Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

kristinka4m
16. dec 2009

Aku?Taku co ti tahas?

ockovelasky
16. dec 2009

presne tú, má dve hadičky a medzi nimi pohárik.. ale tiež sme sa rozhodovali medzi touto a tou na vysávač.. nakoniec sme si povedali, že vyskúšame, ako to bude znášať a ide to celkom fajn..

miskachrumka
autor
16. dec 2009

elenka take odsavacky mame doma dve su modre ze?jednou hadickou tahas a druha ide do nosteka a prave tieto su zevraj najhorsie! 😒 drazdia a oskodzuju sliznicu no malemu snimi odsat sople to je koniec bojuje ako moze!

a inac skusali sme tu stym vysavacom no aly to bere trosku lepsie 😉
ale už pomaly v nosteku nic nema chvalabohu už bolo nacase!!!!!!!

miskachrumka
autor
16. dec 2009

je ti niekto ci spite?
inac sa citim nejak posledne dni velmi unavena neviem co sa deje 😔

cestovatelkaandrea
16. dec 2009

ja som tu?
Nie si chora nahodou? alebo zeby Davidko mal braceka alebo sestricku o par mesiacov? 😀

miskachrumka
autor
16. dec 2009

ani nespominaj vsetci mi to hovria by ma porazilo ved teraz nic nestiham co potom? 😒
a som rada ze ponocujes?neda sa ti buvat?

miskachrumka
autor
16. dec 2009

neviem ale fakt v poslednom case som nejaka taka bez duse a unavena a to nic tieto dba dni berobim chlap riadi aj vari tak asi ztoho som unavena ze nic nerobim 😔

miskachrumka
autor
16. dec 2009

nie dba ale dva
berobim ale nerobim 😠

si tu este ?idem zas spravit malemu mlieko lebo zaspim

kristinka4m
16. dec 2009

Dobru noc dievcence 🙂

miskachrumka
autor
16. dec 2009

ides spat?

miskachrumka
autor
16. dec 2009

idem teda aj ja buvat tak dobru noc baby zajtra hadam popiseme 🙂

ockovelasky
17. dec 2009

Ahojte, Miška presne tú modrú máme, ale zatiaľ nám vyhovuje, aj malý ju celkom dobre znáša, tak zatiaľ meniť nebudeme.. Ináč pozerám, že ste tu poväčšinou v noci, a to ja som už hotová.. 😀 😀

kristinka4m
17. dec 2009

Ahojte no tak noc bola nic moc, ale sa mi tak zda ze lepsie ako vcera ☹ Rano sme sa prebudily do zasnezenej krajiny 😀 😀

miskachrumka
autor
17. dec 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

tak mi sme maly strasnu noc maly bol vkuse hore asi ten zubok ho zas trapil nic som sa nevyspala aleeeeeeeee ked vidim tu snehovu pokryvku vonku tak mam skvelu naladu aj bez toho aby som sa vyspala tesim sa dnes pojdem s malym von poobede ked sa napapa aj ked nemame fusak lebo niekto mi roztrhol zisp nanom 😠 neviem kto ho zavidi 😠 😨 mame tu takych sprostych susedov ze to nieje mozneeeeeee 🙄 som z nich otravena!

kika aj i mame biely sneh vy mate akej farby? 😀

elenka ja som tiez už neskorych hodinach hotova ale musim cakat kym maly spapa mliecko po spiacky inac mi ho nespapa a stymto bojujeme už od 3 mes 😔

ale som si zvykla!

miskachrumka
autor
17. dec 2009

Elenka som rada ze vam vyhovuje ved aj mi ju pouzivame od narodenia 😉

a ste tu vobec?ci som tu zas sama? 😖

idem uspat maleho a dojdem! 🙂

cestovatelkaandrea
17. dec 2009

uz som tu? ja som spala len 3.5 hodinky v noci ☹ a aj tu je sneh 3cm huraaa 😀

ockovelasky
17. dec 2009

Tu som, ale neboli ste tu, tak som bola mixovať papánečko na dnes.. 😉 Aj u nás už je zasnežená krajina, tak sa teším, tiež ešte nemám fusák, takže musím nejaký pozháňať, tiež by sme išli vonku už.. 😀

cestovatelkaandrea
17. dec 2009

Elenka len nenakupuj ako ja cez bazar 😉 radsej rovno z obchodu 😀 😀

ockovelasky
17. dec 2009

tak ja som cez konika kúpila malému overal, ale ja som mala šťastie na serióznu predávajúcu, došiel taký, ako ho opísala a odfotila.. ale fusák nechcem kupovať cez bazár.. 😉

ockovelasky
17. dec 2009

no, kde ste teraz všetky??? 😀 😀

cestovatelkaandrea
17. dec 2009

len so si citala temu o urieknuti a dost som sa pobavila ako sa vedia dospele zeny hadat 😀

ockovelasky
17. dec 2009

😀 hej, akurát som to dočítala aj ja, ale keď sa už do toho tak zamotali, tak to u nich len stupňuje presadzovať svoje názory, asi to má človek v sebe.. 😀 😀 😀 možno keď sa prečítajú neskôr, tak sa na sebe len zasmejú..

Viem, že na moju otázku, je téma Prvé príkrmy, ale chcem sa opýtať, kedy môžem malému dávať detské piškotky alebo niečo podobné, a ktoré sú najzdravšie?

cestovatelkaandrea
17. dec 2009

Piskoty az po roku. Ale urcite existuju keksiky od Nutricie alebo Nestle, ktore su od 6 mesiacov. My take specialne pre deticky kupujeme tu v NL Damianovi od znacky LIGA a potom aj od Nutricie. Myslim, ze take nieco najdes aj u vas v obchodoch niekde medzi detstkou vyzivou. ale s piskotami by som radsej pockala do toho roka.
Kuknem ti aj nejake linky na nete 😉

ockovelasky
17. dec 2009

Neponáhľam sa, len ma to napadlo, tak aby som bola v obraze.. ďakujem.. 😀

miskachrumka
autor
17. dec 2009

elenka ja mam fusak len kocik mam dole v suterene byvame v byte a niketo mi ho asi zavidi lebo mi odtrol zips 😠
odteraz si da pozor!!!!!!!!

ja so malemu kupila pikotovu kasu no skor s prichutou pikoty nutrilon!

inac vecra som sa zas pokusala malemu dat chlebik naoceny v polievke myslite ze i ho zedol zas nepozul a vyplul 😔 som v koncoch už neviem co robit!tak so u musela dat maso so zeleninou z poharika musim sa porozpravat s dr co robit

do roka mu to este budem akceptovat ale po roku už nie ak nespapa bude hladny aj ked sa poznam ze po zase spravim povoli 🙄

miskachrumka
autor
17. dec 2009

inac už mam aj postaveny obed tak som dnes akcna 😉 to robi ten sneh vonku 😀

aj menzes som este nedostala už mi zas meskaju 3yzdne 😨 dufam ze som len nachladnuta alebo co lebo os sa pytala tatina a ze sa nemusim bat tak som rada dufam ze vei co hovori 😠

ockovelasky
17. dec 2009

šikovná stránka, hneď som si aj pozrela vývoj 4-6 mesiacov, teda prvé príkrmy atd. 😅 😅
Už si sa rozhodla, či bude na Vianoce kačica alebo morka?

kristinka4m
17. dec 2009

A co dobre varis?

ockovelasky
17. dec 2009

Miška, ja by som ho nenútila do toho chlebíka, ty by si zjedla chlebík namočený v polievke? skús to o týždeň nejako ináč..

Tak moje mäsko na večeru sa ešte stále rozmrazuje, a ešte ani neviem ako ho urobím, zase čo ma napadne.. 😀 😀