Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

miskachrumka
autor
18. jan 2010

este ,a cas staci ked mu kupis nejake zateplene a bude to ok!
si myslim!

miskachrumka
autor
18. jan 2010

baby maly sa mi už budi ideme na hodinku von na cerstvy vzduch!
aspon na hodku! 😉

kristinka4m
18. jan 2010

Ahojte dievcence tak uz som aj ja doma z dovolenky 🙂 Chlap mi prisiel domov vdaka pocasiu ☹ nie ze by som nebola rada ale viete peniazky treba 😒 No dobre ste to tu rozbehli sikovnice ste 😀 .Asi vas pojdem docitat az nepisem od temy 😀 a topanky by sme aj my potrebovali ale az tak za mesiac a pol az 2.zatial papa 🙂

miskachrumka
autor
18. jan 2010

zabudla som vecer dojdem oklo osmej ked zas zabuva dufam ze tu niekto budete! 😨

kristinka4m
18. jan 2010

Miska cakam ta o 20:00

cestovatelkaandrea
18. jan 2010

Elenka aj my sme kupili take ortopedicke. Sa mi zda, ze som sem raz Miske davala aj link na prve topanocky co mal Damian a aj na zimne, v ktorych teraz beha po vonku.

Miska mozno tu budem vecer. Chcem nahrat fotky na nasu internetovu stranku pre rodinu. Tak budem zmensovat fotky vecer za PC a ladovat ich na net.

miskachrumka
autor
18. jan 2010

okej cicka tak okolo osmej! 😉

cestovatelkaandrea
18. jan 2010

no v mojom pripade to bude az okolo deviatej. potom tu zamraucim a uvidime ci aj ty odmraucis 😉

ockovelasky
18. jan 2010

Nechcem mu dávať ešte topánočky, len som chcela byť informovaná a počuť názor.. Andrejka, asi si už link na ortopedické nepamätáš, že? Baby, poraďte diletantke, ako kuknúť nejaké vaše albumy, aby som ich nehľadala hodiny?

miskachrumka
autor
18. jan 2010

okej tak som zvedava ci dojdes ! 🙂
no maly este spi neveim kedy pojde vecer spat! 😒

kristinka4m
18. jan 2010

Ahoj tak ja mam fotky aj tu ale ak chces tak ti poslem link do IP na moju internetovu stranku 😉

miskachrumka
autor
18. jan 2010

no ja ma albimov kopu ale na pokeci!

ockovelasky
18. jan 2010

Miška aj ja som na pokeci.. ale nedávam tam veľa fotiek, je to tam väčšinou úchyl.. 😀 😀

Kristínka, jasné, že chcem... Sem s ním.. 😀

kristinka4m
18. jan 2010

No uz kukate 😀

cestovatelkaandrea
18. jan 2010

uz kukam 😉

cestovatelkaandrea
18. jan 2010

Danko je zlatusky 😉
mas dobre vlasy na fotkach 🙂

kristinka4m
18. jan 2010

Dakujem ale skutocnost s mojimy vlasmy je ina chcem sa dat ostrihat len ja mam gulatu tvar a chcela by som nieco co mi ju trosku zuzi a mozes kuknut aj galeriu mojho brata maju tam aj svadobne fotky a je tam aj Danielkova prva fotka vola sa Peter myslim ze by ti to malo ist som s nim prpojena 🙂

cestovatelkaandrea
18. jan 2010

Kristinka ja mam ten isty problem s mojou hlavou ako ty. Doma popozeram fotky tvojho brata. Teraz uz padim z roboty domov.

ockovelasky
18. jan 2010

Kukám, kukám.. Pekné fotečky.. 🙂

kristinka4m
18. jan 2010

OK Andrejka 🙂

miskachrumka
autor
18. jan 2010

elenka a aky mas nick?ak smiem vediet! 😉

miskachrumka
autor
18. jan 2010

strasne pomaly mi to tu nacitava ☹
kika si tu?

ockovelasky
19. jan 2010

Ahojte.. Tak ste to tu včera večer akosi nezaplnili, zase blbol konik? Miška poslala som ti nick na IP.. Kristínka, našla som ťa na fcb a poslala ti žiadosť o priateľstvo..

Tak akú ste mali noc? Môj drobec našťastie spinkal, tak som mohla aj ja.. 🙂

cestovatelkaandrea
19. jan 2010

no ja som isla uspat Damiana o 20.15 a zobudila som sa pri nom rano o 6.30. Takze sme spali sladko obaja. Manzel ma nechal spat pri nom, ked som zaspala vecer. A to som chcela fotky z dovolenky zmensovat a dat na nasu stranku. Ach jaj. Porobim to dnes.

ockovelasky
19. jan 2010

Takže drobci dnes asi všeobecne dobre spali.. 🙂 Aspoň si sa vyspala. Ozaj, ako to znášal Damianko na tom očkovaní?

cestovatelkaandrea
19. jan 2010

Zatial dobre. Ale ta reakcia moze prist v rozmedzi 5-14 dni po ockovani.

ockovelasky
19. jan 2010

Fúúú, tak to nie je žiadna výhra, dúfam, že nebude mať žiadnu zlú reakciu..
Idem dať drobcovi papať a uložiť ho, potom sa vrátim.. 😉

cestovatelkaandrea
19. jan 2010

No a okrem tej silnej trojkombinacie dostal injekciu na meningitidu ale na tu nemal reakciu. Mal mat vcera udajne zvysenu teplotu ale nemal nic. Praveze bol zivy aj za troch Damianov. Ale spal dobre celu noc. Takze uz len vediet aka bude reakcia na tu druhu injekciu. A potom mame pokoj do styroch rokov. 😉
A ty sa ako citis? Dnes lepsie?

ockovelasky
19. jan 2010

Lepšie, lebo som spala celú noc, len obaja akosi kýchame, tak dúfam, že len taká slabá viróza okolo prešla.. 😉

miskachrumka
autor
19. jan 2010

mi sme mali tiez konecne dobru noc! 😉
inac ahojte!

elenka idems i ta dat do priatelov ok?a si teraz prihlasena?