Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

miskachrumka
autor
20. jan 2010

dnes som zas unavena ako pes mala som navstevu od obeda do teraz!
davidko tu mal 6,5mes.bratranca ! 😉

tak sa trosku pohrali!aj ked dado by ho stale len buchal 😒

a vy ako?som tu dlhooooooooo nebola!

miskachrumka
autor
20. jan 2010

je tu niekto? 🙄

ockovelasky
20. jan 2010

Kika, tak pre mňa to bol horor, žehliť keď som bola tehu, musela som sedieť na barovej stoličke pri tom.. 🙄 🙄

cestovatelkaandrea
20. jan 2010

vecerny pozdrav od nocnej sovicky 😀 😀 😀 uvidime sa rano 😀 😀 😀

kristinka4m
21. jan 2010

Dobre ranko maminky aka bola noc? 🙂

cestovatelkaandrea
21. jan 2010

kristinka, no ja som moc nenaspala. iba take styri hodky. nedalo sa mi spat. dala som fotky mojich kolegova na nasu stranku, tak mozes kuknut s kym robim.
Damian zacina pokasliavat a zatial nema reakciu na ockovanie. Ale vraj to ma prist medzi 5-18 dnom po ockovani. Zatial je len stvrty den.
A ty ako

ockovelasky
21. jan 2010

ahojte.. tak Paťko včerajšiu ovocnú desiatu strávil super a dnes ju len tak šrotoval... 😀 tak sa vytešujem.. noc bola trošku náročná, často sa budil, takže som ako sova.. ale dnes máme doma tatka, tak asi pôjdeme niekam na výlet..

cestovatelkaandrea
21. jan 2010

Elenka tak si to spolu vsetci traja uzite. My pojdeme asi niekam cez vikend. Mozno manzelovej mamine ukazeme Amsterdam a holandske veterne mlyny. Este uvidime, lebo vsetko zalezi od Damiana a jeho reakcie na ockovanie 🙂

kristinka4m
21. jan 2010

Ahojte tak my sme montovali trojkolku je super a Daniel je z nej mimo kedze sviety a hra no po pravde aj ja🙂 😀

ockovelasky
21. jan 2010

Kristínka, tak to musíte mať doma teraz veselo.. 😀 😀 😀

My sme boli vonku, trošku aj po nákupoch, kúpila som drobcovi nové hniezdo do postieľky (pirátske) a hneď som mu ho vymenila spolu s oblečkom, vyšli sme aj na Šíravu, ale drobec tak tvrdo zaspal v aute, že sme sa len s manželom poprechádzali okolo auta a išli domov.. 😉 a to som chcela urobiť nejaké nové fotečky, je rozkošný v tom overaly, ako malý kozmonaut.. ale snáď nabudúce..

Andrejka, dúfam, že Damianko nebude mať nejakú zlú reakciu na to očkovanie a víkendový výlet vám vyjde.. 😀

kristinka4m
21. jan 2010

Ahoj tak to mame dnes ak Daniel zle zaspaval asi od tolkeho vzrusenia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A inak som zvedava aka hviezda ma dostane(Facebook)

ockovelasky
21. jan 2010

Jaj, tak si myslím, že na Slovensko príde asi autobus s celebritami s Hollywoodu, lebo aj mne to vyšlo, aj kámoškám.. 😀 😀 😀

kristinka4m
21. jan 2010

Inak som si myslela ze to asi vyslo vsetkym a aj ta anglictina bo ja som fakt mimo z nej a vyslo mi ze 1 tak ja neviem🙂 a spinkate?

ockovelasky
21. jan 2010

Tak z tej novej výstelky v postieľke bol užasnutý a rozjašil sa tak, že som ho musela ukľudniť na rukách, ale zaspal a spinká.. 🙂 Danielko spinká?

Ináč, keď sa zobudil o piatej poobede, odvtedy mal líčka ako škriatok a už do pusiny nechcel dať ani gélik, tak dúfam, že to bude zúbkami..

kristinka4m
21. jan 2010

😀 😀 😀 😀 No Daniel spinka konecne uspavala som ho od 19 a az svokra ho na rukach uspala o 20:30 neviem co sa deje ☹ 😠 dufam ze bude pokoj do rana 😕 a kolko to uz mate zubkov?

kristinka4m
21. jan 2010

Dobre dievcata nerada vas opustam ale treba sa mi venovat partnerovy az nahodou neziarli 😀 Dobru noc zajtra som tu zas 😀

ockovelasky
21. jan 2010

Paťko má dva dolné zúbky a teraz mu ide šesť, ale dúfam, že nie naraz a že mu dajú aj vydýchnuť.. overiť si to nemôžem, lebo už nedovolí nazrieť do pusiny.. ☹

Dobrú noc vám aj ja prajem.. 😉

ockovelasky
22. jan 2010

No dobré ránko spiace princezné... 😀 😀 😀 Tak vidím, že ako som vás nechala, tak vás aj nájdem.. Nikoho nikde.. 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
22. jan 2010

mam toho dost v praci teraz. mozno poobede to bude lepsie 😉

smily
22. jan 2010

ahojte.
chystame sa detmi do akvaparku do turcianskych teplic.mala sa uz nevie dockat.hned po skolke tam pojdeme

kristinka4m
22. jan 2010

😀 a ja zase mam toho dost doma 😠 bordel fuuuha poriadny tak zatial ahojte a 6zubov 😅 chudatko male

ockovelasky
22. jan 2010

tiež upratujem.. takže dnes máme hygienický teror.. 😀 😀 možno poobede pôjdeme vonku, vyšlo slniečko, tak ak mu to vydrží, tak pôjdeme vonku aj my.. 😉

cestovatelkaandrea
22. jan 2010

Katka, tak vela zabavy v aquaparku. Nech si bambulky uziju 😉

Kristinka, nebyt svokry u nas, tak mam ten isty problem ako ty. Ona upratuje, kym sme v praci doobeda. A poobede ma drobca doma. Strasne je zlata, ze nam takto pomaha. Len si na to nesmiem moc zvyknut, lebo o dva tyzdne budem mat sok.

Elenka naber slnka aj za mna 😉 my pojdeme von az po praci, cize po 17.00 (po tme). musime drobcovi kupit nove papucky

ockovelasky
22. jan 2010

Andrejka, dohodnuté... 😀 😀 Ozaj baby, včera som drobcovi kúpila prvý župánik, až ho odfotím, tak dám do albumu, je hrozne zlatučký.. 😀 😀

cestovatelkaandrea
22. jan 2010

Elenka mas pekne fotky z Mikulasa v albume. Kukla som ako Patko podrastol. Dost sa podoba na teba, take hnedoocko 😉

smily
22. jan 2010

Dik Andrejka, dufam ze bude zabava, ideme viaceri - este dve rodinky s malymi tak starymi ako saska. len neviem co tam budem robit s arinkou. nemam pre nu tie plienky na kupanie - nechodime casto (vlastne s nou vobec nechodime ) plavat tak sa mi zda zbytocne kupovat cely balik plaveckych plienok. dufam ze tam budu predavat aj po jednom.. ak nie tak budeme len na brehu cumet 🙂
inak ma troska soplik, a dufam ze tie vypary z tej termalnej vody jej pomozu - choci skor si myslim ze to ma zo zubkov - tlacia sa jej 4... nechcem kvoli soplikam ist ku doktroke lebo ta nasa zase supne atb. uz za ten necely rok brala hadam 5krat, je to strasne vela podla mna. tak sa len liecime sinupretom a morskou vodickou.aspon uz jej to netecie ale este krochka a ked zaspi tak aj kasle ked jej to zatieka...

cestovatelkaandrea
22. jan 2010

Katka, no hadam tam budu aj jednorazove plienocky na kupanie. Ved co by to bolo za aquapark.
Myslim, ze na ten soplik a kasel by to Arinke malo urobit dobre.
Uplne ta chapem s tymi ATB. Ja tiez pokial nemusim, nechcem ich drobcovi davat. Tiez ich mal minuly rok 5 krat. Z toho jedny mal take dlhodobe antibiotika na 6 tyzdnov. Ale on ich mal vzdy len kvoli tym jeho usnym infekciam.

cestovatelkaandrea
22. jan 2010

bambulky, prajem vam pekny vikend 😉 este pol hodku v praci a huraaa vikend. zajtra pojdeme do Amsterdamu a v nedelu este netusime.
Damian je zatial bez reakcie na ockovanie 😉 😉

miskachrumka
autor
22. jan 2010

ahojte 😵
tak som tu!

ste nieco popisali!
andrejka ja s abojim toho ockovania to je vlastne ockovanie v 14mes ano?
lebo aj nas caka teraz ockovanie v 11mes!

tak to ockuju znova v 14-15mes? 😕 😔

miskachrumka
autor
22. jan 2010

inac som sa chcela opytat mozem davat malemu fenistil aby aspon nieco buval?lebo iba ztoho je nejaky ocapeny inac mi dva dni nic nespi ☹