplatí 😀
A čo my Jujíček, zatiaľ nič - výsledky z hematológie by mali byť budúci štvrtok teda o týždeň, ale moja madam mrcha ma naťahuje ako vždy. Už som cez 7týždne po kyrete a ona ešte nedošla. No tak to naše Ketko vidím skôr na február/marec. Ale veď nevadí, mesiac hore dole. Aj tak má mužík hooodne práce kvôli nešťastnému euru, tak pôjdeme neskôr. Chcem mať aspoň dva cykly za sebou a až potom budem riešiť KET.
Tak sa pekne držte, nech ste zdravučký a nech je všetko v tom najlepšom poriadku - a aj polovičiaka pozdravujeme 😀

juja
20. nov 2008

Katy ďakujem 🙂
Zuzlík veru tých 90% je dosť, ale môj manžel ešte stále verí tým 10% 😀 on je totiž presne ako píšeš taký na "baby", on by sa stále tulil a malú by asi aj zodral on toľkého bozkávania 😉 😀
Držím palce, nech vám hematológia dopadne dobre a nech aj mrcha konečne dorazí, potvora takto si dávať na čas 😠 Ale hlavne nech si dovtedy úplne OK a na jar príde ďalšia tehu vlna, ktorá ťa už neminie a už sa to podarí tak ako má 😵 Aj my Vás oboch pozdravujeme, majte sa pekne 🙂

lenka20
20. nov 2008

cafte kocky, juji -ved maznat moze aj chlapceka teda kym bude malicky-potom sa uz asi neda 😀
ja stale ,, Brnim ,,-nejak sme sa na tom spontanne zhodli s manzelom, teda z mojej strany zase zauradovali ,, znamenia osudu ,, ale manzel sa celkom objektivne rozhodol pre brno, mam teraz troska iny protokol, ine lieky, uvidime ake ovocie to prinesie 🙂 a teraz klasicky - cakam na mrchu, ktora si dava nacas 😠
katy ahoj, tanicku pozdravim od vas vsetkych samozrejme 🙂 ale aj tebe tie tt poriadne rychlo pribudaju,
zuzlik - oni uz budu riadne bruskate ked nam este len zacnu rast bruska 😉

juja
20. nov 2008

Leni ja teba tá mrcha tak naťahuje ako Zuzlíka? ...ako keby vedela, potvora jedna... 😠 takže Brníte, no hlavne aby to prinieslo to vytúžené "ovocie", čo verím, že aj bude 😵 ....veď mi tu čakáme na vaše pozitívne správičky a tehu výsledky a mooooc úprimne Vám to želáme 🙂 ...nič neboj tie tt čo nevidieť budete počítať aj so Zuzlíkom a tiež Vá budú tak rýchlo ubiehať 😉
Držkajte sa kočky a veľa šťastia 🙂

cilka2
21. nov 2008

ahojte baby tak mám17 deň od KET , menzes nikde , a krv vraj negat.
hodnoty neviem , nepovedala mi ich sastrička , povedala len aby som vysadila utrogestan , že ak do 7 dní nedostanem menzes tak tam mňže byť tehotenstvo , vraj sa to mohlo uhniezdiť neskôr. alebo to oddiaľuje len utrogestan.
bola som už na 2 ET a brala som tiež utrogestan a menzes som dostala na 5-6 deň od ET.
je to celé zvláštne...
máte podobné skúsenosti?
vysadila som utrogestan už tretí deň a zatiaľ nič...

veracruz
21. nov 2008

ahojte...
leni, pozdravuj tanicku aj odo mna, nech este vydrzia, prva som na rade ja 😀 drzim moc palceky...

katy2
21. nov 2008

vera, uz si takmer vo finale 😵 😵 😵 😵 drzim palce 😵 😵 😵 😵
cilka, nemam s tym skusenosti, neviem ti poradit 😒 ale ked je krv neg. ☹

veracruz
21. nov 2008

katy, uvidis, ako rychlo to utecie... treba si tehotenstvo naozaj vychutnat, lebo to ide velmi rychlo 😉 ja som tot nedavno mala prve ranne nevolnosti a uz pomaly rodim...

lenka20
21. nov 2008

veruska pozdravim, aj tanicka vas vsetky velmi pozdravuje a mysli na vas, a drzi a drzi, malicky rastie tak ako ma, tak mozno to vazne dotiahne az do 40tt 😀 😀 😀 to by bolo hodne zapisu do guiness knihy rekordov 😀
cilka ahoj, ja som mala taky pripad ako ty, MS sice neprisla, meskala a poriadne, ale krv negativna a potom dosla aj MS... skratka kazdy cyklus je iny, ze si sa predtym vzdy rozkrvacala to nic neznamena..aj mne sa uz stalo take, ze som dostala MS par dni po ET, ale aj take, ze som sice mala MS ale bola som tehotna, aj biochemicke pri krvacani, takze je to vazne individualne a zakazdym ine... aj ked by som ti to tehu priala, ale myslim, ze v 17.den ked je krv negativ, tak uz asi nic z toho nebude..keby bola aspon hranicna, este by bola sanca, ale takto asi nie... tak nabuduce...ja si nemyslim,ze utrogestan oddaluje mS ale niekedy sa skratka tie nase hormony drzia ,,hore ,, dlhsie a niekedy mame kratsi cyklus...
jujka - moja mrcha ta pocula a dnes rano prisla 😀 😀 este mi vycaruj aj // a budem spokojna 😅 😅

juja
21. nov 2008

Lenka moja ja Ti tak želám tie // , veď vieš.....skúsime čarovať? 😉 ...tak abrada dabra, nech má Lenka pri najbližšom testovaní poriadne diaľnice 😵

lenka20
21. nov 2008

jeeej jujka dakujem, tak teraz sa ukaze ci si nejaka carodejka 😉 😀

zuzla80
22. nov 2008

Jujka aj umňa to tvoje volanie zabralo a moja mršina dnes prifičala 😀 😀 Tak najskôr Lenke // a mne na február//.
Pekný večer baby 😵 🤐

tinucha
23. nov 2008

Babule Tanitke sa včera o 21:15 narodil chlapček Adamko s mierami 2420g a 44cm. 🙂 🙂 🙂

fedra
23. nov 2008

jeeej ... tak ze z celeho srdca blahozelame.
Dufam, ze drobcek aj mamina su v poriadku 😉

fedra
23. nov 2008

ahojte
viem,ze sem chodi dost mamiciek, tak vas chcem poprosit o radu. Nase blsky by sa mali narodit zaciatkom marca. Pomaly zaciname chystat vybavicku. rada by som kupila zavinovacky do autosedacky, no neviem sa rozhodnut aku verziu. Letnu ci zimnu ? Na marec asi skor zimna, no vyuzijem to aj po tom mesiaci-dvoch ? Alebo radsej kupit tu tensiu ?
dakujem

juja
23. nov 2008

🙂 ..Gratulujem Tanitke k Adamkovi a želám všetko len to najlepšie a veľa zdravíčka celej rodinke 😵