Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

ockovelasky
13. nov 2010

Tak sa pochváľ, čo nové už Dávidko vie.. Patrik dnes prvýkrát začal loziť na gauč, kreslo a všetko, čo na čo sa dá.. Jaaaj, asi sa naklonujem, aby som bola všade.. 😀

miskachrumka
autor
13. nov 2010

a už chodite ze?
mi? no malemu sa ost rozvezuje jazyk tak mame sow ale tak co už a nic nepocuva vsetko naschval robi no ako maly cert! 🙄

miskachrumka
autor
13. nov 2010

idem sa už konecne osprchoat lebo som dostala mrchu 😠

miskachrumka
autor
13. nov 2010

som tu
😉

miskachrumka
autor
13. nov 2010

už tu niesi ze?

miskachrumka
autor
14. nov 2010

je tu niekto ☹

miskachrumka
autor
14. nov 2010

je tu niekto ☹

cestovatelkaandrea
15. nov 2010

@miskachrumka cavec Miska. No ako sa ti paci v Dansku? A co Davidko na zmenu klimy?
My sme stale v NL a ani neplanujeme navrat. Pojdeme len po Vianociach kuknut na tyzden rodinu na SR.

@ockovelasky Elenka ako? pockaj ked ti bude Patko skakat ako opica z gauca dole 😀 Damian je v tom momentalne priebornik. Vymenili sme koberec za plavajucu podlahu v obyvacke, tak najvacsia zabava je skakat a dupat ako sa len da. No a z gauca skakat = najvacsia zabava. Len cakam, kde sa kedy a ako dokatuje, lebo stale stat pri nom je nerealne. Najhorsie je, ze Damian ma teraz kojenecku pubertu, takze pocuvanie je niekedy u neho velmi tazke 😀

miskachrumka
autor
17. nov 2010

ahoj andrea! 😉
no v dk fajn navrat na sk planujeme za mesiac!
no nemam zatial pocit ze by dadko nejak pocitoval zmenu ovzdusia!chvalabohu!
je tu kosa dobra!ale klud!
a inac asi tou kojeneckou pubertou prechadzame už aj mi 😀

miskachrumka
autor
17. nov 2010

ahoj andrea! 😉
no v dk fajn navrat na sk planujeme za mesiac!
no nemam zatial pocit ze by dadko nejak pocitoval zmenu ovzdusia!chvalabohu!
je tu kosa dobra!ale klud!
a inac asi tou kojeneckou pubertou prechadzame už aj mi 😀

miskachrumka
autor
17. nov 2010

ahoj andrea! 😉
no v dk fajn navrat na sk planujeme za mesiac!
no nemam zatial pocit ze by dadko nejak pocitoval zmenu ovzdusia!chvalabohu!
je tu kosa dobra!ale klud!
a inac asi tou kojeneckou pubertou prechadzame už aj mi 😀

miskachrumka
autor
17. nov 2010

ahoj andrea! 😉
no v dk fajn navrat na sk planujeme za mesiac!
no nemam zatial pocit ze by dadko nejak pocitoval zmenu ovzdusia!chvalabohu!
je tu kosa dobra!ale klud!
a inac asi tou kojeneckou pubertou prechadzame už aj mi 😀

miskachrumka
autor
17. nov 2010

a co mate este nove?este tam nesnezi lebo zevraj v norsku je už snehu habadej 😒

miskachrumka
autor
17. nov 2010

to mi kolko krat poslalo prebohaaaaaaaa 😕 😀

ockovelasky
18. nov 2010

Ahojte..

Tak dnes nám začal miznúť monokel pod okom, čo si Patrik urobil nepodareným skokom z gauča v sobotu.. 😅 Ináč, aj vaši drobci sú teraz takí hluchí ako ten môj??? Občas mám pocit, že treba skočiť na ušné.. 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
18. nov 2010

@miskachrumka Miska sneh este nemame 😀 Ale vraj ma byt tato zima este chladnejsia ako ta predosla, tak sa tesim, ze bezky vyuzijem viac ako minulu zimu.

@ockovelasky Elenka aj nas je hlucny. Hlavne ked mi chce nieco povedat a ja nieco robim. Vtedy tak nahlas na mna hovori, az sa divim, ze to z takeho maleho cloviecika dokaze vyliezt von 😀 😀 Dufam, ze Patkovi ten monokel rychlo zmizne 😉 Ako moja svokra hovori, kazda "spravna selma" musi byt poznacena.

miskachrumka
autor
21. nov 2010

ahojte
tak vidim ze tu nikto nieje 😒
andrejka tu už ma snezit!
sa tesim
ako sa mate?

miskachrumka
autor
21. nov 2010

ahojte
tak vidim ze tu nikto nieje 😒
andrejka tu už ma snezit!
sa tesim
ako sa mate?

cestovatelkaandrea
21. nov 2010

Miska mame sa dobre 🙂 Damianovi prave rastie jedna z poslednych stoliciek, tak ma troska viac jedovate obdobie. Ale inak v pohode. Strasne vela zacal v poslednej dobe spievat a opakovat riekanky po nas. No a to ako vymysla s vlacikmi od Thomasa ani nehovorim. A vy ako? Co porabas v Dansku? No s tou predpovedou pocasia je to vraj tak, ze ma byt viac sneho a tuhsia zima. Takze ja sa z toho tesim 😉 ja mam zimu rada.

miskachrumka
autor
2. feb 2011

ahojte
mamulky aj zijete?????????? 😉

miskachrumka
autor
18. mar 2011

ahojte sem nik nechodi ☹

mariana0915
18. mar 2011

🙂 🙂 🙂 🙂 žijeme žijeme aspon My žijeme 🙂

magda89
15. feb 2014

jj taketo stavy unavy poznam. My sme zili v zahranici takze tiez ziadne strazenie nebolo. A niekedy som aj odpadavala od unavy... Ale po case sa to zacalo zlepsovat. A potom som mala problem ze nemozem od unavy zaspat a ked som konecne po hodine zaspala tak sa zrovna dcerka zobudila 🙂 zacarovany kruh. .. Tu je par tipov ako odpocivat:
http://www.prosimspinkaj.sk/19/post/2014/02/ako...

leona45
9. jan 2016

@miskachrumka Dobry, Vas som nasla ktora kupovala autosedacku Alto, ako ste bola s nou spokojna? Hlavne sa mi jedna o priedusnost materialu, ci sa nahodou v tom dieta nespotilo. Dakujem za pomoc.

miskachrumka
autor
10. jan 2016

@leona45 ja si už naozaj nepamätám Prepáčte je to už davno

lucassia
1. aug 2016

Ahojte mamičky... ja som prvorodicka a tiež to niekedy nezvladam ale kao tak čitam tak možem byt rad ze mi parkrt z tyzden pride dedko a babka trošku maleho pomojkat a popestovat a že manžel r vari a chodi na nakupy bud on alebo obaja....takž ja som na tom ešte asi dobre aj cez noc zvykne maly spinkvat zbudi sa n papanie zatial koliky a ine tazkosti nemame štvrtok bude mat mesiac