Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

miskachrumka
autor
10. okt 2009

kika ma tesi ze ta tak mozem volat! 🙂
a tie polievocky skusim už aj ja tiez potrebuje už neico nove ved nebudem ho napchavat stale tym istym az do roka! 😕

miskachrumka
autor
10. okt 2009

a este som chcela nevadi ze mali nevie lozit ved ten moj zacal len teraz!tak zacne aj danielko zachvilku 😉
a tie zuby ja som tiez prekvapena ze ma už tolko zubkov! 🙂

miskachrumka
autor
10. okt 2009

a nieje lenivy! 🙂
a boze a vediem monolog ! 😀 preco tu nieste vtedy kedy ja????????? 🙂

kristinka4m
10. okt 2009

Ahoj uz som tu 😉

miskachrumka
autor
10. okt 2009

no ahoj aj ja! 😉

miskachrumka
autor
10. okt 2009

a co robka mali?tento moj zas robi poriadok s chrumkami 😀

kristinka4m
10. okt 2009

No zatial spinka uz od 10 tak cakam ze kazdu chvilku bude hore ☹

miskachrumka
autor
10. okt 2009

tento moj zas buval do desiatej! 😀

miskachrumka
autor
10. okt 2009

pojde papkat zachvilku a buvat dufam ze ho zas budem uspavat do nejakej pol tretej ako vcera 😀

kristinka4m
10. okt 2009

No a uz sme tu dvaja som to zariekla idem ja mu polievocku zohriat

miskachrumka
autor
10. okt 2009

dobre mi dnes masko so zeleninkou!
a nedavs tam ziadnu prichut ze?

miskachrumka
autor
10. okt 2009

ja mu asi tiez skusim zajtra spravim mu zvlast taky vyvar z kuracej polievky a dam mu tam rozmackane zemiaky mrkvu! 😉

kristinka4m
10. okt 2009

No uz sme aj napapany nejako mu chutilo.Nie vobec to nedochucujem je to take pre mna nechutne ale tak co uz.A Davidka krmis v stolicke?

miskachrumka
autor
10. okt 2009

nie lebo stolicku nemame ked mal 5 mes. tak som ho krmila v auto sedacke a teraz normalne si ho polozim na vankus na postel aby mal vyssie halvku a tak ho krmim a popri tom kuka telku!alebo obzera cicu! 🙂

kristinka4m
10. okt 2009

No ja ja som ho krmievala v autosedacke a teraz v postielke este ze mam dve jednu v obyvacke a druhu v spalni lebo ta v obyvke vyzera strasne neviem od kial sa naucil plut dam mu do ust a za chvilku je to az na okne neviem ako ho to mam odnaucit ani dohovor nepomohol 😠

kristinka4m
10. okt 2009

A ja malemu robievam aj ryzu tak poriadne na makko uvarenu a do toho mu dam presnidavku za tym sa ide zabit aj ked neviem a ani to nejak neriesim ci moze ryzu ved robia pre dety ryzove kase tak asi mozu.

miskachrumka
autor
10. okt 2009

tak pluje 😉 no nas tiez obcas iba ked mu nieco nechuti!.............a aky dohovor?

miskachrumka
autor
10. okt 2009

podla mna moze ved su aj ryzove kase a od 4mes!to mu skusim aj aj! 😉 som zvedava ci to bude papat!
mi sme akurat dopapali pred 15min.a idem ho uspatlebo už je 4hod hore!tak dufam ze bude spat! 😒

kristinka4m
10. okt 2009

Ja mam na toto stastie myslim na spanie zobudil sa o 12 a uz spinka mne spava po 2hodinkach a nejako ho nenutim len zacne byt mrzuty dam ho na manzelsku postel prikrijem a za chvilku spinka a pospy tak ako kedy hodinku dve tak dufam ze aj ten tvoj zaspinka ved je take skarede pocasie a aspon si oddichnes.A dohovor no tak som mu vysvetlila ze to nemoze robyt lebo je vsade bordel ale aj tak to nepomohlo nepochopil ma ☹ ale tak co uz niekedy mam pocit ze mi tym dava najavo ze uz nechce papat alebo ze mu to nechuty

miskachrumka
autor
10. okt 2009

no asi aj ja si myslim alebo je už napapkany imali teraz zabuval aj splacom samozrejme ubas to inac nejde skoda ☹
idem si aj ja asi trosku pospat manzel v praci do piatej tak som zas sama! ☹

miskachrumka
autor
10. okt 2009

chcela som napisat unas nie ubas! 😀

miskachrumka
autor
10. okt 2009

kukni si volnu diskusiu sa az nasmejem ocom vsetkom si mozeme pisat a co nas zaujima! 😀

kristinka4m
10. okt 2009

Tak teda dobru noc prajem.Akurat pokukujem po nejakych hojdackach do interieru neviem ako ho cez zimu zabavym tak snad nieco najdem. 😉

miskachrumka
autor
10. okt 2009

hej?a kde kukas daj link kukneme spolu!
unas strasne prsi normalne leje clovek keby vysile na 3sekundy von tak je zmoknuty ako kura! 😅

kristinka4m
10. okt 2009

Tu na modrom koniku je jedna baba kristina11 ma tu aj album a v nom su tie hojdacky nosnost 20kg a cena zatial 33eur sa mi to zda byt celkom dobra cena v porovnany z inymy len neviem 20kg je malo ak bude tymto sposobom priberat tak za chvilku bude nepouzitelna neviem kukny nato

kristinka4m
10. okt 2009

A nasla som este jednu len ta je za cca50eur a nosnost 25kg len neviem kde kuknem este raz

miskachrumka
autor
10. okt 2009

ja som to nenasla ☹

miskachrumka
autor
10. okt 2009

mi mame hojdacku aj klasicku vyrezavanu drevenu tez do 20kg a este jednu plastovu len ma otvory na nozky a vtej tiez nechce byt a taje neviem do kolko kg tu sme dostali kuknem na zarucnom!

miskachrumka
autor
10. okt 2009

idems i dopit kafe hned som tu!

kristinka4m
10. okt 2009

No tak skus takto na hlavnej stranke konika su v lavo fotoalbumy tak si daj pozriet vsetky a tam najdes album VSELICO tak skus.Aj ja som si spravila kafco ale idem si k nemu dat jednu zdravotnu ☹