Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

smily
2. feb 2010

kristinka nase miery - 81cm a 10800 - schudla po tych hnackach a hlavu ma 50cm.
nam homeopaticka na spanok dala chamomillu ale az 15ku

ockovelasky
2. feb 2010

Ahojte.. Miška, Kika si dobré pamätá, dávam mu cez deň chamomillu 5 ch alebo 9ch a na noc viburcol, ak je treba.. Juj baby, tak v 11 mesiaci nás čaká ďalšie očkovanie?? 😕 😕 😕

Baby, malý mi doteraz pekne zaspával sám v postieľke, ale posledné týždne sa stále v postieľke prevráti na bruško a poď ho trhať hniezdo, hračky, skákať v nej a tak.. Zaspať takto nezaspí, tak čo robiť??? ☹ ☹

miskachrumka
autor
2. feb 2010

ahojte
tak som tu!
kikus diky to som sa strihala ja sama od nervov som nevedela co mam robit tak som sa ostrihala ale celkom to vyslo 😉

davidko je teda podareny a ky cert je už teraz zneho už ddruhy krat mi rozbyl ovladac mozem zas kupovat novy a to nehovorim o onych veciach a tu zelenu misku co ma na hlave tak tu ma najradsej tam si nauklada vsetky varesky a naberacky aj tlcik na maso 😅 a vari akoze.............no sranda je snim!

miskachrumka
autor
2. feb 2010

a kikus kukla som ten link takto som presne bola ostrihana na zacitku tehu! 😉 asi v 14tyzdni!

a teraz to mam zpredu rovnake ale nemam to zotrihane mam rovnaku dlzku vsade!nechcem už vzadu kratke!
ale sa to podoba!

a rozmyslam zas nad blond farbou 😒 neviem ci to budem aj realizovat 😖 tuho nad tym rozmyslam! 🙄
bojim sa ze si zas znicim vlasy konecne ich mam krasne leskle a zdravucke!

tak neviem uvidim !mozno aj chytim zas nervu tak si kupim a zafarbim 😀

miskachrumka
autor
2. feb 2010

elenka vies ja mam kuraci mozog tak tam sa nezmesti vela 😀

a dakujem kym sa vykokcem u dr co vlastne chcem tak sa aj nasmejeme!
ja som zvedava vo stvrtok kolko mi budeme mat po 9 tyzdnoch co nas nevazili a nemerali nas už 3 me
tak ho dam aj zmerat aj odvazit a kika daj vediet ako ste prezivali noc aj nas caka toto iste od stvrtku do piatku!

jaj sa toho bojim!!!!!!!!!!!!!!!! ☹

miskachrumka
autor
2. feb 2010

a inac kikus aj ja mam gulatu tvar tak sa toho ucesu urcite neboj mne velmi zuzilo opticky tvar aj tento je lepsi co mam teraz nezabudaj ze kratsie ucesy su skor pre gulatsie tvare a zas naopak!

a ty mas kratke vlasy nie?ci ti už dorastli?

ockovelasky
3. feb 2010

Ahojte.. Dnešná noc bola katastrofa, mám pocit, že drobec vôbec nespal, vkuse sa pretáčal a šantil v postieľke.. Ale na ňom to vôbec nevidno, je čulý, ako keby prespal 16 hodín.. Zato ja vyzerám... 🙄 🙄 🙄

smily
3. feb 2010

Ahojte. tak sme mali viac menej pokojnu noc, bala som sa ci nebude nejaka reakcia na ockovanie ale chvala bohu nic. neviem ci som taka unavena ze si nepamatam ci som ju kojila v noci (ze robim to uz automaticky kedze spime spolu) alebo sa fakt ani raz nezobudila..
dnes ideme na kontrolu ku homeopaticke tak som zvedava, kedze uz cca mesiac jej nic nedavam - neni sanca dodrziavat tie intervaly ked ona furt nieco zuzle (to treba min 10 min pred a po nic nejes a nepit)

smily
3. feb 2010

zase tu snezi, mam rada sneh ale myslim si ze ho uz mame dos, nech je zima ale nech uz nesnezi...
ppredvcerom tu bola hrozna havarka, na 2 hod. uzavreta cesta, dokonca pristaval aj vrtulnik..

ockovelasky
3. feb 2010

smily.. s tými homeo máš pravdu, ja dávam malému pravidelne už len siliceu a osteocynesine na kosti.. ak je veľmi nepokojný kvôli zúbkom tak tú chamomillu a na noc viburcol, ale ten je v poho, lebo je to čapík.. 😀 😀
Ináč, ma teší, že ste nemali po očkovaní reakciu.. 😉 😉 malý po druhom mal teploty aj hnačky..

smily
3. feb 2010

my sme ani pojednom nemali, vcera bolo to tretie, teraz az 15tých mesiacoch to proti mumps a este nejakym chorobam...my mame rano arnicu +dajake kvapky, na obed beladonnu +calcarea carbonica a vecer chamomilla 15 + thuya.tu arniku by som mala davat lebo je na ten hemangiom, ale rano si ledva oci rozlepim a spomeniem si nato az na obed...
ani svoje lieky neberiem, a so starsou je to este horsie - je v skolke a ked pride tak uz je skoro cas na vecerne lieky... aach co uz..

ockovelasky
3. feb 2010

thuyu máte len pri očkovaní? lebo malý ju berie len pri ňom.. siliceu berie, lebo mu škaredo rastú nechtíky na veľkých palcoch nožičiek, už síce odrastajú, ale keď sa na to pozerám, až ma mrazí..

smily
3. feb 2010

nie zma to brat stale na vecer.kvoli tomu ze je moc hyperaktivna ci co, calcareu na to ze jej divne rastu zubky - najskor bocne a az vcera sa jej prerezali predne horne...

smily
3. feb 2010

zas mi zobrala usb kabel a niekam odpochodovala. idem ju hladat

ockovelasky
3. feb 2010

😀 😀 😀 malé šidlo.. 😀

smily
3. feb 2010

😀 😀 😀

ockovelasky
3. feb 2010

smily, dala by si tu, prosím, ešte raz link na ten babyvak, čo máš? písali sme o tom už dávno a nemám čas prechádzať toľko stránok.. 🙂 ďakujem..

kristinka4m
3. feb 2010

Ahojte tak konečne som vás dočítala toho tolko popíšete ked som tu neni ☹ 🙂 No noc je to na dlho, ale v skratke večer bol dost podráždený, ale bez horúčky 🙂 My dospelý sme sli spat okolo 21:30 no a do 24:00 som nespala vôbec drobec sa furt krútil a plakal zo sna asi sen o očkovaní ☹ tak som mu o tej 24:00 dala čapik paralenu aj ked teplota bola iba 37,8. Dnes je taký nesvoj horúčku asi nemá ešte som nemerala 😅 . Smily aj ja chcem aby ten moj čertík už chodil 🙂 A dnes nasadzujem Chamomillu uvidíme či sa polepší musím kúpit aj ten viburcol 😉 Inak aj u nas strašne stále sneží už by to mohlo aj skončit ved som z Danielom nebola vonku asi 3dni ☹ sa neda strašne tu fúka a prišli by sme jak snehuliaci.

kristinka4m
3. feb 2010

http://nosenie.sk/obr.php?obr=obrazky/foto/vak3... Elenka myslim ze je to tato adresa 😉

ockovelasky
3. feb 2010

Kika, to je fajn, že ste to tiež prežili bez horúčky.. 😀 U nás síce nesneží, ale chodníky nie sú bohvieako odhrnuté, tak tiež nemôžeme vonku.. Ináč celé doobedu sme sa nosili v nosiči, tak si aspoň tam trošku pospal, hotová som.. Teraz sa napapal, s plačom a zaspal už v postieľke, som zvedavá do kedy.. 😅 😅

ockovelasky
3. feb 2010

ten som pozerala, ale akosi sa mi zdalo, že má iný.. neviem prečo.. 😀 😀 už neviem ako a v čom ho nosiť.. ☹

kristinka4m
3. feb 2010

Hm Elenka máš to veru tažke ja si neviem ani predstavit ho stale nosit ☹ ved by som nič nespravila aj ked viem že by som si na to zvykla 😔 No som zvedava ako dopadne Miška na očkovaní.

miskachrumka
autor
3. feb 2010

ahojte
tak maly konecne zaspal!

no to som aj ja velmi zvedava ako mi budeme nocovat do piatku!

ja sa bojim tych horuciek!

a ten vyburcol si dam predpisat aj ja !

uvidim ci bude maly lepsie spavat!

a tu chamomilu asi necham tak !

lebo nas tiez zuzle stale nieco a bude toho asi naraz vela aj chammomila aj vyburcol nam asi bude stacit!!!!!! 😉

miskachrumka
autor
3. feb 2010

inac aj unas zas nezi od rana zas napadlo ktim 50cm dalsich 30cm zachvilku zapadnemeeeeeeeeeeeeeeee 😨

ja už neznesiem ten sneh ako tesila som sa ale už sa netesim kto sa ma brodit takym snehom 😠

ockovelasky
3. feb 2010

Aj u nás už zase začalo snežiť, ešte nestačili odhrnúť chodníky, po nedeľnej nádielke a už je to tu zase.. 🙄 🙄

Poobedný spánok nám dopadol podobne ako doobedňajší.. pol hodiny v postieľke a hodinu mne na rukách.. 🙄 🙄 ale čo už..

Poďme niekam do tepla, najlepšie na nejaký ostrov.. 😀 😀 😀

kristinka4m
3. feb 2010

No Miska plne s tebou suhlasim s tym snehom. Baby potrebujem schudnut vcera som sa musela vazit u lekarky aj s malym kedze vaha iba do 10kg a som sa normalne hanbila za svoju vahu 😠 😠 😠 😠 po porode som síce schudla ale velmi malo ☹ Ja neviem aj sa zle citim a to nevravim ked pride leto ☹ Nemate nejaky overeny liek alebo nieco ine? Som jak hroch a to si any neviem predstavit keby som bola tehu tak zase priberiem a budeme musiet vazne prerabat dom ☹ kvoli mojej velkosti ☹

kristinka4m
3. feb 2010

Daniel spinka uz od cca 13hod. nech len spinka ked ja nemozem ☹ Nam tu akurat ohrnaju cesty tak mooooozno na chvilku vybehneme von

ockovelasky
3. feb 2010

Kika, až nejaký dobrý recept zoženieš, tak ho posuň prosím... 😀 😀 😀

miskachrumka
autor
3. feb 2010

kikus aj mne ho potom posli aj ne by velmi dobre poslizil 😉