Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

miskachrumka
autor
16. okt 2009

lucjanka ahoj

miskachrumka
autor
16. okt 2009

už som si objednala konecne dufma ze bude taky ako na obrazku lebo inac 😠 ma porazi!
a preco si zmyzla z pokecu?

cestovatelkaandrea
16. okt 2009

Miska ty chodis aj na pokec?

miskachrumka
autor
16. okt 2009

ano mojka!preco aj ty?ak hej dam ti cez ip nick!

cestovatelkaandrea
16. okt 2009

nie nechodim, vsak nemam kedy. praveze sa divim, ze to stihas, ked si sama na Davidka
ozaj ako sa ma, este je taky uplakany ako pred par dnami?

miskachrumka
autor
16. okt 2009

ano stiham bud ked mali spi alebo ked je dobrucky tak sa vie hrajkat aj sam chvilocku!
ja stiham smalim aj zmyvat umyvat riad nic ine mi neostava tento internet je moj relax ! 😉

kristinka4m
17. okt 2009

Ahoj Andrea chcela som sa ta opytat co davas malemu na zadok ked ma hnacku?Mne sa vcera zadarilo a nevsimla som si ze je pokakany teda necitila som to a ked som ho prebalovala ma cely zadok zapareny.Co je na to najlepsie Momentalne davam imazol ale nie po kazdom prebalovany dakujem

miskachrumka
autor
17. okt 2009

kika aj pityol je dobry!!!!!!!!!!!!!!vyskusaj!

adka.baby
18. okt 2009

kristnka4m sudocrem je najlepši ma zadoček,ak poznáš

kristinka4m
19. okt 2009

Diky za rady uz je to OK 🙂

cestovatelkaandrea
19. okt 2009

baby nebola som tu cez vikend lebo sme boli aktivni 🙂 boli sme na maratone v amsterdame.

kristinka na zadok som davala sudocrem a za par dni bolo dobre 😉

miskachrumka
autor
19. okt 2009

ahoj andrea tak na maratone ? 😉

cestovatelkaandrea
19. okt 2009

Hej ale len pozerat. mozno na buduci rok pobezime s muzom polmaraton. ale uvidime podla toho ako sa budeme moct pripravovat na beh 😉

miskachrumka
autor
19. okt 2009

andrea to si taka sportovkin ale ze sa pytam ked bicyklujes o sto sest ! 😉

miskachrumka
autor
19. okt 2009

inac ja som malemu kupila piskoty take dlhe posipane krystal.cukrom velmi mu chutia ale kedze obsahuju cele vajciy tak mu nebudem davat viac ako 2 za cely den! 😉

miskachrumka
autor
19. okt 2009

andrea dufam ze tu zajtra pobudnes! 😉
tak dobru noc aj ked neviem komukedze tu nikto nieje! 😉 😝 😀

kristinka4m
19. okt 2009

Dobru noc aj tebe 🙂

cestovatelkaandrea
20. okt 2009

🙂 a uz som tu. ja Damulovi piskoty vobec nedavam. on ani po nich nejde.
no s tym behom to bude zaberacka. musim aspon 3krat do tyzdna vstavat o 5.00 a ist rano behat na hodku. inak nemam kedy ☹

miskachrumka
autor
22. okt 2009

ahojte tak mi mam zas zly den maly bol asi 12 krat hore za noc a od rana len place teraz konecne horko tazko zaspaljavascript:addEmoticon('😒','vBody')
uffffffffffffff ja neviem ale zubok dalsi nevidno mozno vykukne zajtra!

miskachrumka
autor
22. okt 2009

andrea si tu? 😉

miskachrumka
autor
22. okt 2009

inac tie piskoty som mu dala si 2 krat raz postruhanu do mliecka 😉

miskachrumka
autor
22. okt 2009

a ete som chcela jednu vec už mam konecne po dileme už mam kocik doma sportovy poslem to emailom ako vyzera?ak chces!alebo dens maleho vnom nafotim tak dam sem fotky!zoparrrrrrr 😉

cestovatelkaandrea
22. okt 2009

uz som tu. nezavidim ti tu noc. dufam, ze bude Davidkovi coskoro lepsie. mozes poslat fotky alebo daj aj sem. je to na tebe 😉

sprite00000
22. okt 2009

ahojte mamicky super tema!

miskachrumka
autor
22. okt 2009

sprite diky!

miskachrumka
autor
22. okt 2009

andrea už som dala fotky kukni a vymazem to !je tam krasny!to je dnes fotene vonku v zahrade ale je tam uř ospali asi 5 min potom foteni zaspal ako dudok! 😒 🙂

cestovatelkaandrea
23. okt 2009

Miska zlatucky je tam. Hlavne s tou chrumkou v ruke 🙂 ani nevidiet ze sa mu chcelo spat. Kocik vyzera dobre. Dufam, ze ti dlho vydrzi 🙂

miskachrumka
autor
24. okt 2009

andy dakujem 😉
aky je zlaty tak taky biva aj plany niekedy! 😝 😀
ale hadam sa to zlepsi! 😒

miskachrumka
autor
24. okt 2009

boze dnes porordila kamoska malu vandu a ked mi poslala foto tal to už nieje ani pravda ze maly bol tiez taky tak rychlo to letiiiiiii 🙂

miskachrumka
autor
24. okt 2009

a dufam ze vydrzi dlho lebo to už je za 8 mes nas treti kocik!tak už sa nechysatm kupovat dalsi 😉
mohol by byt sirsi ale zevraj sirsie už nevyrabaju iba ze ka by som si kupila pre dvojicky! 😀 😀 😅