Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

miskachrumka
autor
19. dec 2009

vyprazane rezne a fucku a salat zeleninovy spravim a slepaciu polievku idem už dnes obalovat a postavim polievku a ty co?ci ides k svokre na obed?

kristinka4m
19. dec 2009

Nie ja idem pre chlapa upiec stehna kuracie a pecene zemiaky ja si z drobcom spravim polievku 🙂 A uz sme hore cuca mliecko dufam ze to nejak vydrzime do vecera ☹

odsavacka
19. dec 2009

Miska, snazim sa ti dovolat,....ze ci mame dobehnut lebo nie....hm???

miskachrumka
autor
19. dec 2009

ahojte
tak maly zaspal az teraz pred 3 minutami no strasne vkuse place az sa dusi slzy ako hrachy chudak a ja som zneho zdeptana 😒 už neviem co robit 😢

dufam ze su to zubky dnes mi zas vyzvracal hlieny tak som rada!asi tie co mal este stece v krku lebo v nosteku už nic nema len dychanie ma niekedy chraplave ale to asi preto ze tam ma este asi hlieny !

miskachrumka
autor
19. dec 2009

zuzka viem ze si mi volala zevraj 2 krat moj mobil mal cely den moj tatino lebo mu na moje cislo volali z firmy z tal.a jemu sa nemohli dovolat a moje cisla nedviha co voleju mne a prisiel do bs až o pol osmej takze som ti už nevolala ani nepisala prepac a dufam ze sa nebudes hnevat! 😒

miskachrumka
autor
19. dec 2009

baby ste tu niektora

andrejka dnes asi mozes spat ze....ked tu niesi 😒

miskachrumka
autor
20. dec 2009

ahojte
tu nikto??????????? 😕
ticho ako v hrobe !

to tu mam byt sama? 😒

miskachrumka
autor
20. dec 2009

boze co ste vsetky pomrzliiiiiiiiiiiiii ☹

cestovatelkaandrea
21. dec 2009

hihi, ze pomrzli. no veru da sa aj tak povedat. tu u nas snezilo cely vikend. len som cumela. mame asi 15cm snehu co je na NL prekvapko.
Cely vikend som sa venovala drobcovi a manzelovi, kedze cez tyzden toho casu moc na seba nemame. preto som tu nebola Miska.

cestovatelkaandrea
21. dec 2009

Miska nespala som cely vikend po veceroch poriadne. V sobotu az okolo pol noci. A vcera dokonca az o jednej v noci. susedia si robili disku v dome a bolo to pocut az k nam aj cez zavtrete okna. No a kedze hrali tak do pol jednej tak az potom som zaspala.
K ciginam, ja som len zartovala. Viem ake je to tazke prestat. Moj otec je zivym prikladom. Ja som problem nemala lebo som fajcila len z frajeriny asi tak dva mesiace ked som mala 16.

miskachrumka
autor
21. dec 2009

Ahoj Andrejka .........

tak som rada ze si tu!

cely vikend aj sobotu aj nedelu som sem nakukla a nic tak som isla aj ja nieco robit!

aj tu unas je dost snehu aj ked sa ma oteplit tak zas ztoho bude len clapkanica 😠

ja som zas s cigai zacala llebo som chcela vyskusat a zo skusania sa stala tzv.zavislost 😒ale ma to upokojuje a ako hovorim ked ma maly nedonutil jednoducho som to neohla vydrzat bez cigarety ale prve tri mes som nefajcila vobec a som na seba pysna! 😉

cestovatelkaandrea
21. dec 2009

no ja som sa cely vikend ani k netu nedostala. stale bolo cosi doma. Damian je ako riadena strela. za 5 minut je doma bordel a to beha po izbe len 5 minut. kazdu chvilu sa hra s niecim inym a potom to tak aj vyzera.

miskachrumka
autor
21. dec 2009

dnes je zas kosa ale normalne mam chut sa ist vymrznut von nadychat sa cerstveho vzduchu už mame spraveny fusak a dame deku apojdeme na 1-2 hod.von trosku povrzgat po snehu 🙂 kym je lebo asi už dlho nebude! ☹ mohol by ostat este do nejakeho 27.12 a nechs a spusti a nech je teplejsie !

cestovatelkaandrea
21. dec 2009

no aj ja by som bela vonku ale musim sediet na riti tu v robote. Damian pojde von aspon v skolke na chvilu.

miskachrumka
autor
21. dec 2009

no andrejka ja este ani chodca doma nemam a poviem ti vie narobit taky bordel ci s harckami ci s chrumkami alebo vareskami a ked ma take spinave ruky sup po stvornozky za mackou jej fuzy tahat alebo chlpy ta potom hned poumyvat a zas.........tak si viem predsatvit co to bude ked bude chodit vsade ho bude!

a damianko ma rad zimu?assi hej ze?
a na kolko chodia takto v zime s tymi detickami von?starsimi asi dlhsie ako stakymito mensimi?ze?

cestovatelkaandrea
21. dec 2009

Miska ked sme boli v Dusseldorfe tak Damian bol vonku aj 5 hodin. Ale to bolo +2. Teraz ked je taka kosa, tak sme s nim vonku tak hodinu a pol maximalne. Samozrejme, ze je dobre zababuseny a dobre natrety kremom. Strasne je smiesny, lebo chodi ako taky tucniacik ked je naobliekany.

miskachrumka
autor
21. dec 2009

to musi byt zlate! 🙂
aj nas to caka hadam vo februari dufam ze uz nebude taka kosa aj ked vacsinou byva najvacsia zima v januari a februari 😒

miskachrumka
autor
21. dec 2009

inac tie nase licka su strasne stale vratila som sa ktomu kremiku co nam dala zuzka ..........zas ma sklamal dalsi krem 🙄 ma to strasne ☹

cestovatelkaandrea
21. dec 2009

nemoze to byt nejaka alergia alebo nieco podobne? divne ze to po kremoch nechce zmiznut 😒

slunce3
21. dec 2009

ahojte baby ...
miska čo tu máš na začiatku napísané je svetá pravda, normálne závidím niekedy polovičke že chodí do roboty...

miskachrumka
autor
21. dec 2009

andrejka neviem ale nic take nepapa naco by mal alergiu nema mat naco!
a ze by to mal len na tvaricke?no neviem 😒 netusim vazne!

a co už tu niesi ze?

miskachrumka
autor
21. dec 2009

slunce dakujem !

ja by som sa tiez niekedy rada vymenila smojim muzom!ale co už musime si to tzv niekedy odtrpiet byt stale doma zavrete kazdy den v jednom kolotoci 🙄

slunce3
21. dec 2009

ani nevrav ... a teraz v zime je to na kkt... ešte že v nákupnom v cukrárni maju detskú stoličku a v pizzerke tež tak behám so sestrou ...ale už chcem pekne jar, si zase sadneme na terasku na pifčo fajnovo jááááááj sa tešííím

miskachrumka
autor
21. dec 2009

tak teraz v zime by som asi ani ja nesla ale teraz robia v nutri tak im je fajn!

jaj jar je este dalekoooooooooo

miskachrumka
autor
21. dec 2009

inac ma sa otepli to dvadsat stupnov 😕 co sa mi nechce verit ale bolo by mi luto keby na vianoce prsalo preboha 😔

a zas už to vidim ked nebude treba sneh tak napadne v januari a bude zas zima do marca 😠

cestovatelkaandrea
22. dec 2009

Miska uz sme nemali net poobede v praci, tak som nepisala.
Pytala som sa na tu alergiu preto, lebo Damianovi sa ta reakcia na vonkajsie prostredie prejavuje len na miestach ktore su v kontakte s vonkajskom. Tvar, troska rucky a na jesen to boli aj nohy dole pri chodidle okolo topanocky.
Baby nezavidte muzom, ze robia. Ja robim a radsej by som bola doma s drobcom a chodila s nim von a hrala sa s nim a starala sa o neho. Ja ked som bola doma s Damianom, tak sme casto boli vonku aj ked prsalo a bolo skaredo aj cez zimu. Takto som viac unavena, lebo po praci by som rada stihla vsetko co nemozem urobit pocas prace. Takze od pol siestej do siedmej je cas cisto len pre Damiana a potom nasleduje vecer varenie a upratovanie.... No a vikendy su venovane len rodine... 😉 Normalne sa teraz tesim ze budem tyzdne doma a potom opat tyzden a pol. Aspon nejaky cas s rodinou pokope.

ockovelasky
22. dec 2009

Ahojte... Už ste vo vianočnom kolotoči? My sme mali cez víkend krstiny, ale bola taká metelica, že sme mali čo robiť, aby sme dorazili na hostinu na Šíravu..

Ako ste na tom so stromčekom, už máte vyzdobený?

miskachrumka
autor
22. dec 2009

ahojte
andrejka ako?to moze mat alegiu na prostredie? 😕

inac oddychni si na tej dovolenke v tal!

a ja som to stou vymenou s manzelom myslela tak ze niekedy by som sa vymenila ja samozrejme rada travim cas s malym ale niekedy to namna dolahne! 😒

a co robis okrem toho ze robis! 😀

miskachrumka
autor
22. dec 2009

elenka veru citit ze sa to blizi citim vo vzduchu nervozitu 😀 😅

a mame vyzdobeny aj ked nieje az taky pekny a minuli rok ale da sa!

ockovelasky
22. dec 2009

Miška, máš o starosť menej keď už máte vyzdobený stromček, náš chce zdobiť manžel, ale podarí sa mu to asi až zajtra.. Aj u vás sneží? Keby na Vianoce snežilo ako dnes, bola by som spokojná.. 😀