Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

ockovelasky
29. jan 2010

šikovné dievča... 😀 😀 😀 😀 len nezabúdaj na tie ich predmanželské zmluvy, aby si nešla z hollywoodu stopom..

keď sa Paťko vysypal, okrem holtovho, ktorý dávam len na zadnú časť hlavinky, mu pomôže vždy cicaderma masť..

kristinka4m
29. jan 2010

Nie neboj keby nahodou tak nato budem mysliet 😀 😀 😀 😀 No uvidime ako zaberie holtov krem a keby nie tak skusim tu cicadermu inak o nej som vobe nepocula ☹ A k tomu nechtiku dnes mu to odpadlo a po tym mal normalny dalsi nechtik zaujimave 😕

kristinka4m
29. jan 2010

A drobček spinká?

ockovelasky
29. jan 2010

Kika, nejako tak aj Paťkovi odrastajú tie zarastajúce nechtíky na nožičkách, že od nimi rastie zdravý nechtík, ale už sa mu to lepší, tak sa teším.. Hej spinká, spapal kašičku, teda najprv mi ju vybil z rúk, takže som mala čo upratovať, ale teraz spinká.. A tvoj?

kristinka4m
29. jan 2010

No ten moj čertik sa hra pri mne spinkal od 14:30 do 16:00 len neviem do kedy vydrzi bez mojej pozornosti ☹

ockovelasky
29. jan 2010

Ozaj, ani som sa nepochválila, už necúvame, už sa točí dookola a trochu aj dopredu už ide.. 😀 😀 😀 najnovšie mi sťahuje časopisy a všetko čo mu príde pod ruky na zem..

kristinka4m
29. jan 2010

No tak to vam blahozelam 😉 a som rada s tebou 🙂 Ten moj krpan sa zase naucil liezt po schodoch ku svokre takze hruza.Uz sa len bojim kedy sa tam prizabije ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ockovelasky
29. jan 2010

wow, aj dole po schodoch už zíde? To už fakt musíš byť v strehu pri ňom.. ☹

kristinka4m
29. jan 2010

No ved to je na tom najhoršie že vie vyliest iba hore 😠 a najlepšie na tom je že ked nevládze tak si sadne uprostred poschodia bez ohladu na to či spadne alebo nie ☹ a bojím sa, aby si neublížil. Dnes sa tam tak potichy zakrádal ja že čo je také ticho a on bol už na medzi poschodi 😒 A moje NO NO pre neho znamená asi Fast Fast( rýchlo )

ockovelasky
29. jan 2010

Z môjho NO NO sa Paťko len smeje.. čo narobíme?! 😀 😀 😀 My sme už okupkaný, napapaný a už je v postieľke..

kristinka4m
29. jan 2010

No my sme na tom rovnako, len Danielko už spokojne odfukuje do perín 😀 😀 😀 😀 Aké ticho zrazu nastalo no paráda 😉

smily
29. jan 2010

kristinka4m, uz si nepamatam.asi som to prestala pouzivat a po chvili tie vyrazky zmizli... mozno som ju natierala obzcajnym mastnym kremikom inej znacky ale fakt to bolo pred 4 rokmi.. prepac... odvtedy sa nivei vyhybam...

no moja ked pocuje no no sa otoci, pozrie sa na mna ze ci mi nehrabe, usmeje sa a urobi presne to co nechcem aby urobila, potom ma este raz skontroluje a uz straca zaujem

dnes sankovala s ocinom... strasne vrieskala od radosti 🙂

kristinka4m
30. jan 2010

Ahojte dievčence 🙂 Tak tie naše detúrence su teda totalni ignoranti na NO NO 😀 No je vikend a tu nikoho ani Miška sa tu dlho neukázala ☹ Tak teda pekny den prajem všeckym 😉

ockovelasky
30. jan 2010

Ahojte maminy.. My sme dnes boli u druhej babky.. Poobede začalo tak snežiť, že cesta domov, ktorá nám ináč trvá cca pol hodiny, nám teraz trvala skoro hodinu, vzrúúúšo.. Hlavne, že pred nami išiel odhrňovač so zdvihnutou radlicou.. 🙄 🙄

kdezee
30. jan 2010

sakra !!! ako donutit babo spat? dnes cely den nic nerobim len uspavam a nic z toho ! max 30 min spal a teraz vecer uz vobec nechce spat...on aj zaspava a zrazu sa rozfuni, otvori oci a tvari sa ako keby ani nebol unaveny ! strasne ma to uz vytaca 😖

dommin
1. feb 2010

ahojte
chcela by som Vas poziadat o radu , lebo malinka ma 5 tyzdnov a zacala byt v poslednej dobe od zhruba 18.00 - 02:00 hore a cez den sice pekne spinka ale v noci je to horor sice potom prespi 3-4 hodky ale nevieme ako ju uspat, poradte nieco..... ☹ dakujem

kuspitka
1. feb 2010

Ahojte.tak nasa mala je celkom kludna dne.inak som jej zacala davat na noc nutrilon a nejako to pomaha menej place.
a mozno si stupila so svedomia

mirip
1. feb 2010

dommin nemá nohodou zamenený deň z nocou? u nás to riešili v porodnici tak že cez deň máme každé tri tri a pol hodiny detičky budeť na papanie a cez noc nechať spať tak dlho ako chce kým sa samé nezobudí a tak cca prvý mesiac kým nenabehne aj doma na ten režim že den je den a noc noc skús tak cez deň ju budí na papanie

dommin
1. feb 2010

ahoj mirip, a ty mas ake skusenosti??? lebo ked ju zobudim cez den tak potom nechce zaspinkat a takisto nespinka ani v noci, napadlo ma ze ci to nemoze byt kolika???

kristinka4m
1. feb 2010

Dommin a mala ti plačkavá?

ockovelasky
1. feb 2010

Ahojte.. kuspitka, dávaj pozor, aby ju po UM nebolelo bruško, lebo je zvyknutá na tvoje a to UM pre ňu môže byť síce sýtejšie, ale aj ťažšie.. 😉 Ináč, je to fajn, že sa ti vyspinká a menej plače..

dommin
1. feb 2010

ahoj kristinka place ako kedy skor to vyzera tak ako by tlacila a potom kopka a zaspinka nachvilocku a tak stale dokola...

ockovelasky
1. feb 2010

dommin, bruško jej masíruješ alebo nahrievaš?

dommin
1. feb 2010

ahoj brusko masirujem aj nozickami cvicime ale este som nenahrievala...

ockovelasky
1. feb 2010

...lebo tak ako si to opísala, to môže byť bruško.. ja som drobcovi bruško masírovala Pupíkom (gél), potom cvičila s nožičkami a keď som ho obliekla, dala som mu na bruško nahriatu plienočku a ešte to prikryla dekou..

nepostrehla som, ste na UM alebo MM?

dommin
1. feb 2010

sme na MM ale neviem kolko presne spapa... skusim obklady tak dufam ze to pomoze 🙂

dommin
1. feb 2010

citala som zeby nemala pit feniklovy cajik a ja by som nemala jest mliecne vyrobky, pocula si o tom?a mozem jest sampiony a nivu alebo hermelinakecup 🙂 ked kojim??????

ockovelasky
1. feb 2010

tak s týmto ti z praxe nepomôžem, lebo my sme na UM skoro od narodenia.. ale feniklový čajík odporúča dosť lekárov, buď priamo bábätku, alebo mamičke.. podľa mňa uškodiť nemôže, veď len uvoľňuje zastavené vetríky..

miskachrumka
autor
1. feb 2010

ahojte tak nam ide stolicka maly je plany ako cert:(
cez den neviem kde mi hlava stoji!

a vy ako?

je tu niekto? 😕

kuspitka
2. feb 2010

Ahojte.masirujem jej stale brusko aj ked dama nutrolin. a este si odsavam mlieko a davam jej aj cicik aj flasku kombinujem to,lebo sa ona nenaje poriadne strasnemi strieka mlieko.
stale mam pocit ,ze je malo tukove moje mlieko