• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Unavené mamičky prvorodičky

1. augusta 2016 
autor
kika ma tesi ze ta tak mozem volat! :slight_smile:
a tie polievocky skusim už aj ja tiez potrebuje už neico nove ved nebudem ho napchavat stale tym istym az do roka! :confused:
10. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a este som chcela nevadi ze mali nevie lozit ved ten moj zacal len teraz!tak zacne aj danielko zachvilku :wink:
a tie zuby ja som tiez prekvapena ze ma už tolko zubkov! :slight_smile:
10. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a nieje lenivy! :slight_smile:
a boze a vediem monolog ! :grinning: preco tu nieste vtedy kedy ja????????? :slight_smile:
10. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj uz som tu :wink:
10. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ahoj aj ja! :wink:
10. okt 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co robka mali?tento moj zas robi poriadok s chrumkami :grinning:
10. okt 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zatial spinka uz od 10 tak cakam ze kazdu chvilku bude hore :frowning2:
10. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tento moj zas buval do desiatej! :grinning:
10. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pojde papkat zachvilku a buvat dufam ze ho zas budem uspavat do nejakej pol tretej ako vcera :grinning:
10. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a uz sme tu dvaja som to zariekla idem ja mu polievocku zohriat
10. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre mi dnes masko so zeleninkou!
a nedavs tam ziadnu prichut ze?
10. okt 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mu asi tiez skusim zajtra spravim mu zvlast taky vyvar z kuracej polievky a dam mu tam rozmackane zemiaky mrkvu! :wink:
10. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz sme aj napapany nejako mu chutilo.Nie vobec to nedochucujem je to take pre mna nechutne ale tak co uz.A Davidka krmis v stolicke?
10. okt 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie lebo stolicku nemame ked mal 5 mes. tak som ho krmila v auto sedacke a teraz normalne si ho polozim na vankus na postel aby mal vyssie halvku a tak ho krmim a popri tom kuka telku!alebo obzera cicu! :slight_smile:
10. okt 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja ja som ho krmievala v autosedacke a teraz v postielke este ze mam dve jednu v obyvacke a druhu v spalni lebo ta v obyvke vyzera strasne neviem od kial sa naucil plut dam mu do ust a za chvilku je to az na okne neviem ako ho to mam odnaucit ani dohovor nepomohol :angry:
10. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja malemu robievam aj ryzu tak poriadne na makko uvarenu a do toho mu dam presnidavku za tym sa ide zabit aj ked neviem a ani to nejak neriesim ci moze ryzu ved robia pre dety ryzove kase tak asi mozu.
10. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak pluje :wink: no nas tiez obcas iba ked mu nieco nechuti!.............a aky dohovor?
10. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
podla mna moze ved su aj ryzove kase a od 4mes!to mu skusim aj aj! :wink: som zvedava ci to bude papat!
mi sme akurat dopapali pred 15min.a idem ho uspatlebo už je 4hod hore!tak dufam ze bude spat! :unamused:
10. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam na toto stastie myslim na spanie zobudil sa o 12 a uz spinka mne spava po 2hodinkach a nejako ho nenutim len zacne byt mrzuty dam ho na manzelsku postel prikrijem a za chvilku spinka a pospy tak ako kedy hodinku dve tak dufam ze aj ten tvoj zaspinka ved je take skarede pocasie a aspon si oddichnes.A dohovor no tak som mu vysvetlila ze to nemoze robyt lebo je vsade bordel ale aj tak to nepomohlo nepochopil ma :frowning2: ale tak co uz niekedy mam pocit ze mi tym dava najavo ze uz nechce papat alebo ze mu to nechuty
10. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no asi aj ja si myslim alebo je už napapkany imali teraz zabuval aj splacom samozrejme ubas to inac nejde skoda :frowning2:
idem si aj ja asi trosku pospat manzel v praci do piatej tak som zas sama! :frowning2:
10. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chcela som napisat unas nie ubas! :grinning:
10. okt 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kukni si volnu diskusiu sa az nasmejem ocom vsetkom si mozeme pisat a co nas zaujima! :grinning:
10. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teda dobru noc prajem.Akurat pokukujem po nejakych hojdackach do interieru neviem ako ho cez zimu zabavym tak snad nieco najdem. :wink:
10. okt 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej?a kde kukas daj link kukneme spolu!
unas strasne prsi normalne leje clovek keby vysile na 3sekundy von tak je zmoknuty ako kura! :sweat_smile:
10. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu na modrom koniku je jedna baba kristina11 ma tu aj album a v nom su tie hojdacky nosnost 20kg a cena zatial 33eur sa mi to zda byt celkom dobra cena v porovnany z inymy len neviem 20kg je malo ak bude tymto sposobom priberat tak za chvilku bude nepouzitelna neviem kukny nato
10. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nasla som este jednu len ta je za cca50eur a nosnost 25kg len neviem kde kuknem este raz
10. okt 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som to nenasla :frowning2:
10. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mi mame hojdacku aj klasicku vyrezavanu drevenu tez do 20kg a este jednu plastovu len ma otvory na nozky a vtej tiez nechce byt a taje neviem do kolko kg tu sme dostali kuknem na zarucnom!
10. okt 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idems i dopit kafe hned som tu!
10. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak skus takto na hlavnej stranke konika su v lavo fotoalbumy tak si daj pozriet vsetky a tam najdes album VSELICO tak skus.Aj ja som si spravila kafco ale idem si k nemu dat jednu zdravotnu :frowning2:
10. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok