• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Unavené mamičky prvorodičky

1. augusta 2016 
ja som do nasho doktora hucala a nepomohlo, povedal, ze az po 14 dnoch a hotovo. nepomohlo by ani keby som mu kladivom buchla po hlave
8. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj moja pije len z poharika, flasu vobec nikdy nechcela.ked hnackovala som jej do konca davala cajik cez striekacku od panadolu, lbo mi odmietala pit
8. feb 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kristinka aj my pouzivame taky poharik so sosakom od nejakeho 11 mesiaca. Z toho pije caj, vodu. Z normalnej Aventky pije mlieko. Sam si to tak rozdelil, takze mu to nemiesam. Teraz najnovsie chce pit caj z jeho detskej salky, takze ho ucime na to.
8. feb 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj takto Kika.. tak takto pozerá pinďúra aj Paťková doki.. tiež len zhodnotí, že dobre a že umývať čistou vodou..
8. feb 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nasmu drobcovi ho iba okukne, pozre vajka, ci su v poriadku a to je vsetko :slight_smile:
8. feb 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ahojte tak som tu dlhoooooooooo nebola vidim ze vam nechybam :sweat_smile: :sweat_smile:

popisem co mame nove vecer ked maly zaspi teraz robi zkazu ,dufam ze tu niekto bude!
8. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
,,,,,,,,,,,,3
ukgdukqguqk tz ťvfb húuýuýghžzýju
to vam nap davidko:slight_smile:)))))))))))))))
8. feb 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška, ako tak pozerám, Dávidko by si rozumel s Patrikom, píšu totiž v rovnakom jazyku... :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahoj tak co drobec uz spinka? :slight_smile: Toho mojho uspava tato, len neviem ci sa mu to podari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je nejaky rozkokoseny :grinning: :grinning: :grinning: Tak od 15:00 sme nes..li :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam ze mu to vydrzí. A minule som si vsimla ze nasa doki mu asi vajko hladala bo mu to tam nejako dlho mrndolila. Keby nebola na dievcence tak neviem neviem :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz spinkaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fuj ale som rada a tu zase nikde nikoho :confused: :confused: :confused: :confused:
8. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spí už, chúďa moje.. Tie zúbky ho dnes poriadne potrápili, pred siedmou som sa už skoro rozplakala, ešte aj s cumľa sa rozplakal, ako ho to bolelo.. A dnes sme sami, tato príde až okolo polnoci.. :frowning2:

Tak hádam Danielkovi tie prehánky už prejdu.. Aspoň pil dosť? Aby nebol dehydrovaný..
8. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aspon to dufam ze coskoro vyndu a bude dobre. No vypil iba 200ml ale snad staci
..
8. feb 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to neviem, ale hádam fakt stačí.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som nové fotky na fcb, tak si ich pozri Kika, ak chceš.. :grinning:
8. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon niekto je na facebooku.pridajte aj mna ku kamaratom :slight_smile: jekaterina svobodova
8. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte a dobre ranko :slight_smile: Katka mas krasne dievcatka aj ja chcem take :frowning2: :slight_smile: :slight_smile:
Elenka Patko je krasny a aky sikovny ti uz sam stoji?
Aka bola noc? Nam celkom usla len ten ranny budicek o 6:50 nebol bohvie co :unamused: Teraz spinka zatial kakal len 1x co je u neho normalne hned zrana do cistej plienky pustit :angry: Uvidime ako to bude pokracovat.
9. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tu nikoho a drobec je uz hore tak vas tu opustam a dufam ze nieco popisete az mam co citat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
Kristinka, poziciam ti ich na chvilu?? :wink: :wink: :wink: :wink: hned by ta to preslo - ked su spolu tak to je otras, stale sa vadia choci mala este nerozprava. inac uz povie mama, papa (tata po rusky), saša, žiža, čača - na psa Charlieho, kica (macka) :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm tak to je šikovna :slight_smile: taka mala a taká ukecaná :slight_smile:
Joj tak to dve naraz no neviem to by som asi nezvladla, ale tak Arinku by som brala take male zlatičko :slight_smile:
A nasla som pričinu včerajšej kakanice máme zúbok :wink: Hore v lavo neda si ani kuknut do pusinky :frowning2:
Danielko vie povedat( aj ked neviem či vie čo to znamána :grinning: ) "de" to je kde, "mama", ale myslim ze to hovori kazdemu :frowning2: "ta" čize tam. A to je všetko aj ked sa s nim vela rozprávam, čítavam mu nejako to nepomáha, ale ked je sam v postielke tak vélice debatuje len to je totálna hebrejčina :grinning:
A strášne dlho som ho učila daj-daj, povedat to nevie ale otvorí a zavrie ručičku, len teraz to stále ukazuje a ja neviem či niečo chce, alebo je len rád že vie niečo nové. A ešte vie povedat "pa" na radiator :grinning:
9. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je ltbo saska mi dost neskoro zacala. tato je uplne ina... ked nieco chce ukaze prstom a povie to, to, a strasne sa hneva ked jej dam nieco ine ako chce ona....gratulujem ku zubku!! arinke sa pred tyzdnom prerezali predne horne, a vcera som ich nemohla najst - normalne sa schovali :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. feb 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme :grinning: ved bolo na case od Vianoc nic :frowning2: Fiha schovali? a kolko ma zubkov?
9. feb 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tymi mala 7...2 hore, tie druhe rezaky-vyzera ako upir, a 3 dole
9. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm to moze byt zlatucke ako upir :grinning: :grinning: a davas ju na nocnik? si aspon zvykat? Bo ked som tu na MK snorila tak niektore maminy uz davali, len ja asi este nie. On je dost posaseny a neviem ci by mi tam vobec obsedel by mi obcural cely dom :grinning: :grinning: Ledva som ho naucila na Dobu Ladovu to chvilku obsedi kym tam vevericka beha aspon sa napapa :frowning2:
9. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedavam - nema to rada... si myslim ze je to dost zavcasu... o par mesiacov zacnem... aj sasku som ucila od cca roka a pol a krasne sa za par mesiacov naucila...od dvoch rokov nemala plienku ani na spanie...je to individualne u kazdeho... kamoskinej malej sa napriklad na nociku paci ale arinka hned odhcadza.. ked musim chytit moc tak to je katastrofa
9. feb 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dnes sme sa krasne vyspinkali :slight_smile: A drobec este pokracuje mne uz stacilo :grinning: No dnes som sa rozhodla ze asi okna umyjem ked nie všetky tak aspon v kuchyni bo cez to uz ani nevydim :sweat_smile: Pracka perie, len horsie to bude s vysavanim :frowning2: Daniel bude zase vrestat ako pavian, no ale musim!!! Tak prajem zatial pekny den :wink:
10. feb 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :frowning2: no tak citat nemam co :frowning2: Tak sa pochvalim aspon co som dnes stihla spravit. Umyla som to okno, povysavala, prach poutierala, podlahy umyla, riady, z Danielkom sme vonku boli zo susedou pokecali napapali pomojkali a teraz spinka, len asi mi ho ten nas hnusak pes zobudi :rolling_eyes: a este sa chystam vanu umyt, len to som musela pockat kym zaspi bo to poriadny ekrzit co s tym umyvam :wink: Tak zastavym sa asi az vecer ked tu nikde nikoho.
Elenka?Katka?
Miska?Andrejka? kde ste :frowning2:
10. feb 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Kristinka si fakt sikovna :slight_smile: ja som dneska akurat tak dala prat veci, poutierala prach v detskej a tot vse... nejak sa mi nechce. mala mi teraz zaspala, tak idem sa naobedovat...este mam kopu veci co treba pozasivat, ale uz tyzden to odkladam na zajtra :slight_smile: podlahy som poumyvala vecer ked vsetci zaspali, ale je to na prd platne lebo starky hned z rana to vsetko poslapal v cizmach, v ktorych chodi cistit sliepkam.. skoro ma vykotilo, ale co uz, jemu je to zbytocne hovorit... to iste ked sa naje v kuchyni - mozem upratovat odznova :angry: :angry: :angry:
10. feb 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No po pravde ja by som taka "akcna" nebola keby ze nema prist navsteva :grinning: :grinning: Mna vie nakopnut iba to, co je dost smutne :frowning2: A s tymi starsimi ludmi to dobre poznam. Nasa starka je taka ista, len nastastie ta uz nebeha po vonku, ale keby si videla co ma v izbe za mrdnik stado sliepok by sa tam najedlo :grinning: :grinning: To moja mama nic ine nerobi len jej tam vysava :frowning2: No horsie ako male deti :grinning: , ale clovek nikdy nevie ako skonci :frowning2: :slight_smile:
10. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave, do starkeho izby baby uz ani nepustam, aby nebahali v tom bordeli.. je to hrozne a k tomu tam ma aj vedierko do ktoreho cura, a mala ked ho zbada tak hned tam musi dat ruku, beee...on je taky ze jeden den len lezi a spi a zas na druhy den je az moc akcny... inac aj mna vie nakopnut hroziaca navsteva, vtedy viem vylizat cely dom, ale ked nikoho necakame tak som leniva...
10. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok