Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

miskachrumka
autor
8. dec 2009

a ozej dnes mi moj chlap doprial kadernicku dala so sa ostrihat taky kusisko mi zostrihala 😒 ale co už zmena je zivot! 😉nabuduci tyzden si idem davat dotoho melir!len ete neviem aku farbu si dam! 😖

kika ty si pisala ze sa maly liecil ze mal tbc to si myslela ze sa mu ta ranka po ockovani zapalila?ci co? 😒

miskachrumka
autor
8. dec 2009

andrejka dakujem len asi si nato este pockame! 😔

miskachrumka
autor
8. dec 2009

už som si ja konecne na internete objednala bundu zimnu ja koza už bolo nacase ved je polka decebra ........
ako mam jeden kabat ale vtom som po porode skoro ako tlacenka 😅 a bundu mam jednu a nebude chodit celu zimu v jednej nie? 😀 konecne si doprajem aj ja lebo vzdy ked idem na nakupy tak nakupim malemu alebo muzovy a nikdy nie sebe 😒

kristinka4m
8. dec 2009

Ahoj Miska nie tbc ale ATB asi som prklepla dala nam antibiotika bo mal zapalene hrdlo a dost vysoku horucku 🙂 Tak to by si mala nejaku fotku nahodit aj ja by som sa chcela dat ostrihat len neviem ako chcela by som nieco zaujimave, prakticke a rychlo ucesatelne ale nie kratke snad do silvestra si nieco vyberiem 🙂

miskachrumka
autor
8. dec 2009

ahoj kika ja som mala dlhe ale nedala som sa na kratko tak po plecia ma teraz sticu som si dala zotrihat sikmo na vrchu to mam take strapatejsie a do postupna a postupne to mam preriedene az po plecia prakticke trosku nacuchrim a nalakujem a mozem ist! 😉 ale este ten melir tomu doda smrnc! 🙂

cestovatelkaandrea
8. dec 2009

Miska fotku fotku fotku. Ja chcem vidiet tu zmenu. 🙂

miskachrumka
autor
8. dec 2009

je to zmena teda riadna ......zachvilku maly vstane odfotim sa a poslem ti ok?

cestovatelkaandrea
8. dec 2009

oki, posli. raz som ti posielala v IP aj moju sukromnu mailovu adresu, tak posli tam 😀 😉

kristinka4m
8. dec 2009

No Miska ked budes posielat Andrejke mozes aj mne 🙂 ci nie ☹ adresu by si mala mat ak tak dakujem
😉

miskachrumka
autor
8. dec 2009

mozete kuknut v albume ich mam jednu staru ako som vyzerala este doobeda a teraz novu ako vyzeram poobede kuknite baby lebo to vymazem idem tam dat vecer nejake fotky davidka ale musim z manzelovho mobilu lebo moja nokia nefoti dobre na umelom svetle ved tak aj byzeraju fotky tie nove su foetene teraz pred 3 min!pozorrrrrrrrrrr NEZLAKNITE SA 😀

cestovatelkaandrea
8. dec 2009

Miska ved to mas dobreeee 😉 teraz tvoja tvar posobi stihlejsim dojmom. Ja mam rada take strapate ucesy. Sama nosim na hlave "vybuch" ked ho rano stiham vytvorit.

miskachrumka
autor
8. dec 2009

ono celkovo kazdemu tvar opticky zuzi kratky uces a duplom ked je strihany do tvare a tak som to aj chcela! 😉

cestovatelkaandrea
8. dec 2009

no a vyzera to dobre 😉 treba dodat

miskachrumka
autor
8. dec 2009

dakujem idem do obchodu nieco nakupit lebo zajtra nebude cas! 😒

odsavacka
8. dec 2009

Andrejka, a kupanie v cistej vode, bez mydla, myslis, ze tiez porusi ochranny maz???

odsavacka
8. dec 2009

kde kuknem tie fotky.....Miska?????

jankaxxx
8. dec 2009

tak baby ja si tiez vobec neviem predstavit zeby som maleho kupala len 2 krat do tyzdna lebo to je jeho najvacsi zazitok zo dna,on to miluje🙂))tiez viska,rehoce sa no proste sa mu to velmi paci ale ja a moj priatel sme vacsinou este viac mokry:🙂)

a sama som ho tiez kupat este neskusala lebo sa este aj teraz bojim ze mi spadne ked je mokry,lebo sa to stalo mojej kamoske ze sa jej babo vysmyklo a spadlo na hlavu tak odtvedy ja si na vsetko davam velky pozor....

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

presne tak Zuzka, vravela ze ak chcem castejsie tak radsej bez mydla len tak vo vodicke 😉

kristinka4m
9. dec 2009

Miska ja som nevidela tvoj novy strih ☹

kristinka4m
9. dec 2009

Uz som si ho nasla na azete.Mas to perfektne 😉 a aky melir si ides dat?ci?

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

ja si myslim, ze by Miske sedel taky medenny alebo mierne do cervena v takych tmavych vlasoch. Skoda ze ja si nemozem melirovat vlasy.

kristinka4m
9. dec 2009

Preco nemozes?

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

kvoli mojej praci 😉

kristinka4m
9. dec 2009

aha ☹

miskachrumka
autor
9. dec 2009

ahojte

kikus viem ze si kukala v albume moj novy strih 😉 ............a dakujem!a este neviem aku farbu uvidim !

andrea asi chcem taky vinovy cerveny alebo az taky do fialova!ale nechce normalne po hlave ale medzi vlasy len v stici a smerom dole po jednom boku ved potom vam poslem foto nabuduci tyzden 😉

miskachrumka
autor
9. dec 2009

neviem to presne vysvetlt takto ako to chcem 😒 poto uvidite! 🙂
andrea vy tam nemozete mat melir?

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

no to bude zaujimave 😉 uz teraz som zvedava 😉

miskachrumka
autor
9. dec 2009

kde ste?ja neviem co dnes varit....... 😒

cestovatelkaandrea
9. dec 2009

ja robim vecer pecene kuracie stehna, dusenu kapustu a k tomu pecene zemiaky 😉

kristinka4m
9. dec 2009

Mnam mna to by som si dala len ked mne viac chuti ked mi niekto navari Mozem prist? 😉