Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

miskachrumka
autor
17. jan 2010

elenka veru sme to rozhybali tak sa pridaj !

a teraz som tu ja sama?ze 😒

miskachrumka
autor
17. jan 2010

kocky ved nespite!!!!!!! 😨

tak konecne mam hodinku,dve cas a vy tu nieste no pekne od vas 😅

wandeirra
17. jan 2010

ahojte zienky 🙂

wandeirra
17. jan 2010

je tu niektoooo?

miskachrumka
autor
17. jan 2010

ahoj
aha novy clen! 😉

wandeirra
17. jan 2010

ahoj miskachrumka,
nechcela si kedysi nahodou kupit odo mna choditko?
citam uz dlho,ale este som nic nenapisala. 🙂

miskachrumka
autor
17. jan 2010

wandeira staci miska! 😉

ja urcite nie lebo mi sme choditko dostali uz davno tak ja urcite nie!
a preco si skor neprispela do temy?

wandeirra
17. jan 2010

aha,sorry, tak miska 🙂
tak to sa mi len zdalo,ze mi podobny nick pisal na inzerat.no prispievala som sem tam do ZilinaII,ale tam nikto ani neodpise, a sama vies monolog ma nebaviiii 🙂
a v tejto teme su asi mensie bejby, moj maly uz bude mat 17 mesiacov o tri dni.

miskachrumka
autor
17. jan 2010

no nic sa nestalo!

a je vela takych podobnych nickov ako mam ja!

a je tu andrea ma tiez podobne stareho synceka damianka ale ta sem nastupi zajtra lebo je na dovolenke v Italii!

a vacsinou si piseme len ja kika elenka a andrejka a niekedy smily a zuzka ..........hadam som nikoho nezabudla! 😒
a mame vacsinou deti do roka le to nic nemeni na veci 😉

vsak ci rocne ci viac .....su snimi rovnake starosti aj radosti! 🙂

miskachrumka
autor
17. jan 2010

inac sme tu skvely kolektiv som velmi rada ze tato tema takto funguje!

a radi privitame tiez super mamicky do tohto kolektivu! 🙂

wandeirra
17. jan 2010

to mas pravdu,radosti aj starosti!

vidim ze kika je tiez niekde od ziliny...

je to fakt skvela tema 🙂

ockovelasky
18. jan 2010

Ahojte.. Tak ako ste sa vyspinkali maminy? My sme boli hore každú hodinu od polnoci.. 🙄 🙄 No ale už sa hráme a o chvíľu pôjde haji, tak budem mať trošku času na seba a net.. 😉

Vítam novú členku wandeirru.. 😉 😉

Dnes by tu mala byť aj Andrejka, tak som zvedavá na zážitky a dojmy.. 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
18. jan 2010

Caute uz som tu 😉 Idem vas docitat priebezne popri praci. Mozno poobede popisem. Bolo super a dost som plakala ked sme sa museli vratit na tuto rovinu bez kopcov. ☹

ockovelasky
18. jan 2010

Ahoj Andrejka... 😀 😀 Tak vitaj naspäť. Viem si predstaviť, že sa ti nechcelo naspäť, tiež by sa mi nechcelo. Takže si už v práci? Ako bolo okrem toho, že super? Ako sa páčilo Damiankovi?

smily
18. jan 2010

ahojte,
vitaj Andrejka!
aj my sme mali zlu noc :( kazdu chvilu revala a fur na mne pricucnuta... este aj saska mrnkala v spanku ze ju zas boli nozicka, neviem ci nebude zas chora :(

ockovelasky
18. jan 2010

Smily, čo máte s nožičkou? Tak to si viem predstaviť, že nie si vyspatá? Ste doma všetky tri?

smily
18. jan 2010

sasku sem tam boli v noci nozicka, boli sme u ortopeda a aj na rtg - vsetko je ok, to bud z toho ze jej rastie ta nozicka alebo ked je chora tak jej to neviem preco vzdy prejde dp tej nozicky - to su slova lekara....saska isla do skolky,, mam len arinku, ta je zas odvcera soplava.dufam ze to su len zuby - idu jej 4 naraz....ja som totalne dead, ani kavicka nepomaha... hadam sa preberiem ked prebehneme do obchodu - bude to prekazkova draha..tu snezi ak o zivot...

ockovelasky
18. jan 2010

Tie zúbky - nič moc, že? ☹ Aj Paťkovi ide teraz viacero naraz, doki videla štyri, ale ja tam vidím šesť, to možno aj preto, lebo viac jej nedovolil pozerať do pusinky.. Aj môj drobec soplí, nevyzerá to však na virózu, takže to tiež budú asi zúbky.. S tou nožičkou je to zaujímavé, že sa jej to takto prejavuje, chúďa malé..

smily
18. jan 2010

no zas ten konik blbne.... tolko som toho popisala a nic tu nevidim.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ockovelasky
18. jan 2010

hej aj mňa vyhodilo.. 😠 😠

smily
18. jan 2010

nejak casto sa to stava 😒 😒 😒 😒 😒

wandeirra
18. jan 2010

ahojte maminy,
my sme mali celkom dobru noc, boli sme hore len tri razy na cumlik a cajik 🙂

ockovelasky
18. jan 2010

Wandeirra, tak to si sa aspoň vyspala.. Na mňa čosi lezie, lebo ma lámu všetky kostí, trasie ma a nič mi nechutí (to by ani tak nebolo na škodu).. Ešte že drobec dostal kopec hracích autíčok, tak som mu ich pozapínala, ležím na gauči a on sa za nimi otáča a pozoruje ich.. 😅

ockovelasky
18. jan 2010

Kde máme dnes Mišku a Kristínku? Andrejka, kde ste baby???? 😕

wandeirra
18. jan 2010

ockovelasky,
tak to by ani mne neboloi na skodu,keby mi chvilu nechutilo jest..prave som zjedla pol cokolady 🙂 😝

ta transformerstolicka nema chybu,to kde ste kupili malemu?

wandeirra
18. jan 2010

babeny asi spia, je take pocasie, aj uvas tak snezi??

wandeirra
18. jan 2010

chrumka mima je na pokeci 🙂 😲

ockovelasky
18. jan 2010

stoličku som kúpila v Poľsku, chcela som takú skladačkovú aj so stolíkom a táto sa dá rozložiť na stolík a stoličku.. U nás nesneží, len je akosi pod mrakom, tak hádam aj sem dôjde konečne perinbaba..

cestovatelkaandrea
18. jan 2010

Elenka uz pisem. Damianovi sa lubilo 😉 vysla mu tam prva stolicka. tri noci sme nespali ale potom bolo uz vsetko ok. ja som si dobre zabehala na bezkach s manzelom. snehu bolo tiez dost. hory boli nadherne. no a preteky Tour de ski, kvoli ktorym sme tam isli boli tiez uplne super. konecne som videla niektorych mojich oblubenych bezcov na lyziach nazivo. Cele Val di Fiemme bolo krasne zasnezene a ludi a ludiiii- tolko cechov a slovakov. Dokonca sme stretli Petra Kocisa v jednom sportovom obchode v Cavalese 😉

ockovelasky
18. jan 2010

To je na dovolenkách ten paradox, že niektorých ľudí doma nestretneš, aj keď sú z tvojho okolia, ale vystrč nohy do iného štátu a hneď postretávaš kopec ľudí.. 😀 😀 To je super, že bolo super..

Blahoželám k stoličke..

Baby, asi aj vaši drobci odmietali papanečko, keď im išli zúbky.. Čo ste vtedy robili, ako papali a čo?