Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

kristinka4m
16. jan 2010

No ja uz som tu je tam velika ale fakt velika koozza fujj brr kde je ta jar? 😀 Nie nemam isiel makat a zarabat ved z coho by sme zili ked tie prachy nepadaju z neba pliagi jedny len rodinu takto trhaju ☹

miskachrumka
autor
16. jan 2010

beru preco napadaju z neba?
nas je od nas az 1800km fu dost!

a je zima riadna ty brdoooooooo nam ukazuje -18C 😕

miskachrumka
autor
16. jan 2010

vy nemate teplomer ?ze kolko mate vy?

kristinka4m
16. jan 2010

Fiha tak to je poriadna kosa ja som ani radsej nekukala na teplomer ☹

miskachrumka
autor
16. jan 2010

a co to ockovanie si mi neodpisala!

miskachrumka
autor
16. jan 2010

no veru riadna kosa!

mi tu mame same potoky tak taha este viac!
boze nech je uz jar aspon tych 10-15Ccez den by stacilo!

kristinka4m
16. jan 2010

Ale pisala som ze ideme koncom januara ale asi pojdem neskor dat drobca pichat ☹ No veru uz ma to nebavy taka kossa

miskachrumka
autor
16. jan 2010

inac sa toho tak bojim dufam ze bude mat zas horucky! ☹
uvidime ci ho budu teraz alebo to odlozime!na marec!

miskachrumka
autor
16. jan 2010

no ja by som to ckovanie tiez rada odkladala ale tak ci tak sa tomu nevyhneme ☹

miskachrumka
autor
16. jan 2010

a co jogurty papate kazdy den?

nas papal dnes dva !jeden milacik vanilkovy a zvolensky vanilkovy a ake papate?aku znacku?

kristinka4m
16. jan 2010

No ja sa tohto az tak nebojim ale toho dalsieho v 15mesiacoch uz som o tom dost pocitala aj diskusia je tu no niektore deti to zvladaju ine nie tam je reakcia na vakcinu trosku neskor myslim ze tizden po ockovany vysoke horucky a kozne vyrazky joj chudiatko moje

kristinka4m
16. jan 2010

No ja mu davam activiu a tie milacika a ako kedy niekedy 2 niekedy 1 podla toho co mam po ruke

miskachrumka
autor
16. jan 2010

ale to nieje povinne?ci je?
ani mi nehovor nedam ho už viac chudiatko ☹
viem a asi mi pisala ze moze byt z toho ckovania aj nejaka choroba ze? 😠

miskachrumka
autor
16. jan 2010

vidis activiu sme este nemali vyskusame pondelok 😉
dobry napad!

a papate kasicky ci už nie?
nasmu stale strasne chutia!aj vyzivy!

kristinka4m
16. jan 2010

No praveze je 😀 neviem ako to je z odmietnutim povinneho ockovania.No pise sa ze dieta ak je alergicke na bielok a nevie sa o tom alebo sa to neprejavilo tak moze mat vazne zdravotne problemy dokonca sa tam spomina dawnov syndrom a niektore deti po zaockovany su ako keby vyvojom pozadu ved skus hodit Ockovanie MMR AJ tu na konikovy ked budes mat cas precitaj

miskachrumka
autor
16. jan 2010

kde si?
pojdem buvat za 20min! 😔

kristinka4m
16. jan 2010

No kase mu davam stale na noc uz je to taky zvyk a vyzivy uz nekupujem davam mu ovocie banan jablko mandarinku viem ze by sa nemalo tropicke ovocie ale tak co uz ked sa tak na mna vzdy pozrie a nemal ziadnu reakciu

kristinka4m
16. jan 2010

Preco za 20min?

miskachrumka
autor
16. jan 2010

ok precitam zajtra som zvedava

a kedy ides ty buvat?

kristinka4m
16. jan 2010

Neviem asi pojdem aj ja co tu budem sama ☹

miskachrumka
autor
16. jan 2010

neviem to som len tak trepla!

maly ma zas bude tahat za vlasy o siestej 😀

a teraz si ma fakt vystrasila 😕 😨

ja som sa rozhodla ze dam spravit alemu nejake testy na alergie len tak aby sme si boli na cistom ako nemam ziadne podozrenie len tak pre istotu!

miskachrumka
autor
16. jan 2010

ale ved ak budes pisat tak mozem zostat dlhsie! budeme ponocovat 😀

kristinka4m
16. jan 2010

No ale ako si sama poznamenala to ranne tahanie za vlasy ked ponocujes a chces spat minimalne do obeda nie je moc lakave. A da sa to len tak tie testy?bez odporucania lekarky?

miskachrumka
autor
16. jan 2010

vy potom dokedy buvate?do kolkej?

ja už mam aj navarene na zajtra tak ma zajtra nic take necaka moja nevlastna mama nam doniesla už len vyprazit a hotovo!jaj to je tak dobre! 😅

miskachrumka
autor
16. jan 2010

ako ja si to navrhnem a uvidim co mi nato povie!

urcite si myslim ze sa zato bude platit ale to jedno!
no uvidime!

kristinka4m
16. jan 2010

No ako kedy 6:30 dnes 8:05 neviem ako kedy sa mu chce tak to sa mas ja idem zajtra na obed ku mame mne je este lepsie 😉

miskachrumka
autor
16. jan 2010

no ty hnusoba! 😀
sa mas teda!

ale ja sa tiez nemozem stazovat!
som 2 tyzdne nic nevarila

miskachrumka
autor
16. jan 2010

a inac kolko ma danielko zubkov?

kristinka4m
16. jan 2010

vau tak ti sa mas ja som kazdy druhy den varila ved ja by som ta pozvala len ked je to tak daleko Daniel ma 3zuby a akurat sa mi ta baba ozvala ze ma zelenu macku a zelene ufo trojkolku hned k odberu tak teraz sa rozhodni ci ufo alebo macku hm porad🙂

miskachrumka
autor
16. jan 2010

az teraz som si vsimla ze mas new fotky maleho zlatucky je!