• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Unavené mamičky prvorodičky

1. augusta 2016 
7. jan 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to vzdavam papa
dobru noc vsetkym :slight_smile: :pensive:
7. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobreeeeeeeeee rankooooooooooooooooooooo

je tu niekto? :slight_smile:
8. jan 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko nočná sova... :grinning: :grinning: :grinning: Do kedy si ponocovala?

Davidko ako spinkal?
8. jan 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dať malému papať a uložiť ho.. :wink:
8. jan 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj :dizzy_face:

nie dlho do jedenastej!

a davidko nespal skoro vobec budil sa stale neviem co zas je lebo zub ma už vonku dufam ze zacina dalsia faza dalsieho zubu! :fearful: mohli by sme mat nejaky cas pokoj !
8. jan 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj dadko buva vstali sme o pol siedmej od kedy ste vy hore? ak sa to teda da nazvat vstavanim! :rolling_eyes:
8. jan 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Paťko vstal o pol ôsmej, ale už spinká, napapal sa, dala som ho do postieľky a hajka..

Keď sa Dávidko v noci budí, mrnčí, alebo sa len chce hrať?
8. jan 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som si všimla, že my sme vstali o hodinu neskôr.. :sweat_smile: :sweat_smile:
8. jan 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale on akoby mal zle sny alebo ho nieco bolelo neveim spi napr na boku a zrazu znicoho nic vypluje sumel pomrvi sa a zacne revat dam mu cumel je ticho a zachvilku zas toto bolo celu noc!
8. jan 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem si spravit kafco lebo zaspim !
8. jan 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boze zabudla som das si aj ty?spravim ti?kolko cukru?aj mlieko? :grinning: :wink:
8. jan 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím, že je to zo zúbkov, už je z toho aj unavený.. Aj Paťko to takto robí, keď mu idú a bolia ho ďasienka.. Ale ja mu dávam Viburcol, aby si aspoň trošku oddychol a pospal od tej bolesti, potom je mu ľahšie zdolávať tú bolesť..

Čo máte dnes v pláne? Mňa čaká upratovanie, žehlenie a rozoberanie stromčeka.. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. jan 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, dve lyžičky cukru a bez mlieka.. :grinning: ďakujem..
8. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
viburcol to su nejake leiky co neublizia?ja by som tiez chcela nieco pre maleho na upokojenie halvne na noc nech poriadne buva!
ale bojim sa ze si mi nato zvykne a ked mu to prestanem davat tak mi nebude chciet spat! :unamused:
8. jan 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre spravim :grinning: :sweat_smile:

a mi mame už stromcek odpratany aj ozdoby už pondelok sme mali vsetko fuc!

a mna caka zmyvanie a pojdeme sa zas potarat von!ale ani to zmyvanie sa mi nechce a ja nezehlim vobec! :slight_smile:
8. jan 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To sú čapíky, homeopatiká a nie sú návykové, proste, keď to nebude potrebovať, tak mu to nebudeš dávať.. A to, že nie sú návykové, mám odskúšané, keď to Paťko nepotrebuje, nedávam mu to, a spinká aj bez toho..
8. jan 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto ti žehlí?
8. jan 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha no odbre mi ideme do poradne 4.2 tak sa popytam na toto !
ci mi predpise neico na ukludnenie pre maleho!

dakujem idem už fakt spravit kafco pod si dat! :sunglasses:
8. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja zehlim fakt len ked nieco terab vyprat vo vyssej teplote inac ja nezehlim parcku mame super skoro vobec nekrci a ja som taka ze na jedno pranie 3 veci a nie naparatnu pracku!

a ked to opere poriadne narovnam vyprasim a ked uschne tak nemam pradlo vobec pokrcene!

a na tie sopliky si mi co minule radila?
8. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na soplíky nám pomohlo hydrastis canadensic 9ch, 3x denne 3 guľôčky.. :grinning:

Tak to máš potom pokoj od žehlenia..
8. jan 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru aspon od niecoho mam pokoj!

aj uvas je toko snehu co unas?
8. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, tu včera pršalo, potom snežilo, potom sa všetko roztopilo a večer bola poľadovica.. Počasie sa zbláznilo..

Ozaj, čo papá Dávidko ráno o piatej?
8. jan 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nic vecer o tej osmej spapa plnu flasu mlieka a potom papa zas az rano o pol osmej!
preco?

tu je strasne vela snehu už aby bola jar!
8. jan 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevedela som, či ste na UM, alebo kojíš... Paťko papá mliečko ráno o piatej, potom o deviatej a večer pred spaním, na obed mu dávam príkrm a o štvrtej kašičku.. Kašičky papáte? Paťko najprv papal od HIPPka, ale nie dlho, lebo mu prestalo chutiť, aj mne to nejako voňalo za práškom, tak sme vyskúšali od HAMI banánovú a tá mu chutí, nestíham lyžičkou obracať.. :grinning: :grinning: :grinning:

Vy čo papáte počas dňa? Koľkokrát mliečko?
Pekné foto a úplne ináč vyzeráte.. :wink: :wink: :wink:
8. jan 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujeme ako inac? :grinning:

maly papa humanu ar mame reflux od 2 mes!

ale on nepapa ciste mleicko musim mu ho zarobit s praskom nemliecnym a papa 2 krat denne rano a pred spanim takze kazdy den den ma tych 450ml UM!
plus nejaky jogurt a tiez papame bud zeleninku alebo masko alebo vyzivu! :wink:
8. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde siiiiiiiii?halooooooooooooo :grinning:

napisala som si aj to na tie sopliky aj na upokojenie velmi pekne dakujem! :slight_smile:
8. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maly chrape ako stary chlap :grinning:

take mi to je smiesne! :slight_smile:
8. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No môj drobec je už hore, ani ma nevolal, že vstal, sám sa hral v postieľke, zlaté bábo.. Konečne som rozobrala stromček aj požehlila.. :grinning: :grinning: večer padnem ako zrelá hruška na gauč..

do kedy ti teraz bude drobec spinkať?

Paťko ovocie ešte asi nebude, lebo keď sme skúšali, tak to vrackal, aj doki včera povedala, že na ovocné kyseliny má čas, ak ich ešte neznáša dobre..
8. jan 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, modrinu pri prerezani zubka sme nemali. Ale: kym sa nam jeden spodny zubok prerezal, tak malemu tiekla na tom mieste trosku krvicka, lebo spadol na daku hracku bradou a tym si zrejme trosku poranil dasienko.

Pisala si, co papate. My sme uz papali par krat aj Pribinacik (tam je tvaroh).Inak to iste ako si pisala: vyzivka / ovocie, zeleninka+masko , jogurt / pribinacik, kase od Nutrilonu. A ako pripravujete spenat?

Oj ha babenky, tak to si este uzijeme s tymi zubkami....asi sa aj ja spytam mojej doktorky na tie capiky - viburcol , ak to pomaha, preco to malemu neulahcit.

Nasho Matuska kojim ked chce, vychadza mi to asi kazdu hodinu, a pije obcas len par sekund a niekedy dlhsie (aj 4-5 minut a vecer najdlhsie), tak zaspavame.
8. jan 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok