• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Unavené mamičky prvorodičky

1. augusta 2016 
autor
vies co nehladala nebudem sa pytat mamiciek co vobec nepoznam skor sa spytam vas co vas aspon takto poznam :wink:
ako nas sam prejde ked sa chyta nabytku ale tak chcem už kupit pre kazdy pripad!
dnes mame solo :confused:nikto sa knam neprida? :unamused:
14. dec 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to vyzera ze ja tu budem asi do rana maly je nekludny a neviem ci sa mi oplaty spat.a vsetci uz urcite spia alebo?
14. dec 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem si dat zdravotnu budes tu este?
:wink:
14. dec 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej hej budem za pol hodku pojdem nakrmit maleho tak tu este budem!
ja už nemam bola som si dat pred hodkou polednu !
musim si rano kupit!
inac chlap navaril super kura na smotane mnam
a varil aj slepaciu polievku ako je tam vyvarene kuriatko no polka a zeleninka rozmslam ze by som malemu zajtra skusila dat prvu polievku ale je slana tak to asi nemozem ze?
ty davas aj take slansie ci nie?
14. dec 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ake jaj toto sa ta radsej opytam do ip lebo to sem nepatri :wink:
14. dec 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja nedavam slane veci, zatazuje to oblicky.Ja skor trosku sladke ako slane. Hm to by som si dala mala by som poslat toho mojho chlap j tvojmu na instruktaz varenia on nevie :frowning2:
14. dec 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale nevie?
ten moj sa musel naucit už ako 18rocny ale je to dobre nemusim stale varit ja :wink:
ja viem ze zatazuje tak mu sparvim zvlast a dam mu tam tuto mrvenicu aspon!
a ako malemu ochucujes?cim konretne?
14. dec 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
malo tam byt konkretne! :grinning:
a co pomohla zdravotna :sweat_smile:
14. dec 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nicim neochucujem obcas tam dam trosku vegeti ale fakt malicko a bez glutamanu ale len vynimocne a skus kuknut stranku liliput.sk raz mi Andrejka poradila od tial topanky
14. dec 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som kukla aj katka mi posielala ale nejak ma tam nic neohromilo :unamused:
14. dec 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a preco az ked budem mat 6 rokov? :slight_smile:
14. dec 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bude mat nie budem mat! :unamused:
aj tieto cizmy sa mi pacia lepsie povedane nemusia byt vobec peken len nech su tie naj pre maleho!
pockaj poslem link :wink:
14. dec 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No sa mi zda ze letne tabory su az od vtedy ak to este vobec funguje :wink: a darcek pre muza mas? aky porad
14. dec 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.product_details&category_id=13&flypage=cipok.tpl&product_id=183&option=com_virtuemart&Itemid=9&vmcchk=1&Itemid=9
toto su oni len som pocula lepsie povedane citala ze prve topanky maju mat trosku popatok trosku lebo by nemali chodit v topankach co maju uplne rovnu podrazku

vies co už dostal zimnu bindu a kupila so mu dve mikiny jednu bielu adidas a druhu ciernu pumu a este mu kupim parfem nejaky a oslovil ma jeden naramok no neda sa povedat ze je to naramok ale naramisko je hruby a zo striebra este uvidim a co dsdtanem ja neveim a este som zabudla este so u kupila boxerky playboy ale tei už dostane pod stromcek :wink:
14. dec 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
podpatok a bundu nie bindu :angry: a ine neopravujem :unamused:
14. dec 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem asi už nakrmit maleho lebo sa mi drieme! :pensive:
14. dec 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co hovoris na tie topanocky? :astonished:
14. dec 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm aj ten moj dostal uz bundu len neviem co dalej :frowning2: aj mne sa zda ze som to niekde zapocula o tych topankach a u vas nie je nejaka specialna predajna? na topanky zdravotne,
14. dec 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vies co ae tu jednu vola sa U roha aj so pocula ze tam amju nieco pre taketo deti ale nespolieham sa
je to taky dost drahy obchod znackovy ale v stredu dostanem matersku tak pojdem tak ci tak kuknut! :wink:
a tei cizmycky su pekne ajteplucke vyzeraju byt aj take pohodlne len mam pocit ze su labilne ze niesu pevne okolo clenku :unamused:
14. dec 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem lebo sa kruty v postielke dobru noc tak zajtra :wink:
14. dec 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krutiiiiiiiiiiiiiiiiiii boze moj už idem spat lebo ma poraziiiiiiiiiiiiii
choj aj ty buvkat zajtra dopiseme okej? :slight_smile:
14. dec 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pa dobru noc
14. dec 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj tebe :wink:
nieze budes dlho ponocovat! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm no neviem ci tu nebudem cumiet do rana maly sa stale budi :frowning2: :angry:
14. dec 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko mamule :grinning: Ako spali deticky?No my sme sa stale budili :frowning2: A o 2:30 sme boli velice vyspati :angry: ale spapal mliecko a zaspal takze aspon nieco. Vonku nam ale poriadne mrzne brrr. Pekny den vam aj vasim deturencom prajem. Nechce mi papat kase tak sa na noc moc nezasyti poradte nieco ine :confused: Dakujem
15. dec 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj kikus!
no tak si sa nevyspala no david spal cez noc ale o pol piatej bol vyspaty :confused: co ja som sa len obracala na druhy bok :unamused:
a kika neviem mi tiez nepapame kasu na noc lebo som to skusala ked bol trosku mensi a tyzko sa mu buvalo!
maly kazdyden este papava o tej pol siestej vyzivu a o tej desiatej mu davam mliecko ale casto sa stane ze ho nechce tak ho viac netrapim a necham ho buvat takze casto nic nepapa od tej siestej vecer az do rana do tej osmej aale rano s avie napucovat teda spapa to co by aj mna urcite nasytilo :wink:
a myslis ze sa ti maly budi kvoli hladu?
15. dec 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a inac fakt riadne mrzne ty brdo brrrr riadna kosabola so si kupit rano zdravotaky!ved veis co myslim........ :slight_smile:
taka hned prebralo som dostala studene zaucho :grinning: kukala som na teplomer o pol siedmej tu bolo -11C :confused: no riadna kosa ale keby napadol sneh tak by nebola taka zima!zajtra ma snezit na celom uzemi sr tak dufam ze nieco konecne napadne ............ved sa tyzden su tu vianoce! :slight_smile:
15. dec 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Miska no asi od hladu ked som mu dala 210mliecka tak vypil vsetko a rano o pol 8 to iste.Inak neviem preco by sa budil :frowning2: No ja dufam ze to este vydrzi s tym snehom aspon do soboty bo chlap roby vonku tak preto :frowning2:
15. dec 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten krpec tu roby bordel lozi vsade a vsetko vytahuje takze ked pojde spat tak budem mat co robyt vy spinkate?
15. dec 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj nas robi vonku! ale tak okolo nich nech nesneziiiiiiiiii :sweat_smile:

a ano buva ved od pol piatej bol hore :confused: :unamused:
to poznam stym pordelom! :confounded:
15. dec 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok