Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

miskachrumka
autor
12. okt 2009

joj to mi je luto ale ja mi mame zle noci tak niesi sama neviem sko ta mam trosku potesit! 😒

cestovatelkaandrea
12. okt 2009

dik, keby to bolo len u mna tak je to super. len naposledy mal Damulo hnacku tak tri tyzdne dozadu a vtedy mal vyzratu ritku,lebo mu v skolke nemenili casto plienky. asi si vies predstavit aka som bola nastvana, ked som prisla do skolky pre dieta, ktore rano malo zadok v poriadku a vecer ho malo vyzraty. musel byt vtedy dlho v hovienku. len aby mu to neurobili aj teraz, lebo tam uz s muzom narobime riadny krik.

miskachrumka
autor
12. okt 2009

no by som im ukazala 😠 ja som na taketo veci velmi alergicka a keby sa tykalo este mojho dietata tak by videli 😠 by mali taketo oci 😵 ale bez toho usmevu! 😅 😝
a to co nad cim rozmyslaju cele dni preboha? 😕

cestovatelkaandrea
12. okt 2009

no to radsej nebudem pisat nad cim. koncim, lebo ma boli brucho a Damian sa casto budi. tak si lahnem k nemu.

miskachrumka
autor
12. okt 2009

o.k dobru noc ja som akurat dokrmila maleho mlieckom a idem sa okupkat! 😉

miskachrumka
autor
12. okt 2009

inac jedna nemenovana mamicka mi napisala cez ip kedze so sa jej nieco pytala tak mi odpovedala a skoro som odpadla ze po mesiaci nasla plesen vi vigantole 😕 tak dnes je toho moc na moj zaqludok tak vo vigantole plesen a vo vyzive sklo kde to speje toto slovensko ☹

kristinka4m
13. okt 2009

Dobre ranko vsetkym unavenym mamickam musim sa pochvalit dnes bola skvela noc tak dobre som sa dlho nevyspala ale to rano az pokym siel znovu spat no hroza plac,plac,plac ale uz spinka 🙂

miskachrumka
autor
13. okt 2009

ahoj kika 😉 tak aj mi sme mali dobru noc lepsiu ako do vcera rana 🙂
aj ked vstal už o piatej 😕 😀 ale hadam dnes v noci to bude este lepsie! 🙂
a co este spinkate?

miskachrumka
autor
13. okt 2009

inac skor sa mi nedalo lebo nam vypadla elektrika aj internet no vsetko 😕 😠
som zurila ako pes ! 😠
ja si neviem predstavit ako mohli zit dakedy bez elektriny to musela byt riadna nuda! 😀 😝

cestovatelkaandrea
13. okt 2009

no aj my sme mali dobru noc. len mna dost bolelo brucho. ale hlavne ze maly spal bez problemov.

miskachrumka
autor
13. okt 2009

ahoj andrea tak teraz ked mam ja cas tak tu niesi ☹
prisiel nam ocko tak mi konci denna sluzba🙂)))))))))))))))))))))))))))
zima je vonku ako v rusku!

miskachrumka
autor
13. okt 2009

no ja som zevdava ci bude zajtra snezit ale asi hej lebo manzel robi za mestom B.Š tam je to otrochu vyssie ako tu a tam už poletovalo tak neviem dufam ze rano otvorim oci odostriem zaluzie a budeme zaplaveny snehom 😒

miskachrumka
autor
14. okt 2009

andrea kde si?

cestovatelkaandrea
14. okt 2009

uz som tu ale len tak jednym okom 😅

miskachrumka
autor
14. okt 2009

no ahojjjjjjjjjj ako?

miskachrumka
autor
14. okt 2009

no mali je taky slintac dneska ze to som este nevidela 😕 😀 sliny mu tecu same po brade ale zubok dalsi nie a nie! ☹

miskachrumka
autor
14. okt 2009

som ta si nestihla skoda ved potom vecer napis ip! 😉

cestovatelkaandrea
15. okt 2009

Miska aj Damian slinta ako divy 😀 Zatial ma 5 zubov ale mozno pridu dalsie, lebo stale by len dudlik dudkal v puse. Inak uz zacal zaspavat s oblubenymi hrackami. Aj v skolke ma svojho havka z domu, s ktorym ide do postielky.Ide= pani ucitelka ho odnesie 😉
inak hnacka je na ustupe, len je teraz taky viac uplakany, stale chce byt so mnou, ked je doma. asi to bude tym ze je cely tyzden v skolke od 7.30-17.30 😅

miskachrumka
autor
15. okt 2009

ahoj 😉
no ze si sa ozvala !
ja teraz trpnem kamoska je už v nemocke dnes rano ju prijali ale stale nic 😒

tak mame slintoskov 😉
inac zotho si nic nerob tento moj ako vidi ze som pri pc zavce cerot zuby zcervenie a skrieka a mne to je take smiesne! 😀 on sa zlosti a ja s nanom smejem a ked vid ze sa smejem tak ho to prejde a ide dalej 😀
a co v skolke ?vyriesila si to stou ritkou? 😉
dufam ze si im riadne dala 😠

miskachrumka
autor
15. okt 2009

andrea si tu?

dufam ze som zas dosla neskoro ☹

miskachrumka
autor
15. okt 2009

inac kika ty si kde? 😒

miskachrumka
autor
15. okt 2009

no ja mam teda stastie zdy ked sem dojdem a mam cas tak tu nieste! 😠 😅

kristinka4m
16. okt 2009

Dobre ranko ako ste sa vyspaly?Bola som mimo pocitac pokazeny ale nastastie je to vsetko OK ale do kedy ☹ tak co ako sa maju deticky? To nam ale krasne nasnezilo tu u nas od stredy 25cm boze preco nebyvame niekde v spanielsku ale dufam ze predpoved vinde a buducy vikend sa pojdeme vyvetrat ma byt az 15Stupnov 😅 Zatial pa ideme kupovat postel 😉

miskachrumka
autor
16. okt 2009

no ahoj 😉
ja ze si sa už stratila! 😒
a co bolo s pc?a ako danielko?

cestovatelkaandrea
16. okt 2009

ja sa musim zasmiat vsetky tri mame chlapcov na D 😀 😀 😀 Daniel, David, Damian 😀 😀 😀
s tou ritkou je to OK, teraz ho prebalovali dobre, takze nic nema, len ho chyta kasel tak mozno nieco vybehne cez vikend. uvidim. uz som pripravena, ze mozno bude mat teplotu. ale s tym nic nenarobim, to je jednoducho skolka

miskachrumka
autor
16. okt 2009

andrea ja som si to tiez vsimla ze mame chlapov a vsetci tri mena na D! 😀
a vsetky tri krasne mena! 😉
ja ta obdivujem ze to beres takto dobre tie horucky ritku atak ja som by som stresovala ale tak mozno tiez ked bude mat David vyse roka tak prdsa bude vacsi ako teraz tak to bude mozno ine ale brat kasel a horucku ako to beres s nadhladom klobuk dole!ja ked už mali zaprskne už stresujem ze bude chory a ze urcite to je menzelova vina! 😀 😝

miskachrumka
autor
16. okt 2009

ja mam už traumu zo toho kocika ja už neviem zoadny mi nevyhovuje!asi kupim nejaky najlacnesi a bude 😒

cestovatelkaandrea
16. okt 2009

Miska nic ine mi neostava. V robote musim byt v pohode 😉 a ked som doma s drobcom tak tiez niekedy chaosim. ale uz je to lepise. prisla som na to ze stresovanie nepomaha.
kupujes kocar? my sme kupili najlacnejsiu dvojkombinaciu a ficime na nej doteraz. zatial je kocar uplne v pohode 😉 ale ty si v nom uspavala Davidka, ze?

lucjanka
16. okt 2009

Maminy viem sa veľmi dobre vžiť do toho ake to asi máte. ja mam 11 mesacnu dcérku a da nam v poslednej dobe riedne zabrat akurat teraz spala asi pol hodiny. a v noci mame novinku prekoprcneme sa na brusko a sadneme si. neviete mi nieco poradit? a na to vycerpanie mam dobry recept ale to by ockovia museli byt aj doma 🙂

kristinka4m
16. okt 2009

No myslela som ze odisiel procesor ale chvala bohu nie bo by som na nejaky cas skoncila.A Danielko v pohode uz tak neplace neviem co to bolo za obdobie kedze s toho nebol ani jeden zub.A aky by si vhcela kocik?