Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

cestovatelkaandrea
8. feb 2010

ja som do nasho doktora hucala a nepomohlo, povedal, ze az po 14 dnoch a hotovo. nepomohlo by ani keby som mu kladivom buchla po hlave

smily
8. feb 2010

Aj moja pije len z poharika, flasu vobec nikdy nechcela.ked hnackovala som jej do konca davala cajik cez striekacku od panadolu, lbo mi odmietala pit

cestovatelkaandrea
8. feb 2010

Kristinka aj my pouzivame taky poharik so sosakom od nejakeho 11 mesiaca. Z toho pije caj, vodu. Z normalnej Aventky pije mlieko. Sam si to tak rozdelil, takze mu to nemiesam. Teraz najnovsie chce pit caj z jeho detskej salky, takze ho ucime na to.

ockovelasky
8. feb 2010

Jaj takto Kika.. tak takto pozerá pinďúra aj Paťková doki.. tiež len zhodnotí, že dobre a že umývať čistou vodou..

cestovatelkaandrea
8. feb 2010

aj nasmu drobcovi ho iba okukne, pozre vajka, ci su v poriadku a to je vsetko 🙂

miskachrumka
autor
8. feb 2010

no ahojte tak som tu dlhoooooooooo nebola vidim ze vam nechybam 😅 😅

popisem co mame nove vecer ked maly zaspi teraz robi zkazu ,dufam ze tu niekto bude!

miskachrumka
autor
8. feb 2010

,,,,,,,,,,,,3
ukgdukqguqk tz ťvfb húuýuýghžzýju
to vam nap davidko🙂)))))))))))))))

ockovelasky
8. feb 2010

Miška, ako tak pozerám, Dávidko by si rozumel s Patrikom, píšu totiž v rovnakom jazyku... 😀 😀 😀

kristinka4m
8. feb 2010

No ahoj tak co drobec uz spinka? 🙂 Toho mojho uspava tato, len neviem ci sa mu to podari 😀 😀 😀 😀 je nejaky rozkokoseny 😀 😀 😀 Tak od 15:00 sme nes..li 😀 😝 dufam ze mu to vydrzí. A minule som si vsimla ze nasa doki mu asi vajko hladala bo mu to tam nejako dlho mrndolila. Keby nebola na dievcence tak neviem neviem 😀 😀 😀

kristinka4m
8. feb 2010

Uz spinkaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fuj ale som rada a tu zase nikde nikoho 😕 😕 😕 😕

ockovelasky
8. feb 2010

Spí už, chúďa moje.. Tie zúbky ho dnes poriadne potrápili, pred siedmou som sa už skoro rozplakala, ešte aj s cumľa sa rozplakal, ako ho to bolelo.. A dnes sme sami, tato príde až okolo polnoci.. ☹

Tak hádam Danielkovi tie prehánky už prejdu.. Aspoň pil dosť? Aby nebol dehydrovaný..

kristinka4m
8. feb 2010

No aspon to dufam ze coskoro vyndu a bude dobre. No vypil iba 200ml ale snad staci
..

ockovelasky
8. feb 2010

Tak to neviem, ale hádam fakt stačí.. 😀 😀 😀

ockovelasky
8. feb 2010

dala som nové fotky na fcb, tak si ich pozri Kika, ak chceš.. 😀

smily
8. feb 2010

no aspon niekto je na facebooku.pridajte aj mna ku kamaratom 🙂 jekaterina svobodova

kristinka4m
9. feb 2010

Ahojte a dobre ranko 🙂 Katka mas krasne dievcatka aj ja chcem take ☹ 🙂 🙂
Elenka Patko je krasny a aky sikovny ti uz sam stoji?
Aka bola noc? Nam celkom usla len ten ranny budicek o 6:50 nebol bohvie co 😒 Teraz spinka zatial kakal len 1x co je u neho normalne hned zrana do cistej plienky pustit 😠 Uvidime ako to bude pokracovat.

kristinka4m
9. feb 2010

No tu nikoho a drobec je uz hore tak vas tu opustam a dufam ze nieco popisete az mam co citat 😀 😝

smily
9. feb 2010

ahojte,
Kristinka, poziciam ti ich na chvilu?? 😉 😉 😉 😉 hned by ta to preslo - ked su spolu tak to je otras, stale sa vadia choci mala este nerozprava. inac uz povie mama, papa (tata po rusky), saša, žiža, čača - na psa Charlieho, kica (macka) 😀 😀 😀

kristinka4m
9. feb 2010

Hm tak to je šikovna 🙂 taka mala a taká ukecaná 🙂
Joj tak to dve naraz no neviem to by som asi nezvladla, ale tak Arinku by som brala take male zlatičko 🙂
A nasla som pričinu včerajšej kakanice máme zúbok 😉 Hore v lavo neda si ani kuknut do pusinky ☹
Danielko vie povedat( aj ked neviem či vie čo to znamána 😀 ) "de" to je kde, "mama", ale myslim ze to hovori kazdemu ☹ "ta" čize tam. A to je všetko aj ked sa s nim vela rozprávam, čítavam mu nejako to nepomáha, ale ked je sam v postielke tak vélice debatuje len to je totálna hebrejčina 😀
A strášne dlho som ho učila daj-daj, povedat to nevie ale otvorí a zavrie ručičku, len teraz to stále ukazuje a ja neviem či niečo chce, alebo je len rád že vie niečo nové. A ešte vie povedat "pa" na radiator 😀

smily
9. feb 2010

je ltbo saska mi dost neskoro zacala. tato je uplne ina... ked nieco chce ukaze prstom a povie to, to, a strasne sa hneva ked jej dam nieco ine ako chce ona....gratulujem ku zubku!! arinke sa pred tyzdnom prerezali predne horne, a vcera som ich nemohla najst - normalne sa schovali ☹ ☹ ☹

kristinka4m
9. feb 2010

Dakujeme 😀 ved bolo na case od Vianoc nic ☹ Fiha schovali? a kolko ma zubkov?

smily
9. feb 2010

aj tymi mala 7...2 hore, tie druhe rezaky-vyzera ako upir, a 3 dole

kristinka4m
9. feb 2010

hm to moze byt zlatucke ako upir 😀 😀 a davas ju na nocnik? si aspon zvykat? Bo ked som tu na MK snorila tak niektore maminy uz davali, len ja asi este nie. On je dost posaseny a neviem ci by mi tam vobec obsedel by mi obcural cely dom 😀 😀 Ledva som ho naucila na Dobu Ladovu to chvilku obsedi kym tam vevericka beha aspon sa napapa ☹

smily
9. feb 2010

nedavam - nema to rada... si myslim ze je to dost zavcasu... o par mesiacov zacnem... aj sasku som ucila od cca roka a pol a krasne sa za par mesiacov naucila...od dvoch rokov nemala plienku ani na spanie...je to individualne u kazdeho... kamoskinej malej sa napriklad na nociku paci ale arinka hned odhcadza.. ked musim chytit moc tak to je katastrofa

kristinka4m
10. feb 2010

Dobre ranko dnes sme sa krasne vyspinkali 🙂 A drobec este pokracuje mne uz stacilo 😀 No dnes som sa rozhodla ze asi okna umyjem ked nie všetky tak aspon v kuchyni bo cez to uz ani nevydim 😅 Pracka perie, len horsie to bude s vysavanim ☹ Daniel bude zase vrestat ako pavian, no ale musim!!! Tak prajem zatial pekny den 😉

kristinka4m
10. feb 2010

Ahojte ☹ no tak citat nemam co ☹ Tak sa pochvalim aspon co som dnes stihla spravit. Umyla som to okno, povysavala, prach poutierala, podlahy umyla, riady, z Danielkom sme vonku boli zo susedou pokecali napapali pomojkali a teraz spinka, len asi mi ho ten nas hnusak pes zobudi 🙄 a este sa chystam vanu umyt, len to som musela pockat kym zaspi bo to poriadny ekrzit co s tym umyvam 😉 Tak zastavym sa asi az vecer ked tu nikde nikoho.
Elenka?Katka?
Miska?Andrejka? kde ste ☹

smily
10. feb 2010

Ahojte,
Kristinka si fakt sikovna 🙂 ja som dneska akurat tak dala prat veci, poutierala prach v detskej a tot vse... nejak sa mi nechce. mala mi teraz zaspala, tak idem sa naobedovat...este mam kopu veci co treba pozasivat, ale uz tyzden to odkladam na zajtra 🙂 podlahy som poumyvala vecer ked vsetci zaspali, ale je to na prd platne lebo starky hned z rana to vsetko poslapal v cizmach, v ktorych chodi cistit sliepkam.. skoro ma vykotilo, ale co uz, jemu je to zbytocne hovorit... to iste ked sa naje v kuchyni - mozem upratovat odznova 😠 😠 😠

kristinka4m
10. feb 2010

No po pravde ja by som taka "akcna" nebola keby ze nema prist navsteva 😀 😀 Mna vie nakopnut iba to, co je dost smutne ☹ A s tymi starsimi ludmi to dobre poznam. Nasa starka je taka ista, len nastastie ta uz nebeha po vonku, ale keby si videla co ma v izbe za mrdnik stado sliepok by sa tam najedlo 😀 😀 To moja mama nic ine nerobi len jej tam vysava ☹ No horsie ako male deti 😀 , ale clovek nikdy nevie ako skonci ☹ 🙂

smily
10. feb 2010

ved prave, do starkeho izby baby uz ani nepustam, aby nebahali v tom bordeli.. je to hrozne a k tomu tam ma aj vedierko do ktoreho cura, a mala ked ho zbada tak hned tam musi dat ruku, beee...on je taky ze jeden den len lezi a spi a zas na druhy den je az moc akcny... inac aj mna vie nakopnut hroziaca navsteva, vtedy viem vylizat cely dom, ale ked nikoho necakame tak som leniva...